Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) counterbill


counterbill
senior tag

Érdekes problémába ütköztem ( 70i).
Be volt kapcsolva a tablet, rádugtam az usb kábelt h felmásoljak egy 100megás videot.
Ez sikeresen meg is történt. Lelett csatlakoztatva rendesen a gépről a tablet és ugye ilyenkor bejön h sd kártya előkészitése mert még nem látja a tablet. Ez le is futott minden gond nélkül. Viszont utána feljött egy olyan h belső tárhely előkészitése alatt pedig h hiba keresés..azota igy áll..volt már ujra inditás stb..a tablet megy látja a programokat megy minden csak a belső tárhely nincs megjelenitve még sehol. Most fut a titanium backup megprobálok majd egy rendszer visszaállitást.

Valakinek vmi tipp? Esetleg sérülhetett e a készülék stb?

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7152) xLivingDeadx


xLivingDeadx
csendes tag

Hello.
Olyat lehet csinálni,hogy pl:rácsatlakoztatom mondjuk a ps2-met és a wayteq-t használom képernyőnek,van vmi ilyen program?Segítséget előre is kösz:)

(#7153) tjb007 válasza xLivingDeadx (#7152) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lehet.

(#7154) Victoryus94 válasza tjb007 (#7133) üzenetére


Victoryus94
őstag

Rákerestem az orosz fórumon.. Sajnos (szerencsére?) nem csak nálam fordult elő wi-fi gond..

"surgeonman
Tegnap, 18:48
Hozzászólás # 3184
IDÉZET (themasterneko@28.4.2012, 17:41)
Találtam egy másik kellemetlen pillanatot - időszakosan megáll adatátvitel wifi. Találkozott már valaki hasonló?
-------------------------------------------------------------
igazolom, többször találkoztam. Type 1"

http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=263448&view=findpost&p=12887841

(#7155) counterbill


counterbill
senior tag

Megcsináltam a rendszervisszaállitást de amint beindult a tablet kiirta ugyan ugy h belső tárhely elökészitése és áll:S Probáljam meg sd kártyáról felrakni a romot? Gondoltam arra is h a kábel volt a baj ugye erre sokan panaszkodtak többek közt én is. De narancssárga volt a droid ugy h nem szakadt meg...

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7156) Victoryus94 válasza counterbill (#7155) üzenetére


Victoryus94
őstag

Próbáld meg formázni a kártyát, majd újratelepíteni az Androidot. (legalábbis a kártyát gépen mindenképp formázd le, mert ha hibás a kártya, így kiderülhet/megjavulhat)

(#7157) counterbill válasza Victoryus94 (#7156) üzenetére


counterbill
senior tag

nem a kártyát irtam hanem a belső tárhelyet...androidot újra huztam de ezt is irtam:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7158) Victoryus94 válasza counterbill (#7157) üzenetére


Victoryus94
őstag

Bocsánat, félreértelmeztem.

(#7159) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Valaki meg tudja mondani, miben más a 2?

Android 4.0.3 V0.04 бета + Root для Тип 1 от NewVid 20.04.2012: Digma iDx7 - Прошивка (Пост #12817752)

"Android 4.0.3 béta V0.04 + Gyökér a Type 1-től NewVid 2012/04/20: Digma iDx7 - Villogó (post # 12817752)"

és

4.0.3 V0.04 бета от 20.04.2012: Digma iDx7 Прошивка (Пост #12795578) (V0.04-ML.HSD-V931.114-ICS-20120420)

"4.0.3 Beta V0.04 2012/04/20: Digma iDx7 Firmware (post # 12795578​​) (V0.04-ML.HSD-V931.114-ICS-20120420)"

(#7160) counterbill


counterbill
senior tag

Most telepitem újra sd kártyáról a rendszert. Remélem megoldja a gondomat. Nem szeretném már most visszavinni és hetekig hiányolni:)

Sikerült:) Remélem csuklasz kelzsoca mert nagyon áldalak:)
A kilinkelt rommal újra raktam és látja a tárhelyet:)

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7161) Victoryus94 válasza counterbill (#7160) üzenetére


Victoryus94
őstag

Örülök, hogy sikerült. :)

(#7162) tjb007 válasza Victoryus94 (#7159) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az egyik rootolva van a másik meg nem.

