Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) bzsolt99 válasza Drenadar (#2000) üzenetére


bzsolt99
tag

Nekem van szerintem megéri nagyon is . Fölég a gyors töltés funkciója miatt mentett már életeket nem egyszer .

(#2002) Drenadar válasza bzsolt99 (#2001) üzenetére


Drenadar
veterán

és te honnan szerezted a tiédet?

(#2003) bzsolt99 válasza Drenadar (#2002) üzenetére


bzsolt99
tag

gearbest. Itt volt a legolcsóbb és relatíve gyorsan is megjött.

(#2004) mgTerminator válasza pampika (#1990) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hova? Amúgy köszi! :D

(#2005) pampika válasza mgTerminator (#2004) üzenetére


pampika
őstag

Itt a heti rom: http://xiaomi.eu/community/threads/6-4-14.31099/
És ott a leírásban:
For root on Mi3/4/4c/4S/Redmi3/Note3Pro/MiNote/MiNotePRO install SuperSU in TWRP

És a supersu az egy link ;)

(#2006) Drenadar válasza bzsolt99 (#2003) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszi. Ott sajnos out of Stock

(#2007) Atomgeszi válasza Drenadar (#2006) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Banggood?
Ott is eredetit forgalmaznak.

(#2008) mgTerminator válasza pampika (#2005) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mégegyszer köszönöm!
Egyébként nem tudod hogy a Titanium Backup miért nem csinál mentést? Mindig azt írja hogy nem áll rendelkezésre elegendő tárhely, pedig van 12Gb...

(#2009) lacora5


lacora5
tag

Tudja valaki miért van az, hogy wipe cache-dalvik-system (tehat viszonylag tiszta) telepites utan, ha felrakom a multit es a hozza linkelt supersu-t, akkor nincs rootom, de ha a regebbit, akkor gond nelkul felrakja a supersu-t?

(#2010) pampika válasza mgTerminator (#2008) üzenetére


pampika
őstag

nm :)

nem tudom sajnos, nem használok titaniumot.

(#2011) Thumas válasza karit (#1939) üzenetére


Thumas
tag

Eddig mindig úgy fizettem hogy hozzá van rendelve a bankkártyám a paypal accounthoz és csak rá mentem hogy fizetés és kész. De a lényeg a lényeg hogy megoldódott a gond miután végre reagáltak paypalnál és kiderült hogy volt egy nem ellenőrzött belépés az accountomra az év során és felszólítottak hogy jelszót váltsak. És mivel ez nem történt meg így nem is engedték hogy fizessek.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2012) Laurh


Laurh
aktív tag

Srácok egy kis segítséget szeretnék kérni.

Miui frissítés 6.4.7 jelentkezett a telefonomon, de az újraindulást követően a Team Win Recovery Projectben kötök ki. Korábban ilyet még sosem dobott felfrissítéseknél. Mi ilyenkor a teendő?

Előre is köszönöm az esetleges reakciókat. :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#2013) jety91 válasza Laurh (#2012) üzenetére


jety91
őstag

Milyen miui? miuihu, xiaomieu, gyári?

Ha azzal indult ujra elvileg magatol kene indulnia az updateknek, nem neked kene ranyomod

(#2014) Laurh válasza jety91 (#2013) üzenetére


Laurh
aktív tag

Miuihu van fent a kezdetektől. Azért nem is tudom mi tévő legyek nem szeretném elrontani.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#2015) eduba válasza Laurh (#2014) üzenetére


eduba
aktív tag

Indítsd újra recovery módban, ott wipe cache és dalvik, majd reboot system. Újraindítás után simán települ. Pont most csinálom én is.

(#2016) jety91 válasza Laurh (#2014) üzenetére


jety91
őstag

Probald ki amit a kollega irt, ha nem menne ugy sem, akkor toltsd le a 6.4.7-es miuihu zip-et, rakd fel a telefonra, majd telepitsd fel manualisan azt kivalsztva a recoverybol. Valami lehet osszeakadt nalad, megesik.

(#2017) eduba válasza eduba (#2015) üzenetére


eduba
aktív tag

Sajnos így sem jött össze. Valamiért nem tetszik neki a letöltött zip. Valami MD5 hiánya van.

(#2018) eduba válasza eduba (#2017) üzenetére


eduba
aktív tag

Bocs kifutottam a szerkesztésből.
Az a helyzet, hogy rossz zip-et tölt le a telefon, nem libra hanem valami más, tehát nem a Mi4c - hez való.

