Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) judas13


judas13
addikt

90+ nap után ma megèrkezett a tok Kínából!
Minden rosszban van vmi jó. Itt az Ali hivatalból visszautalta a zsét már - a korrekt kereskedô évek óta most először amúgy nem akarta! vissza adni a pénzt, javasolta,hogy várjak még, nézzem meg a Postán stb(anyád!). Mire várjak még? Lejárt a hivatalos kézbesítési idő, áru sehol, meddig kéne még várni?Repült is az egy csillag rendesen....
Erre ma X nap után megjött....ingyér.....aminek örülni sem tudok igazán már, közben rendeltem másikat stb.
Mind1 este rápattintom a rend kedvéért:)
Amúgy részletes nyomkövetés hiányában most már pláne érdekelt volna, hogy mikor és hol akadt el...ez van.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17552) mobilizmo válasza st3v3np3t3r (#17550) üzenetére


mobilizmo
addikt

Tudom. De két évvel ezelőtt még nem így volt, legalább is a CIB mobil token-nél. Azt vissza lehetett állítani, többször is sikerült.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#17553) MATEO6600 válasza judas13 (#17551) üzenetére


MATEO6600
őstag

Milyen érdekes, az én tokom is ma jött meg Alitól :) kb 30 nap volt Kína -> Belgium.
Viszont nekem nem jön be, az oldalsó gomboknak így elveszett a nyomáspontja.

(#17554) st3v3np3t3r válasza mobilizmo (#17552) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

biztonsági okokból lett így...ahogy a root jog korlát is a banki appokbál... csak ideig óráig kérdés hogy meddig fog működni a magisk root rejtő funkciója...előbb utóbb az is bukik...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17555) judas13 válasza MATEO6600 (#17553) üzenetére


judas13
addikt

Basszus nem semmi eggyezés!!☺
Este tudom kiprószálni, remélem legalább itt jó lesz az oldalsó gomb kérdés e ami neked sajna nem jött be. Nálam is sarkalatos kérdés.
De legalább lett egy tokot tarcsiba ha nagy a gáz :) csúszás,újjlenyonat álló a háta jól látom?

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17556) mobilizmo válasza st3v3np3t3r (#17554) üzenetére


mobilizmo
addikt

A CIB-nél egyelőre csak figyelmeztetnek, ha root-olt a telefon.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#17557) retesz147


retesz147
addikt

RCS Phone tudja valaki, hogy mi lehet?
Eléggé használja az akksit.
A gyári sms progi miért ébreszthet ennyit? Ez idő alatt se telefon, sem sms nem volt.

Plusz az utolsó képen a különböző fogyasztók mik lehetnek?
Fogyasztók.
Tud ebben nekem segíteni valaki?
Köszönöm! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#17558) bepken válasza retesz147 (#17557) üzenetére


bepken
veterán

Mi az az RCS?

más: van itt esetleg Telenoros, akinél szintén szarakodik a mobilnet? (korlátlan)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17559) st3v3np3t3r válasza bepken (#17558) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

azaz a telekom sms 2.0:DDD

csak kár hogy viszonylag kevés készülék tudja... de az android message appal megy

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17560) retesz147 válasza bepken (#17558) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! Vicces, vodás mindkét kártya, de értem.

Ezt ki tudm valahol kapcsolni? Nincs rá szükségem.
Vagy tiltsam le a gyári progit és tegyek fel egy másik sms progit? :R

Azt hiszem megtaláltam!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#17561) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok

Visszatértem, a rommá tört A1 helyére nem meglepő módon egy A1 jött :D

Pedig nagyon szemeztem a Redmi 5 Plus-szal de még mindig a gyengébb build quality és a Micro USB miatt lett az A1 :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#17562) Baloo27 válasza bepken (#17558) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Igen,nálam sem ment,aztán újraindítás után èletre kelt.

(#17563) tvamos válasza darvinya (#17546) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem hiszem, hogy masnak nem jonnek elo ezek a hibak. Nekem ilyen a 3S-is. :(((

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#17564) retesz147 válasza bepken (#17558) üzenetére


retesz147
addikt

Kikapcsoltam, de még a programot is tiltottam, reboot is volt, de ugyan úgy zabál tovább, meg a média is.

