Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Imy


Imy
veterán

A play áruházban ha rámegyek bármilyen alkalmazás telepítésére, akkor akövetkező hiba fogad:
xyz alkalmazást nem sikerült letölteni egy hiba miatt (-101), ez mitől van?

(#7902) ClaydovE válasza Imy (#7901) üzenetére


ClaydovE
tag

Ha még nem próbáltad, akkor töröld a play áruházban az előzmények törlését. Nem biztos hogy elég lesz, csak egy tipp.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#7903) tjb007 válasza Imy (#7901) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nyomj egy gyári beállítások visszaállítását, másnak segített.

(#7904) Imy


Imy
veterán

Az akksim 90%-on áll órák óta, hogyan lehet ez? Töltő be van dugva, töltődik... :F

(#7905) Ladybird66 válasza sziluboy (#7894) üzenetére


Ladybird66
tag

Na én most kipróbáltam egy tucatot és detto amit írtál: a telo látja, de az ip cím lekéréstől egyik sem megy tovább. :F

-- Kata --

(#7906) kelzsoca válasza Imy (#7904) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincsen gond, húzd le a töltőről, majd merítsd le a készüléket, és ha lemerült teljesen rakd fel ismét tölteni.

ui: illetve kezdj egy gyári beállítások visszaállításával.

[ Szerkesztve ]

(#7907) counterbill válasza apeelme (#7899) üzenetére


counterbill
senior tag

Marketről (play xd) vásárolható verzió? Mert akkor megveszem egyből ha megy vígan.Leirásban ott van h Malira is jó de ez álltalában nem jelent semmit.
Nem értem h mért nem Unity enginet használ a gameloft is inkább. Lehet szinte minden telefonon menne és többen vennék a játékaikat?!

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7908) Victoryus94 válasza ClaydovE (#7900) üzenetére


Victoryus94
őstag

Hát.. szerintem azt is kibírja.. :-D

(#7909) Imy válasza tjb007 (#7903) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, a gyári visszaállítás használt neki

(#7910) Imy


Imy
veterán

Kijelző védő fóliát Ti vettetek rá? Vagy a gyári van rajta? De az meg buborékos.
Hol lehet jó áron kapni?

(#7911) apeelme válasza counterbill (#7907) üzenetére


apeelme
addikt

Aham, Play verzió...anno 200Ft-ot megért... :DDD

(#7912) Prien válasza Imy (#7910) üzenetére


Prien
addikt

Nekem még a gyári van rajta (70i), de majd fogok rendelni valamit rá.

A kevés is több a semminél.

(#7913) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok.
Elég rég jártam itt, azóta látom már megjelent az ICS az xPadra is. Letöltöttem, felraktam, nagyon bejön, csak úgy mint telefonon. Viszont amikor pakolnám fel kelzsoca custom romját akkor ugye wipe megy minden, install zip megvan, reboot, nem akar magától, erre bekapcs gomb de mintha beakadna bootloopba... Csak egy komplett újrarakás segített. Erre tudtok valamit?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#7914) tjb007 válasza haxxika (#7913) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kelzsoca custom xPAD-70 ICS ROM nincs, szóval nem tudom, hogy mit is szeretnél valójában felerőszakolni rá.

[ Szerkesztve ]

(#7915) haxxika válasza tjb007 (#7914) üzenetére


haxxika
senior tag

akkor vagy rosszat olvastam vagy nem tudom... de ez nem tudom mit mond neked: WayteQ_xPAD_70_Nextgen_v1
ha nem akkor esetleg a tied mert filefeltöltőben ha jól emlékszem te dobtad fel.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#7916) tjb007 válasza haxxika (#7915) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az egy 2.3 -as ROM.

(#7917) haxxika válasza tjb007 (#7916) üzenetére


haxxika
senior tag

Aham, csak egyből az ICS alatt volt, azért gondoltam, akkor semmi köszönöm.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#7918) Brain75


Brain75
senior tag

Esetleg valaki tudja, hogy mikor lesz javítás az ICS-rom-ban található görgetés hibára ?

Vagy esetleg már van megoldás rá ?

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#7919) Brutális eb válasza Brain75 (#7918) üzenetére


Brutális eb
addikt

Párszor le lett írva.
Launcher csere(Mondjuk apex)
Böngésző csere(Opera)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7920) tjb007 válasza haxxika (#7917) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindig a legfrissebb van felül (alatta a régebbiek), a gyári ICS -nél meg egyelőre nincsen frissebb.

(#7921) Ladybird66


Ladybird66
tag

Wifi csatlakozás alvó mód után: 20-ból 19-szer sikeres. Azt az egyet pedig újraindítás nélkül megoldotta a wifi managerben kb 3-szori frissítés.

Viszont ma kétszer fagyott le a billentyűzet :-( Ti milyet használtok?