(#7163) Brutális eb válasza counterbill (#7160) üzenetére


Brutális eb
addikt

Érthető az öröm de kiég az arcocska mennyiségtől a szemem.A kevesebb néha több. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7164) Victoryus94 válasza Brutális eb (#7163) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szemüveg..? :P

[ Szerkesztve ]

(#7165) Clemi


Clemi
veterán

Tapasztalat:

Sajna rádugtam a gépre egy Nokia töltőt, ami 5,7 voltos, és 850mA-es. A Battery Monitor jelezte is, hogy tölt, igaz nagyon alacsony feszültséggel, de attól kezdve a rendszer olyan szinten megőrült, hogy teljesen fals értékeket mutatott az akkumulátorról. A monitor program azt jelezte, hogy 0 mA a töltés, a rendszer ikonon megjelent a villám, viszont több óra után sem volt hajlandó 83 % fölé menni a töltöttség.
Sebaj, csináltam egy wipe cache, wipe data parancsot, és feltettem a rendszert (ICS 4.0.3) újra, amit Kelzsóca osztott meg. A töltés kijelzés helyreállt, az akku töltődik szépen

DE

Van egy érdekes jelenségem. Arra emlékszem, hogy az előző tabletre mikor rádugtam a Logitech rádiós egerem, tökéletesen működött, volt kurzor, és működött görgő, tudtam az oldalakat lapozni. Most viszont mióta újra telepítettem, az egér működik ugyan, de a kurzor a boot képernyő, vagyis szó szerint egy teljes képernyő méretű fekete mező, benne a Wayteq felirat, mint amit bootoláskor látunk.
Tudja valaki esetleg mi okozhatja ezt?

A gépet már rootoltam, és feltettem rá az AC3 pathet is.

(#7166) apeelme


apeelme
addikt

szakavatott szemmel ránézve az xTAB70-es kiszivárgott (orosz) ICS nagyon egyben van... ;)

(#7167) Vovi1 válasza apeelme (#7166) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Csak felhasználó szemmel az XPad-70-es is nagyon rendben van. Működnek a hardver gombok is. Nekem is a képernyő váltás nehézkessége, rugózása problémás. Kicsi kijelzőn ez lehet hogy jó, de nagy méretben túl sok a vezérlő újj útja.
A kedvenc Chrome böngészőm csak minden 3. indítás után éled fel, fagy, igaz még béta.

Szubjektíven értékelve gyorsabbnak tűnik, profibb, mint az előző fw.

(#7168) Brutális eb válasza Victoryus94 (#7164) üzenetére


Brutális eb
addikt

Forum etika/elfogadott alapelvek? :P

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7169) rabbit87


rabbit87
tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, elsösorban akik xtab-et használnak, hogy érdemes-e feltenni az ICS-t?
Több hónapja müködik hiba nélkül a 2.3, viszont itt már sokan használjátok a 4.0-át, hoz valami újat, ami miatt érdemes váltani?

Magyar nyelven van és stabil?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#7170) apeelme válasza rabbit87 (#7169) üzenetére


apeelme
addikt

három hsz.-al feletted írtam le...

persze ez a kiszvárgott verzió elég szűz (nincs root-olva, odex-elt, alapból orosz nyelvű stb.), a saját igényeim szerint kialakítva használom és bátran merem ajánlani...

(#7171) Clemi


Clemi
veterán

Az egér kurzor mizériára nincs valami ötlete valakinek? Az előző gépemen jó volt, de ezen most próbáltam először, és egy teljes képernyő a kurzor méretem.

(#7172) Rodnasi válasza rabbit87 (#7169) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

Szia

Nem rossz az ICS, de csak akkor tedd fel ,ha megelégszel a 2.3.4-en futó
programok (véletlenszerű) felével.
Megnéztem a legtöbb xTAB70-re készült RoM-ot (2.3.4, 4.0.3, Kelzsocza)
és visszaraktam a Wayteq javított kiadását rootolva.
Szerintem ez még mindíg nagyon jó.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#7173) Vovi1 válasza Clemi (#7171) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Több egérrel kipróbáltam, valóban nem jó, pedig a setup-ban állítható az egér sebessége, tehát fel van készítve erre is. Szerintem a béta verzió hibája.

A hardveres videógyorsítást igénylő filmeknél - avi, mkv - a hang nem jó, szaggatott sistergés van a háttérben. Ez valyon mi lehet? Volt, hogy AC3, DTS váltás segített, de meghatározó a szoftveres gyorsítás üzemmódja. Próbáltam több lejátszóval is.

Eddig nekem még nem szólt vissza, hogy valamelyik app-ot azért nem indítja, mert ICS. Igaz, nemigen játszom. Amivel igen, azt sokkal símábban hozza, pl- Mahjong.

[ Szerkesztve ]

(#7174) Clemi válasza Vovi1 (#7173) üzenetére


Clemi
veterán

Az az érdekes, hogy ami gyárilag rajta volt ICS 4.0.3 abban jó volt az egér kurzor, ebben viszont amit feltettem (amit Kelzsoca linkelt az xTAB-70i-hez) nem jó. Már arra is gondoltam, hogy a rootolás ronthatja el esetleg, de igazából nem tudom, mert ezen a gépen a gyárival nem próbáltam.

A billentyűzet viszont jó, minden funkciója működik.