Hogy lehet ezt lelőni?

Xiaomi 13 eu dev...

(#17565) darvinya válasza tvamos (#17563) üzenetére


darvinya
titán

Írtad: Fura módon ezek mentek a januári frissítés után.

Mostani májusival már nem, tehát májusi fw-ben van valami elku…va.
Vagy kamerán csinnálj egy reset -et, hogy régi kapcsolatot törölje.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17566) peeat


peeat
tag

Használ közületek valaki Android autot ezen a készüléken ?
(Google play ről töltöttem le nem egyéb forrásból ) (Ha valaki nem tudná amerikai lokáció kell és feltudod telepíteni legalább is tavaly így volt azóta fent van de nem nagyon használtam)
Gyári 8.0 van rajta

Elvileg a waze nak is kéne működnie de nem látja a waze appot az android auto ötlet ?

(#17567) PioDVD


PioDVD
senior tag

Üdv!
Fiam régi telefonja belehalt egy gyári frissítésbe. Utolsó reményként adb-vel próbálkoztam volna, de hiába ismeri fel a gép a telefont, az adb nem listázza a telót, a fastboot sem éri el. Talán az az oka, hogy nincs bekapcsolva az usb hibakeresés.

Ebből kiindulva, a frissen vásárolt MI A1-nél van valami teendő, későbbi gondot megelőzve? Alapvetően se root, se unlock nem érdekelne, maradjon minden gyári, de ha van olyan, amit érdemes megtenni (az usb hibakeresés bekapcsolásán túl), szívesen veszem a tanácsot,

Köszönöm!

(#17568) kj007 válasza peeat (#17566) üzenetére


kj007
tag

Használok, de én az apkmirror-ról töltöttem le. A korai AndroidAuto változatok valóban nem ismerték a Waze-t. Nálam a 3.2.581824-release verzóval megy a Waze is.

(#17569) rzoli válasza retesz147 (#17557) üzenetére


rzoli
senior tag

Ezt, ezeket melyik app-al nézed? A wakelock detector nálam valamiért nem megy. Illetve nem mutat semmit.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#17570) peeat válasza kj007 (#17568) üzenetére


peeat
tag

Lehet hogy félreérthetően fogalmaztam google playes nekem vagyis megkapom az updateket.
3.3.582064 van fent

itt kilistázza de nem tudok a navigációnál átváltani csak google maps működik és az se vált be hogy default nak a waze álítom be.

[ Szerkesztve ]

(#17571) st3v3np3t3r válasza PioDVD (#17567) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

fastboottal vagy flash modban lehet csak frissíteni, adb-vel nem...

ha nem kell se unlock,se root,se semmi akkor nem kell csinálni semmit, ota-n frissül havonta...

viszont ha szoftverezni kell van mi flash tools,vészflash(test pontos módszer amit mi flash toolsal lehet megint csak elérni) és fastboot(oem feloldást rendszer alatt engedélyezni kell)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17572) darvinya válasza PioDVD (#17567) üzenetére


darvinya
titán

Semmi, mert OTA-n frissül (frissítés végeztével ajánlatos még 1x újraindítani).
Egyébhez costum ROM-hoz TWRP kell bootloader nyitása mellett.
Fastboot-os gyári fw flash-el helyre hozza legtöbbször.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17573) kj007 válasza st3v3np3t3r (#17571) üzenetére


kj007
tag

A telefonon nem tudom AndroidAuto alatt a Waze-t insítani, de a kocsi képenyőjén tudok válaszani a Google Maps és a Waze között.

(#17574) retesz147 válasza rzoli (#17569) üzenetére


retesz147
addikt

Gsam batteryvel. Gyári rom+root.

Nincs valakinek ötlete mit tudnék csinálni a médiával és a Rcs-el?

Xiaomi 13 eu dev...

(#17575) peeat válasza kj007 (#17573) üzenetére


peeat
tag

Sokaknak negatív lehet hogy a telefon képernyőn nem lehet.
Nekem most érdekes mód működik nem tudom miért nem működött idáig ,waze újradobtam cacht töröltem android autonál most működik.

