Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Male válasza Gubek-Einste (#7700) üzenetére


Male
nagyúr

Az első kettőnek teljesen jó is ebben a sorrendben a verziószáma, és ami nekem most települt május végi dátummal, az is illik ebbe a sorba. Talán elkezdtek egy másik ágat, azok a 4.17-esek.

(#7702) Male


Male
nagyúr

Ha másnak is frissül a gyári Óra app 9.akárhányról 13.akárhányra: Az összes már beállított ébresztést állítsd be újra (a hangot válaszd ki újra, hiába jelzi, hogy mi van kiválasztva, oda-vissza váltás egy másikkal!).... ugyanis ez a csoda frissítés látszólag átveszi a meglévő időpontokat, ki is rakja előtte, hogy hamarosan riasztás... aztán nem történik semmi, nem ad ki hangot... jó volt a reggelem, bár legalább kialudtam magam :D

(#7703) vihartigris válasza Male (#7702) üzenetére


vihartigris
őstag

Köszi, pont frissítés előtt állok.

bármi reciproka a semmi

(#7704) Forestjo válasza Male (#7702) üzenetére


Forestjo
senior tag

Pont így járt szegény párom két napja, el is késett a melóból. :K
Köszi! Tehát frissítést kapott még most is? Ennyi idősen is foglalkoznak a mobillal?

Viszont érdekes újjkorában többen panaszkodtak arra, hogy sárgás elszíneződés jelent meg a kijelzőn. Na ennek nem volt, de azóta van - egy kis ideje. A bal felső sarokban, az óra kijelzésnél, egy kb. két mm széles és centi hosszú átlós csík jelent meg, maga a szín tök szép és még dizájnos is.😆

Ami zavaróbb az a lassúság, már kisebb Messenger videók lejátszása közben is nehezen akar megindulni a lejátszás. A neten el lehet bogarászni vele. A 3 GB memória nem nagy manapság, lassan nem lesz elég. Mondtam neki hogy törölni kéne nem vagy alig használt appokat, azért ez a vas nem egy memória bajnok.

Nektek is van ilyen gond?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#7705) vihartigris válasza Forestjo (#7704) üzenetére


vihartigris
őstag

Nekem 4/64 GB-os verzió van, azzal semmi baj nincs.

bármi reciproka a semmi

(#7706) Forestjo válasza vihartigris (#7705) üzenetére


Forestjo
senior tag

Na ez az! A tanulság? Ezért nem szabad spórolni ezeken, mert néhány év és kevés lesz. :C

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#7707) Male válasza Forestjo (#7704) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, az rontotta el... de szerintem sokat nem foglalkoznak már vele, ez nem rendszer frissítés volt, csak az egyik appjuk, amit gondolom a mai telefonjaikra is raknak... aztán a tesztelésnél mi már ki is maradtunk.

Nekem szerencsére egyik gond sincs... mondjuk leginkább csak telefonálásra használom, meg fényképezés + youtube. (3GB-os az enyém is)

(#7708) BB9000


BB9000
senior tag

Miui 12-őt rakott-e már fel valaki? Itt írnak róla : Link

(#7709) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Vissza kaptam a készüléket sok idő elteltével.
Nyitott a BL. de Szeretnék olyan romot feltenni amivel nem kell sokat bíbelődni.
Melyiket érdemes feltenni, és hogyan?
Régen csináltam nagyon, kiestem a dologból.

(#7710) csongi válasza BB9000 (#7708) üzenetére


csongi
veterán

Feltettem egyet a DXA-rol.
Megy, de nincs sim benne.
Motoros GPs lesz, sok tapasztalatom nem lesz vele.

(#7711) gombasm válasza csongi (#7709) üzenetére


gombasm
aktív tag

Mikor megszűnt a xiaomi.eu támogatás, akkor ezt tettem fel:

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5/development/rom-havocos-3-0-t3995867
[link]

Android 10, minden működik és még gyors is.
Havonta legalább egyszer van rá frissítés, a legutóbbi július 26 -ai.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7712) csongi válasza gombasm (#7711) üzenetére


csongi
veterán

Köszi!
A 12-es merül mint egy nyeletlen fejsze.

