Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) greenmeister


greenmeister
tag

Valaki próbálta e már ezen a telón a voip call-t? Nekem nem sikerül beállítani. Nem a MI Voip-ra gondolok, hanem egy külső előfizetésem lenne, amit a telón is akarok használni.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#1102) jilian


jilian
addikt

Nektek jó a szögmérő? (iránytű - t kell "elhúzni" balra)
Nekem 12°-ot eltérés van a vízszintestől. :((

(#1103) feel2006 válasza greenmeister (#1101) üzenetére


feel2006
tag

Én CSipSimple-t használok + voipblazer-el, ami tökéletes.
Ha hagyom beépül a tárcsázóba, ha nem, akkor meg csak akkor fut ha akarom.

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1104) feel2006 válasza jilian (#1102) üzenetére


feel2006
tag

Már igen! :) Kalibrálni kell.

Ezzel küzdesz gondolom te is.
Nekem így lett jó.

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1105) jilian válasza feel2006 (#1104) üzenetére


jilian
addikt

Baszkiiii...
Én a gyroscope-ot kalibráltam..... erre nem is azt kellett volna... :))

2 napja szenvedtem vele! :W

Már minden ok!

(#1106) zsinnyegtet válasza jety91 (#1095) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat :R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#1107) bezke


bezke
csendes tag

Akit érdekel esetleg 2 hetes mi4c 2/16 gb-os készülékemet eladom. Érdeklődni priv-ban.

[ Szerkesztve ]

(#1108) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Úgy látszik mostanában frissult a kamera beállítások, mert alacsonyabban tartja az isot, jobb is a képek minősége, és nagyobb a kép fajlok mérete is

Este még nem próbáltam.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1109) feel2006 válasza enginev3.0 (#1108) üzenetére


feel2006
tag

Pontosan mi frissült, melyik kamera?
Én sajnos a ProShot, SnapCamera, Google kamera és az Oppo Camera-t használom, mind a 4 fent van, de egyik sem az igazi.
Az Oppo a legszimpibb, de hogy a google camera-n kivül egyikkel sem tudok pl. egy panorámát készíteni az fura.

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1110) enginev3.0 válasza feel2006 (#1109) üzenetére


enginev3.0
félisten

Proshot csinál az egyik legjobb képet, de am az alap program szerintem jobb lett, majd megnézem este

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1111) enginev3.0


enginev3.0
félisten

De mostanában nagyon kevés az akksi, eddig 4orat bírta, most meg 3 óra körül
képernyőidő

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1112) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Érdekesség, jött egy üzenet, rámentem, majd lefagyott a kijelzo, nem tudtam semmit csinálni, mint hivasnal, se a menü gomb se a vissza gomb nem működött, csak a home gomb

Nálam a home gomb van beállítva multi taskra, behoztam, rámentem hogy mindent zarjon be és feleledt a kijelző

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1113) tom81042 válasza jety91 (#1046) üzenetére


tom81042
tag

Ez tenyleg kurva jo ez a CM13, valoban gyorsabb mint a MIUI, es mintha az aksi ideje is picit jobb lenne.
Es minden tokeletesen mukodik - igaz a 2 darab Camera app-bol nem tudom melyiket lenne erdemes hasznalni.

Egy internet speed meter nevu appot kellett feltenni kulon hogy lassam a megszokott aktualis internet sebesseget, viszont cserebe az utolso hasznalt appra valo ugras mukodik xposed framework nelkul, illetve csomo mas kenyelmi funkcio is, pl nincs hang mikor radugom toltore es nem oldja fel a kijelzot sem, csak led. stb.

Eddig abszolut ajanlott kategoria!

(#1114) nexusking válasza enginev3.0 (#1108) üzenetére


nexusking
aktív tag

Ez a kínai meg multilang romokra is érvényes vagy csak a hu-ra?

(#1115) enginev3.0 válasza nexusking (#1114) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem multi van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1116) jety91 válasza tom81042 (#1113) üzenetére


jety91
őstag

Nekem volt hétvégén 2 csontra fagyásom vele, de betudom a bétának. Ettől eltekintve én is teljesen meg vagyok vele elégedve.

