Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Raypapa


Raypapa
tag

xTAB-70-en rendben sikerült a frissítés, root is rendben! Kipróbálgatom aztán leírom a tapasztalatokat! Köszi Kelzsolca még1x!

(#7252) kelzsoca válasza Clemi (#7246) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert a gyári recovery minden esetben ellenőrzi az adott csomag hitelességét.

Majd kirakom nyilvánosra azokat a cuccokat, amivel az ilyen kis csomagok vagy a romok aláírhatóak (gondolom főként windows-t használ a többség, de azért a linux-os verziót is kirakom majd)

(#7251) Raypapa

Nincs mit.

Biztos hogy vannak/lesznek olyan alkalmazások amik GB alatt rendben mentek, de most nem fognak, ez minden ICS-el "szerelt" eszközt érint, itt sem lesz ez másképpen.

[ Szerkesztve ]

(#7253) Clemi


Clemi
veterán

Megvan mi okozza a kurzor hibát! A rootolás után romlott el a kurzor :W De vajon mi lehet abban a csomagban, ami elrontja?

(#7254) Victoryus94 válasza kelzsoca (#7252) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nincs ötleted, a képernyő miért pontatlan? Főleg akkor, amikor csúsztatni kell rajta az ujjat.. meg ugye görgetni..
Ezekre nem lehet valami szoftveres megoldást találni/készíteni? (tudom, kevés a szabadidőd)

Off: te milyen mobilt ajánlasz 40-60k körül (kártyafüggetlen) mondjuk ami nem megy tönkre hamar, és van hozzá megfelelő támogatás?

(#7255) Clemi válasza Clemi (#7253) üzenetére


Clemi
veterán

DE sikerült átírnom azt a bizonyos sort a root explorerrel, és megjavult a kurzor :C

(#7256) sid87


sid87
senior tag

Én már várom hogy legyen valami custom rom a 70i-re! Remélem lesz időd és kedved rá kelzsoca. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#7257) kelzsoca válasza sid87 (#7256) üzenetére


kelzsoca
félisten

A jelenlegi szoftverhez biztos nem nyúlok hozzá, nincs értelme, hiszen várható egy másik a készülékre.

(#7255) Clemi

Nah, mondtam én hogy megoldható az.

[ Szerkesztve ]

(#7258) Prien válasza kelzsoca (#7257) üzenetére


Prien
addikt

De ha az új gyári rommal se mennek a redtube videók majd, ugye megnézed, mi lehet a gond? :DDD

A kevés is több a semminél.

(#7259) tjb007 válasza Victoryus94 (#7240) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eddig is ment,

"A billentyűzeten ha írok, angol kódolást használ"

[link]

(#7260) Polllen válasza tjb007 (#7259) üzenetére


Polllen
nagyúr

Vagy anysoft keyboard & magyar nyelv. Persze most nincs nálam semmi, amivel kipróbálhatnám...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7261) Victoryus94 válasza tjb007 (#7259) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem használok billentyűzetet, csak láttam, hogy sokan igen.. és mivel az első voltam, aki feltette xPADra, gondoltam, kiposztolok mindent, amivel találkozok. (egér+billentyűzettel picit gyorsabban/kényelmesebben lehet használni a táblagépet.

Viszont a linket köszi, megjegyzem, hátha szükségem lesz rá ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ICS alatt érdemes valamilyen task manegert vagy akkumlátorkezelőt használni?

[ Szerkesztve ]

(#7262) joe357


joe357
tag

Basszus nagyon dúrva. Sikerült beüzemelnem a vnc-t, nem is ez a lényeg hanem hogy 2A abál a kütyü közben. Nem hittem vola hogy ennyit kajálhat. Csak mint érdekesség

(#7263) lafaty80


lafaty80
őstag

Valaki, aki xtab70-en használja az orosz ics már pár napja írna egy pár mondatok leírást pro/kontra, alkalmazások, játékok. (GB-nés most) köszi

