Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Írtam a fejlesztőnek, kérdeztem mikorra javítja. Válaszol közzéteszem.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#952) Matyi222 válasza jety91 (#947) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Korai volt az öröm, sok még a Bug :(

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#953) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Kaptam választ.
Fixed already, works in next build.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#954) Drenadar


Drenadar
veterán

Ki milyen theme-t használ? :)

(#955) lacora5 válasza Matyi222 (#953) üzenetére


lacora5
tag

Koszi, hogy utanamentel a dolognak. Most mar fent hagyom a mokee-t, ha ezek mukodnek is tuti kicsit meg bugos. De majd irtok fejlemenyeket, ha mar erdemes valtani :) :D

(#956) Matyi222 válasza lacora5 (#955) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Írt még a srác utána is, kérdezte mi a probléma. Sokan írták neki ugyan azt. Szerintem hamar javítja, de még egy darabig bugos lesz az tuti.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#957) lacora5 válasza Matyi222 (#956) üzenetére


lacora5
tag

nosza:) legalabb van egy ilyen kozvetlen fejleszto brigad, akikkel hamar meglesz igy a stabil cm 13 is:)

(#958) kstcsk


kstcsk
tag

Nyilván titeket a legkevésbé sem zavar, de hogy mi a francért biggyesztették oda az Mi feliratot az előlapra, a franc, pedig majdnem tökéletes a szoftvert leszámítva...

(#959) jety91 válasza kstcsk (#958) üzenetére


jety91
őstag

A körömlakk lemosó csodákra képes ;]

(#960) Maxximus válasza Drenadar (#948) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi,megnézzük. Az is itt van a topic elején a forrása ha jól láttam.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#961) jilian válasza kstcsk (#958) üzenetére


jilian
addikt

"a szoftvert leszámítva"

Én nem értem.
Ha szoftver hiba lenne, akkor miért nem jelentkezik mindenkinél? :F

Nekem amiket itt írtatok sosem jött elő és gondolom sokaknak sem.

Aki tényleg szoftveres "gondokkal" küzködik az legyen már szíves szánjon már egy órát az adatok lementésére ės tegyen fel fastboot-tal egy eredeti ROM - ot.
És a beállítások babrálásánál figyeljen oda miket állítgat.

Nincs bajom a sima droid ROM-mal de szerintem a MiUI-nak az égvilágon semmi baja. Az egyetlen olyan Rom amihez az alap dolgokhoz nem kell külső app-ot feltenni. :U

(#962) bigrock válasza kstcsk (#958) üzenetére


bigrock
addikt

még mindig jobb, mintha "samsung" felirat volna... :DDD

(#963) jety91 válasza jilian (#961) üzenetére


jety91
őstag

attol hogy nalad nem jelentkezik miert ne jelentkezhetne masnal? van 3 logcat fajlom h errorokat dobal a phonecall ui hivasnal, ennel egyertelmubb sw hiba nincs.

(#964) mgTerminator válasza jilian (#961) üzenetére


mgTerminator
veterán

+1
Teljesen egyetértek! Szerintem sokkal jobb ROM mint a Cyanogen... Az utóbbi időben egyre több bug volt Cyanogen-en, mióta MIUI-n vagyok azóta csak OTA frissítgetek és minden szuper (kivéve a fényerő szabályzást, de ezt meg már kezdtem megszokni)

(#965) enginev3.0 válasza mgTerminator (#964) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, ráadásul a fényerő szabályzás másik appal sem túl jó :N

Ne felejtsétek, akksi:
A wifi speciális beállításoknál a WIFI KERESÉST kapcsoljátok ki, nagyon sokat számít az akksinak! Minden fajta romon

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#966) bigrock válasza enginev3.0 (#965) üzenetére


bigrock
addikt

Ez melyik:
1. "Tartsa bekapcsolva a wifit alvó üzemmódban",
vagy
2. "A keresés mindig elérhető"
?

(#967) jety91 válasza mgTerminator (#964) üzenetére


jety91
őstag

Nálam meg az működik megfelelően :U

(#968) kstcsk válasza jilian (#961) üzenetére


kstcsk
tag

Nem tudom tesztelni, ránézésre pedig nehéz minden user-error kiszűrni, de viszont a hivatalos miui oldalra továbbított deep-sleep probléma valósnak tűnik.

Ha más nem, abban azért megegyezhetünk, hogy egy közel tökéletes rendszer nem ilyen az olvasottak alapján.

[ Szerkesztve ]

(#969) jilian válasza jety91 (#963) üzenetére


jilian
addikt

De ha szoftver - es, és más is használja azt a Rom-ot, nála is jelentkezik? Melyik Rom van fent?

Úgy tedd fel a Rom-odat, hogy hagyod a fastboot-ot mindent formázni. Ne állíts vissza semmit Backup - ból. SEMMIT
Kezdj mindent nulláról.

