Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) dethroner válasza bulek (#2536) üzenetére


dethroner
veterán

Én csak összedugtam a fejegységgel a telót, egyből felismerte, elindította az android autót, és akkor jöttem rá, hogy választanom kell. Vagy a telót dugom az autó usb csatijába és használom az alkalmazást, vagy a pendrive-ot a zenékkel. Szóval 5 másodpercig volt használva az AA, már húztam is ki a francba, mert hát csendben csak nem fogok vezetni :) Tudom hogy lehetne a telóra is zenéket tenni, meg a fejegység SD kártyanyílásába, amiben a gyári navigáció térképkártyája van, szóval abba is dughatnék zenés memóriakártyát, de a franc se akar annyit kavarni már vele. Kidobom a fejegységet, és berakok egy androidosat, amin teljes értékű Waze fut, van bőven usb több pendrive-nak is, stb. Tököm szarakodjon már ezzel a gyári megoldással ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2552) Faterkam


Faterkam
addikt

Használja valaki még a Horizon Go appot? A frissítés óta csak a M1, M2, Duna TV-n van kép, a többin csak hang. Ez mi a frászért van, ötlet esetleg? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2553) rellif válasza Faterkam (#2552) üzenetére


rellif
senior tag

Nálam megy rendesen. Ha frissítés előtt jó volt, akkor töröld a frissítést.

(#2554) neoforce válasza eisento (#2533) üzenetére


neoforce
aktív tag

Sajnos nem müködik!
..A fényerő nekem is magától felurik ,autó kikapcsolva!

(#2555) Faterkam válasza rellif (#2553) üzenetére


Faterkam
addikt

A 2.3.44-et visszatéve megy rendesen, minden ok itt is. Csak az új kuka, de azt már más is írta a Play-en! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2556) Tomi2017


Tomi2017
csendes tag

Sziasztok ! Igen, a 2.3.44 működik tökéletesen.

(#2557) bulek válasza dethroner (#2551) üzenetére


bulek
tag

Usb-c pendrive megoldja a problémád :) lehet kapni olyat, amin két usb csatlakozó van.

(#2558) dethroner válasza bulek (#2557) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi a tippet. De a másik fejegység már megvan, csak időt kéne találni a beszerelésre.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2559) havri1


havri1
félisten

Helló!

Mi 9 lite, global rom. Emberünk sms-ben szeretne megosztani névjegyet.
Névjegy, jobb felül 3 pötty, megosztás, és nincs SMS/üzenet.
Nekem itthon minden készülékén eu dev van, azon van..
Mi a fene? Most engem szíd, hogy mekkora szar telefont vetettem vele🤣

havri

(#2560) Atomgeszi válasza havri1 (#2559) üzenetére


Atomgeszi
veterán

xiaomi.eu nekem is így van, 3 pötty, megosztás, szöveg, és SMS ott van.

Max rajta tartja az ujját a számon, kimásolja és úgy küldi. :D

(#2561) Winnie The P válasza havri1 (#2559) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nálam van, viszont a messenger meg hiányzik onnan. Szintén global rom.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2562) kmarci25 válasza havri1 (#2559) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyanúgy global rom és van sms megosztás:

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2563) havri1 válasza kmarci25 (#2562) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos nem tudom megnézni, de elmondása szerint nem is lehet választani, hogy szöveg, file, stb..
Érdekes

havri

(#2564) csucsu52 válasza havri1 (#2563) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Ez valószínűleg felhasználói tudáshiány lesz emberünk részéről :)
Globálon vagyok adott névjegybe belépés -- 3pötty -- megosztás -- és a fenti képernyő szépen hozza az smsben való megosztást is.
nem kell sehol ilyet választani, hogy "szöveg, file, stb..."

(#2565) kmarci25 válasza csucsu52 (#2564) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen én is user error-ra tippelek...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2566) havri1 válasza csucsu52 (#2564) üzenetére


havri1
félisten

Eu-n kell. Előtte teszi fel a kérdést, hogy szöveg, file vagy még valami:)
Mondjuk az már most furcsa, hogy egyeseknél miért eltero a lehetőségek választéka. Nyilván a telepített alkalmazasok miatt, de pl neki van olyan, hogy mentés ide : belső tarhelye. Vagy pl mi megosztás.
Na majd ha kézbe kapom a készüléket, meglesem.
Más a tárcsázó is globalban mint EU-ban.

