Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) sandlerf


sandlerf
tag

Sziasztok!

Megszeretném kérdezni hogy, sok olyan alklmazás és játék van ami nem indul el rendesen az xtab 70i-n?(amivel nem kell babrálni meg okoskodni hogy elinduljon ) gondolkozok egy ghoo tab 7000 is nem tudom melyik legyen...:(

Apple Iphone 15 Pro Max

(#7652) kelzsoca válasza sandlerf (#7651) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Általában a warez cuccok nem indulnak el a gépen, gondolom érthető, hogy miért, azon alkalmazások amik ezen nem indulnak el, esetleg trükközéssel, azokat az összes többi gépen is csak úgy tudod indítani.

Mielőtt döntenél ajánlom személyesen próbáld ki mindkét gépet, hasonlítsd őket össze minden téren, és úgy hozd meg a döntést. :)

(#7637) Pistiboy88

A tabletben található CPU alap órajele 800MHz, ez már fel van emelve 1GHz-re, tehát alapból emelt órajellel járnak a gépek.

[ Szerkesztve ]

(#7653) Clemi


Clemi
veterán

Kérdés!

Ha használ valaki a 70i-hez 3G modemet, melyik a bevált tipus? Olvastam ugyan a támogatott modem részt a wayteq.hu oldalon, de jobban bízom mások tapasztalataiban.

A másik kérdés: Ez a kijelző valóban csak két nyomáspontot érzékel egyszerre? Nem mintha lényeges lenne, csak kíváncsi vagyok, mert az S7-en ha jól emlékszem 5 pont volt.

(#7654) sandlerf válasza kelzsoca (#7652) üzenetére


sandlerf
tag

Köszönöm a gyors választ. Azt gondoltam hogy az új i jelzésűben már alap 1ghz az órajel és nem 800 felhúzva...ha valamit nem talál a marketben akkor ha leszedem az apk-t,feltudom tenni mondjuk appinstallerrel? vagy ha nincs marketen akkor nem is fog menni? Ghoo-val az a gondom hogy, nem tudom milyen support lesz hozzá és fognak e vele foglalkozni..:( Hiába hirdetik ezt a ghoot a speedshop-ban...mindig készlethiány van....

Apple Iphone 15 Pro Max

(#7655) tjb007 válasza sandlerf (#7654) üzenetére


tjb007
nagyúr

"ha valamit nem talál a marketben akkor ha leszedem az apk-t,feltudom tenni mondjuk appinstallerrel?"

Igen, fel tudod tenni.

"ha nincs marketen akkor nem is fog menni?"

De, attól még fog menni ha csak nincs valami speciális követelménye az adott alkalmazásnak.

(#7656) kelzsoca válasza sandlerf (#7654) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Ghoo tab a speedshop saját behozott tablete, ha kialakul köré közösség, és lesz olyan modder, aki fantáziát lát benne, akkor valami support is lehet, persze ezt így nehéz megmondani.

a 70i-ben is mint a többiben 1GHz az alap természetesen.

Tehát gyárilag emelt az órajel.

[ Szerkesztve ]

(#7657) fudi2002 válasza Clemi (#7647) üzenetére


fudi2002
veterán

Köszönöm!

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7658) invent


invent
csendes tag

Segitség kéne a hozzáértőktől!
Az xTAB-70-re felraktam az ICS-t, (rendben) és a root csomagot, rendben (legalább is a telepitésnél ezt az üzenetet kaptam). Szeretném a látványt modsitani 240 DPI-re. Kelzsoca leírása alapján megtaláltam a szükséges filet, megnyitva szövegszerkesztővel a 160 átírva 240-re, majd mentés! És ez nem sikerül!
Gondolom rendszer file-röl lévén szó, talán valamilyen különleges eljárás, vagy ezköz szükséges. Sajnos Linuxos ismereteim=0, ezt kérem vegyétek figyelembe!
A root csomag telepítése, ha jól értem, redszergazda jogokat biztosít, de a rendszer tud erről? Ha megnézem a beállitások>biztonság>eszköz-renszergazdák helyet, az üres.
Mit csinálok rosszul? :R

(#7659) tjb007 válasza invent (#7658) üzenetére


tjb007
nagyúr

A módosítást elmentetted és utána újra is indítottad a készüléket ?