(#7713) gombasm válasza csongi (#7712) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nincs mit, próbáld ki - jó lesz!
Sok eszközre fejlesztenek ilyen romot, tényleg nem gagyi :K !

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7714) vendingo


vendingo
veterán

Sokan megszívtuk az SW frissítéssel, mert azóta gyorsabban merül a telefon.
Van aki szintén belefutott ebbe a problémába és akkut cseréltetett?
Érdekelne, hogy javult-e az üzemidő, vagy teljesen mindegy, mert ugyanúgy merülni fog?
Nagy szemétség volt, hogy az utolsó frissítéssel direkt kicsinálták a telefonokat ösztönözve a cserére.
Anno iphone-al is így jártam, azért váltottam erre a készülékre.

A következő telefonomon első mozzanat lesz tiltani a frissítéseket.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7715) csongi válasza vendingo (#7714) üzenetére


csongi
veterán

Nekem is merül, mint a nyeletlen fejsze. Nekem kijelző csere volt, lehet elbaxtam a szétszedésnél.
Van egy akksim, vatta új, ha kell.
Próbáltam, két fajta rommal, ugyan az a végeredménye, mindegy melyik akksival ugyan azt produkálta. De a kijelző is vihető, nincs kedvem vele foglalkozni.
Holnap viszi vissza a futár az akksit,

(#7716) vendingo válasza csongi (#7715) üzenetére


vendingo
veterán

Potyára nem akarok venni, ezért is érdeklődök.
Alin nem vészes 2700 ft az akku.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7717) csongi válasza vendingo (#7716) üzenetére


csongi
veterán

Onnan is van egy :)

(#7718) Male válasza vendingo (#7714) üzenetére


Male
nagyúr

Mielőtt akksit cserélsz, ezt próbáld ki: [link]

(#7719) vendingo válasza Male (#7718) üzenetére


vendingo
veterán

Ezen már túl vagyok, legalább 3x megcsináltam.
Nem megy el 1 napot a telefon, csak ha dolgozok. Anno 1.5-2 napot elment nyomkodás mellett.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7720) Male válasza vendingo (#7719) üzenetére


Male
nagyúr

Akkor tényleg csereérettnek tűnik... nekem rendben működik azóta (nekem 52 perc hívás + kb fél óra youtube + 22,5 óra készenlét után most 65%-on van még).

(#7721) vendingo válasza Male (#7720) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem reggel 2 óra böngészéssel van 65%-on.
Napi 2x töltöm ha sokat nyomkodom.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7722) Male válasza vendingo (#7721) üzenetére


Male
nagyúr

Aha, akkor ott már gond van :(

(#7723) trouble válasza Male (#7722) üzenetére


trouble
senior tag

Sziasztok !
Hol érdemes kijelzőt cseréltetni ?
Megvárnám és utánna használnám a készüléket még vagy 1 évet !
:R :R :R

ez itt : [link] ???

[ Szerkesztve ]

(#7724) Pferi válasza trouble (#7723) üzenetére


Pferi
senior tag

Hát, Kecskeméten egy szervizben 12.000-et mondták rá nekem.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#7725) trouble válasza Pferi (#7724) üzenetére


trouble
senior tag

Az jól hangzik, egy a baj, hogy Pesten vagyok :F
Egyébként garanciát mennyit vállalnak a cserére ?

(#7726) vendingo


vendingo
veterán

Nektek mennyi energiát fogyaszt az "android rendszer" az akkuhasználati statisztikáknál?
Nekem 30-40-50% körül szokott lenni. Vettem új telefont, ennél 1-2%.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7727) Amur válasza vendingo (#7726) üzenetére


