Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) maxisama válasza bigrock (#900) üzenetére


maxisama
tag

Hálás köszönet, kétlem, hogy rájöttem volna egyhamar :C Esetleg olyan "problémája" van valakinek, hogy az MIUI valami sms-t szeretne küldeni, de sikertelen a dolog. Származik ebből valamiféle hátrányom?

(#902) jety91 válasza maxisama (#901) üzenetére


jety91
őstag

Miui eszkozkereses (ha elvesztened a telefonodat megtudod vele talalni) aktivalasahoz akar smst kuldeni. Ha neked eleg a guglis (sztem eleg) akkor ne foglalkozz vele.

Egyebkent barmelyik appban vagy a menut elotudod hivni a menu gomb hosszan nyomasaval is :)

[ Szerkesztve ]

(#903) Disque válasza maxisama (#901) üzenetére


Disque
aktív tag

Állítsd át angolra a nyelvet, és indítsd újra a telót, úgy elvileg el tudja küldeni az SMS-t

(#904) Matyi222 válasza jety91 (#902) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Here is a little teaser of TS Cyanogenmod 13 for Xiaomi mi4c. We are currently testing ROM now, so that everything would work as they should.

Of course, CM13 is so fresh that bugs are to be expected.

Will be released soon.

[link]

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#905) jety91 válasza Matyi222 (#904) üzenetére


jety91
őstag

hát én itt sem látok ébresztést értesítés esetén a vidiben :( ettől eltekintve :C

(#906) apinto fale


apinto fale
csendes újonc

Valaki próbálta már Screencastot? Nekem valamiért nem működik. Se a MiPCSuite-ban, sem tv-re nem tudtam kivetíteni.
Meg azt sem értem, hogy van ez, mert néha látja a tv-t, néha nem, fogalmam sincs, mitől függ (egyfolytában be van kapcsolva a wlan). De amikor látja, akkor rámegyek pl a galériában egy videónál a castra, és akkor sem történik semmi a tv-n, pedig a telefon próbálna sugározni. Mintha a kapcsolat mégsem jönne létre.
Beállításokban a wireless display be-/kikapcsolása sem hozott pozitív eredményt.
Tipp valakinek?

(#907) jety91 válasza apinto fale (#906) üzenetére


jety91
őstag

Ha adsz hozzá tv-t kipróbálom szívesen :DDD
Viccet félretéve, ha bemászok egy euronics/MM-ba mennyire esélyes hogy kitudom próbálni?

(#908) Matyi222 válasza jety91 (#905) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Amit feltettem CM 13-at próbaképpen, abban volt ambient. Majd kiderül :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#909) jety91 válasza Matyi222 (#908) üzenetére


jety91
őstag

Felraktam ezt a kamera appot egyébként ma. Eddig nálam ez visz mindent minőségben, talán egyedül a slowmotiont hiányolom belőle.

(#910) properttl


properttl
csendes tag

Sziasztok!
Akinek van ilyen telója az esetleg tud valami összegző véleményt mondani erről, meg az oprendszeréről virágnyelven ? :) (mert a felét nem értem az itt olvasottaknak) :D
Tervezem a vásárlását, többnyire hétköznapi használatra a xiaomishopról, itt sokféle romot olvastam ott elvileg magyar miui 7-el kapom.

(#911) jety91 válasza properttl (#910) üzenetére


jety91
őstag

15-el olcsóbban máshonnan megkapod (ibuygou) vámbiztosítással. Tény hogy így "magyar" garanciád lesz, de én nem fizetnék ennyivel többet feleslegesen.

MIUI beta sw-vel van 1-2 embernek problémája, néha nem kapcsol be az érintőpanel híváskor és nem tudod felvenni, ettől eltekintve semmi probléma nincs vele.

De hogy tisztába legyél a dolgokkal:
Kétféle alapú szoftver létezik a telefonhoz: CM és MIUI

MIUI alapú:
- kínai (hivatalosan ugye a telefon kínai, így ez a hivatalos szoftver rá)
- multi (kipucolt, többnyelvűsített kínai)
- miuihu (kipucolt multi, pár extrával)

CM alapú:
- CM 12.1 (Android 5.1)
- CM 13 (Android 6.0)
- CM 12.1 Mokee
- CM 12.1 TS
- CM 13 TS

A hivatalos CM, Mokee és a TS szoftverek közötti különbség igazából 1-2 extrától eltekintve elenyésző.
Hogy melyik ajánlott?
Ha nálad nem jelentkezik a fentebb írt probléma, nyugodtan használhatod a MIUI-t. Egyéb esetben ott van bármelyik CM.

