Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) El Rey válasza csucsu52 (#2450) üzenetére


El Rey
tag

Igen most frissített nálam is. Átraktam Svájcra de sehol sincs. Nagyon furcsa.

(#2452) aprokaroka87 válasza El Rey (#2451) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ujrainditás megvolt?

(#2453) qge válasza csucsu52 (#2450) üzenetére


qge
aktív tag

Indítottad újra a régió átállítás után?

(#2454) El Rey válasza qge (#2453) üzenetére


El Rey
tag

Eddig sosem kellett ujraindítani. Csak átállítottam a régiót és már ki is tette az ikont. Visszaállítottam magyarra akkor meg eltüntette.

(#2455) csucsu52 válasza qge (#2453) üzenetére


csucsu52
aktív tag

nem indítottam már vagy 2 hete :)

(#2456) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Hali. Tudna esetleg valaki segíteni? Szeretném törölni a xiaomi gyári alkalmazásokat. Az összefoglalóban található segédlet alapján csináltam. Illetve több forrást, youtube videót megnéztem. Sehogy nem akarja az igazat. Ha a fastboot alkalmazást használtam volna, akkor vagy hibaüzenettel kilép vagy csak simán lefagy. Adb-vel az a helyzet hogy ott felismeri a telefont, de a powershell meg nem akar működni. Valaki le tudná esetleg szájba rágósan írni a menetét, fogalmam sincs mit hagyok ki. A szükséges beállításokat is bekapcsoltam a fejlesztői opcióknál. Nem tudom hol lehet a probléma.

(#2457) Fricó


Fricó
aktív tag

Nem találom benne a gyári téma kezelőt, amivel új témákat tudok letölteni mint pl a Huawei telefonokban. Ti mit használtok?

(#2458) DroiDMester válasza Fricó (#2457) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nemrég volt szó erről olvass vissza! a régiót állítsd SVÁJC-ra és lesz)

(#2459) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok.

Itt az egyi srác ajánlott üveg védő fóliát a telefonomra, ám az a baj hogy kétszer leesett a telefon és kb több helyen berepedt a védőfólia. Nem tudom milyen anyagú ez (volt egy Samsung és egy Nokia telefonom is, azok a fóliák sosem repedtek be 1 méter eséstől)

Tudnátok valami erős, megbízható fóliát ajánlani? Mitől repednek be ezek ennyire?

(#2460) qge válasza maglew (#2459) üzenetére


qge
aktív tag

Azért van a fólia, hogy ne a sokezer forintos kijelző törjön. Mission completed.

(#2461) Klaya1986 válasza Klaya1986 (#2456) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Közben megoldottam . Eddig ezeket töröltem 😃

(#2462) maglew válasza qge (#2460) üzenetére


maglew
aktív tag

Nade egy eséstől? Samsung hetente csúszott ki a kezemből de az nem tört be. Valahogy az vastagabb kijelzővédő fólia volt.
Milyeneket tudnátok rá ajánlani?

(#2463) galervin93


galervin93
őstag

Nekem nincs fólia, de ez a kijelző úgy karcolódik, mint a fene. Mondjuk én azon ritka állatfaj vagyok, akit nem izgat, használni vettem nem vitrinbe, de vicces, hogy az eddigi 30-40ezres telefonjaim kevésbé karcolódtak, pedig ugyanúgy hordom őket.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#2464) rellif válasza maglew (#2462) üzenetére


rellif
senior tag

Továbbra is ez a TG ajánlott.
Ár-érték arányban szerintem jobb nincs.

(#2465) Bog válasza Bog (#2445) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

BB Hub ügyben senkinek nincs tapasztalata? Ajjaj. Lehet, hogy kéne írnom a BB Hubról egy cikket és akkor többen telepítenék :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2466) DroiDMester válasza Bog (#2465) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha a BlackBerry Hub -ra gondolsz azt próbáltam már és működött, de nem használtam sokáig, nem teccett hogy havonta fizetni kell érte!

(#2467) rellif válasza DroiDMester (#2466) üzenetére


rellif
senior tag

Nem túl biztatóak a visszajelzések.

(#2468) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok! Global stabil romon, ha hívnak, akkor kiteszi a hívást egy chatfej szerű körbe, ezt ki lehet kapcsolni? Eddig nem csinálta, gondolom valamit frissített!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2469) rellif


rellif
senior tag

A G-pay minden fizetés előtt megterheli a számlát egy 0 Ft-os tranzakcióval?
Gondolom kártya ellenőrzés (mint a Booking-nál) de néha már túlzásnak tűnik.