(#7660) kelzsoca válasza invent (#7658) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Root Explorer, Root Browser, vagy ES File Explorer (root módot bekapcsolva a beállításainál) tudod átírni a build.prop fájlt.

Az említett alkalmazásokban szövegszerkesztő módban megnyitod a fájlt, elvégzed a szükséges módosításokat, majd a vissza gombbal visszalépkedve megkérdezi hogy mented -e, igen-t nyomsz, és újraindíthatod a készüléket.

(#7661) peter87


peter87
csendes tag

Bővült az xTAB família. :D

link

Ami érdekes: 2.3 gyárilag, de felfogják frissíteni ICS-re... vajon u.a. lehet a hardvere mint a 70-esekben hellyel-közzel?

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#7662) Victoryus94 válasza invent (#7658) üzenetére


Victoryus94
őstag

Másik megoldás: Leszedsz google playról (android market) egy DPI változtató progit.
Én ezt a 2-t próbáltam(működnek):
1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.birdapi.android.dpi&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5iaXJkYXBpLmFuZHJvaWQuZHBpIl0.

2. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innodroid.dpichanger&feature=search_result

Off: A szerkesztés menüben a "Link" és a "Kép" nekem nem működik valamiért :/

(#7663) Prien


Prien
addikt

Mi a különbség a 2-es és a 3-mas kezdetű kernel között? Valahol azt olvastam, hogy ICS-hez kell/ajánlott a 3-mas kernel, mert a 2-es Gingerbreadhez készült. Hogy van ez?

A kevés is több a semminél.

(#7664) tjb007 válasza peter87 (#7661) üzenetére


tjb007
nagyúr

Teszt is volt már róla.......3 hónapja ;]

(#7665) Victoryus94 válasza peter87 (#7661) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ahogy elnézem ez elsősorban GPS-ként használható eszköz.. autóba olyan szórakozástechnikai kütyü.. Mondjuk nyaralásra menet.. aztán ha megérkeztek az úticélhoz lehet könyvolvasóként, mini filmlejátszónak.. stb. használni. (5'-ös gépen ráadásul az e-mail írás is kényelmesebb, mint 7'-en)
Tetszik az ötlet.

Vajon lehet rajta egyszerre zenét hallgatni, meg GPS-t nézni?

(#7666) kelzsoca válasza peter87 (#7661) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem ez nem Amlogic SoC :)

(#7667) peter87 válasza tjb007 (#7664) üzenetére


peter87
csendes tag

Hoppá... elnézést kérek! Ennyit az androidarenáról... Pedig már örültem, hogy újdonságot írhatok. :(

Lumia 520

(#7668) winben válasza Victoryus94 (#7665) üzenetére


winben
aktív tag

Winamp nekem képes a háttérben futni... :)

Más

Tudom, már korábban szó volt a tokokról, de egyszerűen nem találom azt a beszélgetést. eBay-en keresnék (lehetőleg, bár nem kizárólagosan) billentyűs tokot.

Bratyóm most vetetett velem az anyósáéknak iPad2-t és vettem hozzá tokot is - és úgy meg tetszett ez a kinyithatós fajta tok, hogy most már nekem is kell :C

Amúgy még annyit, hogy sokaknak csorog a nyála az apple cuccok iránt. Jelen esetben a tabletekről van szó, szal pl iPad.

Hadd mondjam el a tapasztalataimat:

Az iPad2 (két hetet most kezemben volt) jól meg van csinálva, jó anyaghasználat (fém), ki lehet dobni az autó elé annyira stabil a háza, elvileg nagyon nehezen lehet megölni. Az akksija napi 2-3 óra skypeolással és ugyanennyi óra netezéssel, youtube videóval, kibírja kb 4-5 napig töltés nélkül. Jó hangszóró van benne, fülhallgatóval se rossz és persze baromi gyors, egyszer sem sikerült beakasztani.

