Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) tjb007 válasza Victoryus94 (#8596) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennél többet nem szeretnék belefektetni a megcáfolásába:

(#8602) Clemi válasza ClaydovE (#8599) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi, akkor asszem rendelek onnan... ezt a töltőt meg buktam.. illetve a csaknem 3e forintot a szállítási díjjal együtt.
Most van két tök egyforma töltőm :W

(#8603) kelzsoca válasza Clemi (#8602) üzenetére


kelzsoca
félisten

A topicban általában szoktak keresni alkatrészeket, ha valaki töltőt keres, hozzád irányítjuk :)

(#8604) Imy válasza tjb007 (#8601) üzenetére


Imy
veterán

Akkor az jó, hogy szabályozza a frekvenciát. :) Köszi, ez korrekt!

(#8605) joe357 válasza Imy (#8598) üzenetére


joe357
tag

másfél órája vettem le töltőről 100% azóta tanulok. Megy a kijelző a doc to go és a wifi és most 83%. annyira nem rossz ez

(#8606) Imy válasza apeelme (#8600) üzenetére


Imy
veterán

Igen, a módosított ROM [link]
És ezek a programok:
Adobe reader
HD akku
ES file explorer
Facebook
Kingsoft office
Messenger with you
skype
Tuneln radio
youtube

(#8607) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Jövőhéten remélhetőleg boldog tulaja leszek egy Xtab70.i-nek. Biztosan lesznek nagyon kezdő kérdéseim, mert most fogok ismerkedni az androidos rendszerrel, ezért előre is elnézéseteket kérem.
Az első kérdésem az lenne, hogy használhatom-e úgy, hogy a töltő be van dugva?
:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8608) kelzsoca válasza LamaCube (#8607) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Kérdezz csak nyugodtan :)

Természetesen használhatod töltés közben is a gépet, vagy akár teljesen feltöltve, de hálózatról.

(#8609) Polllen válasza LamaCube (#8607) üzenetére


Polllen
nagyúr

Viszont mw-zni sajnos nem tudsz rajta... Max távoli asztalon keresztül. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8610) apeelme válasza Imy (#8606) üzenetére


apeelme
addikt

nagyon jó...kapásból a HD akku (Akkumulátor HD) az amit felejts el, és minden ilyen akku kalibráló, monitorozó widget/app-ot, ez is pl. arra jó hogy nem hagyja aludni az eszközt...többek között...

Elnézést tőled Imy :R nem veled van bajom, csak úgy általában:
- rengeteg az ál/semmire sem való alkalmazás Play-en (is), és bosszantó hogy több ezer user képes hinni a csicsamicsának és a porhintésnek...

- és azt is felfoghatná mindenki végre hogy Android-on NINCS olyan hogy akksi kalibráció...a mindenhol "istenített" batterystats.bin fájl is CSAK statisztikát gyűjt a rendszerről/appokról, melynek adatait az Akkumulátorhasználat-nál láthatsz mind GB, mind ICS alatt...

Aki az ellenkezőjét állítja az kérem hogy mutassa meg bármely android verziónál a rom forrás egy kiragadott részét ami az akku kalibrációra hatással lehet...de segítek...NEM tud ilyet mutatni!!! :(((

Azért belinkelem egy nagyon elismert Android fejlesztő/Google mérnök (Dianne Hackborn) szavait is erről: [link]

egyébként meg peace van! :DDD

(#8611) Imy válasza apeelme (#8610) üzenetére


Imy
veterán

Akkor le is töröltem, hiszek neked. :)

Amúgy én nem telepitgettem tele, csak ami kell, és kb ami fent van az elég is, max majd szedek le pár játékot.

[ Szerkesztve ]

(#8612) LamaCube válasza Polllen (#8609) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD :P
Nem nagyon játszom már, éppen ezért rendeltem egy tabletet. Olvasgatni /e-book/, netezgetni meg esetleg filmet nézni rajta. Persze ezt a pc-n is tehetném, de ágyban kényelmesebb és nem utolsó szempont, hogy nem fogyaszt annyit, mint a pc.
Egyébként 8 gb-os kártyát vennék bele. Szerintetek a class4-es megfelelő sebességű vagy tudtok ajánlani valamit?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8613) joe357 válasza LamaCube (#8612) üzenetére


joe357
tag

ez volt a nagy szempont nállam is, hogy kajál 1w-ot a pc meg alsó hangon is 80-at + monitor. Ez a nem mindegy.
Kártyának elég a 8gb de a class 10 nem annyival drágább hogy ne érje meg kb +800ft én is ezért ilyet vettem 3800-ért.