[ Szerkesztve ]

(#912) majdnemkocka


majdnemkocka
tag

Határozottan rémlik, hogy olvastam már róla itt, de most sehogyan sem találom: Vodafone LTE-vel kompatibilis? Mert mintha a Voda a 800 MHz-s sávot (band 20 vagy mi) használná, ami ebben nincs.

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#913) apinto fale válasza jety91 (#907) üzenetére


apinto fale
csendes újonc

Elméletben működhet a dolog.

(#914) muchacoado válasza jety91 (#911) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Jól értelmezem ezt az 5%-os felárat az ibuygou nál hogy ez arra szolgál hogy ha megvámolják a telót akkor kifizeti neked az ibuygou?

Nézegettem EU Directből, 30 dollár a postaköltség, mindennel együtt 93.
Kínából DHL 19 dollár + az 5% Vámbizt. 13 dollár azzal együtt 85 ezer a vége. Akkor már mindegy ha EU ból jön.

[ Szerkesztve ]

(#915) Matyi222 válasza jety91 (#909) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Feltettem a kamerát tényleg egész jó. Köszi

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#916) Matyi222


Matyi222
aktív tag

CM 12.1 TS egész jó szerintem

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#917) jety91 válasza muchacoado (#914) üzenetére


jety91
őstag

Igen, igy van. En 90-ert vettem mobileman-tol aprorol novemberben. Azota esett a forint ara, de nezd meg nala, hatha

(#918) jety91 válasza Matyi222 (#916) üzenetére


jety91
őstag

Nalam osszeakad a wifi es a bt CM-en basszus... Ugyanazt a channelt hasznalja a baromja, es ugy nezem ez globalis cm hiba :W Felrakom tesztkeppen ma a cm13-at, remelem ott ezt a bugot mar javitottak...

[ Szerkesztve ]

(#919) Matyi222 válasza jety91 (#918) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nálam nincs ilyen hiba szerencsére. CM13-at nem tudtam belakni, mert állandóan újraindítja a telefont. Ezért várom a TS is rakja már ki. Írd majd meg neked sikerült-e

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#920) jety91 válasza Matyi222 (#919) üzenetére


jety91
őstag

Asszem akkor en is megvarom.

(#921) Kroni1 válasza jety91 (#920) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem a Mokee rommal megy a BT és a Wifi is, igaz az egyik a kocsiba a másik meg lakásban, szoval egyszerre nem tudtam kipróbálni.

A CM13 nálam is folyton ujraindult, igy azt hagytam én is egyenlőre..

(#922) properttl válasza jety91 (#911) üzenetére


properttl
csendes tag

Köszi szépen! :)

(#923) Matyi222 válasza jety91 (#920) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nekem megy a BT Mi Band 1s és wifi egyszerre eddig semmi gond. Próbáld a TS CM-et. 12.26-os ha még nem az van fent.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#924) jety91 válasza Matyi222 (#923) üzenetére


jety91
őstag

Az van fenn. Mokee nálam folyamatosan elfelejtette a dupla koppot és a rootot is :F

Ha megy a Wifi és BT-n fülessel hallgatok zenét szaggat a hang (A2DP). Mikor kinyomo a wifit semmi probléma nincs a hanggal. Gugligztam tegnap egy sort és vagy 5 féle telefonnál láttam ilyet xda-n hibaként felhozva :(((

[ Szerkesztve ]

(#925) Matyi222 válasza jety91 (#924) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ha zenét hallgatok BT fülessel nálam is szaggat. Megnéztem most. WiFi kinyomva jó. Szóval valós probléma. :(

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#926) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Épp most rakták ki a TS oldalán. cm-12.1-20160102-UNOFFICIAL-libra-stable/YOG7D

Changelog

cm-12.1-20160102-UNOFFICIAL-libra-stable/YOG7D

Use qualcomm network location
Add engineermode *#*#6484#*#*
Fixed USB connection with some windows machines
Sync 20161001 CM12.1 stable/cm12.1-YOG7D branch

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#927) enginev3.0 válasza jety91 (#909) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felraktam, de a proshot alacsonyabban tartja az ISO-t, és így szebb szépeket csinál

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#928) jety91


jety91
őstag

Akinek érintőproblémája van hívásnál/ébresztőnél, legyen szíves nyomjon egy confirmed-et itt az oldal alján. Köszi! Hátha foglalkoznak a problémánkkal végre...

[ Szerkesztve ]

(#929) lacora5 válasza jety91 (#928) üzenetére


lacora5
tag

koszonjuk! nyomtam

(#930) enginev3.0 válasza jety91 (#928) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megvolt

Most viszont a mi cloud nem akarja leszinkronizálni a benne lévő sms-eket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#931) mgTerminator válasza jety91 (#928) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hogy lehet hogy nekem egyik hiba sem jelentkezett még soha?