[ Szerkesztve ]

-- Kata --

(#7922) Imy


Imy
veterán

Beállítottam a mobilnetet a tableten.
Miután 1x csatlakozok a mobilnethez, a wlan nem tudom elérni, azt írja ki, hogy hatókörön kívül. Erre van valami megoldás?

(#7923) Clemi


Clemi
veterán

Tud valaki egy jó RTS-t esetleg? Nem igazán találok a play-en, pedig már a jó öreg PDA-ra is volt amin WinCE futott.

(#7924) kelzsoca válasza Imy (#7922) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mennyire vagy járatos az Android-ban?

Itt volt rá megoldás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7925) fudi2002


fudi2002
veterán

Xtab70, ICS - normális, hogy a töltés néha 99% vagy 95%-ig tölt? Kiírja hogy feltöltve, de 95%nál.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7926) Pistiboy88 válasza Ladybird66 (#7921) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Helló.. Én Swift key-t használok. Szerintem ez a legjobb.

(#7927) Pistiboy88 válasza Ladybird66 (#7921) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Helló.. Én Swift key-t használok. Szerintem ez a legjobb.

(#7928) sid87 válasza Ladybird66 (#7921) üzenetére


sid87
senior tag

Swiftkey 3 Beta van fenn, és nagyon jó.

Egyébként amit említettem wifi visszakapcsolás probléma eddig egyszerinek mutatkozik, azóta mindig visszalépett. :) Mindenféle routert átállítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#7929) Imy válasza kelzsoca (#7924) üzenetére


Imy
veterán

Ez az első androidos kütyüm...

Köszönöm, így már megy!!! :R

(#7930) joe357 válasza sziluboy (#7894) üzenetére


joe357
tag

az alvás a bluetooth-t is dobja. úgy néz ki ennél a kütyünél az alvás mindent kilő. + a képernyő kikapcsolása a bekapcs gombbal nem altat, csak miután a kijelzőt kikapcsolod az az utolsó "érintés" és onnantól számolódik a beállított alvási idő. ha ez letelt akkor bealszik és mindent leállít. ezért ha ezen időn belül visszakapcsolom akkor van wifi bluetooth minden. ez időn túl már semmi. legalábbis én erre jutottam.

(#7931) kisgabor87 válasza Ladybird66 (#7921) üzenetére


kisgabor87
tag

Anysoft keyboard vált be nekem.

(#7932) icon


icon
senior tag

anysoft szintúgy

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#7933) joe357 válasza Ladybird66 (#7921) üzenetére


joe357
tag

én is anysoft mindkét kütyümön

(#7934) Chapel


Chapel
addikt

Mivel eléggé pörög a topic és nem hiszem, hogy mindig mindenki vissza olvas 3-400 hszt. elkerülendő az ismétlődő kérdéseket, esetleg az első hszbe lehetne egy (akár csak linkek formájában a hsz-ekhez) kis összesítőt írni, a friss Wayteq x-tab 70i tulajok részére, mit tudunk eddig, mire figyeljünk, mire milyen javítások/megoldások születtek eddig.
A forma természetesen megbeszélés tárgya és a hozzáértők döntik el mi legyen benne.
Ha hülyeség, akkor nem szóltam. ;)

Mivel népszerű a tablet és napról napra több tulaj van így szerintem nagy segítség lenne, ha kell segédkezem az összeírásban is.:)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7935) Victoryus94 válasza Chapel (#7934) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem írd meg egy hozzászólásba, amit fontosnak tartasz. Az 1. hsz-t, ha jól tudom, moderátor (??szerkesztő??-nem tudom, itt hogy hívják) módosíthatja. Őt meg valószínűleg a téma nem érdekli, tehát a megadott szöveget/linket teszi be a megadott helyre és ennyi, megy a dolgára. :)
Ha ezt a szöveget egy helyre összegyűjtjük, akkor neki nem lesz sok dolga, és biztosan előbb kikerül az 1. hsz-ba.

[ Szerkesztve ]

(#7936) sziluboy válasza joe357 (#7930) üzenetére


sziluboy
tag

Írtam a Wayteq-nek ezekkel a hibákkal kapcsolatban én is (PIN loop, hálózatok ledobálása, wifi hotspot hiányzik), hátha egy későbbi frissítésben kijavítják! :)

(#7937) tjb007 válasza Chapel (#7934) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elméletileg lesz xTAB-70i teszt, ahhoz pedig majd tartozni fog egy topik is, tehát az xTAB-70i -vel kapcsolatos dolgok ennek a topiknak az első hozzászólásába egyelőre nem fognak kerülni, ha igen akkor is csak úgy, hogy ne bontsa meg a szerkezetet.
Ha gondolod megírhatod nekem (akár privátban is), hogy konkrétan mit/miket szeretnél látni a 70i -vel kapcsolatban és kitalálok valamit.

