Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) pampika válasza Atomgeszi (#1900) üzenetére


pampika
őstag

Én bangoodról rendeltem nem gyárit, de 1 dolcsi volt és teljesen jó :-)

(#1902) Atomgeszi válasza pampika (#1901) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerencséd volt. Sok kínai gyártó nem szabvány szerint csinálja és nem fog rendesen működni.
Xiaomi a tuti. :B :)

(#1903) pampika válasza Atomgeszi (#1902) üzenetére


pampika
őstag

Gondoltam, 1 dolcsiért megéri kockáztatni.
Ez bejött.

De amit rendeltem 1 dolcsis usb c kábelt, az sajnos bukta, még se mozdul az akksi. Szal az az így jártam kategória, de utána asszem gearbesten sikerült kifogni gyárit olcsón, azzal semmi gond :-)

[ Szerkesztve ]

(#1904) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát nálam most ezzel a 29.i ts cm13 rommal rohadtul merül, 2-3 óra Sot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1905) Bukk900


Bukk900
őstag

Sziasztok, a gyártó oldalán nem találtam adatot az audio chipről...
A xiaomiforsale, honorbuy azt írja, hogy ESS ES9018K2M DAC chip és OPA1612 erősítő van benne.
Meg tudjátok ezt erősíteni, hogy ugyanaz van benne, mint a Mi Note-ban? Esetleg hallotta valaki mindkettőt?

(#1906) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kijött az új ts cm13, új governorok :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1907) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok!

Sikeresen döntöttem végre hogy mit veszek, és honnan. Viszont egy olyan hiába ütköztem hogy a paypal nem akarja végre hajtani a fizetést:Return to merchant and try a different payment method ezt a hiba üzenetet nyomja. Nem igazán találtam rá megoldást. Tudom hogy ez nagyon off topic de esetleg találkozott más ilyen hibával?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#1908) jety91 válasza enginev3.0 (#1906) üzenetére


jety91
őstag

"Add ambient display support" rakom is fel :DD

[ Szerkesztve ]

(#1909) Atomgeszi válasza Thumas (#1907) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Sajnos okosabbak nem lettünk.. Esetleg később próbáld meg.

Mit veszel amúgy?

(#1910) Thumas válasza Atomgeszi (#1909) üzenetére


Thumas
tag

Köszi végig rágom magam akkor azon a fórumon. Mi4c-t Spemallról. Már csak a fizetés lenne aztán malmozva várnám a telefont :)

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#1911) enginev3.0 válasza jety91 (#1908) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jaja, működik:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1912) Atomgeszi válasza Thumas (#1910) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem nem bánod meg!
Milyen bankkártyád van? Lehet az nem tetszik a Paypalnak, vagy máshol rendesen tudsz venni?

(#1913) Thumas válasza Atomgeszi (#1912) üzenetére


Thumas
tag

Már két telefont vettem így vele paypalon keresztül meg minden netes fizetést eddig engedélyezett. Írtam ticketet paypalnak is meg a spemalnak de Kínában még alszanak paypal meg gondolom kicsit leterhelt ilyen téren. Ha nagyon nem akarja akkor lehet töröltetem a vételt Spemallon és választok valami más fizetési módot.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#1914) mgTerminator válasza Thumas (#1913) üzenetére


mgTerminator
veterán

Lehet túllépted az éves limitet PayPal-en.

(#1915) Thumas válasza mgTerminator (#1914) üzenetére


Thumas
tag

Hát ilyenről még nem is hallottam de amúgy nyáron lesz két éve hogy vettem valamit. Még azon gondolkozom hogy érdemes lenne e először feltölteni a pénzt a paypalra és utána fizetni? De ha meg ez se segít akkor csak feleslegesen pakolgatom ide oda.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#1916) Atomgeszi válasza Thumas (#1915) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lehet, hogy újra kellene aktiválni?
Mindenesetre szerintem mindenképp Paypallal fizess! Ha kell akkor regisztráld be magad még egyszer.. Vagy ismerős kártyáját.
Meg próbáld meg holnap is a fizetést, lehet valami átmeneti gebasz. :F

(#1917) trouble válasza Napfénysüti (#1884) üzenetére


trouble
senior tag

Szia! Mennyi a szállítás, pénzben és időben ? Köszi.

(#1918) tantratyuk


tantratyuk
csendes tag

Sziasztok!

Mi lehet a gond? Valamiért nem csatlakozik a készülék wifire. Beírom a jelszót, egy ideig észleli, hogy rajta van, majd nem látja, és a "csatlakozva" helyett azt írja ki, hogy jelszó megosztása. Ezt egy QR-kóddal gondolja megoldani, de közben nincs internet...