(#17576) tvamos válasza darvinya (#17565) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem csak a mostaniban van galiba, es akkor is sz..r volt, amikor megvettem, ugyhogy akkor volt elk..rva, amikor ment.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#17577) PioDVD


PioDVD
senior tag

Kösz a válaszokat!
Nem akarok semmi nem gyárit, csak az Asus-nál ugye úgy jártunk, hogy az usb hibakeresés nem lett bekapcsolva, egy gyári frissítés hazavágta és most az elvileg működő adb sem megy, vélhetően az usb... miatt. Azért gondoltam, hogy ha későbbiek (hasonló probléma) miatt esetleg ajánlott a root vagy az unlock, akkor megcsinálom, de ha nem nyerek vele semmit, akkor marad a gyári állapot.

(#17578) st3v3np3t3r válasza PioDVD (#17577) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem lehet hogy az usb csati sérült meg?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17579) PioDVD válasza st3v3np3t3r (#17578) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem hiszem. A számítógép felismeri a telefont, az első adb devices parancs még írja, hogy valami daemon elindul, de telefont nem listáz. Második adb devices már semmi, csak hibaüzenet. A fastboot... parancs az mindig hibát ír. Utánaolvasva láttam, hogy adb-hez be kellene kapcsolva lennie az usb hibakeresésnek. (Igaz, volt ahol azt írták, nem kell.) Mindenesetre a teló fastboot módban, de nem érem el. Így downgrade-elni nem tudom.
Az a szopás, hogy garanciális lenne, de nemrég betört a kijelző, így nem tudom garanciában megcsináltatni/kicseréltetni, pedig az a telefon is gyári volt és egy gyári (felajánlott, nem flash-es) frissítéstől szállt el...

(#17580) darvinya válasza PioDVD (#17579) üzenetére


darvinya
titán

Kicsit zavaros.
Adb -n nem rakunk fel fw-t.
Fastboot-hoz külön driver kell, hogy felismerje sz.gép.

Valószínű, hogy telo frissítő program kiadja parancsot, ami fastboot-ba indítja újra telot, de mivel fastboot driver hiányzik emiatt nem lép tovább.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17581) Baloo27 válasza PioDVD (#17579) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Illetve milyen gèpen csinálod?Milyen oprendszeren?Mtk vagy snapi procis a telefon?Asztali gèpnèl tanácsos hátsó alaplapi usb 2.0 porton/notinál szintèn usb 2.0-án(ha van kèk, az már 3.0,azt annyira nem javaslom).Tedd fastbootba,utána dugd gèpre.Ha lehet xda-n keresd meg hozzá a drivereket.

(#17582) PioDVD válasza darvinya (#17580) üzenetére


PioDVD
senior tag

https://www.asus.com/zentalk/thread-69382-1-1.html

Ez alapján (keshav_c17 leírása) próbáltam. Az adb/fastboot telepítés közben megkérdezi, hogy feltegye a telefon driver-ét, annak is fent kell lennie.

Itt ugye off, ha valakinek van bármi ötlete, privátban szívesen fogadnám, mert bár megvan a MI A1, de azért érdemes lenne a régit is életre kelteni.

Baloo27: szerintem driver rendben. Asus ZF2 laser, nem tudom, milyen procis. Recovery megy, fastboot-ban indul, de számítógépről nem elérhető. Alap probléma, hogy a frissítés óta (ami lement rendesen, meg azóta is többször a recovery-ből) folyamatosan újraindul vagy az asus logó után, vagy android telepítés közben, sőt 1x végigment a telepítés, minden működött, de eltűnt a wifi és újra kellett indítani, azóta csak a logóig vagy telepítésig jut el és újraindul. Ja, win 8.1 laptop és win 10 asztali gép.

