Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) Prien válasza kelzsoca (#8909) üzenetére


Prien
addikt

Gyári böngésző változott valamit? Scrollozás, beágyazott videók pl.az Origó, Indavidea oldalakon? :)) Az se baj, ha a gyári böngésző maradt a régi, csak akkor az Opera Mobile vagy Chrome bétával lehessen flash videózni...nekem ezek lennének a legfontosabb javítások (a wifi dobálás mellett).

A kevés is több a semminél.

(#8952) Lasy válasza Prien (#8951) üzenetére


Lasy
veterán

xtab70 ICS simán megy a gyári böngészővel az indavideo.hu

+36702778032

(#8953) joe357 válasza Greenbook (#8911) üzenetére


joe357
tag

na most hogy kezemben a kütyü, keresem de nekem tényleg nincs fix IP cím megadási lehetőség. Vaaki csinálna neem egy sceenshot-ot arról a részrűl? xtab70i a kütyüm. köszi

(#8954) LamaCube


LamaCube
addikt

Megjött a XTab70i, most csomagoltam ki. A tok tényleg büdös, de majd elmúlik.
Majd jrok a tapasztalatokról. Bár itt már ki lett vesézve minden. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8955) Lasy válasza joe357 (#8953) üzenetére


Lasy
veterán

xtab70-en sem látom a speciális alat, csak ha wifin már csatlakozva vagyok, akkor ott van egy IP cím. :F

+36702778032

(#8956) joe357 válasza Lasy (#8955) üzenetére


joe357
tag

No ez az, GB-n van ilyen az SGS2-n. Kicsit olyan mintha egy pár dolog kimaradt volna ebből az ICS-ből

(#8957) counterbill


counterbill
senior tag

Szerintetek futna a Asphalt 6: Adrenaline 70in? Market kompatibilisnek mutatja és 200forintot ki is adnék érte ha megy. Ha valakinek meg van irja már meg légyszives:)

u.i.: a GTA3 akciós hétfőig(230forint) :)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8958) counterbill


counterbill
senior tag

Az igaz h ugrott a garancia h ha a készülékröl lekopott a vonalkodos matrica?!
Nekem kb két hét után feljötte a fólia róla majd le is jött és azota szép fekete lett(hőpapir?).
A garilevélen van egy vonalkodos holomatrica az elég? A bolt ahol vettem szónélkül visszavennék(ismernek is) viszont a wayteq elutasithatja emiatt a szerelést akár?

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8959) kelzsoca válasza counterbill (#8958) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meg tudod mondani pontosan melyik gépről lenne szó?

(#8960) counterbill válasza kelzsoca (#8959) üzenetére


counterbill
senior tag

70i

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8961) kelzsoca válasza counterbill (#8960) üzenetére


kelzsoca
félisten

Beállítások-A táblagépről-Állapot

Itt a sorozatszám ha megegyezik azzal, ami a garancialapon van, szerintem nem lesz probléma, de hívd fel őket nyugodtan, és kérdezz rá.

(#8962) counterbill válasza kelzsoca (#8961) üzenetére


counterbill
senior tag

Csak vhol olvastam aztán a gari lapon is van vmi ilyen irva azért kérdeztem. Mert elég nagy vicc lenne h rányomnak egy tré matricát és egy évig legyen rajta:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8963) joe357


joe357
tag

itt a beragadás oka, szerettem volna bekapcsolni a wifit és nem tudtam, láss csodát az előző IP cím beragadva figyel.

banyek a hülye hangerőszabályzó benne maradt a készítéskor és kitakarja a lényeget hogy a wifi ki van kapcsolva

[ Szerkesztve ]

(#8964) Polllen válasza Raypapa (#8949) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8965) Pistiboy88 válasza counterbill (#8957) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Mikor töltené le, kiírha, hogy inkomatibilis. Nekem csak úgy, meg, hogy a telóról a letöltött fájlokat átmásolom a tabra, s akkor megy.

Más: 83 órája megy a tab, és a wifi nem rosszalkodik!, tökéletesen megy most. Elsőre csatlakozot mindig. Nem tudom mi lett vele, mert előtte meg rosszalkodott.

(#8966) z0d1AK válasza counterbill (#8957) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én megvettem a legutóbbi akcióban, megnézem majd fut-e a játék normálisan. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8967) stalix


stalix
csendes tag

Nálam a wifi sebessége xtab 70i-n 3,5 mbps körül van, míg laptopon ugyan ez 25 mbps körül mozog. Nem értem mi lehet a gond, ugyan úgy n-es szabvány mindkettő.
Tapasztalt már valaki ilyen különbséget?