Kipróbáltam tegnap a 7.1-es kínai MIUI-t. Felraktam rá a google play, facebook, messenger kombót, 2 órát "pihentettem" majd megint nem tudtam felvenni a telefont, nem kapcsol be szokásosan az érintőpanel. Úgy látszik ez globális miui bug, nem a multi, miuihu tartalmazza csak. Ami valljuk be, vérciki.

(#1117) #16729600 válasza jety91 (#1116) üzenetére


#16729600
törölt tag

2 órát "pihentettem" majd megint nem tudtam felvenni a telefont,

Nem kell vele össze- vissza telefonálgatni, mint az őrült. :Y :D

Amúgy tényleg nagyon gáz ez a hiba.Ráadásul, ahogy olvasom, jön a zárt bootloader-es korszak is csemegének.

[ Szerkesztve ]

(#1118) pampika válasza #16729600 (#1117) üzenetére


pampika
őstag

WTF :W
milyen zárt bootloader? ezt ki találta ki? pont ők voltak arról híresek, h nyugodtan mókold a telefont...

remélem, nem indulnak el ezen a (leejtős) úton :U

(#1119) jety91 válasza pampika (#1118) üzenetére


jety91
őstag

Pedig a kovetkezo multi rom mar zartta teszi. Mi Suite-al feltudod oldani majd. Aki mokolni szeretne annak a lehetoseg tovabbra is fennall, aki meg nem, annak ott lesznek az OTA frissitesek.

(#1120) #16729600 válasza pampika (#1118) üzenetére


#16729600
törölt tag

Már elindultak. A mai Kínai dev ROM már zárt BL-es. Az ipari méretű hamisítás az indok.. :U

(#1119) jety91 Csak állítólag kell hozzá aktív MI account is.Osztrák számra meg nem lehet a fiókot beaktiválni az 10000% ig biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1121) enginev3.0 válasza #16729600 (#1120) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jogos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1122) jety91 válasza #16729600 (#1120) üzenetére


jety91
őstag

Nem kell hozzá telszám, emailel is lehet. Van egy szöveg a telefonon alul középen amikor kéri a telszámot hogy aktiválás emailel. Illetve böngészőben is van erre lehetőség. :)

[ Szerkesztve ]

(#1123) #16729600 válasza jety91 (#1122) üzenetére


#16729600
törölt tag

Mi Cloud és a teljes account igazolásához telszám kell, email cím nem elegendő. :N

Eddig lehet eljutni tel.szám nélkül:

[ Szerkesztve ]

(#1124) pampika válasza jety91 (#1119) üzenetére


pampika
őstag

+szunya:

és a bl nyitás garivesztős móka lesz, vagy csak egy plusz lépés annak, aki igényt tart rá?

a hamisítás hogy jön ide? ha vki hamisított készüléket vesz (vannak már amúgy klónok?), attól nem véd meg a zárt bl és maga a xiaomi sem. az a vásárló hülyesége, ha megbízhatatlan helyről veszi :F

(#1125) nexusking válasza jety91 (#1116) üzenetére


nexusking
aktív tag

Milyen problémáról is volt pontosan szó? nem találom visszaolvasva sem.

(#1126) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Az előbb hozta nekem is a futár a telefont.
Android version: 5.1.1 LMY47V
Miu version: MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.8 BETA

Magyar Mi oldalról letölthetem a Magyar-t?
Melyik módszerrel ajánljátok felrakni?

(#1127) Napfénysüti

Tagnap megjött párom fehér MI4C-je. Mit ne mondjak pofás telefon és tetszik hogy egész kompakt a mérete.
Ma fel kéne tennem rá valami ajánlott romot aztán lehet majd használni. Ha szoftveresen beválik szerintem magamnak is beszerzek egy ilyen készüléket. :)

Més que un club!

(#1128) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Rádugtam a telefont a PC-re, és bejött egy új meghajtó "CD Meghajtó - Xiaomi"
Telepített egy Mi programot a gépre, de full kínai az egész. Mi ez a program, és elérhető belőle magyar angol verzió?

[ Szerkesztve ]

(#1129) vicces1 válasza pampika (#1124) üzenetére


vicces1
aktív tag

Had rendelkezzem már a telefonom felett! Addig lesz köles telefonom, amíg nyitott boot loader-el lehet megvenni hivatalosan is.
A garanciát pont lesz@rom, ha ez miatt veszne, mert már meg sem venném, elvből!