[ Szerkesztve ]

(#17583) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Kár hogy itt A1.nél nem így jönnek a havi frissítések, itt napra pontosan(múlt hónapban is 13.án jött) jött ahogy kell az update... :))

[ Szerkesztve ]

(#17584) darvinya válasza DroiDMester (#17583) üzenetére


darvinya
titán

Jöttél incselkedni. :DDD
Csak duplája A1-nek, ennyiért elvárás ilyen támogatás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17585) DroiDMester válasza darvinya (#17584) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sajnos ennek nemigen van köze ahoz hogy mennyibe kerül az adott teló. :(

Inkább a Xiaomi.hoz van köze, itt van a másik telóm szintén Xiaomi, abszolútt csúcs flagship.je(Mi Mix2S), és erre se jött még a Júniusi ápdét pedig ez meg a Nokia7plusz tól kerül közel 2x annyiba, és elvárná az ember hogy közel 200.e ért ne ilyen support legyen!

[ Szerkesztve ]

(#17586) Doki42 válasza DroiDMester (#17585) üzenetére


Doki42
őstag

+1

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#17587) st3v3np3t3r válasza DroiDMester (#17585) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

abszolút igaz... nagyon a gyártók hozzáállásán múlik a frissítés... de vegyük azt is számításba hogy jelenleg a Nokia hány telefont frissít, meg a Xiaomi ... melyiknek mekkora az a brigádja akik a frissítésekkel foglalkoznak...mennyire alaposan tesztelik az adott frissítést, ha találnak hibát,mennyi idő azt javítani... inkább késsen egy update,mint hogy egy sz@r bughalmazt adjon ki...mint ahogy olvastam, az oreo starja se indult gondmentesen az A1nél... a lényeg az hogy megkapjuk az aktuális havit... más csak 2-3 hónap csúszással

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17588) tvamos válasza st3v3np3t3r (#17587) üzenetére


tvamos
nagyúr

inkább késsen egy update,mint hogy egy sz@r bughalmazt adjon ki
Azért tettem mégegy próbát a Xiaomival, mert azt gondoltam, ez az Android One garancia lesz arra, hogy nem lesz szar bughalmaz, és nem fog késni az update.
Persze...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#17589) Viktor0610 válasza darvinya (#17584) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi is menjünk át az "ő" topikjába, trollkodjunk, hogy cserébe a mi telónk sokkal jobb ár/érték arányú plusz a kamera is sokkal jobb! :))

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#17590) kmarci25 válasza st3v3np3t3r (#17587) üzenetére


kmarci25
veterán

Illetve a Xiaomi épp erősen reszeli a miui10-et, és igazad van, több tucat modellre. Úgyhogy persze, az lenne a legjobb, ha minden azonnal frissülne, de elég nagy meló lehet ez a fejlesztő csapatnak. Kéne még több ember a xiaomi-nál, úgy tűnik. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17591) st3v3np3t3r válasza tvamos (#17588) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

májusba kettő update is jött :DDD amúgy átlag idő, a hónap közepe fele jött eddig... ha neked ez késő,akkor vegyél pixelt, azok az első 1-1.5hétben megkapják a friss javítást...

teljesen korrekt még így is, az LG V20,az LG ultra-prémium kategóriája 3-4havonta,de akár 6havonta kap frissítést és nem is a legfrissebbet! a G6 szintén... a samsung is le van maradva 1-1hónappal,kirívó ritka eset ha nem... nos, ezek fényében a Mi A1 frissítése még istenes...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17592) judas13 válasza DroiDMester (#17585) üzenetére


judas13
addikt

Abszolút +1

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17593) bepken válasza bepken (#17558) üzenetére


bepken
veterán

végül egy APN törlés/hozzáadás oldotta csak meg. azóta úgy néz ki, rendben van.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17594) tvamos válasza st3v3np3t3r (#17591) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem pl. nem mindig jönnek még a frissítések, amikor írjátok, de nem is ez a baj, azzal tudnék együtt élni, hogy nem frissül a rendszer hetente, hanem az, hogy rosszul működik. Nem bugos, mert az látszik, hogy direkt nem működnek dolgok, konzisztensen, tehát sem a 4X-en, sem ezen, míg Nexus-on, Samsungon, iPhone-on, stb. meg mennek.

vegyél pixelt Mindig ezzel jöttök, amikor elfogy a tudomány, és nem tudjátok a megoldást, (persze, lehet, hogy nincs is, azt elfogadom,) de nincs belőle dual sim. Amúgy az lesz, hogy járok majd 2 telóval megint.