MÁS: Aki másik hátlapot szeretne az most tud venni utángyártottat (a Xiaomi elvileg nem gyárt)
Olcsóbb és Drágább

(#932) enginev3.0 válasza mgTerminator (#931) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha olcsóbb lenne vennék párat, de csak hogy ne keljen tok

Sikerült lekérni az sms-eket, csak várni kellett, és másodjára aktiválódott :) :) :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#933) mgTerminator válasza enginev3.0 (#932) üzenetére


mgTerminator
veterán

ITT van egy másik.
Ha megnézed egy normálisabb tok is nagyjából ennyi. Engem a kék érdekelne csak nem merem még megrendelni :D

(#934) enginev3.0 válasza mgTerminator (#933) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem a legolcsóbb szilikon tokom van, csak az a baj, hogy az én munkám elég piszkos, és egy nap alatt nagyon ronda lenne nélküle

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#935) Matyi222 válasza jety91 (#928) üzenetére


Matyi222
aktív tag

CM 13 TS ekerheto, nem indul ujra, de ambient nincs.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#936) lacora5 válasza Matyi222 (#935) üzenetére


lacora5
tag

nagyon jó, hogy lett egy ilyen fejlesztő csapata az mi4c-nek, mint a TS

(#937) jety91 válasza Matyi222 (#935) üzenetére


jety91
őstag

Az az api level odab@sz :DDD
Letudod tesztelni a BT/Wifi-t ha megkréhetlek? Ha ugyanúgy bugos nem rakom fel, eléggé jó lenne ha ez a hiba megszűnne.

[ Szerkesztve ]

(#938) Matyi222 válasza lacora5 (#936) üzenetére


Matyi222
aktív tag

+1
Egyetértek :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#939) Matyi222 válasza jety91 (#937) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Tesztelve! Nem akadozik a zene :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#940) jety91 válasza Matyi222 (#939) üzenetére


jety91
őstag

Akkor repül is fel :DD

(#941) Kroni1 válasza jety91 (#940) üzenetére


Kroni1
veterán

Még jó hogy belaktam a MK12.1-et.. De hát ez legyen a legnagyobb gond, hogy ilyen sebességgel érkeznek a romok! :R

(#942) Matyi222 válasza jety91 (#940) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ezt vártam nagyon, remélem beválik és jól kipofozzák a TS skacok! :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#943) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok.
Az MI 4c-s két kártyás készülékemen ami gyári 5.1.1-es (MI 7.0 stable ) sajnos nem megfelelőn jön a viber értesítés, sem LED sem képernyő ébresztés. az igazság az, hol működik, hol nem. (a secutity autostartban elérhetővé tettem és a wifi beállításban is állandóan a háttérben fut a viber beállításban). A hiba nagyobbik része az hogy abban az esetben ha nem jött az értesítő és felébresztem a készüléket akkor sincs viber értesítés csak ha megnyitom a vibert.
Nálatok? Illetve megoldás, ha ismert hiba?
Vagy használja másik programot, Pl a NotifierPro Heads-up -ot.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#944) Drenadar válasza Maxximus (#943) üzenetére


Drenadar
veterán

próbáltál már nem gyári romot rátenni? miuihi?

(#945) Maxximus válasza Drenadar (#944) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem. Az segítene sztd? Régen még S2-es koromban foglalkoztam MIUI romokkal (MIUI.hu) de most igazából a Sógorom telefonját buzeráljuk (én samsungos vagyok) és erre a hibára panaszkodott, hogy minden jó lenne , de ez a hiba nagyon idegesíti.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#946) jety91


jety91
őstag

Frissítettem az összefoglalót az új ROM-okkal és a hozzá tartozó gapps csomagokkal.

(#947) jety91


jety91
őstag

Nálatok megy a CM13-on a facebook app? Hiányol logcat szerint pár permissiont

(#948) Drenadar válasza Maxximus (#945) üzenetére


Drenadar
veterán

Igen, az alap gyári rom nem sok mindenre jó. javaslom, hogy tegyétek fel a mai miuihu romot...

(#949) lacora5 válasza jety91 (#947) üzenetére


lacora5
tag

Se facebook se messenger es az ora app is leall

(#950) Matyi222 válasza lacora5 (#949) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Hey TS,

I am currently trying your rom and have so far encountered the following apps causing force closes:

– FB
– FB Messenger
– HERE Maps

Will update/add new ones as I find them.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.