Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5558) gyugyo79 válasza <Adamsky> (#5557) üzenetére


gyugyo79
addikt

Használni azért nem használtam igazán sosem mert nem volt olyan film amit megnéztem volna rajta (nincs saját, itt megjelenő tartalom) és még ne láttam volna, szóval inkább már látott dolgokat hagytam végig menni háttér TV-zésnek. Pld.az ilyen Crank szintű TV -re készült filmek.
Meg belenézegettem sokba, hogy milyen.
Persze olyan tartalom van sok amiről sose halottam, csak azokat végig se néztem / nézném ...

A frissítés nálam manuális, viszont ugye van amikor rányomtam, hogy menjen de a listát csak felületesen átfutottam így ez frissülhetett és hónapok távlatából ki emlékszik, hogy egy nem fontos app frissült e (Ezért is néztem meg mikor frissült utoljára pontosan)...

Néha néha eszembe jutott akkor elindítottam megnéztem hátha változott valami elindítottam 1-2 dolgot megállapítottam, hogy semmi pozitív és annyi.

A tartalomba volt amikor volt 4K -nak hívott is de a bitrate mellé olyan volt, hogy kb az így kár erőltetni kategória volt. Most éppen nincs. (Lehet a vírus miatt?)

Amit HD-nak hívnak az is a moslék SD -től az elmegy FHD -ig bármi lehet valójában az elindítás után. A megfigyelésem az, hogy amihez nem írták oda, hogy HD az biztos valami ZS + vagy atom régi csak TV-re készült csoda és a minősége az max egy mobil, tablet képernyőméretén nem zavaró, ha nézzük. Amihez HD-t írnak az lehet SD vagy FHD és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem volt olyan tartalom ami nem volt teljesen elfogadható, csak ez a ritkább vagy én nyúltam bele rosszul. Ráadásul sokszor egy jobb bitratel az SD/HD (bizonyos megjelenítő méretig 100%) engem nem is zavarna annyira mint az amikor FHD van úgy küldve, hogy a gyors jelenetek kockaháborúba mennek át .
Amúgy van egy HQ gomb a lejátszásnál a vezérlőn amire feljön egy minőség állító aminél original sd volt csak most minden filmnél az opció és ha rá nyomtam kilépett az alkalmazásból ....

Hang az sincs igazából jelölve de én csak sztereóval találkoztam és hangsáv választási lehetőséget sem találtam tehát ami angol az angol vagy valami extrém nyelven megy és slussz ráadásul amik ilyenek voltak és belenéztem azokhoz természetesen sose készült és fog készülni felirat így az nem is lepett meg, hogy nem opció ...
Amihez viszont készült valaha szinkron az azzal volt azok közül amikbe belenéztem.

Nem tudom weben meg lehet e nézni rendesen az ilyet. Van alkalmazás aminek simán megtalálom az android TV változatát is a playen (play.google.com) , van ami ugyan az csak engedélyezve van TV-re is ezek is megtalálhatóak és van aminek nem megtalálható a TV változata, és nem hogy elsőre nem de kb soha...
Amúgy ez a Filmbox Live is olyan, hogy a "sima" androidos playen kint lévő verzió köszönő viszonyban sincs az android TV-s playben megjelenővel bár érdemes ott is elolvasni a hozzászólásokat :) ...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.