Nekem a MiUiHu van fent, havonta 1x frissítem. (chace, dalvik, system wipe)
És semi hiba.

(#970) jety91 válasza jilian (#969) üzenetére


jety91
őstag

Örülök hogy nálad jó, nálam és jó pár embernél nem. Ha visszaállítok backupot, ha nem. Attól hogy nálad még nem jelentkezik még jelentkezhet másnál hidd el.

Legújabb 12.31-es romot raktam fel a CM13 után most tesztképpen, az előbb hívtak és ugyanúgy nem tudom felvenni... épp 20000 sornyi logot nyálazok át (kemény 1 perc időintervallumban nézve, hogy megint mi hiányzik neki)

(#971) #16729600 válasza jety91 (#970) üzenetére


#16729600
törölt tag

Azért érdekes, hogy mennyire random jönnek elő ezek a hibák, még nekem sem volt sohasem, hogy ne tudtam volna felvenni a telót.

(#972) enginev3.0 válasza bigrock (#966) üzenetére


enginev3.0
félisten

A keresés mindig elérhető, instant kikapcsolás, rengeteget eszik, és teljes mértékben felesleges

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#973) jety91 válasza #16729600 (#971) üzenetére


jety91
őstag

Ha 1 komponensben is különbözik a telefonunk már előjöhet különböző hiba. Másnál meg értesítésekkel vagy a fényerővel volt/van probléma, nálam meg azzal nem volt soha. Lehet nála más típusú fényérzékelő van beépítve, vagy másik gyártósorral származó.

[ Szerkesztve ]

(#974) pampika


pampika
őstag

Mokee romon az általános, hogy a status bar eltűnik? Vagyis először lehúzom a képernyő tetejét, akkor előtűnik a status bar, majd még egyszer, hogy a tényleges tartalmát lássam.

Én állítottam el vmit esetleg?
Nova launcher van fenn, abban annyi furcsaságot vettem észre, hogy van expand / toogle notification részleg, de ez nem működik. Menü megnyitás, minden más megy, de pont az értesítés nem.

(#975) jety91


jety91
őstag

Kinek van még mikey a telefonba dugva és nem megy néha a hívásfelvétel?

(#976) gghrtz


gghrtz
őstag

Keresd a hibat :DDD

(#977) mgTerminator válasza jety91 (#967) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hány %-ra van beállítva?

(#978) mgTerminator válasza gghrtz (#976) üzenetére


mgTerminator
veterán

Figyelj, végülis az egész telefon kívül belül alma koppintás :D

(#979) jety91 válasza mgTerminator (#977) üzenetére


jety91
őstag

Mármint? Nem az automatikus fényerővel van a bajod? :D

(#980) mgTerminator válasza jety91 (#979) üzenetére


mgTerminator
veterán

De, de ott is be lehet állítani hány %-on legyen.

(#981) jety91 válasza mgTerminator (#980) üzenetére


jety91
őstag

en barmire allitom ott nekem jol mukodik

(#982) jety91


jety91
őstag

Feladom, ma 5p differenciallal a 2. hivast se tudtam felvenni. Valami nagyon nem okes ezzel a miui-val :( egy fb es messenger app van fenn 2 napja a telefonon, gyari alap beallitasokkal, gyari temaval. bugreport tekinteteben semmi erdemi valtozas, igy marad a cm.

(#983) lacora5 válasza jety91 (#982) üzenetére


lacora5
tag

mokee-rol en sem tertem mar vissza, de sajna az uj 6os alapu androidok kozott a xiaominal csak az mi4it lattam tervben,persze idovel jon c-re is de szerintem addig marad a mokee, ezen minden stabil minden klappol. CM13nak a tegnapi kiadasat feltette valaki? bugos még?

(#984) pampika válasza lacora5 (#983) üzenetére


pampika
őstag

ezt meg tudnád nézni, ha neked is a mokee van fenn?
nálam sajnos ez azóta sem oldódott meg, pedig áttúrtam minden beállítást.
amúgy ettől eltekintve én is elégedett vagyok vele :)

(#985) lacora5 válasza pampika (#984) üzenetére


lacora5
tag

Irtam privatot.

(#986) bezke válasza lacora5 (#983) üzenetére


bezke
csendes tag

Ma reggel tettem fel, eddig minden sima mint a cm12.1-ben. XDA-n írnak kisebb bugokat, de szerintem napokon belül javítva lesznek. Szerencsére a Snapi 808-as egy népszerű proci lett, így több forrásból tudunk meríteni majd. Apropó tervezek én is egy romot, ötleteket várnék. Lehetőleg Nexus 5x- romokat nézzetek, azt könnyen lehetne építeni mi4c-re is.