Ez a hamisítják duma a legrosszabb, senki nem kajálja be, a miui android lényege veszik el, ha így adják ki a készüléket. Továbbá, ha számlával igazolhatóan hivatalos viszonteladótól veszem, nem lehet hamisított eleve, ilyen baromságra hivatkozni!!! :W A bicska kinyílik a zsebébe az embernek. a Barra gyerek, akármekkora sztár, elmehet a jó édes anyjába! UFF. :(((

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#1130) pampika válasza vicces1 (#1129) üzenetére


pampika
őstag

hja...
csak hát ha már megvan a telefon és utólag ajándékoznak meg egy ilyen feature-rel, az elég gusztustalan :S
anno a samu a knox bevezetésével csinált hasonlót :U

(#1131) Matyi222


Matyi222
aktív tag

6.1.14 kínait felraktam valóban zárt. 2 óra alatt sikerült nyitni.
Nyugi srácok simán nyitható a bootloader, teszteltem ma. :)
Stabil rom visszanyitja, meddig engedik, de nekem ma még bevált.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1132) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Ha valaki más is így járna alábbi verzió még megoldja. Igaz picit izzadtam mire rájöttem. :)

Amúgy iPhone koppintás lett a bootloader, az animáció is azt mutatja dugd be a kábelt :)

Version: V7.0.16.0.LXKCNCI (MIUI7)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1133) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Vajon miért nem enged telepíteni Mi Remote-t? Azt írja, hogy lecserélem-e a 4.1.9 verziót 4.1.7-re.
Holott semmilyen Remote program nincs fent. És mikor rámegyek, hogy igen lecserélem, akkor egy baromi nagy piros felirat. És kilépés. :U

Illetve, ha újraindítom a telefont, hol lehet kikapcsolni, hogy ne kérjen PIN kódot?

[ Szerkesztve ]

(#1134) Disque válasza #16729600 (#1120) üzenetére


Disque
aktív tag

Próbáld ki úgy hogy átállítod angolra a nyelvet, magyar számról úgy elküldi az SMS-t.
(#1132) Matyi222:
Bootloader nyitása

(#1135) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#1133) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lejárt a szerk időm.
Google fiókot beállítottam, és letöltötte a telefonkönyvembe az összes emailt illetve minden ami volt.
De nekem a telefonkönyvembe csak a telefonszámok kellenek, az email cím listára a fene sem kíváncsi.
Hogy tudom ezt beállítani?

(#1136) Matyi222 válasza Disque (#1134) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ezt olvastam, ez fent van a miui.hu oldalon is. Csak nem adnak rögtön engedélyt. Megkértem a Mi fiókomban még meg is kellett indokolni miért akarom nyitni. Ennyire nem vagyok amatör, hogy előbb nem nézek utána. :)
Azt írták 30 nap míg elbiralják.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1137) #16729600 válasza Disque (#1134) üzenetére


#16729600
törölt tag

Osztrák A1 nél állíthatod bármire a nyelvet, soha nem érkezik meg az sms.

(#1138) tom81042 válasza jety91 (#1116) üzenetére


tom81042
tag

Azt hogy lehet megoldani CM13-ban, hogy a hangero gomb ne a media hangerot, hanem a telefon csenges hangerot allitsa?

Illetve erdekes meg a nezavarj mod, bekapcsolni be lehet, de ki mar nem. Csak ugy tudom kikapcsolni hogy atteszem priority-re, es ott a hangero gomb fel nyomasara kiirja hogy "end now"

Ja meg nem eleg hangos szerintem a hangszoro, amikor zenet hallgatok, arra gondolom van valami app amivel fel lehet huzni..

(#1139) jilian


jilian
addikt

Valami most nem tiszta. :U

Még a 31.-ei miuihu van fent. Nem fogom tudni frissíteni recovery - ből amikor úgy látom érne már?

Vagy most mi? Valaki kifejthetné bővebben.
Hogy a monyommal tudnak bezárni egy bootloadert "csak úgy egy 'frissítéssel'?

(#1140) jety91 válasza tom81042 (#1138) üzenetére


jety91
őstag

Beállítások -> Hangok -> Csengő és értesítési hangok összekötése. Ezt kapcsold ki

Ha ráböksz az értesítési sávon a ne zavarj módra, felül megjelenik egy ki-be kapcsoló csúszka, ott kitudod kapcsolni minden esetben.