[ Szerkesztve ]

(#7175) tjb007 válasza Vovi1 (#7173) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az AC3 sistergésre már van megoldás:[link]

[ Szerkesztve ]

(#7176) Vovi1 válasza tjb007 (#7175) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Kösz, éppen ezt kerestem, mert eszembe jutott, hogy már olvastam valahol a megoldást.

(#7177) rabbit87 válasza Rodnasi (#7172) üzenetére


rabbit87
tag

Köszi, alighanem egyenlöre ennél maradok én is!

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#7178) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Sziasztok
Nektek a mobilarena.hu bejön? Windows alatt vagyok most, és a magyar oldalak nagy része nem jön be :(
itcafe.hu-n vagyok most, de pl edigital.hu sem jön be.. bithorlo.hu pedig csak mozillával (google chromet használok, de a legtöbb oldal semmilyen böngészővel nem jön be, vírusírtás már megy, érdekesség hogy a tálcán néha látni egy programot, aminek nincs neve.. és ha rákattintok, eltűnik)

Bocsi, nem ide kéne írni, csak megzavarodtam, nem értem, most mi van. Tegnap még jó volt minden, ráadásul nem tudom, pontosan mióta ilyen.

(ui.: prohardver sem jön be, viszont pl a logout bejön)

[ Szerkesztve ]

(#7179) Victoryus94


Victoryus94
őstag

(#7180) Vovi1 válasza Victoryus94 (#7179) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Akkor jó, mert nekem megy mint a rakéta ( torrentek is).

Korábban is volt gond az alap hangerő. Az ICS-es tabon is megy az equalizer.app. (néhány telefonnál nem) Többszörösére növeli a hangerőt - már nem sustorog az AC3.

(#7181) Victoryus94 válasza Vovi1 (#7180) üzenetére


Victoryus94
őstag

Melyik equalizer? tudsz küldeni market linket?

(#7182) Vovi1 válasza Victoryus94 (#7181) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Parancsolj. [link]

Most is hallgatom, torzításig képes üvöltetni a kütyüt.

(#7183) Victoryus94 válasza Vovi1 (#7182) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi

(#7184) Attisch76 válasza Clemi (#7171) üzenetére


Attisch76
csendes tag

Szia!

Nekem 70i-m van, korábban nem próbáltam egérrel, de kérdésed után ránéztem, s nekem is ez volt a problémám. Viszont sikerült megoldani.
Kell hozzá pl egy root explorer és root jog.

A system / build.prop fájlt mentsd le a gépedre, majd keresd meg benne ezt a sort:
# Use OSD2 mouse patch
ro.ui.cursor=osd2

Ezt módosítsd erre:
# Use OSD2 mouse patch
## ro.ui.cursor=osd2
ro.ui.cursor=1

Utána visszamásol az sdkártyára, majd a root explorerrer nevezd az a systemben lévő build.prop fájt (hogy azért megmaradjon), utána a módosított fájlt másold be ide. Állítsd be a permissiont rw-r--r-- -re, majd reboot, egér rádug és örülsz a fekete kurzornak kék szegéllyel :)

(#7185) Polllen válasza Attisch76 (#7184) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem egyszerűbb átírni és rámenteni? ES ilyenkor mindig készít egy backup-t automatikusan. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7186) Clemi válasza Attisch76 (#7184) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi szépen, délután kipróbálom...

Mondjuk azt még mindíg nem értem, hogy a gyárilag rajta lévő ICS-el miért volt jó, ezzel meg miért nem....

(#7187) Attisch76 válasza Clemi (#7186) üzenetére


Attisch76
csendes tag

Ahogy néztem, az AC3 updateben szerepel build.prop file, s abban már osd2 szerepel. Gondolom az módosítja.

(#7188) Attisch76 válasza Polllen (#7185) üzenetére


Attisch76
csendes tag

Nekem az nem sikerült. Volt még terminálos másolós lehetőség is, de linuxban nem vagyok otthon. Úgyhogy maradt ez. A root explorer-ben eddig még nem csalódtam.

(#7189) Chapel válasza counterbill (#7148) üzenetére


Chapel
addikt

törölhető, privát akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7190) kelzsoca


kelzsoca
félisten

====================================
WayteQ xPAD-70 Ice Cream Sandwich (4.0.3)
====================================

LETÖLTÉS

MD5: 78c00b8d4f0af436326850877c54512c

A szoftvert CSAK és kizárólag xPAD-70 gépre tegyétek fel!!

● A mellékelt csomagot töltsd le a számítógépre, ellenőrizd vissza (MD5) majd csomagold ki.
● A kicsomagolt 5 fájlt kibontás/változtatás nélkül másold be egy üres SD kártyára
● Az SD kártyát tedd be a készülékbe (kikapcsolt állapotban)
● A hangerő + és power gombot nyomd be és tartsd lenyomva, ameddig a második zöld felirat nem lesz látható.
● Miután megjelent a második zöld szöveg, engedd fel a gombokat és várd meg, hogy a frissítés befejeződjön.
● Sikeres frissítés után a készülék magától újraindul, majd pár perc múlva már a gyári rendszer fogad.