Amur
addikt

13% most.
Egyébként nekem sem bír egy napot így két és fél év használat után, de már rátudtam hogy halodik az akksi, pláne hogy napi átlag 6 órát nyomkodom(hardcore android gamer vagyok :D ) decemberben cserélem, vagy novemberben, ha lesz valami jó akció.
(poco x3 vagy redmi note9s a két jelölt, egyik sem vészes ár, én maradok xiaomi vonalon mert nem okozott csalódást-előtte egy MI3mat nyúztam kb. 3 évig, az mai napig a kedvenc telefonom volt)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7728) vendingo válasza Amur (#7727) üzenetére


vendingo
veterán

Akkor normális az üzemidő. Én is sokat játszottam rajta.
Poco x3-ra váltottam. 5 plushoz képest nagyon vastag, és sokkal nagyobb. Kb 3 hét kellett, mire megszoktam a méretét, súlyát, most már semmi gond. Szerintem érdemes erre váltani. Minden játék sokkal gyorsabban töltődik be, az akku pedig parádés, 2-3 naponta töltöm, de ha nem játszok, akkor 4 nap is lazán összejön.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7729) zsadnok


zsadnok
tag

Sziasztok!
Gyerek kezébe került a telefon és a következő helyzet lett:
A képernyőn folyamatosan mutatja jobb oldalt a hangerőt és némítást. Hogy lehet eltüntetni a képernyőről? :(((

(#7730) Zsoleszhun válasza zsadnok (#7729) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Indítsd újra :))

¯\_(ツ)_/¯

(#7731) zsadnok válasza Zsoleszhun (#7730) üzenetére


zsadnok
tag

Köszi! Bevált. :R

(#7732) TA68


TA68
senior tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hány grammos az eredeti akku? Most akarok venni és nem szeretnék mellé nyúlni. Bár tudom, hogy a súly sem biztosíték semmire.

(#7733) TA68 válasza TA68 (#7732) üzenetére


TA68
senior tag

Rendeltem akkut az Alzától. Majd letesztelem egy USB-s teszterrel és megírom hogyan teljesít, ha valakit érdekel.

(#7734) kuksa90


kuksa90
őstag

Sziasztok!
Redmi 5 plus-ra tennék végleges TWRP-t, de valami nem stimmel: nem tudom az ideiglenesben tallózni a külső tárat, csak a gyökeret. Kiválasztani sem engedi a mount szekcióban. Mit csinálok rosszul?
(jelenleg gyári stabil global ROM van a vason)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7735) MrYoniko válasza kuksa90 (#7734) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Hali,
twrp-t felejtsd el, van akinek működik, másoknál meg az álltalad jelzett hiba jön ki.
Szedd le helyette az orangefox-ot, az is kb twrp csak a kódolást nem tették bele...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#7736) kuksa90 válasza MrYoniko (#7735) üzenetére


kuksa90
őstag

Ééés igen!
Felment a narancsróka, és az eu ROM. Köszönöm! :R

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7737) andatti


andatti
senior tag

Tudom, némileg off vagyok...
Októberben volt 2 éves a telóm és a 7végén (szombat este)sikerült beleesnie vízbe, úgy, hogy először észre se vettem... :( :((( :W :W Szóval pár percet megmerült. Kapott hideg levegős szárítást, meg rizsbe tettem... Az furcsa volt, hogy bal felső lámpa? világított rajta kb. 1 napig, utána meg a hátsó lámpája folyamatosan (most is).
Most vettem ki a rizsből, de úgy tűnik meghalt, nem lehet bekapcsolni, ha meg töltőre rakom, a töltés ledje villog.
Akksi már elég gyenge, napi 12-16h volt az átlag, de volt hogy több.
Gépre nem tudtam tenni, hogy látja-e, felismeri-e?
Van egy ős-öreg laptopom, majd délelőtt megpróbálom, az kiír-e valamit.
Kérdés kuka. vagy még javítható?

(#7738) andatti válasza andatti (#7737) üzenetére


andatti
senior tag

Update:
két laptopra is rádugtam, tölteni töltik, de nincs hang és nem is látják...
ez nem kuka gyanús, ez kuka. De azért világít hátul...
Van egy Samsung A7-es tabletem, kérdés, hogy így lehet-e bármit is szinkronizálni, de szerintem nem lehet...