Tehát kézzel kell leszedni és úgy telepíteni. Nem szabad a frissítés app-al csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#2019) Atomgeszi válasza eduba (#2018) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem is ez a probléma áll fent, mint a kollégánál.
Jeleztem rajen-éknek, azt mondták egyedül csak nálam jelentkezett, de akkor megnyugodtam, hogy nem Én vagyok a balfasz. :DDD

"wipe cache és dalvik, " esetén minden megmarad a telefonon, ha kéziben teszem fel a zip-et?

[ Szerkesztve ]

(#2020) eduba válasza Atomgeszi (#2019) üzenetére


eduba
aktív tag

Igen, minden marad.

Pedig a gond szerintem ott náluk lehet, mert az OTA update rossz fájlt tölt le A telefonra.
Már a méretéből is látszik, mert a Mi4c-hez való az több mint hatszáz Mega, amit a telefon letölt az pedig csak 531 MB.

(#2021) Atomgeszi válasza eduba (#2020) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Valóban most nézem Én is.
Viszont kijött a 6.4.14

Tehát a frissítés menete így néz ki:
TWRP-ben dalvik és cache wipe, utána Install zip majd Reboot vagy
Install zip, utána dalvik és cache wipe majd reboot?

Ha tiszta telepítést csinálok, mármint legyalulom az egészet akkor van valami lehetőség valami mentés egyszerű felrakására, hogy ne kelljen utána órákat telepítgetnem?

(#2022) eduba válasza Atomgeszi (#2021) üzenetére


eduba
aktív tag

Szerintem mindkét módszer jó, de én a másodikkal csináltam.
A mentéshez és visszaállitashoz nem tudok hozzászólni.

(#2023) slezakimi válasza eduba (#2022) üzenetére


slezakimi
senior tag

Ha jól tudom a libra.-s zip, az nem a miui.hu rom.Az a xiaomi.eu romja, akik csak a nyelvi fájlokat kapják meg a miui hu.-s srácoktól.
A két rom nem ugyanaz.Lehet az a baj a telepítésnél.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2024) eduba válasza slezakimi (#2023) üzenetére


eduba
aktív tag

A libra a Mi4c kódneve szerintem, minden fejlesztői romban.

(#2025) slezakimi válasza eduba (#2024) üzenetére


slezakimi
senior tag

Igaz ez egy régebbi bejegyzés, de a lényeg benne van.

[link]

[ Szerkesztve ]

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2026) eduba válasza slezakimi (#2025) üzenetére


eduba
aktív tag

miuihuglobal_libra...
Ez a fájl neve a heti frissítések között a Mi4c - hez

(#2027) slezakimi válasza eduba (#2026) üzenetére


slezakimi
senior tag

:R

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#2028) Atomgeszi válasza eduba (#2022) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi!
Böngésző bug még mindig benne van?

(#2029) eduba válasza Atomgeszi (#2028) üzenetére


eduba
aktív tag

Sajnos nem tudom, nem használom a telefont, eladó sorban van, csak néha bekapcsolom, lefrissitem.

(#2030) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Új cm 13 még mindig gyenge akksiban?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2031) jety91 válasza enginev3.0 (#2030) üzenetére


jety91
őstag

Most dobtam fel, 1-2 nap után tudok róla nyilatkozni majd.

(#2032) jety91 válasza jety91 (#2031) üzenetére


jety91
őstag

Ahogy nézem r17-es 6.0.1-es verzió az új CM, a nightly r22-es. Kell neki egy wipe data különben crashel a drágaság... Egyelőre maradok a legutolsó nightlyn.

"CM13.0 brings Android 6.0.1 (r17) goodies such as the battery saving ‘doze’ functionality and new permissions model, alongside the CM features you’d expect. This is the first non-nightly release for CM13.

CM 13.0 nightly user update steps: Stop. Step away from the phone. Do not flash these builds, you are already on a newer codebase (Android 6.0.1_r22)." :DDD

Szóval stabil ágra lépett a CM13 a nightly-kból.

Valaki próbálta már a CM gyári kamerájával RAW fotók készítését? Elvileg lehetséges.

"You can actually take RAW pictures w/ Snapdragon camera. Enable developer options by tapping ‘Red eye reduction’ 10 times. Then you can select picture format from menu."

[ Szerkesztve ]

(#2033) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Belefutottam egy akcióba 215 USD-ért vettem egy Mi 4c-t.
Az a kérdésem tudtok-e jó tokot ajánlani hozzá, elsősorban fekete érdekel, nem túl vastag, ha lehet akár üveg(szerű) hatással, annyi, hogy a kamera lencséjét nem szeretném lefedni (mármint áttetsző üveggel sem).

