Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) ClaydovE


ClaydovE
tag

A skype csak nekem nem megy videóhívással? Amikor megvettem a 70i-t akkor még ment, persze az is lehet, hogy közben volt valami frissítés a programhoz ami félresikerült. Egyébként megy a videó csak valami zöld "fátyol" van a kép előtt a másik félnél a tabon mindkettőnk képe tökéletesen megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#7602) apeelme válasza Victoryus94 (#7600) üzenetére


apeelme
addikt

Talán azért említik itt meg mert sokan gondolják úgy hogy az Android teljes egészében Java alapokon nyugszik, holott ez nem igaz, a "Google féle virtuális gép" - amit Dalvik-nak hívunk - alapjául szolgál csak a Java de a futtató kód itt teljesen más...
Szóval ugyanaz (a neve), de teljesen más... :DDD

(#7603) Victoryus94 válasza apeelme (#7602) üzenetére


Victoryus94
őstag

Te hány féle programozási nyelvet ismersz (használsz)?

(#7604) k.daniel91


k.daniel91
tag

Valakinek sikerült működésre bírnia a Need for Speed Hot Pursuit-ot? ha igen akkor leírná hogy mégis hogyan?

Chainfire powervr pluginnal elindul...majd: "This application is not authorized for use on your Android device".
Build.prop:ro.product.model:Nexus S
ro.product.brand:google
de volt már hogy ez az alapon volt és csak ez volt átírva:
ro.product.manufacturer:HTC

(#7605) bferenc


bferenc
tag

Na megjöttek a frissítések.:)
[link]

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#7606) keszo válasza bferenc (#7605) üzenetére


keszo
őstag

Akkor hétfőn beviszem az xPAD-70-est is

Attila

(#7607) Victoryus94 válasza bferenc (#7605) üzenetére


Victoryus94
őstag

Arra valaki nem tud választ adni, hogy a WayteQ honlapja miért jön be egyszer angol, aztán magyar nyelven (.hu, és .eu nál is előfordul, hogy magyar, és az is, hogy angol).
Illetve jelenleg kinézetben sem ugyanaz.
ANGOL
MAGYAR
Már mindegy, gondolom az angol fordítás maradt el

Még 1 kérdés. Az xTAB, és xPAD ICS frissítés ugyan az, amit Kelzsoca tett fel nekünk, vagy ez valamiben más(pl hibajavítások vannak benne)?

[ Szerkesztve ]

(#7608) keszo válasza Victoryus94 (#7607) üzenetére


keszo
őstag

Ezt nem teljesen értem.
Nálam teljesen egyforma a kinézetük(Firefox 12.0)

Attila

(#7609) Victoryus94 válasza Victoryus94 (#7607) üzenetére


Victoryus94
őstag

Úgy látom, az MD5 Hash más. De nem tudom, mit jelöl.

(#7610) Victoryus94 válasza keszo (#7608) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem jelenleg csak úgy adja be magyar nyelven, ha wayteq.hu/hu ; vagy wayteq.eu/hu -t használom. Egyébként tegnap a wayteq.hu-nál is jó volt, és emlékszem, hogy múlthéten pedig wayteq.eu-t írtam a címsorba (tudom, rá lehet menni a nyelvnél a legördülő menüre, csak nem értem a kavarodást)

Én google chrome-t használok, de firefox alatt is ugyanez. (wayteq.hu = angol, wayteq.hu/hu=magyar, és ugyanez .eu-nál is)

[ Szerkesztve ]

(#7611) sid87 válasza apeelme (#7568) üzenetére


sid87
senior tag

Ellenőriztem, és egyezik másolás előtt és után is az MD5. :K
Van még tipped mi lehet? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#7612) tjb007 válasza bferenc (#7605) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez már az ötödik napja, hogy elérhető :)

(#7607) Victoryus94

Jó párszor le lett írva már, hogy ezek a gyári, módosítatlan hivatalos frissítések, ugyanazok amik most kikerültek a WayteQ oldalára is.

[ Szerkesztve ]

(#7613) Victoryus94 válasza tjb007 (#7612) üzenetére


Victoryus94
őstag

Igen, csak nem volt kitéve a honlapra, ezért gondoltam, hogy még valamit módosítanak rajta.

(#7614) tjb007 válasza Victoryus94 (#7613) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha megnézed ezt az MD5 számsort és azt ami a WayteQ oldalán található akkor láthatod, hogy a két fájl ugyanaz :)

(#7615) hann


hann
tag

Megvettem én is a bőrtokot a tabhoz. Nagyon igényes, szép darab. Igaz, kicsit szűkösen fért bele, de majd kinövi magát.