(#7739) kuksa90 válasza andatti (#7738) üzenetére


kuksa90
őstag

Úgy tűnik élt ennyit...
Az esélytelenek nyugalmával én szétkapnám, levenném az akksit, kimosnám az elektrolízis nyomait, majd vissza a pörc. Hátha...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7740) andatti válasza kuksa90 (#7739) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi a gyors választ.
Én még soha, egyet sem... Pedig 1997. óta volt már a kezemben jó pár telefon.
Ezen nem is látok csavarozást, akkor pattintós a hátulja? Szóval teljesen analfabéta vagyok... Hivatalosan az akku se cserélhető...

(#7741) andatti válasza kuksa90 (#7739) üzenetére


andatti
senior tag

Update.
Lekaptam, belül is voltak még vízcseppek...
Az akkut is sikerült levennem róla, bár jól bele volt ragasztva. Hideg levegővel még megfújtam mindenütt...
De, úgy tűnik ez már semmit nem ért...

Talán, ha még szombat este rögtön szétkapom, víztelenítem, hideg levegővel jól megfújom és utána szobahőmérsékleten szárítom a javasolt 3 napig, akkor talán nem itt tartok. De, ez csak feltételezés...

(#7742) andatti válasza andatti (#7741) üzenetére


andatti
senior tag


Mint látható szépen beázott... oxidálódott, ez már nem javítható szerintem...
A "füles" rész a bekacsoló környéke, latszik a beázás nyoma. A szalagon is látszik, hogy rossz, ezért nem lehet bekapcsolni se...

Szóval ennyit bírt.
9Pro lesz az utódja, 6/128-as. Igaz részletre... (ha csak nincs jobb javaslat) bár a napi 12-18h használat miatt az az aksi is hamar megadhatja magát... 4-5h-nál egy se bír többet.
és veszek nyakbaakasztós univerzális vizálló tokot...

(#7743) kuksa90 válasza andatti (#7742) üzenetére


kuksa90
őstag

Én még nem adnám fel a reményt... Benzinspré (féktisztító)picike, erős szőrű kefe, türelmes takarítás... A szalagokat is széthúzva, csatlakozókat kimosva...Esetleg szotyiért venni hozzá egy kijelzőtöröttet...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7744) andatti válasza kuksa90 (#7743) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi. Ez nekem már túl nehéz feladat, hiába lenne rá időm (a 6 hét fekvőgipszemből még van 1...) Így is lehet, hogy még kárt tettem benne a szétszedéskor...

(#7745) TaylorXIII


TaylorXIII
őstag

Sziasztok!
Xiaomi Redmi 5 Plus telefon az Mi logónál nem jut tovább. Recoverybe sem sikerül eljutni, akkor is csak az Mi logó van ott és nem ugrik át recoverybe ahogy egy youtube videó szerint elő kellene tudnom a recoveryt csalni. Fastboot bejön ha bekapcs gombot és hangerő le gombot nyomom hosszan, de azután, hogy kiírja, hogy fastboot nem csinál semmit. Hogy lehetne elérni, hogy bebootoljon? Mi lehet a baja?

Előre is köszönöm a válaszokat!😄😄

(#7746) kinder93 válasza TaylorXIII (#7745) üzenetére


kinder93
aktív tag

Hát a fastboot felirat után mit szeretnél mi jelenjen meg? Ez nem megy tovább, ez maga a fastboot mód. Fastboot módban tegyél fel egy fastboot romot mi flash-sel.

(#7747) TaylorXIII válasza kinder93 (#7746) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Oh, azt nem tudtam. Azokat sajnos nem csináltam még soha amiket írtál. Hogyan lehetne működésre bírni a telefont? Így ahogy most leírtad? Ez az egyik mód? A recovery vajon miért nem jön be mikor nem fastboottal próbálom?

(#7748) zombei válasza TaylorXIII (#7747) üzenetére


zombei
aktív tag

Viszont, ha nincs nyitva a bootloader, akkor csak EDL módban tudod flash-elni, különben tégla lesz. ;)

(#7749) dm1970


dm1970
tag

Sziasztok!