Kereső van, azért találták ki, hogy használják és a kérdezéssel sincs gond, ha nem kérdezne senki sem akkor kihalna a topik.

(#7935) Victoryus94

Az 1.hozzászólás az én reszortom, én szerkesztem, ráadásul az én és kelzsoca szellemi terméke, tehát bárki kénye-kedve szerint nem módosíthatja (ez is fel is van tüntetve a végén).

[ Szerkesztve ]

(#7938) ClaydovE válasza Imy (#7922) üzenetére


ClaydovE
tag

Tropical Stormfront és Starfront: Collision HD (ez Gameloftos és nekem az xpadon sehogy se akart textúrahibák nélkül menni, persze azóta lehet, hogy javították egy újabb verzióban).

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#7939) counterbill válasza k.daniel91 (#7897) üzenetére


counterbill
senior tag

Tényleg müködik igy a dolog:) dungeon hunter 3 at fel is raktam marketröl és megy tökéletesen:) Köszi:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7940) ClaydovE válasza counterbill (#7939) üzenetére


ClaydovE
tag

A 9mm sajnos nem megy igy sem, unsupported device. :(

Üdvözlettel: ClaydovE

(#7941) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Nem tudom, nekem megy minden játék. RealRacing2 is szépen fut, csak néha zökken meg kicsit, így nem zavaró. De igaz a játékokat úgy raktam fel, hogy a teló memkariáról a fájlokat átmásoltam,majd titánium-al a játékokat hoztam vissza. Nem warez játékok,mindet kifizettem. De így mennek. Jah chanfire3d-ben tegra 2 patch az aktív. Még arra kéne megoldás, hogy a memóriából szépen dobálja ki egyből a már nem futó alkalmazásokat, de task killert meg nem akarok használni. Utóljára még spican froyo alatt használtam.

(#7942) Chapel válasza tjb007 (#7937) üzenetére


Chapel
addikt

Ha lesz saját topikja akkor már meg is beszéltük a dolgot,ott az első hsz-be majd beírjátok/juk az okosságokat. Ha kell szívesen segítek a dologban, végül is többet nem tudok mint Ti, de aktív felhasználó lévén talán tudok segíteni.

Én sokszor nem kaptam választ pár témára, ez persze lehet azért mert nincs rá egyértelmű válasz :B
(G-szenzor kuka így Sky map is használhatatlan pl, illetve egy 3d-s játék sem indul el stb.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7943) kelzsoca válasza Chapel (#7942) üzenetére


kelzsoca
félisten

Minden segítség jól jön, hiszen egy közösség azért jó, mert egymást segítve lehet kihozni minél többet az adott masinából :)

(#7944) #34365952


#34365952
törölt tag

xTAB-on ICS alatt kipróbáltam a Logitech Rumblepad 2 vezetékes gamepad-emet és helyből működik. MD.emu-val játszottam is egy sort, sima android játékokkal még nem néztem. Így gyakorlatilag játékkonzolként használható HDMI-n tévére kötve.

(#7945) ClaydovE válasza Pistiboy88 (#7941) üzenetére


ClaydovE
tag

Ez a tegra 2 patch nekem nem ismerős, hol találom pontosan a chainfireben?

Üdvözlettel: ClaydovE

(#7946) Ladybird66


Ladybird66
tag

Köszi a billentyűzet válaszokat, kipróbálom őket.

-- Kata --

(#7947) fudi2002 válasza kelzsoca (#7943) üzenetére


fudi2002
veterán

Hadd kérdezzelek meg valamiről.

A drop.build fájlban találtam két bejegyzést ami érdekelne mit tud, de nem találtam gúgliba semmit.

gps.enable=true - ez false-ra átírva javíthat az akkuidőn?
ro.batterylevel.suspend.check - emmeg mi? Készenlétiben nézegeti az akkut?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#7948) Prien


Prien
addikt

Na, átírtam SGS II-re az azonosítót, így már lejött az RF 2012 Gameloft játék és szépen fut is. A beolvasás lassabb és néha egy minimális röccenéstől eltekintve teljesen élvezhető.

Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet azt valahogy oldani,hogy a saját háttértárjába töltse le az ilyen nagyobb játékokat? Ott ficereg 2.71 Giga, ha jól látom, üresen. Ki kéne használni erre valahogy!
Mert addig nem tudtam leszedni, amíg egy micro SD-t bele nem tettem. Viszont a 2 GB kártyám félig meg is telt, nem beszélve, hogy ezt használom rom-cseréhez, így vagy veszek másikat vagy törölnöm kell.

A kevés is több a semminél.

(#7949) sid87 válasza Prien (#7948) üzenetére


sid87
senior tag

Ha én is átírom akkor esélyes hogy az Asphalt 6 is menjen?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#7950) Pistiboy88 válasza ClaydovE (#7945) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Bocsi, nem patch. Plugin. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.