Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Viktor0610 válasza Scale (#3650) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez azért NEM ígérgetés szerintem, mert konkrétan a pénteket írja, ami teljesen reális lehet, ha itthonról küldi.

Samsung Galaxy A54

(#3652) Ájvé válasza Alarikman (#3646) üzenetére


Ájvé
veterán

Aqua mail szerintem jobb, de persze ízlés kérdése.

(#3653) Scale válasza Viktor0610 (#3651) üzenetére


Scale
őstag

Szerintem az is elég konkrét volt amit pénteken írtak, hogy megérkezett a "batch of goods", feldolgozzák hétvégén, és hét elején kiküldik, de kinek mi számít konkrétnak. :DDD

(#3654) Ájvé válasza Scale (#3653) üzenetére


Ájvé
veterán

Írták Facebookon hogy volt csúszás Kínából történő szállításnál, tanultak belőle jövőre jobban csináljak (persze ez nyilván téged nem boldogít) és vatera futár sem vesz fel rendelést, helyette DPD szállítja ki.

(#3655) petipetya válasza Scale (#3650) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most már biztos vagyok benne, hogy ők is a gearbest-ről rendelték be EU expresszel. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#3656) csipesz2020 válasza Scale (#3650) üzenetére


csipesz2020
tag

Most nézem, nekem is ugyan ez a szöveg jött. Reménykedhetünk megint. Nem tudom hogy érdemes-e várni rá :(

[ Szerkesztve ]

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#3657) kayman


kayman
senior tag

Auchanban is árulják, 99900 :DD

HyperTransport az úr!

(#3658) rasky válasza Draun01 (#3649) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem is van onnan teló, ami rendben megjött, de ez a folyamatos hazudozás...a HA-s srác is összevissza beszélt, mondta, hogy pénteken feladtak 28 feketét...stbstb, mikor kértem a segítségét a pénz visszaszerzésben, írta, hogy neki nincs ideje...hát kösz.

Spemall részről meg szinte könyörögni kellett a saját pénzedért, hogy visszakapd 5 napja folyamatosan ígérték a refundot, hogy majd ma...szóval én leírtam őket. :K

[ Szerkesztve ]

(#3659) Alarikman válasza kayman (#3657) üzenetére


Alarikman
senior tag

Aqua.hu-n 74.990Ft. Tudom kicsit sok, de legalább magyar cég, garancia is rendben lesz(egy év). Én tőlük vettem, először eMag-on akartam, de román cég, kicsit tartottam tőlük...

(#3660) Pocokk válasza Alarikman (#3659) üzenetére


Pocokk
tag

EDigitalon is 74.990 és elég sok boltjukban azonnal átvehető.

(#3661) Pocokk válasza Is-tee (#3610) üzenetére


Pocokk
tag

Nekem is pontosan ugyanez a helyzet áll fent, Edigitaltól rendeltem és hétfő 3:30 óta semmi változás a státuszban csak hogy továbbították az adatokat. Én ezt betudom a múlt heti Black Friday-es mizériának, gyanítom a héten csak megjön azért. Vicc az hogy itt a helyi Edigital boltban tegnap óta "azonnal átvehető" az enyémet meg még el se kezdték kiszállítani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3662) Baloo27


Baloo27
aktív tag

Ha valakinek nagyon szüksége lenne tokra, akkor van egy csak kibontott tokom.

(#3663) Pocokk válasza Baloo27 (#3662) üzenetére


Pocokk
tag

Engem lehet érdekelne amíg nem jön meg az MSVII. Miért válnál meg tőle, meg mennyivel vastagabb a teló ha ráteszed?

(#3664) Baloo27 válasza Pocokk (#3663) üzenetére


Baloo27
aktív tag

A vélonyabb tok inkább megfelel számomra, ezt nem használtam. Rátettem, a vékonyabb tok jobban tetszik, ennyi :)

(#3665) gusthy válasza F.B.I. (#3642) üzenetére


gusthy
veterán

:))

(#3666) mekker


mekker
őstag

Van már hivatalos dátum az Oreora?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3667) Alarikman válasza Pocokk (#3661) üzenetére


Alarikman
senior tag

Az Extreme Digital-ban csalódtam tavaly. Black Friday-es rendelést hetekig nem szállítottak ki, majd amikor hívtam őket, azt mondták, hogy nincs olyan színben(gyerekjáték). Persze nem szóltak erről. Majd sok telefonálás után találtak egy más színűt és nagy nehezen 3 hét alatt megjött. Szóval ennyit róluk. Remélhetőleg te szerencsésebb leszel.