(#8968) Lasy válasza counterbill (#8957) üzenetére


Lasy
veterán

xtab70
gépen a play kompatibilis, de a tab indítás után ezt írja ki

Your device is not compatible this game.
Please request a refund.

:W :W

+36702778032

(#8969) kelzsoca válasza Lasy (#8968) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még mindig Gameloft játék, a build.prop átírása után menni fog.

(#8970) Lasy válasza kelzsoca (#8969) üzenetére


Lasy
veterán

mire?
valahol olvastam is, de már elfelejtettem. :Y
Köszi

modelt kell átírni.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#8971) LamaCube


LamaCube
addikt

Ezt már a 70i-vel írom. Feliratos filmnél miért van az, hogy az ékezetes betűket kínai karakterekkel jeleníti meg?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8972) Recefice65 válasza LamaCube (#8971) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Mert nem az MX-playert használod!!! :K

WayteQ xTAB-70i

(#8973) tjb007 válasza LamaCube (#8971) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az csak a gyári lejásztónál fordul elő, ha átállítod a rendszer nyelvét németre (ha jól emlékszem) akkor normális karakterek lesznek.
Amúgy meg a normálisabb lejátszókban be lehet állítani a felirat kódolását is.

(#8974) Imy


Imy
veterán

Ha beírom a böngészőbe, hogy www.speedtest.net, akkor a market jön elő, és a programot akarja felinstalálni. :F

(#8975) LamaCube válasza Recefice65 (#8972) üzenetére


LamaCube
addikt

Tökéletes!
Köszönöm mindkettőtöknek! :R

A gyári böngészőt használom. Nincs vele problémám eddig. Maga a készülék eddig tetszik nagyon. Most lemerítem, hogy kikapcsoljon és fent hagyom 10 órát tölteni. Gondolom ezt 3-4-szer megcsinálom és az akksi így "bejáródik". Vagy máshogyan kell?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8976) apeelme válasza LamaCube (#8975) üzenetére


apeelme
addikt

Nem kell semmiféle "akkukalibráció" ez egy urban legend, csak használd és ne hagyd hogy csontra lemerüljön!

(#8977) Recefice65 válasza apeelme (#8976) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Csatlakozom! :K

WayteQ xTAB-70i

(#8978) Imy válasza apeelme (#8976) üzenetére


Imy
veterán

Teljesen nem engedi lemeríteni az akksi elektronikája.(mobilnál tuti így van)

(#8979) LamaCube válasza apeelme (#8976) üzenetére


LamaCube
addikt

Okés, akkor el is kezdem a töltést és holnap nyomogatom tovább. Nekem eddig nem jelentkezett semmilyen fagyi vagy hiba. Mondjuk az adobe flash-t, facebook alkalmazást a total commandert és az mx playert tettem fel.
Nagyon mást nem is fogok...ámbár a lehetőségek tárháza ez a rendszer :U

Kikapcsoltam a tabletet és rádugtam a töltőt. Valaminek világítania kellene vagy jelez, ha feltöltődött, mert nekem semmi visszajelzés nincs?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8980) holzmichl válasza tjb007 (#8899) üzenetére


holzmichl
csendes tag

Meg az a pletyka is járja, hogy a LibreOffice-t is kiadják Andriodra [link]. Az minden bizonnyal ingyen lesz, ellentétben a M$-éval. Én régóta azt használom desktopon.

xTAB-70i; Acer A1-810

(#8981) Peti N95 válasza LamaCube (#8979) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nem világít semmi, de ha meg nyomod a hangerő gombot, megjelenik a kijelzőn az elem, ha már nem megy benne a csík, feltöltött!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#8982) LamaCube válasza Peti N95 (#8981) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

Egy újabb láma kérdés.
Pl. letöltöttem az mx playert. Automatikusan telepítette. A kérdésem, hogy az installt hova tölti? Gondolom azt ki lehet törölni, hogy ne foglalja a helyet. Persze lehet, hogy rosszul gondolom.
Hogyan lehet kiválasztani, hogy az sd kártyára telepítsen. Azt tudom, hogy belső helyre is tesz fel dolgokat és azt nem lehet kikerülni. Vagy ezt automatikusan az sd-re teszi és nem terheli a belső helyet. Uhh, de láma vagyok nem hiába ez a nickem :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8983) Polllen válasza LamaCube (#8982) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem sokat használtál még droidot, igaz? :)

Itt nincs install meg telepített program külön. Nem kell törölni semmit, hacsak nincs szükséged a programra. ;) (windows-t elfelejteni amikor a kezdbe veszed, az csúnya, rossz, fúúúj!!!)