(#7616) Victoryus94 válasza tjb007 (#7614) üzenetére


Victoryus94
őstag

Igen, köszi. Én ezzel kevertem.

[ Szerkesztve ]

(#7617) apeelme válasza Victoryus94 (#7603) üzenetére


apeelme
addikt

Sokat ismerek de keveset használok, és azt is csak amennyire muszáj...most jelenleg ami Androidhoz fűződik azokat nyüstölöm...

(#7618) tjb007 válasza Victoryus94 (#7616) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az is ugyanaz tartalmilag csak ott az aláírással volt valami gond ami miatt újra kellett csomagolni/aláírni.

(#7619) apeelme válasza sid87 (#7611) üzenetére


apeelme
addikt

Kártyaolvasóban van és úgy ellenőrízted PC-n másolás után, vagy USB kábellel csatlakoztattad meghajtóként azaz a tabletben van a memkari?

(#7620) keszo válasza Victoryus94 (#7610) üzenetére


keszo
őstag

Szellem a gépben ;)

Attila

(#7621) sid87 válasza apeelme (#7619) üzenetére


sid87
senior tag

Is-is, az eredmény ugyan az volt. :(

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#7622) Victoryus94 válasza keszo (#7620) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ááá nem hiszem.. Ebben a gépben egy szellem sem bírna ki 10percet..

(#7623) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Hát nekem a wifi még mindig nem az igazi a 70i-ben. Már felraktam egy ajánlott rom-ot. De így is szivat, mert hiába van a wifi beállítva, hogy ne kapcsoljon ki. De kikapcsol. S utána meg nem akar vissza kapcsolni.. Ötlet valakinek?

(#7624) Victoryus94 válasza Pistiboy88 (#7623) üzenetére


Victoryus94
őstag

Elvileg az ICS alapból kikapcsolja a wi-fit, ha nincs rá szükség. A visszakapcsolás viszont a legtöbb fórumtársnak sikerült. :)

(#7625) kelzsoca válasza Pistiboy88 (#7623) üzenetére


kelzsoca
félisten

Titkosítás van?
Csatorna auto vagy manuális?

(#7626) Pistiboy88 válasza kelzsoca (#7625) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Wpa titkosítás, manuális csatorna. De olyan mintha a tabon omlana össze a wifi driver.

(#7627) winben


winben
aktív tag

Hi!

XTAB70-re felhajítottam az új ICS frissítést. Fel szabad rá rakni az 1hsz-ben lévő rootolós cuccot, ami még a 2.3-ra való hivatalosan? :)

(#7628) Clemi


Clemi
veterán

A mai napi tapasztalatom a 70i-n Kelzsoca által módosított ICS-el.

Délelőtt visszatettem minden alkalmazásomat úgy ahogy volt, és letiltottam illetve uninstalláltam azokat az appokat, amik nem kellenek.

A gépet kb óránként ébresztettem, (8-10 alkalom) néha piszkáltam kicsit, de alapjában véve hagytam alvó módban. A Wi-fi hálózatra minden alkalommal visszalépett néhány másodpercen belül, fagyás nem volt, ujraindítani nem kellett.
Az akkumulátor gyilkosokat úgy néz ki kilőttem, mert 4 óra alatt úgy, hogy közben lefuttattam egy benchmarkot is, 8%-ot merült.
A rendszer hibátlanul kommunkál a google fiókommal, az összes ott bejelölt esemény, névnap, születésnap, ünnepnap megjelenik a tableten lévő 3rd naptárban is.

Eddig minden pöpec, reggelre kiderül mennyire tartós, hogy nem zabálja semmi az akkut amíg alvó módban van. :C

[ Szerkesztve ]

(#7629) tjb007 válasza winben (#7627) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem szabad, ICS -hez ez kell: [link]

(#7630) winben válasza tjb007 (#7629) üzenetére


winben
aktív tag

waó, de jó, hogy megkérdeztem.

Tegyétek bele az 1. hsz-be majd szerintem a linket! :K

(#7631) fudi2002


fudi2002
veterán

Tudom láma kérdés, de hogy lehet a fôoldal bal sarkából eltűntetni a google feliratot és a mikrofont?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7632) icon válasza fudi2002 (#7631) üzenetére


icon
senior tag

És még egy fontos infó:
(fanfárok, tüzijáték, díszsortűz)
Arctic Bluetooth fejhallgató jól használható az ICS által, PowerAMP-al teszteltem, nyoma sincs a régebbi Androidoknál tapasztalt rendszerszintű lassulásnak!!!