Hátha valaki ide téved még.
Amíg nem jutok dűlőre, hogy TVBOX vagy új TV legyen az HBO max miatt, jó lenne valahogy rávarázsolni a teló képét a Samu TV-nkre.
Valakinek működött már a CAST?
Hiába futtatom a keresést, nem talál semmi eszközt.

K dm

(#7750) gombasm válasza dm1970 (#7749) üzenetére


gombasm
aktív tag

Ezzel a cuccal még nem próbáltam. Megnézhetem, de nálam custom rom van fenn. Te milyen rendszerrel használod?
(Én csak nosztalgiából tartom ezt a telefont, néha előveszem, frissítés aztán elrakom. Meg csodálkozom, hogy mennyivel gyorsabbak a mai vasak...)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7751) dm1970 válasza gombasm (#7750) üzenetére


dm1970
tag

A legutolsó gyári van rajta. Emlékeim szerint valamikor a YT-t sikerült valahogy áttolni. Kipróbáltam, az megy most is, csak ott felad egy dedikált cast ikont. Lehet már nem túl gyors, de nekem nem zavaró, amire használom, arra még tökéletes. Ráadásul, amíg nincs viszonyítási alapom észre sem veszem. Az biztos, hogy az előző telómat eltettem, hogy majd bicózáshoz használom, gps, strava. Egyszer vettem elő. 😃
Ha ránézel megköszönöm.

A YT azért mehet, mert a TV-n elindítja az appot. :(

[ Szerkesztve ]

(#7752) gombasm válasza dm1970 (#7751) üzenetére


gombasm
aktív tag

Elővettem, működik. Jelzi az okostévéket és csatlakozik is.

Android 11 alapú Havoc OS van rajta, március végi (03.30.) verzió, márciusi biztonsági csomag - esetleg próbáld ki, ezt a mai napig frissítik az indiai fejlesztőik.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7753) dm1970 válasza gombasm (#7752) üzenetére


dm1970
tag

Még steril a teló. :DD A romolás meg nem az én műfajom. De nem ez lesz a gond, az az érdekes, hogy a képék is átmennek, de a cast egyik esetben sem aktív. Tehát ez nem szószoros értelemben képernyő tükrözés. Ha még lenne egy kis időd és kedved, azt megnéznéd, hogy a cast-ot bekapcsolva, lát készüléket?

(#7754) gombasm válasza dm1970 (#7753) üzenetére


gombasm
aktív tag

"...a cast-ot bekapcsolva, lát készüléket?"
Ezt nem igazán tudom értelmezni. Mint írtam, a funkciót (beállítások->csatlakoztatott eszközök->kapcsolati beállítások->tartalomátküldés) bekapcsolva kapásból látja mindkét okostévénket. Ez nem válasz a kérdésedre?

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7755) dm1970 válasza gombasm (#7754) üzenetére


dm1970
tag

Nálam ilyen nincs a beállítások között. "Csatlakoztatott készülékek" van, de az a hotspoton belül, az más. Amire én gondolok Cast néven, az nálam a beállítások->továbbiak alatt van, ahol a pl. repülőgép üzemmód, BT megosztás bekapcsolása található. Az ikon elérhető az lehúzható értesítési panelen is, olyan mint egy monitor. Bekapcsolásakor kéri, hogy kapcsoljam be a wifi-t és a BT-t. Ha ez meg van elkezdi keresni az elérhető készülékeket, de nem talál semmit. :(

(#7756) gombasm válasza dm1970 (#7755) üzenetére


gombasm
aktív tag

Ebben nem tudok segíteni...
Más telefonokon, pl. a kezemben lévő Huawei -nél "Vezeték nélküli kivetítés" néven szerepel a Miracast (További Kapcsolatok -> Egyszerű kivetítés menüpontok alatt), kb. ilyen néven/módon lehetett eddig elérni bármelyik telefonomon.
Mi 11 lite 5G -n is megnéztem (xiaomi.eu fejlesztői rom) : Kapcsolat és megosztás -> Kivetítés (Képernyőtartalom kivetítése külső monitorra) a menüben a megnevezése.
A funkcióhoz a BT biztosan nem kell, csak az, hogy a telefon és a másik eszköz (okostévé) egy wifi hálózaton legyen.
Csinálj már egy képernyőképet a Beállítások menü első feléről, kíváncsi vagyok hol lehet eldugva nálad ez a funkció.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7757) dm1970 válasza gombasm (#7756) üzenetére