A beállításokban az alkalmazásoknál kiválasztod a kívánt app-t és megnézed hova települt és ott át is teheted sd-re, ha ez engedélyezett az app-ban.

Mellesleg elég sok az az 500 mega ha nem játszol. Nyugodtan maradhat a gyorsabb belső memóriában.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8984) joe357 válasza LamaCube (#8982) üzenetére


joe357
tag

No para mindenki az elején kezdte. A telepítő fájlok az apk kitrjesztésű csomagok. Tulajdonképp a play is ezt tölti le és instaláláskor elindítja. Ezek bekerülnek a rendszer flash memóriájába ahová csak root(értsd. admin) joggal jutsz be. Ezeket nem szabad törölni mert a programok folyamatosan használják.

beelőztek

[ Szerkesztve ]

(#8985) tjb007 válasza holzmichl (#8980) üzenetére


tjb007
nagyúr

Előbb lesz szerintem fizetős MS Office Androidra mint ingyenes LibreOffice.

(#8983) Polllen

"Mellesleg elég sok az az 500 mega ha nem játszol."

Még akkor is elég ha játszik, a komolyabb játékok nagyja úgyis az SD kártyára meg, a kisebbek meg max. pár tíz megabyte -ot foglalnak.
Amúgy az az 500 620 :)

(#8986) holzmichl válasza tjb007 (#8985) üzenetére


holzmichl
csendes tag

Nem vitatom, csak jeleztem.

xTAB-70i; Acer A1-810

(#8987) LamaCube válasza Polllen (#8983) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát még nem volt androidos cuccom. :N
A pda-n is windows mobile van.
Játék max. a mérges madarak lesznek vagy ki tudja :U
Biztosan lesz minden nap egy pár fárasztó kérdésem :U

Köszönöm az érthető válaszokat mindenkinek. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8988) Polllen válasza tjb007 (#8985) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igaz, csak rápillantottam mit ír ki, de azt már nem olvastam el, hogy 111 MB foglalt+507MB szabad :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8989) joe357 válasza LamaCube (#8987) üzenetére


joe357
tag

akkor itt neked a xyz.cab az most xyz.apk. winmo után kicsit kaki átálni de gyorsan menni fog

(#8990) joe357 válasza Polllen (#8988) üzenetére


joe357
tag

ez milyen ketyere mert nekem 70i-n ez csak összesen 440?

(#8991) tjb007 válasza joe357 (#8990) üzenetére


tjb007
nagyúr

xPAD/xTAB-70
A frissítés majd nálatok is helyre fogja rántani szerintem.

(#8992) stalix


stalix
csendes tag

Wifi sebessége nálatok mennyi szokott lenni? Felmegy 300 kbps fölé?

(#8993) tjb007 válasza tjb007 (#8991) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az kimaradt, hogy ICS -nél.

(#8994) stalix válasza tjb007 (#8993) üzenetére


stalix
csendes tag

Igazad van :R

(#8995) LamaCube válasza tjb007 (#8991) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem is 440 van. Éppen ezért nem is telepítek nagyon rá semmit. Lassan itt lesz a frissítés. Na ott majd lesz segítségkérés úgy gondolom :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8996) Imy válasza LamaCube (#8995) üzenetére


Imy
veterán

A hétre ígérték, nem hiszem hogy meglesz...

(#8997) LamaCube válasza Imy (#8996) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem baj az, inkább még foltozgassák 1-2 hétig és egy jó dolgot adjanak ki a kezükből. A felhasználók megelégedésére.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8998) levi.hungary válasza kelzsoca (#8969) üzenetére


levi.hungary
tag

build.prop átírása után menni fog a gameloftos játék? Kicsit szájbarágósan, ezt hogy is kell megcsinálni?

(#8999) zolivissza válasza levi.hungary (#8998) üzenetére


zolivissza
senior tag

Szia!

#8970 leírtakat hajtod végre úgy, hogy root joggal rendelkezve, megfelelő file kezelőt igénybe veszel, például root explorer, es file explorer; megkeresed a file-t, hosszan rányomsz, lefele görgetve lesz Edit parancs a szerkesztéshez. Változtatásokat elmentve, ha jól írtam a fentieket működni fog. (Talán valaki egy igennel megerősíti.) :K

[ Szerkesztve ]

amor fati

(#9000) ClaydovE válasza zolivissza (#8999) üzenetére


ClaydovE
tag

Pontosan, én es file explorert használtam de a felsorolt programok is jók. :K

Üdvözlettel: ClaydovE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.