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7264) Polllen


Polllen
nagyúr

Hali, main screen alsó sorába lehet ikonokat rakni? Ha jól láttam, mobilon ott van a tárcsázó meg egyebek...Itt viszont üres.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7265) Victoryus94 válasza lafaty80 (#7263) üzenetére


Victoryus94
őstag

xTAB70-re már megjelent hivatalos magyar (WayteQ) ROM!
ITT
lehet letölteni.
Egyébként xTABon nem sokan próbálták.. én csak xPADon teszteltem.
GB-hez képest én xPADon én kb a 40alkalmazásomból 4-5öt találtam, ami nem megfelelően működött. Szerintem ha orosz ICS-n gondolkodsz, tedd fel a WayteQeset inkább, az stabilabb. (persze ennek is vannak még hibái)

Ui.: Nekem xPADon a GTA jobban futott. A WayteQes ICS-n pedig a 3D-s játékok is kevésbé szaggatnak mint eddig (akár 2.3-as rommal, akár mással).

(#7264) Polllen

Csak akkor tudsz oda ikont helyezni, ha a DPI-t átállítod nagyobbra. (asszem 240-re)
Ekkor kinézetre olyasmi lesz, mint Kelzsoca 2.3-as Nextgenje.
Ha programokat akarsz oda helyezni, keress egy Launchert. (több jó launcher van ICSre, én még nem próbáltam egyiket sem, mivel töltöm a gépem -és a fenéba van ilyen vékony zsinórja:( -)

[ Szerkesztve ]

(#7266) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Hali :)
Android ICS-re melyik launchert ajánljátok?

-ADW launcher
-Regina 3D launcher pro
-Launcher 7 donate

Hozzáértőtől kérdezném, hogy lehet megoldani hogy az alap launcher ne fusson, csak pl az ADW? (mert ha simán felteszem, mind2 zabálja a ramom)

(#7267) lobedoc válasza Victoryus94 (#7266) üzenetére


lobedoc
tag

Apex Launcher-t :D

Ha felteszel egy másik launchert akkor a régit lehet uninstallálni :)

[ Szerkesztve ]

(#7268) tjb007 válasza Victoryus94 (#7266) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Android ICS-re melyik launchert ajánljátok?"

A gyárit ;]

"hogy lehet megoldani hogy az alap launcher ne fusson, csak pl az ADW?"

Először is alapértelmezetté teszed az ADW -t (most maradjunk ennél a példa kedvéért), utána Beállítások → Alkalmazok, Összes fül, kikeresed az Indító néven található gyári launchert majd rányomsz, Kényszerített leállítás majd utána Letiltás (legalábbis emlékeim szerint letiltható).

(#7269) apeelme válasza Victoryus94 (#7266) üzenetére


apeelme
addikt

A baj az hogy alapjaiban nem vagy tisztàban az android müködésével ugyanis egy idôben csak egy launcher fut...de ez màs programokkal sincs màsképp.
Az android tökéletesen kezeli a memòriàt màr nagyon régòta, az alkalmazàsoknak àllapotaik vannak, amire szükség lehet gyorsabban elökerül a memòriàból,minthogy ùjra elinduljon minden egyes alkalommal.
Ezzel kapcsolatban google segìtségével rengeteg infòt olvashatsz. Linkelni nem tudok neked mert mobilrol vagyok. Sorry!
Két gyors kérdés :
1. kaptàl màr figyelmeztetést hogy nincs elegendô memòria a program indìtàsàhoz? nem is fogsz ennyi rammal a tabletben!
2. launcher-el kapcsolatban szvsz jò ha min. 2 van telepitve ugyanis :mit teszel abban az esetben ha az egyetlen összeomlik? elàrulom semmit...mitol omlik össze? eleg egy verziò frissìtés...

(#7270) Victoryus94 válasza tjb007 (#7268) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi neked is, és lobedoc-nak, és apeelme-nek is.
(csak azt láttam, hogy a futó alkalmazások között ott van, szóval ezért írtam hogy "fut")

[ Szerkesztve ]

(#7271) Dominator


Dominator
aktív tag

Xtab-70-re feltettem a kelzsoca-féle ICS-t és idáig minden megy, ami eddig, meg olyan is, ami eddig nem (Quickoffice HD pl.) Az egyetlen gondom, hogy bár kikapcsoltam az érintéshanot, gépeléskor még mindig prüntyög. Ezzel mit lehet kezdeni?

