Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) MrYoniko válasza stellaz (#6999) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

A különbséget a rendszer futása adja (proci, ram, kijelző) ami még alvóban is fogyaszt, a wifi és hálózatról nem is beszélve...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#7002) MrYoniko válasza sanyie70 (#6990) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Köszi, a hide-olás működik, a jelszó meg modulok telepítése miatt lett volna jó...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#7003) #31631410


#31631410
törölt tag

Sziasztok !
Érdeklődni szeretnék :
Van egy ilyen telefon a családban ...
Tavasszal vásároltuk az eustock-nál...
Az utóbbi időben telefonálás közben szétkapcsol... Bontja a vonalat..
Sim kártya hibátlan ...
szervíz lesz belőle,csak szeretném megkérdezni,h valakinek produkált-e ilyen jellegű hibát a telefonja,s amennyiben igen,mi lett a megoldás?
Előre is köszönöm. Gábor

(#7004) topyjo válasza #31631410 (#7003) üzenetére


topyjo
aktív tag

Nekem ugyanezt csinálja, de csak a munkahelyemen, ahol gyenge, vagy közepes a térerő. Máshol hibátlan, beszélhetek órákig. SIM csere már volt, kipróbáltam több romot is, most eu fejlesztői van rajta, ezzel mintha kicsit jobb lenne. Próbáltam csak 3g módban is.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#7005) csongi válasza #31631410 (#7003) üzenetére


csongi
veterán

Mielott vissza kuldod, csinalj egy rendszer alapra allitast.Elotte mentsd le a dolgaid.

(#7006) Fulár válasza Myth (#6996) üzenetére


Fulár
senior tag

Szia.Sajnos erre itt nincs lehetőséged!Ha be van állítva akkor fel is old!

(#7007) #31631410 válasza csongi (#7005) üzenetére


#31631410
törölt tag

Igen,ezeket meg fogom előtte csinálni...Köszi mindenkinek a válaszokat!

(#7008) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,

MIUI 10.0.4.0-el használom a telefonom és amióta 10-re frissítettem fagyogat a telefon. Másnak is van hasonló jellegű tapasztalata? Mit lehet ezzel csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#7009) vendingo válasza lakisoft (#7008) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam az érintőpanel bolondult meg, össze vissza érzékel. Sw hiba, a panel jó. Asszem lassan megy a háztól a telefon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7010) lakisoft válasza vendingo (#7009) üzenetére


lakisoft
veterán

Most hogy mondod az is van. 9-esnél nem volt ilyen gond nálad?

(#7011) vendingo válasza lakisoft (#7010) üzenetére


vendingo
veterán

Ott sokkal rosszabb volt. 10-es alatt csak ritkán jelentkezik, de akkor használhatatlan a telefon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7012) lakisoft válasza vendingo (#7011) üzenetére


lakisoft
veterán

Nálam az érintő alja hülyéskedik néha valamint az oldalsó gombok. Aminek nem igazán látom/értem az okát. Gondolkoztam azon hogy rakok rá stock androidot de lehet hogy még rosszabb lesz mint most.

(#7013) vendingo válasza lakisoft (#7012) üzenetére


vendingo
veterán

Engem gépeléskor, illetve gesztusvezérlés használatakor szokott kiakasztani. Nem lehet kilépni az alkalmazásokból...
Próbáltam gyári visszaállítást, de az nem segített. Talán egy másik rom megoldja a gondot.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7014) Giot válasza vendingo (#7009) üzenetére


Giot
addikt

Látom gyűlünk ezzel a problémával, ugyanaz még nálam is. Egyszer mint a villám, máskor meg akad meg hülyeségeket gépel.
Én is azon gondolkodom hogy tovább kellene lépni.
Írtad hogy nem érintő hiba. Biztos vagy benne? Meg azt is hogy van valami kijelző teszt a menüben, de hol? Milyen menüben? :)

[ Szerkesztve ]

(#7015) lakisoft válasza Giot (#7014) üzenetére


lakisoft
veterán

Biztosan nincs összefüggésben a MIUI frissítésekkel?

(#7016) trebrona válasza Giot (#7014) üzenetére


trebrona
nagyúr

De igen, ahogy lakisoft felvetette, valószínűleg a frissítésekkel van összefüggésben. Amíg használtam a telefont, xiaomi.eu rom volt rajta, azzal nincsenek, nem voltak ilyen gondok. Illetve MIUIHU-ra sem olvastam ilyen panaszt.

