Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) blue_23 válasza San398 (#2396) üzenetére


blue_23
senior tag

Mi fiten keresztül csatlakoztatom, másképp nem is próbáltam. Van másik app, amivel használható lenne?

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#2402) kelly416 válasza Doki16 (#2399) üzenetére


kelly416
veterán

Valószínűleg hibás. Rezegnie kellene, azt asszem ki sem lehet kapcsolni. De alapból biztos rezeg ébresztőre, keresésre.

(#2403) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Sziasztok!

Sikerült párosítani Note9 -cel, szinkronizálás működik. Viszont a firmware frissítést nem tudja elvégezni, elindul a folyamat és a felénél megáll majd kéri, hogy próbáljam újra. Mi a gond?

(#2404) kelly416 válasza Kingfisher1 (#2403) üzenetére


kelly416
veterán

Gondolom sokan kaptak ilyet és foglalt a szerver. :)) De tényleg, várjatok vele egy keveset, du. próbáljátok újra, hátha. Ha elindul a folyamat, végig is kéne menjen.

(#2405) Indiant válasza spiderpig820 (#2400) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm. De melyik a legjobb?

(#2406) Imy válasza kelly416 (#2393) üzenetére


Imy
veterán

Sajnos nem engedi megvenni a fóliát, tegnap este, és ma reggel is próbálkoztam.
"Oh no! The Internet is not working."

(#2407) Kingfisher1 válasza kelly416 (#2404) üzenetére


Kingfisher1
tag

Az ok, de most az óra stílusnál is ugyanez a helyzet. Félig letölti és megáll. Az is a szerverről jön?

(#2408) Imy válasza Kingfisher1 (#2407) üzenetére


Imy
veterán

Valószínűleg igen.

(#2409) lócitrom válasza Indiant (#2405) üzenetére


lócitrom
őstag

ízlés és felhasználási cél/igény kérdése, hogy neked melyik lehet megfelelő.

(#2407) Kingfisher1
mit jelent az, hogy megáll? mi történik az alkalmazással, mi történik a karkötőn?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2410) Kingfisher1 válasza lócitrom (#2409) üzenetére


Kingfisher1
tag

Szia, a karkötő kiírja, hogy nem tud frissíteni. Az alkalmazás pedig, hogy próbáljam újra és tegyem közelebb.

U.i: Ezen kívül a kapcsolódás a telefonnal sikeres volt, értesítések működnek.

[ Szerkesztve ]

(#2411) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!

Tegnap este én is szívtam a miband 4 párosításával. 2 account-tal próbáltam, a teló kereste, leokéztam a párosítást az órán és semmi. Kiírta a teló, hogy nem sikerült a párosítás. Az alany egy xiaomi mi A2 Lite :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#2412) kelly416 válasza Kingfisher1 (#2407) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Akkor valami más gubanc lehet, ráadásul talán pont a teló-óra közti kommunikációban. Lehet, garival próbálkoznék első körben.

(#2413) VMatteo válasza VMatteo (#2411) üzenetére


VMatteo
őstag

MŰKÖDIK

Tisztelet a Gépésznek!

(#2414) lócitrom válasza VMatteo (#2411) üzenetére


lócitrom
őstag

user error lesz. tehát ha jól értem adott

- egy telefon
- Mi Fit legfrissebb változata
- egy frissen bontott Mi Band 4

a párosítást úgy kellene lebonyolítani, hogy telefonon bekapcsolod a GPS-t és a bluetooth-t. ezután indul a Mi Fit, amibe ajánlott ugye bejelentkezni valamilyen fiókkal. ezután indulhat a párosítás. párosítás alatt célszerű maximum pár centire tartani a karkötőt a telefontól és tapogatni a gombját. normális esetben észleli és a párosítás egy perc alatt meg kell, hogy legyen.

ha volt már párosítva bármilyen módon és a menüje hozzáférhető a karkötőnek, akkor azt gyárizni kellene és a Mi Fit adatait/gyorsítótárát meg teljesen törölni. ezután újra kellene próbálkozni a fentiekkel. mert ilyen amúgy nincs, hogy a párosításiig nem jut el az ember egy új karkötővel.

ja már látom tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2415) YxVs


YxVs
senior tag

Az alap gyári óraszámlapot hogyan lehet visszatenni? Mi Fit appban nem látom a választható számlapok között.