Kelzsoca minden elismerésem :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#7633) Prien


Prien
addikt

Frissült ma az Adobe flash player 11, na, mondom megnézem Messi góljait az Origon. Nem sikerült. Elindul a videó, de a gólokat nem mutatja. Megnézné valaki xTab 70i-vel? A böngésző Opera Mobile. SGS II -vel is teszteltem, azzal hibátlan a lejátszás.

A kevés is több a semminél.

(#7634) kisgabor87 válasza Prien (#7633) üzenetére


kisgabor87
tag

Nálam is rossz.

(#7635) Bibby


Bibby
addikt

Tenném fel az ICS-t. Hangerő fel + power, kiírja zölddel hogy upgrade step1, aztán elsötétül. Nem történik semmi, hosszan nyomom powert, kiírja hogy upgrade step2, aztán kis idő és elsötétül, megint semmi. Hosszan power, kiírja hogy wayteq, aztán lassan kivilágosodik a képernyő és semmi... mi a gond?

Ελευθερια η θανατος

(#7636) icon válasza Bibby (#7635) üzenetére


icon
senior tag

Én úgy csináltam, ahogy le volt írva... nyomni amíg a 2. zöld felirat nem jön... ekkor elengeded, megjelenik középen egy Android figura, alul meg töltődik egy kék csík... újraindul magától, majd belépsz, és bőszen keresed, mi hol van :)))

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#7637) Pistiboy88 válasza Clemi (#7628) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Hali. Nekem most már jó.. Angol nyelvű a rendszer, így nem dobja el a hálózatot. Este elmentem dolgozni 98%—on volt, s most reggel is annyira volt. Azthiszem marad az angol nyelv, mert valamiért jobb így a rendszer. Vagy annak érzem.

Tényleg oc kernel nins hozzá? Kíváncsi vagyok úgy mit, hogy mennek a rendszer. Elvileg a procit lehetne húzni akár 1,5ghz-ig.

(#7638) f_david


f_david
tag

Sziasztok!

Arra valakinek van tippje, hogy mitől lehet, hogy a készülék nem kapcsol be? Eddig soha nem csinált ilyet, és a töltővel sem volt gond (nem szakadozott, nem tört meg elvileg).

Ma reggel megpróbáltam be kapcsolni, és meg sem mozdul. Rádugva a töltőre nem villan fel a szokásos töltési "ikon". Resetelni lehet vagy érdemes igy kikapcsolva?

Gyanus, hogy szerviz lesz belőle... (pedig most akartam feltenni rá az ICS-t :S)

Storo, reszeteltem és most jó :D

[ Szerkesztve ]

(#7639) joe357 válasza icon (#7632) üzenetére


joe357
tag

Nekem sajnos egy nokia bluetooth fülessel nm az igazi, döcőgős lesz a gép. pl tunein-hez nem is használható mert amint csatlakozik a füles streaming errorral megszakad és le is fagy.

(#7640) Brutális eb válasza f_david (#7638) üzenetére


Brutális eb
addikt

Többször többeknél előfordult már.
Hangerő fel beakapcs gomb együtt.És recoveryben reboot system menüpont.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7641) f_david válasza Brutális eb (#7640) üzenetére


f_david
tag

szerencsere nem volt rá szükség, feltettem töltőre és éreztem egy fél óra mulva h meleg, tehát valszeg töltötte, csak nem tudtam mutatni. reset gombot megkináltam és simán elindult utána.

Wayteq-nek meg innen üzenem, h le a kalappal, hogy már a második teljes os frissítést hozza ki a kütyüre.

(#7642) icon válasza joe357 (#7639) üzenetére


icon
senior tag

Nekem eddig pont az Arctic működött úgy :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#7643) tjb007 válasza Bibby (#7635) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nyomj egy resetet és kezd újra (persze ha azóta nem sikerült).

(#7637) Pistiboy88

Ezt már kérdezte valaki korábban is (lehet, hogy pont te), a válasz változatlanul ugyanaz.
Nincs OC kernel és nem is lesz. Nem tudom hol olvastad ezt de ezt te soha az életben nem fogod 1,5GHz -en járatni. A processzor ajánlott órajele 800MHz, ez lett felemelve 1GHz -re, szóval ez már alapból megemelt órajelen működik. Elképzelhető, hogy 50, max. 100MHz tartalék még van benne de ezzel nem lennél kisegítve és a gépnek sem tenne jót.
Az Allwinner A10 -nél szokták írni, hogy 1,5GHz de az sem fog annyin menni, nem véletlenül jár mindegyik gépben max. 1,2GHz -en.