Amúgy bocs, nem akarok személyeskedni, csak ha már tanácsot adtál telefon vásárláshoz...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#17595) bepken válasza tvamos (#17594) üzenetére


bepken
veterán

a frissítések sehol sem mennek ki egyszerre, minden készülékre, hanem hullámokban. ez gyártótól és készüléktől függetlenül mindenhol így van.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17596) st3v3np3t3r válasza tvamos (#17594) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a frissítések miatt ajánlottam a pixelt:) nekem sem azonnal jönnek frissítések,van hogy 1-2nap múlva, nem tudom mi alapján megy... sőt miui fórumon előbb olvasom ha jön frissítés mint hogy itt valaki kirakná...

pl. mi az ami direkt nem működik mi a1-en? ha már felhoztál ilyen állítást... kíváncsivá tettél:)

ha a volte-ra gondolsz,az működik, csak nem minden régióban, ezt megírták miui fórumon is hogy nem bug, meg nem szándékosan nem működik, hanem akinél nem működik, az azért van,mert nincs benne a konfiguráció az adott ország adott szolgáltatókra vonatkozóan...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17597) juuzer válasza Viktor0610 (#17589) üzenetére


juuzer
addikt

Ahogy azt egyébként a ksziaomi fanok csinálják is :P

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#17598) Viktor0610 válasza juuzer (#17597) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, nem tudok erről, én nem teszem ezt. ;]

Samsung Galaxy A54

(#17599) tvamos válasza st3v3np3t3r (#17596) üzenetére


tvamos
nagyúr

A legnagyobb gondom az, hogy a Xiaomi Yi! kamera nem megy, mert az ugye Xiaomi, es a fiam hasznalja azt a kamerat. Ha ezt a telefont neki akarnam adni a 3S helyett, akkor most neki vennem kell egy masik kamerat?!.. Ez a bajom. (Jatekokra ez a telo sokkal jobb lenne neki, mint a 3S.)

De a robot porszivom nem mukodik, az szerintem direkt van. De az IoT moduljaim sem mukodnek, szerintem ez is direkt van. (Ezt tobbszor itt is leirtam itt is, meg az Android melyviz forumban is.) Azert gondolom, hogy direkt van, mert a kapkodva osszehozott Januari frissites utan mukodott, az elso biztonsagi frissitesig, ami olyan jol sikerult, hogy azota nem mennek ezek.

Persze, tudom, rootoljam, meg mittudomen. (A 4X-re kertem feloldo kodot. Leirtam a Xiaomi-nak, hogy mi a hasfajasom, miert akarom rootolni. Marmint ezek az IoT cuccok,gondolom egy kompetitor robot porszivo nem igazan erdekli oket, sot,meg orulnek is, hogy nem megy. Ez decemberben volt, azota sem kaptam meg a kodot.)

Azt a telefont nem fogom rootolni, meg hekkelgetni, amit eppen hasznalok, mert errol intezem a bankot, az adobevallast, meg mindent, szoval ehez nem erzek kulonosebb motivaciot.

Ha most rendelek egy masik telefont, akkor meg az van, hogy ha azzal mukodik minden, akkor ezzel a telefonnal minek toltem utana az idomet? Persze, hogy a gyereknek menjen a kameraja...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#17600) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Van itt valaki aki Magisk-ban és script-ben a zöldfülűnél kicsit magasabb szinten van?
Magisk-ben felraktam ezt a modult. Elvileg azt csinálja, hogy be lehet állítani egy alsó-felső akku töltöttségi szintet. Töltésnél, ha eléri a felső szintet lekapcsolja a töltőt, ha lemerül az alsó szint alá akkor megint bekapcsolja. Alap beállítás a 75 és a 80 %. Most ez működik, de én szeretnék változtatni, viszont ezt csak script-el lehet. Na ez ami nem megy. Gondoltam valami app azért kell a script-hez, ezért felraktam ezt. Próbálkoztam a példa script-ekkel, de nem igazán működik a dolog.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.