Hardver teszt: tárcsázóba *#*#6484#*#*

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7017) Giot válasza trebrona (#7016) üzenetére


Giot
addikt

Köszi, többször próbáltam a tesztet. Jónak tűnik.
Nem tudjátok foglalkozik már a xiaomi ezzel a hibával? Külföldi fórumokat áttúrta már valaki?
Nekem nem annyira jó az angolom.

lakisoft, lehet szoftveres hiba. Én ezt nem zárom ki. De ha hardveres akkor egyszerű visszaküldöm cseréljék és megyünk tovább. Ha sw akkor türelemjáték én meg már egy ideje türelmes vagyok.
Ha nem alakul továbblépek.
Pedig gyors megbízható, ezt a gondot leszámítva elégedett vagyok.

(#7018) vendingo válasza Giot (#7017) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem kb 5 hónapja van ez a hiba. Egyik szoftverrel jó, másikkal kevésbé.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7019) Giot válasza vendingo (#7018) üzenetére


Giot
addikt

Értem. Mikor megvettem csinált furcsaságokat. Akkor az érintőpanelre gyanakodtam. De mivel aztán magához tért el is felejtettem. Majd egy hónapja megint hozzákezdett.
Az ismerősi körben van 2 db (fehér meg kell hagyni fehérben mutatósabb mint az én feketém) r5+ ők nem panaszkodtak. Igaz hölgyekről van szó ők elnézőbbek. :)

(#7020) lakisoft


lakisoft
veterán

Esetleg tervezett avulás áldozatai vagyunk?

(#7021) msaca01 válasza lakisoft (#7020) üzenetére


msaca01
tag

Nálam már 8 hónapja van a telefon soha semmi ilyen gondom nem volt igaz én első perctől kezdve xiaomi.eu romot vagy a miuihu-t használom semmi gond nem volt a telefonnal.

(#7022) lakisoft válasza msaca01 (#7021) üzenetére


lakisoft
veterán

Akkor gariztatni kéne? Szervízben mit csinálnak vele?

(#7023) MPeter87 válasza lakisoft (#7022) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem egy teljes újrahúzás kellene neki. Nekem a legutolsó frissítés megoldotta a problémát. Igaz, nálam más volt, de érzékeléssel kapcsolatos.

(#7024) msaca01 válasza lakisoft (#7022) üzenetére


msaca01
tag

Gondolom te a global stabil vagy fejlesztői romot használod én csak addig használtam azt amig ki nem nyitottam a bootloadert aztán mente fel az eu-rom azzal nem volt gondom a globalrol nemtudok nyilatkozni.

(#7025) lakisoft válasza msaca01 (#7024) üzenetére


lakisoft
veterán

miért jó bootloadert nyitni?

(#7026) trebrona válasza lakisoft (#7025) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mert úgy megy fel a xiaomi.eu rom. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7027) lakisoft válasza trebrona (#7026) üzenetére


lakisoft
veterán

Rendben. Akkor végigmegyek a lépéseken. Remélem nem lesz gond. :R

(#7028) lakisoft


lakisoft
veterán

Más gondom is van. Az sms-ek nem jönnek rendszerint meg. és csak ennél a telefonnál jelentkeztek eddig. Mi lehet az oka? Más is találkozott már ilyesmivel?

(#7029) csongi


csongi
veterán

Nekem meg jo ideje mar nyitott a BL.
Karacsonykor felteszek egy EU romot
Melyiket erdemes? Dev, vagy stab-ot?
Illetve abban benne van a miui sajat levelezoje?
A 9-es verzioba mar nem volt benne. Nekem bejott pedig.

[ Szerkesztve ]

(#7030) msaca01 válasza csongi (#7029) üzenetére


msaca01
tag

Én dev romot használok abban benne van az email kliens.

(#7031) PahaAkos


PahaAkos
csendes újonc

Sziasztok!