Ötletek? Előre is nagyon köszönöm! :R

(#1919) Thumas válasza Atomgeszi (#1916) üzenetére


Thumas
tag

Lehet majd megpróbálom egy másik accountal vagy haveréval de az biztos hogy nem átmeneti mert van egy paypal forum ahol 2014 óta foglalkoznak ezzel akkor indította valaki a témát. De az az érdekes hogy nincs sehol egy olyan megoldás vagy magyarázat ami hasznos lenne. Mindenki más féle mókolással tudta megoldani.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#1920) Atomgeszi válasza tantratyuk (#1918) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Router újraindítás? Fent az állapotsávban mutatja az esernyőt? Milyen ROM-od van?

(#1921) Napfénysüti válasza trouble (#1917) üzenetére

Ha jól rémlik 18 euró volt a szállítás és úgy 7-8 munkanap alatt jött meg.

Més que un club!

(#1922) trouble válasza Napfénysüti (#1921) üzenetére


trouble
senior tag

Az a rendszer milyen amivel érkezett, hagytad ?
Bootloader stb ?

(#1923) Napfénysüti válasza trouble (#1922) üzenetére

Nyitott bootloaderrel jött, első dolgom volt hogy romot cseréltem. :K

Més que un club!

(#1924) trouble válasza Napfénysüti (#1923) üzenetére


trouble
senior tag

Van már redmi3/pro, igazából azzal szemezek az aksi miatt!
Ott azt írják, hogy miui 7, és multilang.
Neked kinai cuccok voltak a romba ? Ja és tényleg, Google Play ?
Ezért kérdeztem, hogy mennyire használható amivel érkezik ?
A rom cseréhez recoveryt is kellett cserélned ?

[ Szerkesztve ]

(#1925) Napfénysüti válasza trouble (#1924) üzenetére

Megmondom őszintén csak addig néztem meg míg bekapcsoltam ellenőrizni hogy működik-e atelefon aztán egyből nekiestem a cserének. Feltettem a TWRP-t és utána a romot.

Més que un club!

(#1926) enginev3.0 válasza jety91 (#1908) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem nagyon gyenge az akksi ts cm13 alatt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1927) pampika válasza enginev3.0 (#1926) üzenetére


pampika
őstag

na, nekem is furi.

tök jó a friss rendszer, de miui alatt elment 2 napot stabilan, ts cm13-mal 1,5 nap stabilan. pedig ugyanúgy használom (wifi, lte always on, netezés, hírek, rss, levelezés, néha spotify).
a SOT nem érdekel különösebben, mert nekem sosem volt 2-3 óra felett, viszont ilyen használattal elment 2 napot. de a cm-mel csak másfél, ami pont megborítja az esti töltési ciklust :(

(#1928) jety91 válasza enginev3.0 (#1926) üzenetére


jety91
őstag

Nálam rendben van, 2 napot átlag használattal elmegy. Bár nekem fenn van az amplify + xposed, lehet azzal bír többet :)

[ Szerkesztve ]

(#1929) enginev3.0 válasza jety91 (#1928) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem a Sot sokkal kevesebb, többivel nem foglalkozom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1930) jety91 válasza enginev3.0 (#1929) üzenetére


jety91
őstag

Pont hogy a SoT-on javít sokat az amplify. Csökkenti a felébresztések számát, stb., szóval több kraft marad a screenre. De amúgy nektek mennyi? Nálam most 1ó8p és 68%on van a telefon

[ Szerkesztve ]

(#1931) enginev3.0 válasza jety91 (#1930) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az kevés, úgy nincs meg 50% alatt a 2+ óra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1932) Napfénysüti válasza jety91 (#1930) üzenetére

Ez az amplify micsoda pontosan, applikáció?

Més que un club!

(#1933) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Rendeltem egy üvegfóliát a húgom telefonjára. (aminek nem tudom milyen kijelző védelme van, de 1 hónapot volt használva fólia nélkül és már apró karcolások jelentek meg)

Minidealről vettem ezt: NILLKIN Amazing H+

Elég nehezen ment a felrakás, 2x is le kellett szedni, mert ha fentről pozicionáltam akkor lent nem ért végig...

A lényeg h nagy nehezen felkerült, és sikerült bubi mentesen megoldani. DE azóta nem megy a proximity sensor, ami akkor zavaró ha telefonál (mert végül is erre van) és nem zár a képernyő. Én nem tudom ennek a típusnak hol van, de a hangszórótól balra tippelném.

Mellesleg nem értem hogy miért nincs kivágva a kamerának is a hely? Persze szerencsére így is működik, de azért mégis fura.

Az alábbi képen látható felrakva, és a doboz is, amin kólön plecsnin ott van hogy ez az Mi4i hez van... de a leírásában az van h mindkettőre jó.