(#2470) gixxergabi válasza rellif (#2469) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nekem nem csinált olyat, viszont mindig törölte a kártya érintést. Rákeresve miui11-el jött ez elő több xiaominál...
(bár most úgy néz ki megtaláltam a megoldást)

(#2471) rellif válasza gixxergabi (#2470) üzenetére


rellif
senior tag

Online vásárlásra gondoltam,amikor a hozzáadott kártya adatokat kitölti.

(#2472) HikerS


HikerS
újonc

Sziasztok!
Egy hete van meg az Mi 9 Lite. Sajnos ma vittem először magammal túrára navigálni és problémám adódott. MIUI Globál 11.3.4
Az Osmand nevű navigációs programot használom évek óta és azt vettem észre, hogy ha elindítottam az útvonal rögzítését, akkor addig minden rendben, amíg ki nem kapcsolódik a képernyő. Utána már nem rögzíti a koordinátákat... Gondolom a beállításoknál kellene valami engedélyt megadni, de sajnos tanácstalan vagyok. Tudnátok segíteni?
Köszönöm előre is! Steve

(#2473) gixxergabi válasza HikerS (#2472) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Sztem az alkalmazásonkénti akkumuláturkímélőnél kell az Osmandét nincs korlátozásra állítani.

(#2474) rellif válasza HikerS (#2472) üzenetére


rellif
senior tag

Pár hsz-el ezelőtt írtam pont, hogy lezárt képernyő mellett megszűnik a GPS kapcsolat. Nem segít sem a lakatolás sem akku optimalizálás kikapcsolása.

(#2475) galervin93 válasza rellif (#2474) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem a Waze lezárt képernyő mellett is vígan beszél.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#2476) fehermokus válasza galervin93 (#2475) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nálam azonnal elhallgat, amint megnyomom a képernyő lezárást. De nem csak a Waze, az összes többi is.

(#2477) rellif válasza galervin93 (#2475) üzenetére


rellif
senior tag

Vannak helyzetek amikor a Waze már nem elég. :B

(#2478) maglew válasza galervin93 (#2475) üzenetére


maglew
aktív tag

Nekem behülyül a waze ha kikapcsolom a képernyőt. Azt mondja nincs gps jel. Mi lehet az oka? Ki lehet védeni valahogy ezt?

Én is sokat túrázom, régebben lezárt képernyő mellett is ment a gps emlékeim szerint. Mivel sokat fogyaszt egy 6-8 órás túrán meg lehet oldani valahogy hogy a gps ne kapcsoljon le lezárt képernyőnél?

[ Szerkesztve ]

(#2479) HikerS válasza rellif (#2474) üzenetére


HikerS
újonc

Nos, jó hírem van! Elvégeztem a javasolt átállítást és ma délelőtt próbára indultam. Igaz már kevésbé bíztam a sikerben, mivel még a topikgazda szerint sem fog majd működni... Ennek ellenére lekerekeztem 15 km-t egy vasárnapi ebédre és meglepődve láttam félúton, hogy ez így bizony lezárt képernyő mellett is tökéletesen jól működött. Szóval köszönöm még egyszer a segítséget, nekem ez nagyon fontos volt! :R

(#2480) rellif válasza HikerS (#2479) üzenetére


rellif
senior tag

Milyen beállítás segített?
Google Maps-ot kipróbálom a jövő héten.

[ Szerkesztve ]

(#2481) HikerS


HikerS
újonc

Voltak már előtte is próbálkozásaim, de gondolom leginkább az segített, amit a #2473-ban ajánlottak: "az alkalmazásonkénti akkumuláturkímélőnél kell az Osmandét nincs korlátozásra állítani."

Most már nem is merek rajta változtatni...😃

(#2482) Atomgeszi válasza fehermokus (#2476) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Asszem azt külön be kell állítani, hogy lezárt képernyőnél mit csináljon. De nem emlékszem már, hogy hol .
Nálam megy lezárt képernyőnél is mondja(gyalogosan)

(#2483) fehermokus válasza Atomgeszi (#2482) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Annyi állítási lehetőség van, hogy ember legyen a talpán aki kiigazodik rajta. Azért jó lenne ha eszedbe jutna, mert a térképet is használnám kikapcsolt képernyővel - motorozás közben csak berakom a zsebembe a telót és hallgatom, hogy merre menjek - illetve most csak hallgatnám...