Most jöjjön az, ami miatt én mégis boldog XTab tulaj vagyok:
iPad2-re az égvilágon minden fizetős. Se demó játékok, se mezei videólejátszó...de még egy sima FTP kliens program sincs rá.
Belső memóriája zárt, csak iTunes-szal lehet valamicskét hozzáférni, de azzal olyan killódósan, hogy megáll az ember esze.
Vékony, de fémből van és egy nagy lapát, olyan nehéz, hogy nem tudom sokáig a kezemben tartani, mert egyszerűen elfárisztja az újjaimat/karomat.
Nem lehet a memóriát bővíteni (pl memkártyával), az van, amilyet megvettél, bamm.
Mindenféle átalakítók nélkül nem lehet TV-hez sem dugni, nincs USB host mód (nem lehet pendrive-ot hozzádugni), billentyűzetet is csak vezetéknélküli almásat, ami +20e ftba kerül.

És ami a legfontosabb: 120 000 Ft...

Nekem most már biztosan nem sír a szám az iPad-ért. Ezzel az ICS-el jobb, kicsit gyorsabb, igaz elég hamar betelik a ram, hamarabb lemerül és néha be-be akad, de nem bánom, mert ez csak 45 ezer forintba került.

Ár-érték arányban messze győztes az XTAB/PAD :K

(#7669) invent válasza kelzsoca (#7660) üzenetére


invent
csendes tag

Nagyon köszönöm a segitséget, sikerült! A Root Browser volt a megoldás.
Ami a látványt illeti, hát nem biztos, hogy ezt a "lovat" akartam. Gondolom a DPI átállítása megismételhető eljárás? :R

(#7670) tjb007 válasza invent (#7669) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bármikor szabadon változtatható.

(#7671) lafaty80 válasza invent (#7669) üzenetére


lafaty80
őstag

Nektek nem esik szét a ES File Explorer és az asztali widget-ek 240dpi-nál?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7672) Polllen válasza winben (#7668) üzenetére


Polllen
nagyúr

ipadre is van usb host, csak draga az atalakitó&root=jb;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7673) winben válasza Polllen (#7672) üzenetére


winben
aktív tag

Az már régen baj, ha hekkelgetni kell érte... ;]

(#7674) Polllen válasza winben (#7673) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az usb host-hoz nem kell, de ami root itt, az ott JB. Ha lenne ipadem, az xtab-t csak tv okosításra használnám...;) Ég és föld a sebesség és megjelenítési különbség, de nem is egy hajóban eveznek, uh nincs min meglepődni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7675) atravel válasza invent (#7658) üzenetére


atravel
tag

azt szokták elfelejteni, rendszer file változtatásakor, hogy bizonyos root képes file kezelőkben
1 külön engedélyezni kell a root jogot
2 be kell állítani a megfelelő jogosultságokat
a> adott esetben a mappákon
b> néha magán file-on is be kell állítani

ez első használatkor nem értetődik magától

(#7676) winben válasza Polllen (#7674) üzenetére


winben
aktív tag

Jójó, tudom, hogy jó. De gondoljatok bele a mértékbe, hogy az iPad mennyivel jobb és gondoljatok bele, hogy mennyivel drágább... :(( :))

[ Szerkesztve ]

(#7677) Polllen válasza winben (#7676) üzenetére


Polllen
nagyúr

Attól függ, mi a fontos. Én minél többet használom az xtabot, annál zavaróbb a sebessége... Nagyon jó a gép, a support isteni, de lehet benevezek egy erősebb gépbe nyáron. :N

(pl. pulse 4-5 hírforrással már megakad ;] )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7678) Imy válasza Polllen (#7677) üzenetére


Imy
veterán

És milyenbe, mit találsz benne gyengének?
Mert én is xtab70i-n gondolkodok, de ha van ellenvélemény, csak bátran!

(#7679) Pistiboy88 válasza kelzsoca (#7652) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Kösz az infót. Valamelyik külföldi fórumban olvastam. Keresgéltem, s ezzel a SOC-al csak egy gépet találtam aminek magasabb az órajele, de csak 100MHz-el, az meg semmi.

Egyébként meg nagyon érdekes, ha a rendszer nyelve magyar, akkor a wifi-vel problémám van,hogy eldobálja, s nem kapcsolódik. De mióta tegnap átraktam angolra, ilyet nem tapasztalok. Kíváncsiságból visszaváltottam magyarra, s megint meghalt, majd angolra, restart és jó. :D Úgyhogy most marad így. Akku idő meg jó. 4 és fél óra netezés után, alacsony fényerővel 40%-on áll.