A sikeres frissítéshez pár hasznos infó:

- A frissítést minimum 50%-os akkumulátor töltöttséggel végezzétek vagy töltőre csatlakoztatva
- Ha megoldható, használjatok 1-2-4GB-os micro SD kártyát a frissítésre
- Az SD kártya ne legyen sérült vagy hibás, és az 5 fájlon kívül lehetőleg más ne legyen rajta
- Az internetről letöltött csomagot mindig ellenőrizzétek vissza (MD5) hogy biztos hibátlan fájlokkal dolgozzatok.

====================================
WayteQ xTAB-70 Ice Cream Sandwich (4.0.3)
====================================

LETÖLTÉS

MD5: 45715a87ed5ccb85b8e7cefc19aaa576

A szoftvert CSAK és kizárólag xTAB-70 gépre tegyétek fel!!

● A mellékelt csomagot töltsd le a számítógépre, ellenőrizd vissza (MD5) majd csomagold ki.
● A kicsomagolt 5 fájlt kibontás/változtatás nélkül másold be egy üres SD kártyára
● Az SD kártyát tedd be a készülékbe (kikapcsolt állapotban)
● A hangerő + és power gombot nyomd be és tartsd lenyomva, ameddig a második zöld felirat nem lesz látható.
● Miután megjelent a második zöld szöveg, engedd fel a gombokat és várd meg, hogy a frissítés befejeződjön.
● Sikeres frissítés után a készülék magától újraindul, majd pár perc múlva már a gyári rendszer fogad.

A sikeres frissítéshez pár hasznos infó:

- A frissítést minimum 50%-os akkumulátor töltöttséggel végezzétek vagy töltőre csatlakoztatva
- Ha megoldható, használjatok 1-2-4GB-os micro SD kártyát a frissítésre
- Az SD kártya ne legyen sérült vagy hibás, és az 5 fájlon kívül lehetőleg más ne legyen rajta
- Az internetről letöltött csomagot mindig ellenőrizzétek vissza (MD5) hogy biztos hibátlan fájlokkal dolgozzatok.

#########################################
Root csomag: letöltés

Telepítés recoveryvel!

[ Szerkesztve ]

(#7191) Polllen válasza kelzsoca (#7190) üzenetére


Polllen
nagyúr

Istencsászár vagy már majdnem ráfanyalodtam az oroszra :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7192) Brutális eb válasza kelzsoca (#7190) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ő ez mi ez? :DD

Gyári xpad rom?
Jó benne a görgetés?Köszi a választ.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7193) levi.hungary válasza kelzsoca (#7190) üzenetére


levi.hungary
tag

Szuper, pont most akartam elkezdeni ICS-zni. Mindegy, hogy milyen szoftverre telepítem,vagy gyári kell?

(#7194) kelzsoca válasza Brutális eb (#7192) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, gyári frissítések (2012.04.25. build-ek)

Teszteljétek, és az esetlegesen felmerülő hibákat jelezzétek.

(#7193) levi.hungary

Bármire rámehet.

(#7191) Polllen

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7195) Brutális eb válasza kelzsoca (#7194) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kösz a romot és az infot is. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7196) levi.hungary


levi.hungary
tag

Valami gáz van. 1 GB-os kártyát Fatra (nem 32) formáztam, felmásoltam a fileokat. Install közben kiírta, hogy error, második újraindításra zöld robot hasában kavargó animáció, csupa error kiírás, törölte a cacheket és most nem lehet bekapcsolni. Mi tegyek?

(#7197) kelzsoca válasza levi.hungary (#7196) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért nem fat32-re formáztad le azt a kártyát?

Formázd le fat32-re és kezd el újra a frissítési procedurát.

(#7198) levi.hungary válasza kelzsoca (#7197) üzenetére


levi.hungary
tag

De nem kapcsol be a gép se kép se hang. Esetleg reset gomb?

[ Szerkesztve ]

(#7199) kelzsoca válasza levi.hungary (#7198) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, próbáld végig amit ilyenkor kell.

(#7200) levi.hungary


levi.hungary
tag

Na most 2 gb-os fat 32 kártyával, fileod újra letöltve. Ezeket a failedeket írja ki (sima fat-tal is ez volt):
e: bad bootloader arguments "null"
e: failed to verify whole-file signature
e: signature verifyfacation failed
Installation aborted.
Data wipe... cache wipe ...failed.
E: format volume: fdisk.media failed on /dev/block/avnft18p1 (1)
Media wipe failed.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.