Nálam is van hasonló probléma a kijelzővel csak nálam mikor görgetek kicsit laggosan és apró szellem szerű a görgetés.
Mozi 10 globál béta 8.11.15 van a telefonom , nincs újabb verzió.
Anyumnak redmi 4x-e van nálam is ugyan ezt láttam csak nem annyira a másabb és kisebb kijelző miatt.
De láttam azért ez a problémát. :(((
Valaki valami új információt kapott erről a problémáról vagy valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#7032) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Érdemes rakni üvegfóliát az ilyen lekerekített kijelzővel rendelkező telefonra?
Ha igen, ki mit ajánl?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#7033) Ciccuka válasza pvt.peter (#7032) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen érdemes. Vannak 2.5D, 4D, 5D fantázianévvel fóliák rá. Vannak jó és kevésbé jó minőségűek.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7034) pvt.peter válasza Ciccuka (#7033) üzenetére


pvt.peter
őstag

Amit mondtál az teljes kijelzős fólia nem?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#7035) lacko0123


lacko0123
tag

Sziasztok, bongeszot nezve beegett a felso sav a kijelzobe. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#7036) Ciccuka válasza pvt.peter (#7034) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sokféle fajta van. Olcsóbbak általában nem teljesen fedik le a kijelzőt.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7037) Giot


Giot
addikt

Most ment egy pár napig hibátlanul. Kezdtem hozzászokni. De tegnap este megint megbolondult, össze vissza ugrált a billentyűzeten, görgetésnél nagyításnál akad ugrál.
Most sem százas.

(#7038) pvt.peter válasza Ciccuka (#7036) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem, köszönöm szépen.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#7039) lakisoft válasza Giot (#7037) üzenetére


lakisoft
veterán

Milyen kijelzőfóliával használod?

(#7040) Giot válasza lakisoft (#7039) üzenetére


Giot
addikt

5D tempered glass.
De az előzővel is ezt akciózta. Pont emiatt vettem le hátha az kavar be. De nem anélkül is ezt játszotta.

(#7041) vscotina


vscotina
aktív tag

sziasztok

Egy olyan problémám van, hogy nem oldódik fel a billentyűzár a készülék indulásakor. Ha már 5-10 perce be van kapcsolva, akkor direktbe tudok programokat a redőny lehúzásával indítani, de a sima elhúzás nem működik. Vajon miért csinálja? kb. 1 hete van ez a jelenség. Minden gyári rajta, semmilyen program nem lett telepítve. Mit tegyek vele?

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#7042) csongi válasza vscotina (#7041) üzenetére


csongi
veterán

Alaphelyzetbe állítsd vissza.

(#7043) lakisoft válasza Giot (#7040) üzenetére


lakisoft
veterán

Továbbra is gond van vele? Az enyém továbbra is fagyogat! Most megpróbálok egy factory resetet aztán ha nem jön be akkor nekiugrok és rakok rá egy másik romot. :R

[ Szerkesztve ]

(#7044) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! A párom gépre tavasszal lett véve, szerencsére nem panaszkodik semmi fagyásra, rendellenes működésre, de az egyik őszi frissítés után állandóan, minden egyes kijelző bekapcsolás után beindul egy pucoló app, amit nem tudunk kikapcsolni. Biztosan ki lehet valahol, segítenétek? Előre is köszi!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#7045) Efreet válasza Forestjo (#7044) üzenetére


Efreet
senior tag

Talán ez lesz az:
Biztonság app - jobb felül beállítások - Akkumulátorhasználat - Gyorsítótár törlése a képernyő lezárásakor
(érdemes amúgy a többi beállítást is végigböngészni, rengeteg automatizmust ki lehet kapcsolni, amire nem biztos, hogy szükségetek van)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#7046) #73029888


#73029888
törölt tag

Sziasztok!

Hétfőn visszatérek én is újra az 5 Plus-al.

Változott a fél-év alatt valami a telefon helyzetével? (Főverzió ill custom ROM terén)?

(#7047) ubul23 válasza #73029888 (#7046) üzenetére


ubul23
senior tag

Fejlesztői rom esetén sajnos igen 11.15-óta nem kapott frissítést a global verzió. A stabil verzió 10.0.4.0-ás verziónál tart. Castom rom meg nagyon sok van rá 9.0-ás is.

(#7048) FoLey-v válasza #73029888 (#7046) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hogy hogy visszatérsz erre? ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#7049) #73029888 válasza FoLey-v (#7048) üzenetére


#73029888
törölt tag

Mert a mai napig tetszik.

(#7050) FoLey-v válasza #73029888 (#7049) üzenetére


FoLey-v
addikt

Pedig kijöttek a Note 5 meg Note Pro 6 is azok sem másabb. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.