(#2034) #16729600


#16729600
törölt tag

Tegnap lőttem pár képet és komolyan mondom lassan ( nappali fényviszonyok mellett ) eléri egy közepes kompakt színvonalát a minőségük.Meglepett, pár hónapja/hete még sokkal szarabbakat csinált.[link] ,[link] ,[link]

(#2035) lacora5 válasza #16729600 (#2034) üzenetére


lacora5
tag

en is visszatertem miui-ra a kamera miatt fokent. nagyon jo kepeket lő :)

(#2036) janakbacsi


janakbacsi
őstag

hogyan lehet leellenőrzni, hogy a bootloader nyitott vagy zárt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2037) janakbacsi


janakbacsi
őstag

twrp-ben install zip után ezt az üzenetet kaptam rom telepítéskor. mi a baja vajon?
újraindítottam, el is indult a telefon, de wifi-t nem tudom bekapcsolni rajta.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2038) enginev3.0 válasza janakbacsi (#2037) üzenetére


enginev3.0
félisten

Asszem annyi hogy ilyenkor újra kell telepíteni, és már nem lesz hiba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2039) jety91 válasza janakbacsi (#2037) üzenetére


jety91
őstag

2x kell felrakni a zip-et. Ne kérdezd miért, de működik.

(#2040) jety91 válasza enginev3.0 (#2038) üzenetére


jety91
őstag

Felraktam végül este az új CM-et. Lehet benne akksi profilokat állítani, szóval igazából innentől fogva csak a júzeren múlik mennyire zabálja az akksit.

(#2041) janakbacsi


janakbacsi
őstag

play store-ról nem enged semmit letölteni és a meglévő alkalmazásokat frissíteni sem hagyja. miért?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2042) enginev3.0 válasza jety91 (#2040) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felraktam én is, csak ma még nem volt sok időm használni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2043) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok!

Ha minden jól megy a héten megérkezik a várva várt telefon. És ezzel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy mivel olvastam hogy nem igazán figyeltek az üvegre így mindenkép vennék hozzá valami védelmet.Ti mit ajánlotok és honnét tudnám beszerezni ezeket? Valamint usb átalakítót honnét tudnék rendelni hozzá?
Köszi.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2044) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Sziasztok,

Nekem is befutott tegnap egy ilyen szépség. Frissített, lemagyarította magát, eddig minden szép és jó.
Szoknom kell még mert WP-ről jöttem át.

Romani ite domum.

(#2045) jety91 válasza Thumas (#2043) üzenetére


jety91
őstag

nekem nilkin-em van. USB átalakítót tudsz venni bármelyik nagyobb számtech boltban.

[ Szerkesztve ]

(#2046) Emberke83


Emberke83
csendes tag

Sziasztok!

Én is tokot vadászok, sajna túl határozott elképzelésem van.
Bőr tokot szeretnék, olyat amit a hátlapra kell pattintani és nem lippes (azaz nem takarja a kijelzőt). Valamint hátulról bele csúsztatható egy bankkártya. Ilyet láttam iPhone-hoz, de ehhez a telefonhoz még hasonlót sem lelek.
Ti esetleg láttatok valahol?

(#2047) sz_abika


sz_abika
addikt

Üdv,

van rá mód hogy visszamenjek az előző frissítésre? 6.4.7 fut, pár napra jött le, de az előtte a tudomisénhanyas számú verzióval boot után 1.1gb hely volt, ami most ~850mbra ment le és cserébe a legördülő menübe kaptam egy keresősávot ami _igen_ hasznos.
Szóval van közvetlen revert funkció a MIUIban?

PSN: xszabikax

(#2048) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Dilemmázok, a Redmi 3s a másik jelölt. A Mi 4c kamerában és kijelzőben jobbnak tűnik, akkuban gyengébb, az árkülönbség viszont minimális. Kérdés, hogy "hardkór meló" -módban - azaz semmi játék, sok böngészés és mailezés mobil adatkapcsolattal, valamint cca. 1-1.5 óra navigáció - kibírja-e a nap végéig? Power Bank-et nem szeretek cipelni, meg amúgy se nagyon láttam Quick Charge - képeseket ezekből.

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2049) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Témát hogyan tudom kimenteni a telefonból, ha esetleg az eredeti készítője törölné a Témák marketből és Én egy friss rendszerrel is azt szeretném felrakni?

(#2050) pampika válasza Atomcsirke (#2048) üzenetére


pampika
őstag

Sztem ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.