(#2416) PhilBrick válasza YxVs (#2415) üzenetére


PhilBrick
őstag

Magan a Bandon probald!

(#2417) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Édesanyámnak vettem az eszközt, és támadt egy kis probléma a felhasználása közben: mivel elég picik az ikonok, így amikor a karkötőről némítja a telefont, néha mellé kattint, és pech, pont a telefon megkeresése gomb van mellette (felette), így néha arra nyom rá, így a némítás helyett visítani kezd a telefon... :DDD
Meg lehet a sorrendet valahogy ott cserélni, hogy "ártalmatlan" ikonok között legyen a némító? Vagy esetleg ki lehet tenni valahogy a "fő ikonok közé", hogy ne kelljen a More-almenübe lépnie?

Köszi!

(#2418) blue_23 válasza blue_23 (#2395) üzenetére


blue_23
senior tag

Valakinek erre ötlete? Lehet nem kompatibilis hozzá ez a mobil?

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#2419) lócitrom válasza blue_23 (#2418) üzenetére


lócitrom
őstag

esetleg ez.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2420) Indiant


Indiant
addikt

68% megállt a resources feltöltése nem ir ki hibát Mit csináljak? SOS Help

(#2421) synar válasza Taci (#2417) üzenetére


synar
őstag

Sajnos az említett ikonokon nem lehet változtatni és az óralapra sem lehet kirakni őket.

[ Szerkesztve ]

(#2422) spiderpig820 válasza blue_23 (#2418) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nyár vége óta 4X - mi band 4 kombóm volt, simán együttműködnek.

4B

(#2423) YxVs válasza PhilBrick (#2416) üzenetére


YxVs
senior tag

Köszi!

(#2424) Indiant


Indiant
addikt

3 óra alatt 3%-ot ment előre...még van 30% hátra.... Ez normális????

(#2425) blue_23 válasza lócitrom (#2419) üzenetére


blue_23
senior tag

Köszönöm :R

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#2426) San398 válasza Spett14 (#2397) üzenetére


San398
őstag

Ma kapta meg hugom és a párja az 1-1 karkötőt karácsonyra a családtól mindkettő rendben működik mifit-tel. Ahogy csináltam:
- fullra feltöltöttem mert le voltak merülve
- mifit letölt,telepít,indít
- account létrehozás,belépés
- valamit töltögetett,firmware-t frissített
- pár alap beálítás elvégzése után azonnal működött
A kulcs az egészhez [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2427) kelly416 válasza YxVs (#2415) üzenetére


kelly416
veterán

Kikeresed az óra menüjében a display beállításokat, és ott megleled.

(#2428) Indiant


Indiant
addikt

Biztos triviális, de világosítsatok fel, hogy a moddolt Mifit miben jobb?
Illetve a gyári belép, a modddolt nem. De gondolom az aláírás miatt nem lehet egymásra telepíteni. Akkor miképp lehet felrakni a moddoltat? (úgy h. be is lépjen?)

(#2429) Taci válasza synar (#2421) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm a választ.

(#2430) Kingfisher1 válasza kelly416 (#2412) üzenetére


Kingfisher1
tag

Másik telefonnal működött a frissítés. Nem a karkötő a hibás.

(#2431) vegyszer válasza Indiant (#2428) üzenetére


vegyszer
addikt

Le kell előbb törölni a play-es MiFit appot. Utána mehet fel a moddolt.

Az, hogy nem csatlakozott, valószínűleg szerver túlterhelési hiba (sok ilyet hozott a Jézuska/Mikulás).

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2432) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv! A másik topikban már feltettem a kérdést, ide is bebököm...:

"Nekem olyan problémám van, hogy a Mi Band 4 nem kap értesítéseket a telótól...
A beállításokban (telefon app) az "Alkalmazás értesítések" alatt ha engedélyezem a Mi Fitnek az értesítések hozzáférését, akkor azt írja ki, hogy "Értesítési szolgáltatás nem érhető el"."

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2433) alex devil


alex devil
senior tag

Azt hol tudom beállítani, hogy éjjel automatikusan levegye a fényerőt a kijelzőn?