[ Szerkesztve ]

(#8614) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Tudtok-e valamit a gyári rendszer javított verziójáról 70-i-re?

Esetleg nem készül valami új custom rom? :) A mostanival akad néhány gond, de el lehet viselni.

Akkum elég jól bírja. Ebook olvasással minimális fényerőn, mivel sötétben olvasok nagyrészt, meg szól rajta valami zene közben 1 óra alatt kb 10%-ot merül.

Összességében nagyon elégedett vagyok a géppel.

(#8615) Polllen válasza LamaCube (#8612) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD

Én is annak használom, otthoni felhasználásra egész jó kütyü. :) Viszont class 8 v class 10. A 4-s elég necces, ha sűrűn akarsz rá másolni. (bár én általában pendrive-t dugok rá, az egyszerűbb)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8616) apeelme válasza joe357 (#8613) üzenetére


apeelme
addikt

a class10 sebességileg kizárólag akkor jó ha nagy méretű fáljokat tárolsz rajta, kis méretű fájlok olvasás-írásával drasztikusan csökken a sebessége...szvsz legoptimálisabb választás droidhoz: cl6

(#8617) bull84ghia válasza Lasy (#8570) üzenetére


bull84ghia
őstag

Mondtam :))

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#8618) LamaCube válasza Polllen (#8615) üzenetére


LamaCube
addikt

Basszus itt kushad egy 4 gigás pendrive az asztalon :U , miért nem jutott eszembe ez a megoldás :)) :R Filmekre elég is lesz. E-bookra meg a belső bőven elég :K
Egyébként 4.0-s android van a kütyün. Gondolom ez nem a legújabb. Érdemes frissíteni, ha van frissebb egyáltalán? Vannak hibái, ami pont az ics-nek köszönhető?
Uhh még meg sincs, de annyi kérdést teszek fel... mi lesz akkor, ha meg lesz :B

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8619) kelzsoca válasza LamaCube (#8618) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hibák vannak, frissítés várható.

(#8620) Polllen válasza LamaCube (#8618) üzenetére


Polllen
nagyúr

De egy dolgot ne felejts el! Ha nincs memóriakártya, nincs letöltés és még egy-két egyéb dolog sem fog menni... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8621) joe357


joe357
tag

lassan 4 órája pdf olvasás és netrádió wifiről és most 58%. nincs gond üzemidőben ezekkel a kütyükkel. szerintem akinek nagyon merül ott valami progi zabál a háttérben.

(#8622) Imy válasza Pistiboy88 (#8614) üzenetére


Imy
veterán

Gyári nincs, de EZ van, és tényleg sokkal jobb.

(#8623) Imy


Imy
veterán

Nektek hol mondja meg, hogy hány %-on megy a kijelző? Én csak saccra lövöm be, de általában az automatát használom.

(#8624) Imy válasza joe357 (#8621) üzenetére


Imy
veterán

Hogyan a fenébe? :U
[link]
És erre azt mondták, hogy jó. Most akkor?

(#8625) apeelme válasza Imy (#8624) üzenetére


apeelme
addikt

kérlek szépen használd a Szerkesztés gombot 5 percen belül a hsz-ed módosításához...

[ Szerkesztve ]

(#8626) Pistiboy88 válasza Imy (#8622) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Jelenleg is ezt használom. Kb. egy napig volt a gépen az eredti, utána ajánlotta valaki. (Bocsi, már nem emlékszem ki volt, de lehet, hogy kelzsoca volt az. )

(#8627) Prien


Prien
addikt

Üzemidővel nekem sincs gondom. :)

A kevés is több a semminél.

(#8628) Imy válasza Prien (#8627) üzenetére


Imy
veterán

Valaki csinálhatna egy ugyanolyan tesztet, mint én.
Teljes fényerő, Wifi, Webrádió 100% hangerőn. Nekem 3 óra 5 perc. Kíváncsi lennék, hogy másnak ez mennyi... Most is a fő energiafogyasztó nálam az android rendszer 66%, a fennmaradó a wifi, és a képernyő...
Másnál ez hogyan van? Nálatok is 60+ %?