(#2484) kissss válasza fehermokus (#2483) üzenetére


kissss
csendes újonc

Szia!
Beállítások/Akkumulátor és teljesítmény/Alkalmazásonkénti akkumulátorkímélő/
Itt egyesével minden általad kiválasztott alkalmazásnál átállítod "Nincs korlátozás"-ra a háttérben futás engedélyét. Alapértelmezésben minden programnál az akkumulátorkimélő opció aktív.

(#2485) El Rey válasza galervin93 (#2463) üzenetére


El Rey
tag

Enyémen sincs fólia de egy karc sincs rajta. Mondjuk én csak zsebben hordom, amelyben nincs más a telón kívül. Ha nem zsebben van akkor meg az asztalon van. (nem pofával lefelé).

(#2486) El Rey válasza DroiDMester (#2458) üzenetére


El Rey
tag

Márakinek. Nálam nincs meg a Téma bármire is állítom a régiót.

(#2487) csucsu52 válasza El Rey (#2485) üzenetére


csucsu52
aktív tag

érdekes ez, nekem a kamera üvegén jelent meg pár naposan óvatos használat mellett karc...
tettem is rá plusz végőüveget.

(#2488) kmarci25 válasza El Rey (#2486) üzenetére


kmarci25
veterán

Ne bármire állítsd, hanem Svájcra, és lesz. :K Indiát is ki lehet próbálni, ami azért érdekes, mert annyi plusz lesz rajta, hogy az ember csak les.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2489) El Rey válasza kmarci25 (#2488) üzenetére


El Rey
tag

Nem, nem lesz akkor sem. Kipróbáltam már.

(#2490) fehermokus válasza kissss (#2484) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Köszi, beállítottam, hamarosan ki is próbálom jelentett-e valamit.

(#2491) kmarci25 válasza El Rey (#2489) üzenetére


kmarci25
veterán

A beállításokban sem jelenik meg? A háttérkép után és a jelszavak és biztonság előtt kéne lennie.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2492) DroiDMester válasza El Rey (#2489) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

az ugye megvan hogy át állítás után telefont újra kell indítani!

(#2493) galervin93 válasza El Rey (#2485) üzenetére


galervin93
őstag

Ugyanez, csak zseb, asztalon háton. Mindegy, teszi a dolgát, ez a lényeg. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#2494) Faterkam válasza DroiDMester (#2492) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem feltétlen kell! Én Magyarország és Bosznia-Hercegovina között szoktam váltogatni. Nálunk nincs téma, ha kell akkor átváltom. Soha nem indítottam közben újra! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2495) DroiDMester válasza Faterkam (#2494) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hivatalosan kell az újraidítás! Szóval pont azért kell mert van akinél nem jelenik meg csak ez után!

Pont ez miatt vannak ezek az USER error dolgok mert félre vannak vezetve a tudatlan userek és azt hiszik elég csak át váltani a régiót, aztán jönnek bőgni hogy hát náluk ez nem működik..........

(#2496) Faterkam válasza DroiDMester (#2495) üzenetére


Faterkam
addikt

Mi ebben a félretájékoztatás, ha a több éves tapasztalatomat írom le? 3S, 4X, Note 4, Mi 9 Lite? Nálam soha nem kellett az újraindítás! :U

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2497) DroiDMester válasza Faterkam (#2496) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az hogy hivatalosan régió váltás után újra KELL indítani a telefont!

Az 1 dolog hogy nálad működik e nélkül is, de másnál meg NEM működik!

Itt bizonyozol hogy NEM kell aki meg nem ért annyira a témához elhiszi és jön cirkuszolni hogy nála nem működik! Közben meg csak elég lett volna egy restart, de neked elhiszi hogy nem kell mert bizonyozol hogy márpedig nem kell!

[ Szerkesztve ]

(#2498) Atomgeszi válasza fehermokus (#2483) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem tudom, telepítettem, aztán minden engedélyt megadtam neki.
Ma kipróbáltam, Pestről hazafelé lezárt képernyőnél is mondogatta a dolgokat.
Szerintem telepítésnél maga a Waze kérdezi meg, akku kímélő ki legyen kapcsolva
Még csak lakatolva se hagytam.

(#2499) Faterkam válasza DroiDMester (#2497) üzenetére


Faterkam
addikt

A mondatomat úgy kezdtem, nem feltétlen kell... Sehol nem írtam, hogy Ne indítsa újra, akinek nem megy... Részemről befejezve! :U

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2500) rellif


rellif
senior tag

Elsősorban kmarci25 lehet az illetékes, de aki használ Netflix-et az megtudná nézni, hogy csak SD minőségben lehet lejátszani . Vagy DRM info-val csekkolni mit mutat Global-on.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.