[ Szerkesztve ]

havri

(#2567) harry3 válasza csucsu52 (#2564) üzenetére


harry3
őstag

+1
Nekem sem kell választani, de működik.

(#2568) Timer


Timer
veterán

Sziasztok! Nejemnek most vettünk egy 9 Lite-ot, és jelenleg tartozékokat keresünk hozzá. Ami nagyon kellene, az egy minőségi aktív tok, tudnátok egy tippel segíteni ebben? Az Összefoglalóban nem találtam tokra vonatkozó javaslatokat, ezért kérdezek itt. Ha lehet, fehérre vagy valami csajos árnyalatra lenne szükség. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#2569) bb71


bb71
őstag

Just for fun:

rendeltem Aliról az itt DMester által ajánlott védőt a kijelzőre... ilyen még nem történt, vagy én vagyok hülye, vagy tényleg nincs lehúzható védőréteg a ragasztandó oldalon... fénykép este.

[link]

(#2570) csucsu52 válasza bb71 (#2569) üzenetére


csucsu52
aktív tag

:DDD
Én is rendeltem ilyet, a szélei nincsenek lekerekítve, kényelmetlen veszettül a gesztusvezérlés vele!!!
(Ám volt a hátlapon fólia :) )

(#2571) gixxergabi válasza csucsu52 (#2570) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Na de jó... én is azért rendeltem mert úgy tűnt le van kerekítve...

(#2572) aprokaroka87 válasza csucsu52 (#2564) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért ne jelentsük ki előre hogy user error.
Talán érdemes lenne egy tárcsázó app adat törlést csinálnia.

(#2573) csucsu52 válasza aprokaroka87 (#2572) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Egy próbát megér :K

(#2574) csucsu52 válasza gixxergabi (#2571) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Gombokkal vezérelve jó lehet, szélekről simításnál "vág".
Aztán ahány csomag annyi féle is lehet, legyen szerencséd vele :)

(#2575) aprokaroka87 válasza csucsu52 (#2573) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem Rn7-en itt szintén van Fájl, Szöveg, Qr-kód lehetőség, az első kettőben pedig üzenetek lehetőség is.
Igaz ez global rom, miui 11.
Ahol elérhető a miui tárcsázó és üzenetek is.
Ha jól sejtem ez így a jó.

(#2576) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

#Aliexpress HUF 324.56 24%OFF | 2-in-1 protective glass for xiaomi mi 9 lite glass camera lens film screen protector on xiomi xaomi xiami mi9 se light 9se 9lite
https://a.aliexpress.com/_TvBKm

Én innen rendeltem. Le van kerekítve, teljesen meretpontos. Természetesen volt fólia a ragasztandó felületen. Lassan egy hónapja rajta van, egy karc sincs sehol rajta. Hibátlan cucc.

(#2577) csucsu52 válasza Klaya1986 (#2576) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Köszi, rendeltem is egyet gyorsan, 1 hónap múlva itt is lesz :))

(#2578) DroiDMester válasza csucsu52 (#2570) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

akkor te valami mást kaphattál! Mikor én rendeltem annak túlságosan is le volt kerekítve a széle, szóval valószínű egy másik szállítmányból kaphattál! Én mikor belinkeltem még utána is rendeltem belőle még 1 adagot és az is lekerekített szélű volt! De hát ugye az már 4.hónappal ezelőtt volt, azóta biztos változott a készlet az eladónál

(#2579) csucsu52 válasza DroiDMester (#2578) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Persze, tapasztaltam én is, hogy eltérhetnek kicsit, nembaj, hátha a mostani rendelés... :)

(#2580) rellif válasza csucsu52 (#2570) üzenetére


rellif
senior tag

"Kemény" tokkal jártam így. Olyan magasra van hagyva a perem, hogy a gesztusvezérlés használhatatlan :O

(#2581) csucsu52 válasza rellif (#2580) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Annyira megszoktam a gesztus cuccot, hogy gyermekem telefonján nagyon fura volt a gombokért nyúlkálni mikor belecheckoltam :)

(#2582) maglew


maglew
aktív tag

Hogy lehet megoldani azt, hogy ha Ne zavarj módban vagyok, akkor ne csilingeljen a messenger?