(#3668) Pocokk válasza Alarikman (#3667) üzenetére


Pocokk
tag

Hát reménykedem abban, hogy ha sok helyen azonnal átvehető, akkor van elég készülék készleten és csak a kiszállítás akadozik.

(#3669) ShadowX válasza Alarikman (#3667) üzenetére


ShadowX
őstag

Edigital azóta mélyrepül, hogy elkezdtek a lábastól kezdve a gumikacsáig mindent árulni. Amíg csak elektronikával foglalkoztak, még nagyon jó áruház volt.

(#3670) tamass.szabo válasza mekker (#3666) üzenetére


tamass.szabo
tag

Nincs.

(#3671) Plebi


Plebi
senior tag

Még a végén mi kapjuk meg a legkésőbb az Oreót. Ha így lesz, remélhetőleg sok mindent javítanak, bekerül a rádió és feloldják a kamera apit is.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#3672) F.B.I. válasza gusthy (#3665) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mondjuk, hogy még nincs Oreo sem, elég idegesítő most, hogy átgondoltam.... eszek is egy Twixet. :))

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3673) ElektrikusDE válasza Plebi (#3671) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Én csak két dolognak örülnék:

1.
Letiltható navigációs gombok.
2.
SDXC kártya exFAT támogatása.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3674) TATU válasza F.B.I. (#3642) üzenetére


TATU
kezdő

:DD
Köszönöm, ez pont jókor jött!
:C

(#3675) Nimda válasza Alarikman (#3659) üzenetére


Nimda
addikt

Nem is gondolkoztam sokáig, vettem is egyet gyorsan mielőtt még ott is elfogy :) már a kezemben fogom.

(#3676) DroiDMester válasza ElektrikusDE (#3673) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ezeket várhatod, majd talán android 10.be beleteszik ezeket!

Root.al amúgy mind2 dologra van megoldás!

(#3677) Alarikman válasza Nimda (#3675) üzenetére


Alarikman
senior tag

Használd egészséggel! :C :K
Két nap alatt megjött MPL-es ingyenes szállítással nálam.
Off: Szerencsére nem nyomatják ezt az árukeresős értékelj minket minden áron hülyeséget sem az Aquások...
/On

[ Szerkesztve ]

(#3678) ElektrikusDE válasza DroiDMester (#3676) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Addig nem várok, lesz rá más megoldás előbb...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3679) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy:
- a rádióra van valami megoldás, vagy mi is az oka, hogy nem megy, csak szervízmenüből?
- van vmi infó arra vonatkozóan, hogy az A1-ből is lehet-e egy jól ROM-olható vas, mint anno az elődei vagy akár a Nexus széria?
- legenda, vagy átlagos használattal tényleg hozható a 2-3 nap készenlét és/vagy 5-7 óra SOT?

(#3680) bepken válasza zolikaDB (#3679) üzenetére


bepken
veterán

az utolsó kérdésedhez annyit tudok hozzászólni, hogy nekem eddig még minden fajta használat mellett megvolt a 6 óra SOT. én abban is biztos vagyok, hogy 2-3 napot ki lehetne hozni belőle, mert egy-két alkalommal, amikor keveset nyomkodtam, nálam is megvolt simán a másfél nap. na de akinél 3 napig kell bírnia egy telefonnak, az nem is használja a telefonját szerintem :) (vagy csak én szoktam már hozzá ehhez a "minden este töltőre" módihoz)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3681) rolandrepasi válasza Viktor0610 (#3593) üzenetére


rolandrepasi
tag

Az akku százalékhoz-->nyomhatom én 1 másodpercig
vagy akár reggelig is.Semmi.... Ezek után mit tehetek még?