dm1970
tag

Szerintem már nincs olyan szó, amire ne kerestem volna rá a beállításokban a tükrözéssel kapcsolatban. Egyedül ez a Cast van. Ennek van valami titka amire nem tudok rájönni vagy valami hibája. [kép] [kép]
Közben rátaláltam a help-re, ott azt is írja, ha wifin nem megy próbálkozzunk BT-n vagy hotspottal?
Ha hazaérek ezekre még ránézek.

[ Szerkesztve ]

(#7758) gombasm válasza dm1970 (#7757) üzenetére


gombasm
aktív tag

Az a Cast menüpont lesz az, szerintem sw gond, hogy nem megy. (Vagy nem... .)
Amúgy milyen készüléket kellene látnod? Okostévét?
Mert némelyik okostévé csak akkor jelentkezik be, ha a menüjében bekapcsolod a Miracast -ot, ilyen pl. az én Sharp -om. Az LG tévék miracast láthatósága állandó, azokat bármikor megtalálhatja a telefon, ha a tv be van kapcsolva. (Másfajta nincs itthon és nem is használtam még másikat, pl. Samsungnál nem tudom hogyan van.)
Nem lehet, hogy a tévével kellene bűvészkedni előbb? (Másik telefon lát eszözt?)

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7759) dm1970 válasza gombasm (#7758) üzenetére


dm1970
tag

Úgy látom el kell engedni ezt a dolgot. Köszi a fáradozásért. Tegnap este még szenvedtem vele egy kicsit, s egyértelműen kiderült, hogy nem fog menni. Hogy mi miatt nem engedi nem tudom. Amúgy a TV Samsung, az engedélyezett eszközök között látszik is a teló, de csak képet, videót, zenét tud átküldeni. Töröltem a TV listájáról a telót, s kép átküldésekor egyből feldobta a TV-t, s ott ki is írja, hogy mit lehet megosztani. Tehát olyanra nincs lehetőségem, hogy a böngésző, vagy valamilyen játék vagy ami esetemben fontos lenne HBO max átküldhető lenne a TV-re. Másik telóval is próbáltam volna, de a samu A41 szintén csak fájlokat tud megosztani. Amúgy a TV-n, ha elindítom a tükrözést, azt írja ki, hogy indítsam el a keresést a telón, s válasszam ki a felajánlottak közül a TV-t, na ugye ez nem megy. A telóról mindjárt feldobok még egy képernyőképet, hogy lásd mit ír ki a fájl küldéskor.

[ Szerkesztve ]

(#7760) dm1970 válasza gombasm (#7758) üzenetére


dm1970
tag

(#7761) gombasm válasza dm1970 (#7759) üzenetére


gombasm
aktív tag

Hát, szerintem ezt engedd el...
Mondanám, hogy cserélj romot, de nem biztos, hogy ez a funkció ér annyit egyáltalán.

Másik, újabb telefonon nem gondolkoztál?
Nem csak azért, mert menne rajta képernyő tükrözése hanem sokkal gyorsabb is lenne.
Nem új készüléklre gondolok, én évek óta csak használt közép, de inkább felsőkategóriás telefonokat veszek az új ár töredékéért...
Hogy pl ez a P40 Pro milyen jó, az nem kifejezés!

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#7762) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

80rol indult.

(#7763) bobalazs válasza bobalazs (#7762) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Még mindig ugyanaz a töltés, 80%ról:
13 napja feltöltve,42%on van most

(#7764) Forestjo


Forestjo
senior tag

Feleségem most fogja lecserélni ezt a gépet, 6 és fél éves! De nem az aksi miatt - mert az még mindig jobban bírja, mint az én másfél éves Samsung S20 FE-m!!! A bekapcsoló gomb néha nehezen akar működni és persze nyilván nagyon eljárt felette az idő, igen lassú lett, néha a hívást se lehet könnyen felvenni, mert fagy.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.