(#987) lacora5


lacora5
tag

Nekem mokeenal egy bug van, hogy kepernyokepet nem tudtam rogziteni. Olyan uzenetet kapok, hogy " Nem keszithet kepernyokepet, mert keves a tarhely vagy az alkalmazas/szervezet nem engedelyezi azt".

(#988) Kroni1 válasza pampika (#984) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem nem tűnik el a statusbar.. Lehet valami beállítási gond? Nem tudom.

lacora5: A piston és az egyéb 3gombos headsetek kezelését szerinted meg lehetne oldani egy ilyen főzött romban? Miui alatt működik rendesen mindhárom gomb, sőt az előző Sony és Samu telóim gyári rom-jaival is, de valamiért 4C-n a CM és a Mokee alatt is csak a tárcsázót nyitja meg ha a hangerőt próbálom állítani. :F

szerk: érdekes, nekem megy a képernyőmentés..

[ Szerkesztve ]

(#989) pampika válasza Kroni1 (#988) üzenetére


pampika
őstag

sajnos erre nem tudok rájönni.
túrtam a beállításokat, de nem találtam elrejtési lehetőséget. nálam viszont alapból elrejti, mintha mindig full screen-re lenne állítva az egész oprendszer, amikor ugye elrejti a fenti sávot.

@bezke:
- sztem is jó lenne, ha kezelné a hangerőt is, meg hosszú nyomásra a szám léptetést
- egy DND mód is jó lenne, olyan egyszerűen megoldva, mint a miui-ba. a mokeeban is van ilyesmi, csak nem volt még kedvem szórakozni vele, mert kicsit mélyebbre van rejtve és bonyolultabbnak tűnik
- személyreszabható toogle csempék a status baron
- ha már aosp/cm lenne az alapja, jó lenne, ha aktívan tudná követni a biztonsági frissítéseket is a rom

hirtelenjében ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#990) lacora5 válasza pampika (#989) üzenetére


lacora5
tag

beallitasok - kijelzo es fenyek - kepernyokiterjesztes off. Nezd meg ezt segit-e

(#991) pampika válasza lacora5 (#990) üzenetére


pampika
őstag

:R

köszi!
sosem jöttem volna rá :D

(#992) lacora5 válasza Kroni1 (#988) üzenetére


lacora5
tag

szerintem a TS csapatnak minden ilyesfajta problemat meg lehet irni, es ha ilyen gyors iramban folytatjak a javitgatasokat akkor 1-2 het kerdese es eleg stabil lesz a cm13 is.

(#993) lacora5 válasza lacora5 (#987) üzenetére


lacora5
tag

Sikerult erre is megoldast talalni. A Pictures mappat kell atnevezni mondjuk Pictures2-re. Ezutan tud majd SC-t csinalni, letrehozza maganak a sima Pictures mappat es minden oke. Pictures2 mappat pedig lehet torolni recoverybol.

(#994) jety91 válasza lacora5 (#992) üzenetére


jety91
őstag

CM-ből származó bugot találtam eddig a 0102-es romban. Nem tudok egyedi háttérképet beállítani a fájlkezelőből, ettől eltekintve minden klafa. :K

(#995) mgTerminator válasza jety91 (#981) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem te nem érted a lényeget. Én nem zseblámpával világítok bele, hanem használom! 30%-on pl nagy átlagban sötét, éjszaka kiégeti a szemem, 35%-on már sokkal világosabb nappal, éjszaka szintén elég világos.

(#996) #16729600


#16729600
törölt tag

Nekem most miuihu 5.12.31 el lekopogom, minden jól megy.Piston 3-al valahogy az eddigi ütős zenélés is még jobb ( dinamikusabb ) lett.

(#997) jety91 válasza mgTerminator (#995) üzenetére


jety91
őstag

Nem tudom neked levideózni de bármire állítom nálam az automatikus fényerő teszi a dolgát. 30%on én nem tudom utcai fény mellett elolvasni a képernyőn lévő nem fehér hátterű szöveget már.

(#998) enginev3.0 válasza #16729600 (#996) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet állítani a hangzást beállításokban, plusz egy poweramp

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#999) #16729600 válasza enginev3.0 (#998) üzenetére


#16729600
törölt tag

Igen tudom, hogy ki lehet választani a füles típusát is, de valahogy ( lehet aztán placebó ), de az új ROM-al hangosabb, dinamikusabb lett a zenélés.

(#1000) Kroni1 válasza #16729600 (#999) üzenetére


Kroni1
veterán

Na ha kiválasztod a tipust akkor teljesen szétcseszi a hangzást, sokkal jobb ha kikapcsolod azt a funkciót szerintem, már ha a lineáris valósághű hangélményt keresed.. Esetleg EQ-ban lehet adni neki egy V kiemelést, ha utcán használja az ember, de nem nagyon kell más, Pistonoknak amugy is "V" kiemelése van, ugyhogy én alapon használom, úgy egész jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.