[ Szerkesztve ]

(#8629) joe357 válasza Imy (#8628) üzenetére


joe357
tag

képernyőmentést nem tudtam csinálni de a rendszer 67% kijelző 15% wifi 14% tétlenség 6%. tehát az összetétel hasonló. Persze hogy a rendszer viszi a prímet mivel minden számítást igényel amihez proci használat kell de az csak oprendszeren keresztül mehet.

(#8630) Imy válasza joe357 (#8629) üzenetére


Imy
veterán

Képernyőmentés

Kösziiii! :R

(#8631) atravel válasza Imy (#8630) üzenetére


atravel
tag

ez a screenshot technika erősen ROM függő.
Szerintem, ha szép hosszú üzemidőt akarsz, akkor takarékosan használd. Valós környezetet szimulálj. A kollega is azt írta, hogy alacsony fényerőn olvas. Ha a hangszórót is reális hangerőre állítod, akkor meg a szomszédok sem döngetik a falat ;)
Persze, ha a halláskárosodás ezen szintjén van már valaki, akkor indokolt (de én akkor inkább fejhallgatót ajánlanék)
A kérdésre, hogy de a másik gép hogy bírta ennyi ideig, már írtak választ. Ez nem az a gép, és itt sosem írt senki ilyen terhelés mellett ilyen üzemidőt. szerintem leggyakoribb, hogy 3-6 óraközött jelentették, de ezek nem folyamatos teljes terheléssel, hanem normál haasználat mellett tapasztalt értékek.

(#8632) joe357 válasza Imy (#8630) üzenetére


joe357
tag

Nagyon köszi ezt nem tudtam, műkszik király.

(#8633) Imy válasza atravel (#8631) üzenetére


Imy
veterán

Szerintem, ha szép hosszú üzemidőt akarsz, akkor takarékosan használd.
Ez csak egy terheléses teszt volt, de terheletlenül sem sokkal meg sokkal többet, max. 5 órát ha ki lehet belőle hozni, ha folyamatosan be van kapcsolva...

Persze, ha a halláskárosodás ezen szintjén van már valaki, akkor indokolt (de én akkor inkább fejhallgatót ajánlanék) :F
Ez csak a terhelés miatt, és miért annyira hangos alapból? NEM! Amúgyis egy Logitech X230-ra volt rákötve, aminek lehet szabályozni a hangerejét, csak a tabletből ment ki 100%!

(#8634) Recefice65


Recefice65
csendes tag

Az Edigitalban már csak rendelésre van a 70i.
Csak nem valami frissítés készülődik!? :F

WayteQ xTAB-70i

(#8635) Imy válasza Recefice65 (#8634) üzenetére


Imy
veterán

Lehet nagy volt a kereslet, és elfogyott...
Ahol én vettem, ott mondta a srác, hogy sokat eladtak belőle, és sokat visznek, pedig ez egy zalaegerszegi bolt, nem Budapest.

(#8636) joe357


joe357
tag

Ajaj most vettem észre hogy a root nekem is hazavágta az egér kurzor mutatóját (nagy wayteq háttér helyette). Hogy sikerült ezt rendbetenni? Asszem Clemi írta hogy hogyan de nem találom.

megaláltam a leírást hozzá most próbálom átírni a build.promot, remélém menni fog

[ Szerkesztve ]

(#8637) GJ70 válasza Clemi (#8566) üzenetére


GJ70
tag

Üdv.

A mobilx-től tegnap kaptam meg én is az oldalukon hirdetett "1.8m" -es töltőt.
DE ahogy te is , én is megjártam, mert EZ IS CSAK KB 1 MÉTER 10 CENTI :W :W :W !!!

Tiszta átb...s az egész, azért felhívom öket, hogy jó lenne nem hülyének nézni a vásárlókat.....!!!!!

