Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Reverting


Reverting
őstag

Mik a tapasztalatok a fenykepezo beallitasain belul ki mire allitja at az alaphoz kepest? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#3452) evooo válasza DroiDMester (#3450) üzenetére


evooo
aktív tag

Jaj.
Még szerencse, hogy vissza tudtam hozni.

Kernelt lehet TWRP-ből tenni, vagy flashalni kell a teljes gyári romot?

(Mondjuk azt már próbáltam, látszólag le is futott a folyamat, de nem történt meg a flash)

(#3453) bajtokarpi válasza lenand (#3448) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Én ezt ajánlom. Tökéletesen illeszkedik, könnyen felhelyezhető.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#3454) lenand válasza bajtokarpi (#3453) üzenetére


lenand
csendes tag

Köszönöm, de én üvegfóliára gondoltam (Elnézést ha félreérthető voltam.)

(#3455) DroiDMester válasza bajtokarpi (#3453) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát persze.... csak tedd hozzá hogy ez egy ócska műanyag fólia és 2800.Ft ba kerül ennyiért 10.db Tempered Glass -t lehet kapni! :C

(#3456) Reverting válasza lenand (#3448) üzenetére


Reverting
őstag

Nekem ez jott ma,lehet megtalaltam az egyetlen jo full cover tg-t? :) nalam a gomboknal es fent a lednel is hibatlan... :)

katt

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#3457) lenand válasza Reverting (#3456) üzenetére


lenand
csendes tag

Köszönöm a választ!

(#3458) bajtokarpi válasza DroiDMester (#3455) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Emlékezetem nem csal, nekem anno ilyen volt a Samsung Omnia-n, és patika állapotban tartotta a kijelzőt ( mondjuk én baromira vigyázok a dolgaimra), azért is mertem rendelni ilyet. Tényleg szépen fel lehet rakni, nem marad az üveg, és a remekbe szabott 2,5D-s lekerekítés között rés.Nem tudom, hogy a Tempered Glass -t fel lehet-e ilyen pontosan felrakni. valaki szerint igen, sokak szerint nem.

lenand

Nincs mit. No problem.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#3459) Scale válasza Reverting (#3456) üzenetére


Scale
őstag

Közepén ahol nincs ragasztó mennyire szivárványosodik?

(#3460) Reverting válasza Scale (#3459) üzenetére


Reverting
őstag

Nappali fenynel csak holnap fogom latni, de nem jobban mint a masik telomon levo... szoval lesz szivarvany de csak a szokasos...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#3461) beneszilo válasza Reverting (#3456) üzenetére


beneszilo
tag

Fehér készüléknél szerinted teljesen elfedi a fehér színt a szélén, peremén is?

(#3462) Viktor0610 válasza DroiDMester (#3455) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

DroiDMester:
Nem bántani az Ultimate Shieldet! :((( ;]

Nekem is ez van a Kicsikén, mert az üvegfóliákat nem szeretem, a lekerekített kijelző miatt pedig normál fólia nincs rá. ;)

bajtokarpi:
+1! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3463) DroiDMester válasza Viktor0610 (#3462) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem bántom , de tényleg egy kalap kakit ér, volt nekem is régebben, 3 hónap használat után annyira tele volt micro karcokkal hogy undorítóan nézett ki! Ráadásul 10X annyiba kerül mint amit ér! Inkább egy kicsit levegős szélű TG mint ez a műanyag kacat!

(#3464) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Az mennyire nézne ki tréül ha aranyszínű telefonhoz a fekete festett tempered glasst tenném fel?

(#3465) Viktor0610 válasza DroiDMester (#3463) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ma van rajta pont egy hónapja.
Két hónap múlva visszatérünk a témára. :DD

A ScreenKnightnál is van már.
Ők olcsóbbak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3470) beneszilo válasza kekigyu (#3464) üzenetére


beneszilo
tag

Én is ezért kérdeztem, hogy teljesen lefedi-e az előlapot.

(#3471) rasky


rasky
senior tag

Spemallnál már jövőhétnél járunk, valamikor... feladást kérdezve... a pénz visszakérést fel sem fogják, nyitok szerintem egy paypal caset, innentől nem ajánlott bolt lett számomra!

[ Szerkesztve ]

(#3472) hallador válasza mdav88 (#2238) üzenetére


hallador
addikt

Eddig működik nekem ez a módszer. Köszönöm szépen.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3473) csipesz2020 válasza rasky (#3471) üzenetére


csipesz2020
tag

Az szuper akkor. Ennyit a jó vételről... írtál nekik a visszafizetéssel kapcsolatban?

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#3474) Scale válasza rasky (#3471) üzenetére


Scale
őstag

Ha jövő héten nem küldik, akkor én is visszakerem a pénzem bármennyire is szeretném a telefont, de azért az már tényleg nagyon durva lenne, mivel kijelentették, hogy beérkezett a szállítmány és most hétvégén dolgozzák fel. Azaz ha jövő hét elején nem küldik akkor tényleg egy megbízhatatlan cég. Az odáig oké, hogy a szállítás megcsúszott, az mindig benne van.

(#3475) apeelme


apeelme
addikt

Ha valakit érdekel akciós a Solid Explorer a Play áruházban! (249Ft)

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.solidexplorer2

[ Szerkesztve ]

(#3476) atala válasza Spityek (#3411) üzenetére


atala
addikt

Én gyanítom, hogy azért van lekapcsolva a rádió, mert hardveresen valami hiba csúszott. Egyszerűbb volt letiltani.