(#7680) Polllen válasza Imy (#7678) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt le kell szögeznem, hogy ebben az ársávban keresgéltem tudatosan és messze felülmúlta a várakozásaim. :) Ilyen áron nem tudnék jobbat választani, így ha nyáron váltok, egy drágább lesz és az ICS-nek köszönhetően valszeg android vonalon maradva.

Ami engem zavar jelenleg az egy-két app működési sebessége (pl. pulse), nagyon tetszenek, de kicsit néha darabosak és a betekintési szög. Sokszor ágyban, magam elé döntve használom, de csínján kell vele bánni, mert hamar torzul a kép.

Egyik sem egetverő dolog, de úgy néz ki nekem egy kis plusz pénzt megér mindkettő. :)

Ezért írtam az ipad-re is, hogy ha ultimate sebesség és kép kell, akkor ipad a nyerő, csak sajnos funkcionalitáshoz mókolni kéne, meg a JB is elég döcögős az új gépekhez, uh inkább ipad 2 ár alatt egy izmos android-s gép, hacsak nem találok valami hatalmas hiányosságot az ICS-ben. Ofc nem samsung. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7681) Victoryus94 válasza Imy (#7678) üzenetére


Victoryus94
őstag

Remélem tudod, hogy WayteQ gépitől jobb gépet 80k alatt nem igazán találni. Szóval egy Samsung Galaxy meg egy iPad teljesen más kategória. Egyértelmű, hogy jobbak, de az ára is min. duplája. Egy 60.000Ft-s netbookot sem érdemes egy 160.000Ft-s notebookal hasonlítgatni.
Ebben az árkategóriában talán 2 vetélytársa van az xTABnak. A többi "occó kínai gép (15-20ezer körül (igen, van ilyen is)" a 256megás RAM-jával, meg a 300mHz-es procijával félóránként befagy.

Látom, beelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#7682) Victoryus94 válasza Polllen (#7680) üzenetére


Victoryus94
őstag

Neked meg ajánlom itt : http://tablet-pc.arukereso.hu/f:ar=3;4/?start=25
összehasonlítgatni a tableteket. Mert felső kategóriában sem feltétlenül az iPAD éri meg a legjobban. (és akinek androidos telója, meg tabletja van, lehet hogy könyebb egy újabb androidos rendszert üzemeltetni, mint egy iOS-t. (pl fájlcserélés/szinkronizálás teljesen más.)
És azért egy 2-4magos 1-1,5GHz-es (1gb RAM-mal) Androidos gép, ha nincs tele bugokkal az ICS, nem fog akadozni. +ismert alkalmazások, játékok lesznek veled. (bár van, aki az új dolgokat szereti)
Szóval csak azért mondtam, mert kell pár hét, mire meg szokja az ember az iOS-t, és utána viszont tényleg a legjobban lehet mindenre használni, de egy Új iPAD-tól olcsóbban is lehet Androidos készüléket találni, amennyiben csak a gyorsaság a lényeg nem feltétlenül az iPAD éri meg. (úgy értem, az Androidos tabot lehet, jobban ki tudod használni)

[ Szerkesztve ]

(#7684) atravel válasza Clemi (#7647) üzenetére


atravel
tag

Amennyi panasza volt clemi kollégának, most annyira felcsigázott a dicshimnuszaival, hogy a kelzsoca ICSt fel kéne próbálni, csakhogy nekem még xPADom van.
Tisztelt kelzsoca :)
Ha a TAB hibái mind javítva lettek, nem tudod esetleg átfordítani PADra is? Ha jól emlékszem, már a nextgen ROMot is emlékezetből készítetted (igen jóra). Az ismert driverek cseréje nem elegendő az átjárhatósághoz? Természetesen úgy kérdezek, hogy nem értek hozzá ilyen mélységben és kockáztatni sem szeretnék, de ahogy olvasom egy csomó gyermekbetegségét tudtad javítani a gyári ICSnek a TABosoknak. Hátha nekünk is lehet.
előre illetve az eddigiekért is köszönöttel
atravel

(#7685) Polllen válasza Victoryus94 (#7682) üzenetére


Polllen
nagyúr

Két évig használtam 3G-t, uh nyilván lenne újdonság, de kb. tudom mire számíthatok. Most, hogy láttam az ICS-t, már erre húz a szivem, de van még pár hónapom megálmodni.