Hangszóró tényleg nem elég hangos, halkabb mint miui-n. Ez az egy dolog ami zavar egyedül, de nem fogunk belehalni sztem :DDD

(#1141) Matyi222 válasza jilian (#1139) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Multit és a hu romot nem érinti. Alább olvashatod amit a miui.hu tett közzé.

Szasztok!

Hát srácok és lányok, folytatódik a kálvária a Xiaomi háza táján. Mi3/4/MiNote rom még várat magára, Redmi Note 3 bootloader nyitása éppen csak csurran, cseppen. Na de most jön a nap híre! A ma nappal a kínai fejlesztői rom lezárja az Mi4c és a MiNote Pro bootloaderét is! Köszi! Az ok teljesen érthető ott Kínában, az illegális romokkal történő értékesítést szeretnék visszaszorítani és javítani a kínai telefonok világképét. Bár elég kevesen vagyunk kis hazánkban, aki gyári MIUI-val használja a telefonját. Multi és MIUIHU romok esetén nem lesz lezárva.
Ezzel egy időben az említett telefonok gyári romjaiban nem lesz ROOT. A ROOT jogot külön kell majd kérelmezni a biztonság alkalmazásban, amit majd letölt és telepít.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1142) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Eladás előtt szeretnék egy megbízható, magyarul is tudó Miui romot visszatenni a telóra. Lehetőleg olyat, ami nem zárja a BL-t, ha az új tulaj esetleg szeretne romolgatni.. Mivel én CM-et használtam, a Miui romokkal már nem vagyok képben. Azt jól értem, hogy a multi rom-okat nem érinti ez az új BL zárós gebasz ugye?!
Melyik romot ajánlanátok? A miui.hu oldalon letölthető 7.1.4.0-ás Stabil Multi ROM az működik rendesen? (Nem szeretném, ha a tulaj két nap mulva visszahozná, hogy bugos a telefon, mert pl. nem tudja felvenni a hívásokat..) :R

(#1143) jilian válasza Matyi222 (#1141) üzenetére


jilian
addikt

És akkor ha ki akarok majd próbálni egy cm-t?
Későbbiekben, korábbi Recovery - s mentés vissaállítás?

Ilyen szituk?

(#1144) Matyi222 válasza jilian (#1143) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Marad a recovery is, éppen ma raktam vissza egy recovery mentést. Ha miui.hu romot használsz vagy multit akkor minden marad a régiben.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1145) jilian válasza Matyi222 (#1144) üzenetére


jilian
addikt

Az Smiui - t is lehet bátran telepítgetni?

(#1146) mindthecrap válasza Kroni1 (#1142) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

van már vevőd rá?

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#1147) Kroni1 válasza mindthecrap (#1146) üzenetére


Kroni1
veterán

Igen, ha minden igaz holnap viszik, de van rá másik jelentkező is, aki jhéten viszi ha a holnapi mégse jönne össze..

Úgyhogy asszem ezennel úgy tűnik búcsúzom is lassan a topictól, és ettől az egyébként igencsak jó telefontól.. Az én legnagyobb problémám az 5" volt, meg egy kicsit még a beigért FM Rádió hiánya.. Ettől eltekintve a legjobb telóim egyike ez volt, igaz ezt csak azután éreztem hogy a Miui helyett megtudtam, hogy CM-el használva milyen.

Sok frissitésben és stabil romban gazdag további fórumozást minden kedves topiclakónak, és köszi midenkinek az eddigi segítséget!

:C :R

(#1148) bezke válasza mindthecrap (#1146) üzenetére


bezke
csendes tag

Üdv, az enyém még eladósorban van...

(#1149) szimla65 válasza jety91 (#1140) üzenetére


szimla65
aktív tag

Üdv!
A hangerő problémát nálam ez oldotta meg.Most CM 12.1 van fent.
Volume Booster GOODEV(piros alapon fehér hangszóró).
Többfajtát próbáltam de egyik sem csinált semmit csak ez,de ez brutális javulást csinált.

[ Szerkesztve ]

(#1150) mindthecrap válasza bezke (#1148) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

megírod privátban? a te neveddel nem látok xiaomi kategóriában hirdetést.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.