(#3682) Ereshkigal válasza bepken (#3680) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Két napot max. akkor bír ki, ha nem nyúlsz hozzá. De akkor meg minek okostelefon.

[ Szerkesztve ]

(#3683) gusthy válasza Ereshkigal (#3682) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem két napot nem csak akkor lehet belőle kihozni, vannak emberek, akik naponta 20-30 percet használják, készenlétben pedig szerintem bőven tudja ezt az időt.

(#3684) gusthy válasza mekker (#3666) üzenetére


gusthy
veterán

Van, több is :)

(#3685) TeeBeee válasza Ereshkigal (#3682) üzenetére


TeeBeee
tag

Nekem céges telefon is egyben. Rengeteget telefonálok, közben messenger, viber, email. Röhögve bír két napot, úgy hogy este még youtubeozok. Ha "nem nyúlsz hozzá" akkor inkább 3+ nap.
Nem is tudom átlagos munkanapomon hogy tudnám lemeríteni 1 nap alatt...de nem vagyunk egyformák. :)
A SOT-om meg 7 óra körül van mindig /ebből látszik, hogy klasszikus képességeit használom egy telefonnak/
:DD

(#3686) trebrona válasza zolikaDB (#3679) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3687) #53667584 válasza rolandrepasi (#3681) üzenetére


#53667584
törölt tag

Mit nyomsz? Fogaskerék az értesítési sávban, jobb oldalon? Aztán beállítások, UI Tuner.

(#3688) rolandrepasi válasza #53667584 (#3687) üzenetére


rolandrepasi
tag

Igen azt nyomom. De csak a beállításokba visz be, amit a menüből is elérek. UI tuner?? Merre? Sehol nem találom..

[ Szerkesztve ]

(#3689) #53667584 válasza rolandrepasi (#3688) üzenetére


#53667584
törölt tag

A beállításokba visz ha megnyomod. De ne meg nyomd, hanem tartsd rajta az ujjad. Aztán mehetsz a beállításokba, ott lesz az ui tuner.

(#3690) rolandrepasi válasza #53667584 (#3689) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ha hosszan nyomom nem történik semmi. Amikor elengedem akkor a beállításokban vagyok. De nincs semmi ui tuner.

[ Szerkesztve ]

(#3691) Pete55555 válasza Imax (#3636) üzenetére


Pete55555
addikt

:R

...Szeretem leracsniztatni...

(#3692) Nimda válasza rolandrepasi (#3690) üzenetére


Nimda
addikt

Beállítások -> kezelőfelület hangoló -> állapotsor és itt alul az akkumulátor.

(#3693) rolandrepasi válasza Nimda (#3692) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nincs ilyen hogy kezelőfelület hangoló! Ez hogy lehet?

(#3694) Nimda válasza rolandrepasi (#3693) üzenetére


Nimda
addikt

A beállításokban legalul sincs? Akkor lehet el lett távolítva, passz.

[ Szerkesztve ]

(#3695) rolandrepasi válasza Nimda (#3694) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nincs!

(#3696) Matyi222 válasza rolandrepasi (#3695) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Van, csak rejtve.

Felül lehúzod az értesítési sávot és nyomod a fogaskereket vagy tapizod már nem emlékszem és kiírja, hogy bekapcsoltad.

Amúgy elköszönök skacok, mert eladtam a telót.

Sziasztok! :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#3697) rolandrepasi válasza Matyi222 (#3696) üzenetére


rolandrepasi
tag

Volt már tapizás, nyomás röviden,hosszan de semmi.

(#3698) anorche1 válasza Matyi222 (#3696) üzenetére


anorche1
őstag

Nyomva kell tartani. És vissza felé és működik, nyomva tartással lehet eltüntetni a menüt.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3699) rolandrepasi válasza anorche1 (#3698) üzenetére


rolandrepasi
tag

A fejlesztői beállítást kikapcsoltam és úgy már működött. Azért köszönöm a segítségeteket!

(#3700) Spityek válasza Matyi222 (#3696) üzenetére


Spityek
csendes tag

Oooo, miért? Nem jött be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.