(#7644) Imy


Imy
veterán

Sziasztok!
Wayteq XTAB-70i 4GB verzióval szemezgetek...
kérdésem az lenne, hogy pl USB 2.0-s pendriveot lehet hozzá csatlakoztatni, és ha igen milyen átalakítóval?
Akksija mennyit bír wi-fi használattal?
köszönöm! :R

(#7645) tjb007 válasza Imy (#7644) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, lehet hozzá csatlakoztatni azzal az (OTG) adapterrel ami a tartozékok része.

(#7646) joe357 válasza icon (#7642) üzenetére


joe357
tag

pedig nállam is ics van mert 70i a drága. valamit ki kell találnom mert tunein márpedig kell. és nem pórázas fülessel.

(#7647) Clemi válasza fudi2002 (#7631) üzenetére


Clemi
veterán

Tudom láma kérdés, de hogy lehet a fôoldal bal sarkából eltűntetni a google feliratot és a mikrofont?

A mikrofont akkor tudod eltüntetni, ha letiltod a hangrögzítőt, és a TTS-el kapcsolatos valamennyi funkciót.

A keresőt csak akkor, ha felteszed például az Apex launchert, ami gyakorlatilag a kinézetet változatlanul hagyja, viszont egy csomó bellítási lehetőséggel bővül a launcher.

A tapasztalataim 24 óra alatt a 70i-vel Kelzsóca által módosított ICS-el:

Mint azt tegnap írtam, belaktam rendesen a gépet, visszatettem (majdnem) mindent ahogy a legelső alkalommal, letiltottam egy sor funkciót, amit amúgy sem használok, és uninstalláltam a számomra felesleges gyári appokat.

A wifi kapcsolat minden ébresztéskor néhány másodpercen belül felépül, kikapcsolva nem volt a gép, ujraindítás egyszer volt, miután visszaállítottam a Titanium Backup-al a programjaimat.

Az akku fogyasztás bámulatosan lecsökkent. Tegnap este 89%-os töltöttségnél hagytam alvó módban, és reggel 8 óra elteltével 84%-os töltöttsége volt, mikor felébresztettem.

- Az Apex launchert használom, az ablakok görgetése teljesen sima akadásmentes, a szabad memóriám 75-90 MB között mozog, és nem használok semmilyen task killert.
Nem tettem vissza az akkumulátor figyelő programot sem, mer érzésem szerint a naplózásával az is csak a processzort pörgette.
- Az Elixir szerint nyugalmi állapotban a processzor sebessége 200Mhz, ami megmagyarázza az alacsony fogyasztást, bár az információs lap szerint menne az a proci 100Mhz-en is, de ez így tökéletes.
- A film lejátszás hibátlan, de sajnos hardveres módban a HD filmeknél megmaradt az a pillanatnyi döccenés néhány másodpercenként.
- Ami programot használok ezen kívül, némi logikai, és ügyességi játék, könyvolvasó, pdf olvasó, és böngészni az opera, valamint a youtube kliens, emailek olvasására a gyári app, a főképernyőn egy digitális óra, egy időjárás, és egy hírkereső widget, tökéletesen működnek, minden alkalmazásom hibátlanul szinkronizál, és kommunikál a google fiókommal.
- Az OTG kábellel felcsatolt egér, és billentyűzet tökéletesen működik, az USB meghajtóról hibátlanul lejátssza a filmeket, és pöpecül működik a DSLR controller program is, ami miatt lecseréltem az S7 slimet erre a gépre.
- A HDMI kimeneten hibátlanul, és tökéletes minőségben megy ki a kép a TV-re mind 720p mind pedig 1080p felbontásban.

Egy szó mint száz, számomra is meglepő módon szinte ég és föld a különbség ahhoz képest, amikor először beüzemeltem a tabot a gyári szoftverrel, és elkezdtem belakni. Ha jön is gyári frissítés és még optimalizálnak rajta valamit, akkor tényleg le a kalappal a kütyü előtt, de nekem már így is mondhatni tökéletes.

(#7648) Imy válasza tjb007 (#7645) üzenetére


Imy
veterán

és a 70-est fel lehet frisíteni, hogy android 4.03 legyen rajta? Vagy nem érdemes, és az i-t kell megvenni? Az i súlyban kisebb (70:430gr, 70i: 410gr), de semmi más különbséget nem látok kzöttük...

(#7649) tjb007 válasza Imy (#7648) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, lehet.
Azért van még egy lényeges különbség, a 70i -ben már egy frissebb SoC van (kisebb csíkszélesség → magasabb elérhető üzemidő, frissített vezérlők → HDMI 1.4a).

(#7650) Imy válasza tjb007 (#7649) üzenetére


Imy
veterán

Akkor a 70i-nél érdemesebb maradni, mivel annyival nem drágább. Köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.