(#3477) Reverting válasza beneszilo (#3461) üzenetére


Reverting
őstag

Ahogy nezem pont a keret vonalat kiseri, nem er bele.. egy próbát megér... Meg ugye nem egy akkora összeg... ;) Nappali fenyben is jo... Viszont egy szosz ala kerult.. ;) bena voltam... Jovore ujra rendelem...;) Lehet kiprobalok egy feheret...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#3478) BLC válasza apeelme (#3475) üzenetére


BLC
tag

Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem.

(#3479) Tarisznyarák


Tarisznyarák
tag

Nem akarom senki üzletét rontani de én tegnap Geekbuying-ról olasz raktárról rendeltem és egy huszas kuponnal kétszáz alatt lesz szállítással. Spanyol raktáron is volt fekete.

(#3480) kayman válasza Tarisznyarák (#3479) üzenetére


kayman
senior tag

En is tegnap - magyar garival itthon rendeltem 67ert, kertem plusz egy evet es igy lesz 70. Fekete szinben.

[ Szerkesztve ]

HyperTransport az úr!

(#3481) 4ron


4ron
senior tag

Valaki tudna segíteni abban, hogyan tudom a QuickPic-et alapértelmezett galériává tenni? Azt jelzi, hogy a "Fájlok" gyári alkalmazás van beállítva rá, pedig semmilyen alapértelmezés nincs.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#3482) Scale válasza apeelme (#3475) üzenetére


Scale
őstag

Köszi :R

(#3483) kontrobi válasza Tarisznyarák (#3479) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Ezt leírnád értelmesen?!

(#3484) cneref69


cneref69
tag

Milyen billentyű kombinációval lehet a képernyőt "fotózni"?

Xiaomi 10T Pro

(#3485) anorche1 válasza cneref69 (#3484) üzenetére


anorche1
őstag

Power + volume down

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3486) Ájvé válasza cneref69 (#3484) üzenetére


Ájvé
veterán

Power gomb+hang le.

[ Szerkesztve ]

(#3487) cneref69 válasza anorche1 (#3485) üzenetére


cneref69
tag

Köszi :)

Pedig tényleg próbáltam......

Xiaomi 10T Pro

(#3488) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem ez az IMAK üvegfólia jött a múltkor. Szerintem gyári hibás,mert rossz ívben hajlik :DDD

De jött egy ilyen full cover is, még szokni kell de nem tünik rossznak. Ehez is adnak üvegfóliát de ez akkor csak mint a gumitok.

(#3489) buca84 válasza Klown (#3180) üzenetére


buca84
őstag

További fejlemények: Ha feleségével beszél munkatársam, akkor tök random módon nem hallja őt. Csak hallózás van. Felesége hallja őt, de ő az A1-en feleségét nem.

A közelségérzékelő szenzort kikapcsolta és power gombbal sötétíti el a képernyőt. A feleségével van csak ez a probléma, ha mást hívott, akkor a fenti "hallózás" nem fordult elő.

A hölgy Redmi Note 5A -t használ.

Azt mondja, hogy nagyon idegesítő a dolog, mert meg kell szakítania a hívást. Lehet vmit ezek után is állítani a telefonban, vagy sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

(#3490) trebrona válasza buca84 (#3489) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha csak a felesége telefonján jelentkezik a hiba, inkább abban a készülékben kellene keresni szerintem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3491) buca84 válasza trebrona (#3490) üzenetére


buca84
őstag

Megírom neki és majd ránéz akkor. Gondolom ott is meg lehet csinálni a közelség érzékelős tesztet, illetve annak a kikapcsolását is.

(#3492) trebrona válasza buca84 (#3491) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, MIUI-s telefonon is meg lehet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3493) buca84 válasza trebrona (#3492) üzenetére


buca84
őstag

Köszi, írom is neki.

(#3494) kayman válasza dugesz77 (#3488) üzenetére


kayman
senior tag

:D

HyperTransport az úr!

(#3495) Czimby válasza dugesz77 (#3488) üzenetére


Czimby
addikt

Az utolsó mondatot nem sikerült értelmeznem.
Mit szerettél volna írni az üveggel kapcsolatban?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3496) dugesz77 válasza Czimby (#3495) üzenetére


dugesz77
őstag

Magát az üvegfóliát akkorára gyártották mint a gumitokon a képernyő kivágás. Nem fedi le a kamera, szenzor részt és a alsó virtuális gombokat. A tok felhelyezése után kell felrakni az üvegfóliát. De itt ezen a képen talán jobban értelmezhető:

igazad van amúgy, tök értelmetlen amit írtam az előbb :B

[ Szerkesztve ]

(#3497) Czimby válasza dugesz77 (#3496) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi így már tiszta, nagyjából erre gondoltam én is, hogy ezt akartad írni. :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3498) vgábor93


vgábor93
újonc

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de a névjegyek mentését nem lehet valahogy a simre tenni csak a google fiókba?

Köszi előre is :)

(#3499) Sifre


Sifre
senior tag

Nyugtassatok meg hogy nem én vagyok az egyetlen aki mindenféle tok meg fólia nélkül használja a telefont.

(#3500) Viktor0610 válasza vgábor93 (#3498) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

vgábor93:
Névjegyek app - három pötty - Importálás/exportálás - Export to SIM card.

Sifre:
Nem mertem egy napnál tovább így használni. :B :N Annyira csúszik a hátlap.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.