Amúgy ipad 2 110k körül már kapható, uh ez alatt kell valamit lőnöm... Ipad 3 nem cél, sőt egyelőre felesleges lenne nekem. Android-nak egyébként egy hiányosságva van nálam... Native skydrive app, megbízható forrásból. ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7686) kelzsoca válasza atravel (#7684) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már van gyári ICS xPAD-70 és xTAB-70-re is, azt még nem próbáltad feltenni? :)

[ Szerkesztve ]

(#7687) Victoryus94 válasza atravel (#7684) üzenetére


Victoryus94
őstag

A hivatalos, gyári xPADos ICS-vel mi a gond? Mi nem működik?

(#7685) Polllen
Ebben az árkategóriában már vannak Win7- és most kezdenek indulni a Win8- as tabletek is. Így ezek választásánál is el lehet gondolkodni.
Androidosok közül az Asus Eee Pad lehet érdekes (van hozzá billentyűzet, mely beépített akkumlátort tartalmaz, ezzel növelve a használati időt (A dokkolóállomás a Transformer akár 9,5 órás akkumulátoros használati idejét akár 16 órára képes növelni, vagyis a készülék nyugodtan használható egész nap munkára és szórakozásra.)
Illetve a Samsung Galaxy Tab a "menő" mostanában.
De persze a te döntésed, és ezeken kívül még sok gyártó létezik (LG, HTC, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#7688) fudi2002


fudi2002
veterán

Maps-ot le lehet gyilkolni utólag is? Akár eltávolítás, akár bármilyen kiiktatás.
Amúgy ICS alatt a futó progiknál nem látom, hogy futna...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7689) atravel válasza kelzsoca (#7686) üzenetére


atravel
tag

Tudom, hogy hivatalosan is kint van a gyári, de a "gumiscroll" miatt nem tettem fel. asszem ez a legriasztóbb számomra, mivel mostanában eléggé rékattantam a temple runra. Plusz ha jól emlékszem, akkor a TVn feketecsíkot jelzők is PADos kollégák voltak. A wifi random működését már cáfolták néhányan, de mégis a fejemben van a félsz.
A mostani nextgen pedig annyira jó, hogy nem akarnám kockáztatni. Persze a kíváncsiság előbb-utóbb rá fog venni, de jobb lenne egy tuti ROM

(#7690) Victoryus94 válasza atravel (#7689) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én xPAD-os vagyok, nekem tetszik. A gumiscroll-t úgy küszöböltem ki (részlegesen), hogy lecseréltem a launchert, és feltettem egy opera mobil-t is böngészőnek (a gyári mellett).
A temple run-nal sajna nem tudok játszani. Néha magától ugrál, néha befordulás helyett ugrik, vagy épp nem csinál semmit. Ez tényleg nagyon zavaró :(
A wi-fi tökéletesen megy. A TV-s feketecsík jelzők xTAB70-esek voltak (i nélkül). DE nekem nincs HDMI- csatim (8k-t meg nem perkálok érte.. majd ha lesz akcióban, talán veszek), szóval nem tudtam letesztelni.

U.i.: én is nextgen-t használtam előtte. Nekem a 2.3-as Androidban a menük nem tetszenek, viszont az ICS-ben meg "furák" (vagy csak újak, és ezért szokatlan)

Kelzsoca a gumiscroll szerinted kikapcsolható valahogy? (gondolom, nem valószínű hogy találni hozzá programot, de nem tudom, hogy az Android "kódjában" egy sort kell hozzá átírni, vagy egy oldalt :P )

[ Szerkesztve ]

(#7691) atravel válasza Victoryus94 (#7690) üzenetére


atravel
tag

ok köszi. Ezek szerint egyelőre marad a nextgen rom

(#7692) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Ahogy elnézem, nem csak nekünk van gondunk ICS-n a Temple Run-nal (és a gumiscrollal):
Sony E Xperia Neo ICS Temple Run

(#7693) Clemi válasza fudi2002 (#7688) üzenetére


Clemi
veterán

Maps-ot le lehet gyilkolni utólag is?