(#2583) barna70 válasza rellif (#2580) üzenetére


barna70
csendes tag

Pofára esésnél hasznos lehet. Az enyémnél is így van. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#2584) neoforce


neoforce
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom pontosan mikor de megjavították az aodot globál stabilon, bár semmilyen frissítést nem vettem észre,de mindkettő telefonon megjavult!

(#2585) Klaya1986 válasza neoforce (#2584) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Igen, hibátlan az aod már. Bár nem használom 😃 rendszeralkalmazás frissítéssel érkezett a javítás, nem sima rendszerfrissízéssel. De nekem egy szaros 5forintos előlapi LED többet érne, mint bármilyen aod.

(#2586) DroiDMester válasza Klaya1986 (#2585) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha ennyire nem jön be neked az AOD

Tedd fel a NotifyBuddy -t ezzel oda és akkora méretű LED-et tudsz varázsolni amilyet csak akarsz, de lehet az adott alkalmazás ikonja is a led helyett, és látod épp milyen értesítésed jött!

Fogyasztásba nem szól bele, jelentéktelen 1-2% a teljes töltési ciklus alatt

[ Szerkesztve ]

(#2587) neoforce válasza Klaya1986 (#2585) üzenetére


neoforce
aktív tag

Én bírom az aodot, de az az igazság a hátulsó ledes értesítés a kedvencem ,melóba kantáros nadrágot hordok és elülső zsebben hordom a tellot fejjel lefelé ,általában némitva így mindig látom ha jelez. Nem tudom mi lesz ha le kell egyszer cserélni...

(#2588) Atomgeszi válasza neoforce (#2587) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Vegyél ugyanúgy kantárosat. :D

(#2589) neoforce válasza Atomgeszi (#2588) üzenetére


neoforce
aktív tag

;] ez lemaradt előbb😂
Apropó a témákról tudtok vmit? Magyarország régióval mikortól fog müködni?Ez már inkább csak egy szösszenet lenne😂

[ Szerkesztve ]

(#2590) gixxergabi válasza neoforce (#2584) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nálad mi javult meg ami eddig nem működött?
Most próbálgatom de viber nem megy...

(#2591) neoforce válasza gixxergabi (#2590) üzenetére


neoforce
aktív tag

Müködik a nemfogadott hívás, sms, ezek eddig nem müködtek. Vibert nemtom az nincs msn ,gmail eddig is müködött!

(#2592) DroiDMester válasza neoforce (#2589) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Téma és arc alapú azonosítás NEM lesz magyar régióval, köszönd a GDPR.nek, használj Xiaomi.EU ROM-ot ott megy minden.

(#2593) neoforce válasza DroiDMester (#2592) üzenetére


neoforce
aktív tag

Igen de kiadott egy nyilatkozatot a xiaomi hogy hamarosan elérhető lesz euban is a témák és jobb lesz mint valaha.

(#2594) gixxergabi válasza neoforce (#2591) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi. Akkor számomra semmi változás, a feltelepített apk-val már ezek is mentek...

(#2595) neoforce válasza DroiDMester (#2592) üzenetére


neoforce
aktív tag

Az arcalapu feloldás most is müködik globál stablen.

(#2596) qge válasza Atomgeszi (#2588) üzenetére


qge
aktív tag

Ez klassz volt... :C

(#2597) DroiDMester válasza neoforce (#2595) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

~1.éve még nem ment, bár én soha nem használtam, csak láttam hogy sokan ezért is siránkoznak hogy nem megy csak régió váltással!

(#2598) Faterkam válasza neoforce (#2595) üzenetére


Faterkam
addikt

Igaz, hogy csak 2D-s, de megy, használom én is ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2599) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Sziasztok. Találkozott már valamelyikőtök olyan tokkal, amibe lencsét lehet "tekerni"?
Anamorphic lencsét szeretnék használni és ha létezik tok, akkor nem szivatom magam a csiptetős módszerrel.

(#2600) -FLY->


-FLY->
őstag

Xiaomi értesítőt éltre lehet valahogy kelteni, hogy működjön a beállítás szerint? Csak reboot-kor működik, ne zavarjanak mód meg csak éjszakára van ütemezve, szóval nappal ez sem szól bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.