Képek

Van bármi ötlet mit lehetne csinálni? Esetleg valami módszer hogy lehetne csekkolni a szenzort?
Neten találtam valami szervizkódos listát, de 3 telefonon tesztelve egyiken sem működött.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1934) enginev3.0 válasza Napfénysüti (#1932) üzenetére


enginev3.0
félisten

xposed kiegészítő

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1935) jety91 válasza Napfénysüti (#1932) üzenetére


jety91
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1936) mate1396 válasza trialboj (#1933) üzenetére


mate1396
tag

Üdv
Igazából azért csinálják kisebbre, hogy ha tokot teszel rá ne okozzon gondot, én legalábbis egyszer így hallottam. Valószínű el lett takarva a közelség érzékelő, de ezt [link] ezzel a programmal tudod ellenőrizni. Proximity Sensor majd a Reading alatt 5.0 cm kellene hogy láss ha 0.0 cm akkor el van takarva. Egyébként ha fénybe megnézed (mint ahogyan a karcokat szokták) lehet látni hogy a felső hangszórótól balra van kb fél centire.

Itt egyébként látszik egy kicsit [link]

(#1937) Prt50


Prt50
csendes tag

Új vagyok a mi4c topikban.
Érdeklődnék , hogy a Twrpt a mi recovery-vel is fellehet-e rakni vagy csak flash programmal lehet?

(#1938) jety91 válasza Prt50 (#1937) üzenetére


jety91
őstag

sztem az újabb romok óta csak flashelve (összefoglalóban benne van)

(#1939) karit válasza Thumas (#1915) üzenetére


karit
csendes tag

"Még azon gondolkozom hogy érdemes lenne e először feltölteni a pénzt a paypalra és utána fizetni?"

Biztos csak én értem félre, de van elég pénz azon a PayPal számlán? Mert ez ugye, nem hitelintézet. : )

(#1940) Atomgeszi válasza karit (#1939) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem pld 0 a PayPal balance-om.. Közvetlen a kártyáról húzza a pénzt. Ennek nem kéne hátráltató tényezőnek lenni.

(#1941) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van már 3.0.2 TS

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1942) trialboj válasza mate1396 (#1936) üzenetére


trialboj
őstag

Kösz a tippet.

Na most bonyolódik a helyzet :)) Ezt dobta a telefon: [link]

Ezt a szenzort ki lehet valahol kapcsolni? Mikor megérkezett én is használtam, és tuti működött, legalább is mikor telefonáltam vele kikapcsolt a képernyő.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1943) Prt50 válasza jety91 (#1938) üzenetére


Prt50
csendes tag

Kösz a választ olvastam az összefoglalót , de a Redmi 1S annak idején egy updaterel egyszerűbb volt.

(#1944) Drenadar válasza Prt50 (#1943) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez nem rég óta van így. Szal mikor megjelent ez is egyszerűbb volt sajnos a xiaomi kavar.

(#1945) mate1396 válasza trialboj (#1942) üzenetére


mate1396
tag

Letiltani igzából nem lehet letiltani ezt szerintem. Esetleg új romot fel lehet rakni hátha valami gebasz van vele de esetleg ezzel a progival nézd meg hogy a többi szenzor működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#1946) kress


kress
aktív tag

A teló kinél mennyire szokott melegedni?
Nálam az alap hőmérséklete 29-32 fok között van, de átlagos böngészésénél (Firefox, 2-3 fül, facebook, origo, ...) felmegy 39-42 fok környékére, és érződik is a hátlap felső részén a melegség.
Ez normális lehet? A tevékenység abbahagyása után viszonylag hamar visszahűl.

Ellenőrizni az About menüben az Internal memory sokszori megnyomása után bejövő infó "oldalon" szoktam.

(#1947) enginev3.0 válasza kress (#1946) üzenetére


enginev3.0
félisten

Normális

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1948) trialboj válasza mate1396 (#1945) üzenetére


trialboj
őstag

Szóval,

Húsvét előtt volt frissítve, és után még ment a proximity sensor. Most lecsekkolta, és azt mondta hogy 10 cucc megy, de az nfc (ami lehet nincs is benne) meg az accelometer sem megy. Ez utóbbi nem tudom mennyire fontos, de majdnem biztos hogy nem lehet köze a kijelzőhöz és a fóliához.

Nincs valamit ötlet mit lehetne csinálni, mekkora az esélye hogy ez szoftveres probléma?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1949) Atek000


Atek000
csendes tag

Sziasztok.
Tervezem egy xiaomi mi4s vásárlását, Windows 10-ről fogok váltani. a kamera alkalmazások érdekelnének. Van minőség béli különbség a gyári és a google play-en fellelhető alkalmazások között? Itt érdekelne a kép minősége. Válaszotokat és tapasztalataitok előre is köszönöm.

Huawei p10 Dazzling Blue / Lenovo MiiX 510

(#1950) pampika válasza Atek000 (#1949) üzenetére


pampika
őstag

sajnos van :U
pl. google kamerával nekem nagyon ritkán sikerül értelmes képeket lőni, bemozdul, néha hibásak a színek, szal mondhatni elég f*s a végeredmény.
'a better camera' viszont jó képeket csinál.
(ts cm 13 rom alatt)

korábban miui alatt a sima gyári miui kamerával nem volt semmi gond, remekül tette a dolgát (ezért is próbálkoznak már jó ideje kiszedni önálló appnak, de túl sok a miui függősége, így nem valószínű, h sikerülne)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.