(#8638) apeelme válasza joe357 (#8636) üzenetére


apeelme
addikt

(#7184) Attisch76
Szia!
Nekem 70i-m van, korábban nem próbáltam egérrel, de kérdésed után ránéztem, s nekem is ez volt a problémám. Viszont sikerült megoldani.
Kell hozzá pl egy root explorer és root jog.
A system / build.prop fájlt mentsd le a gépedre, majd keresd meg benne ezt a sort:
# Use OSD2 mouse patch
ro.ui.cursor=osd2
Ezt módosítsd erre:
# Use OSD2 mouse patch
## ro.ui.cursor=osd2
ro.ui.cursor=1
Utána visszamásol az sdkártyára, majd a root explorerrer nevezd az a systemben lévő build.prop fájt (hogy azért megmaradjon), utána a módosított fájlt másold be ide. Állítsd be a permissiont rw-r--r-- -re, majd reboot, egér rádug és örülsz a fekete kurzornak kék szegéllyel

(#8639) joe357 válasza apeelme (#8638) üzenetére


joe357
tag

jelentem mükszik köszönöm a gyors reagálást

(#8640) LamaCube válasza Recefice65 (#8634) üzenetére


LamaCube
addikt

Én rendeltem meg az utolsót tegnap délután. Egy pécsi raktárból/üzletből kapom meg, azóta csak rendelés opció van a honlapon. :U

Polllen

Azt mondod, hogy ha nincs külön microsd-m a tabletbe, akkor nem tudok letölteni? Vagy a belső memóriában van egy bizonyos "kicsi" hely ahová mennek a letöltések és az korlátolt?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8641) Lasy válasza apeelme (#8638) üzenetére


Lasy
veterán

ez a kék egér bevállhat xtab70 on is?

+36702778032

(#8642) Polllen válasza LamaCube (#8640) üzenetére


Polllen
nagyúr

Böngészővel biztosan nem tudsz. A belső tárhelyet használhatod (persze nem a több GB-s külön tárhelyet, mert oda csak másolhatsz), de azok az appok, amik SD-re is akarnak írni, nem fognak működni. (pl. internet radio app-k sd-re streamelnek)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8643) tjb007 válasza LamaCube (#8640) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, jól érted.
Több alkalmazás is az SD kártyán tárolja a fájljait, ezek nélkül el sem indulnak.

(#8641) Lasy

Igen, annál is működik.

[ Szerkesztve ]

(#8644) LamaCube


LamaCube
addikt

Polllen, tjb007

Értem. Akkor beszerzek egy c6-os microsd-t. :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8645) Lasy válasza tjb007 (#8643) üzenetére


Lasy
veterán

gondoltam, így közben már ki is próbáltam. tudod kicsit türelmetlen vagyok.

+36702778032

(#8646) Clemi válasza tjb007 (#8643) üzenetére


Clemi
veterán

Ez előtt a csak a külső SD-t használják a programok dolog előtt NAGYON értetlenül állok :F Mondom mindezt azért. mert az S7 Slim-em a külső SD kártyát nem akarta használni, csak ha külön erre utasítottam. Még a beépített média lejátszói sem vették figyelembe, hogy ott van, nem voltak hajlandók onnan beolvasni semmit.
Az összes telepített program és a rendszer a belső tárhelyet használta mindenre, vagyis azt a területet, ami most nekünk az a bizonyos 2,71 GB. Akkor most hogy is van ez? Ez most hardver, vagy szofver függő? Azon a gépen Froyo vagyid 2.2.2 futott.

(#8647) Recefice65


Recefice65
csendes tag

Ha esetleg érdekel valakit: Én évekkel ezelőtt vettem egy Genius bluetooth egeret
(905BT)laptophoz. De nem használtam már régóta. (Megszerettem a touchpadot)
Kipróbáltam 70i-hez könnyen gyorsan "párosodik". Egészen jól használható. Bár
kicsit túlmozgásos. Lehet hogy finomítható, nagyon nem mélyedtem el benne,
mert szerintem tab-hoz felesleges. :B

WayteQ xTAB-70i

(#8648) tjb007 válasza Clemi (#8646) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez teljesen gyártó ill. készülékfüggő.
Egyiknél így van megoldva a másiknál meg úgy.

(#8649) joe357 válasza Recefice65 (#8647) üzenetére


joe357
tag

szövegszerkesztéshez jó az egér, könnyebb kijelölni vagy pl egy karakterhez ugrani. Én most tervezem egy cordless bill. egér kombó vételét, csak nem tudom a magyar billentyűzetet megfelelően fogná-e fel.

(#8650) Recefice65 válasza joe357 (#8649) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Ebben igazad van! :K

WayteQ xTAB-70i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.