Egyszerűen uninstallálod és kész. Egyébként nagyon erőszakos program szerintem, mert nekem állandóan ott figyelt indulásra készen a memóriában.

(#7694) fudi2002 válasza Clemi (#7693) üzenetére


fudi2002
veterán

gyári ics van fent. Playben nem távolítható el. Beállítások alkalmazásoknál meg se jelenik. Akkuadatoknál sincs a listában. 2.3.4-nél tudom ott volt...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7695) Eboti


Eboti
csendes tag

Sziasztok, lenne egy pár nagyon laikus kérdésem egy xTAB -70i -vel kapcsolatban.
Tegnap kaptam meg a gépet de egyenlőre nem tudtam még semmit rá telepíteni mert állandóan azt írja ki ha valamilyen alkalmazást akarok letölteni a Play Áruházból, hogy nem sikerült az alkalmazást letölteni és a (-101) hibakódot írja ki.
Lehet hogy írtatok korábban is választ hasonló problémára, de 7000 hozzászólásból elég nehéz ezt megtalálni.
Továbbá azt szeretném még megkérdezni hogy milyen frissítéseket szükséges feltelepíteni a gépre hogy megfelelően lehessen vele filmet nézni, internetezni, Skype-olni.
A gép kernel verziója 2.6.34 az Android verziója 4.0.3. Ahhoz hogy programokat tudjak rá telepíteni kell hozzá SD kártya vagy lehet a belső tárhelyre is feltenni az alkalmazásokat esetleg filmeket? Olvastam a frissebb hozzászólásokban hogy van egy frissítés ami a hangot hivatott orvosolni és azt fel lehet tenni az xTAB 70i-re is. USB eszközről (külső merevlemez vagy PenDrive) is lehet frissíteni a gép op rendszerét?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#7696) Clemi


Clemi
veterán

Tedd fel a Titanium Backup-ot, azzal bármit eltávolíthatsz, és bármit jegelhetsz, mindegy hogy felhasználó, vagy rendszer alkalmazás.

(#7697) Victoryus94 válasza Clemi (#7696) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ezt azzal egészíteném ki, hogy rootolni kell hozzá a telót

(#7698) kelzsoca válasza Eboti (#7695) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Market Google Play problémára próbáld meg a gyári visszaállítást.

Apróbb módosításokat-frissítéseket-patcheket fel tudsz tenni akár a belső tárhelyből vagy usb eszközről is (Upgrade alkalmazással) viszont friss szoftverhez mindenképpen micro SD kártya kell.

Az AC3 patch-et érdemes lehet feltenni=>katt

ui: a belső tárhelyre természetesen bármit felmásolhatsz (zene, film app stb..)

[ Szerkesztve ]

(#7699) fudi2002


fudi2002
veterán

Köszönöm Urak! Rootoltam és leszedtem. Perverz ha leszedem a google keresőt és a hangfelismerőt? Piszkálja a szemem a főoldalok bal fent a két progi.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7700) Victoryus94 válasza Eboti (#7695) üzenetére


Victoryus94
őstag

Próbáld meg a letöltést másik google accounttal(majd utána vissza a régit), illetve gép előtt kipipálni a telepítendő alkalmazásokat. Előfordulhat, hogy nehezen köti össze az accountot a géppel.
Telepítéshez kell SD kártya! (az más kérdés, hogy nem csak SD-re lehet telepíteni az alkalmazásokat, és utólag is lehet variálni, mit-hova teszel) Mint minden androidnál(sok telefonban kevesebb, mint 100mb a beépített memória). Én kaptam a gépem mellé 4gigásat, a csomagolásban volt.
Nem kell hozzá semmilyen frissítés. A hang javítás arra való, hogy ha .mkv fájlokat nézel (tömörítetlen, nagyméretű, általában HD filmek), akkor van egy halk sistergés a film alatt.
A többi kérdésedre kaptál választ Kelzsocától.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.