S23

(#2434) lócitrom válasza alex devil (#2433) üzenetére


lócitrom
őstag

azt a DND szabályozza. annak időpontját kell beállítani.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2435) Indiant válasza vegyszer (#2431) üzenetére


Indiant
addikt

Sajnos a moddoltba a google nem lép be, míg a gyáriba igen.

(#2436) varmi2 válasza alex devil (#2433) üzenetére


varmi2
nagyúr

A Mi Fit alkalmazásban tudod éjszakai módot állítani.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#2437) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Napi sorozat (lépésszám) ranglistát valahol meg lehet nézni? Az alkalmazás annyit ír, hogy "Megelőzve a felhasználók XX%-át..."

Pixel 6a

(#2438) DaDa válasza fecs (#2437) üzenetére


DaDa
senior tag

Az valószínű már személyiségi jogokba ütközne ha név szerint tudnád ki mennyit megy egy nap. Szóval ezt nem lehet megnézni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2439) fecs válasza DaDa (#2438) üzenetére


fecs
senior tag

Meg lehet azt oldani. Pl az én példám alapján: f....@gmail.com user sorozata.

Pixel 6a

(#2440) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok!
Most kaptam egy ilyen karkötőt. Nagyjából beállítottam a nekem fontos dolgokat. Viszont nem találok sehol olyant hogy miképpen lehet kikapcsolni. Van erre egyáltalán lehetőség? Nem sűrűn van erre szükség ,de előfordulhat. Na akkor jól jönne hogy tudjam miként lehet. Köszi a segítséget!

(#2441) pcnet válasza Tökimanó (#2440) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Nem lehet kikapcsolni. Max ne zavarjanak módba teszed, vagy kikapcsolod a telefonon a bluetooth-t.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2442) sajtjani


sajtjani
tag

Jonap!
Nem tudom volt e már: töltő

(#2443) net91 válasza sajtjani (#2442) üzenetére


net91
senior tag

Nekem is ilyen van, nálam tökéletesen működik.
Azt hiszem, amikor vásároltam, belinkeltem ide a fórumba.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#2444) Gubbba


Gubbba
tag

Sziasztok!

Úszókat kérdezném (ha van ilyen itt), hogy vajon az én készülékemben lehet a hiba? A tesztek alapján én elsősorban medencés úszás miatt vettem a band-et, de az eddigi próbálkozások nem sok sikert hoztak.
Első alkalommal szépen mért, nagyjából pontosan is (attól eltekintek, hogy az úszásnemeket nem igazán ismerte fel), viszont az egy óra megállás nélküli úszás után azt láttam, hogy ő csak az első félórát mérte kb, utána valamiért leállt.
Második nekifutásra végig mérte az egy órát, de a távot egyáltalán nem.
Harmadjára szintén nem volt gond az idő mérésével, de a távot azóta sem méri. Úszás közben többször is csekkoltam, leállítottam, újraindítottam, de semmi, csak az időt méri, a táv 0.

Valaki találkozott ilyennel? Ez tényleg ennyit tud, vagy gariztassam?

[ Szerkesztve ]

(#2445) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Meg tudná mondani valaki hogyan tudom az eredeti képernyő témát visszaállítani? Nem találom sehol.

(#2446) storm4 válasza Tökimanó (#2445) üzenetére


storm4
aktív tag

Az órán Egyéb-- Számlap és rögtön az első

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#2447) Tökimanó válasza storm4 (#2446) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm!

(#2448) sleve válasza Gubbba (#2444) üzenetére


sleve
tag

Úszásra x@r! Néha egyébként jól mér de még nem jöttem rá akkor miért, kb 10-ből 2-szer.

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#2449) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az ékezetes betűket hogyan lehet megjeleníteni?

(#2450) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni.
Anyosom karacsonyra mi band 4-et kapott, valtotta a 3-at (ami szuper, maradt csaladon belul), de nem kapott ertesiteseket semmirol (ofc be volt allitva). Frissitette a cuccot, azota se kep, se hang. Nem reagal, kijelzo tok fekete, tolton sincs semmi visszajelzes.

Alzatol van, tok feher a cucc, global.

Nalam van mar a dolog. Tapasztalt mar valaki ilyet? Brick-elte magat a cucc? :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.