(#7272) 00bcs


00bcs
csendes tag

Sziasztok,

Megpróbáltam feltenni X-TAB70-re az ics-t!
Egy pillanatra felvillant egy zöld felirat, hogy update, aztán meg semmi.
Vártam vele egy picit.
Azóta se kép se hang. (resetet is próbáltam)
esetleg valakinek ötlet?

(#7273) Polllen válasza Dominator (#7271) üzenetére


Polllen
nagyúr

A billhangokat is kapcsold ki;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7274) lafaty80 válasza Victoryus94 (#7265) üzenetére


lafaty80
őstag

Hoppá. Egész nap nézegettem a fórumot, de erröl lemaradtam. Köszi az infót :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7275) Victoryus94 válasza Dominator (#7271) üzenetére


Victoryus94
őstag

1. Az normál WayteQ "féle" ICS.
2. az gépelés hangot le levet venni, illetve lecserélheted a "gyári" billentyűzetet valamilyen alternatívára (pl slideit)
------------------------------
(#7272) 00bcs

Reseteld, majd kezd elölről!
Hang fel + bekapcs.. stb.
Lehetséges, hogy nem csomagoltad ki a fájlt, vagy nem a gyökérben van, hanem egy mappában a telepítő? Ilyen esetben szokott előfordulni, illetve ha valamelyik fájl sérült/hibás. Próbáld újra mégegyszer.

(#7274) lafaty80
Szívesen :)
Ha valahol elakadsz, szólj. xPAD, vagy xTAB? (xPADot én tettem fel elsőnek a fórumról, nekem tökéletesen működik). Kisebb hibák maradtak, pl a görgetés, ami az orosz ICS-nél jelentkezett+ a képernyő nem túl pontos, plusz az érzékenysége pl. amikor csúsztatod az ujjad a képernyőn nem megfelelő (így pl temple run sem működik jól). Viszont stabil, és bizonyos progik, játékok jobban mennek, mint előtte. (elsősorban 3D-s játékok). Meg kell említeni azt is, hogy van olyan alkalmazás, ami viszont befagy/nem indul.

[ Szerkesztve ]

(#7276) 00bcs válasza Victoryus94 (#7275) üzenetére


00bcs
csendes tag

Resetet próbáltam, majd újra letöltöttem a Ics-t, illetve próbáltam újra feltenni, de még a zöld szöveg sem jön be.....:( nem értem mi lehet a gond..

(#7277) xr4cg3 válasza 00bcs (#7272) üzenetére


xr4cg3
csendes tag

Lehet a bootloaderrel van gond. Nem ártana megpróbálnod lobedoc #6707-es hozzászólásában leírtakat! Nekem segített ugyanilyen jellegű hibánál.

(#7278) Rodnasi válasza Victoryus94 (#7265) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

Szia

Nézd már meg légyszíves AnTuTu alatt a 3D sebességét.
Egyébként ICS alatt 4 órát bírt egy töltéssel.

Kösz

[ Szerkesztve ]

(#7279) Victoryus94 válasza Rodnasi (#7278) üzenetére


Victoryus94
őstag

10perc múlva fent lesz az eredmény. :)

(#7280) 00bcs válasza xr4cg3 (#7277) üzenetére


00bcs
csendes tag

Vissza néztem, de a type1-es az XPad-hoz való, type2 meg nem elérhető.

(#7281) Victoryus94 válasza 00bcs (#7280) üzenetére


Victoryus94
őstag

Kelzsoca tesztelte XTABon, neki működött.. esetleg ha feljön ő tud segíteni. Ma már sajnos nem valószínű, hogy lesz... holnap biztosan feljön.
Próbáld meg feltenni a 2.3-as androidot, majd ismét a 4.0-t
Utána írj, hol akadtál el. :) (ha telepítéskor hibát ír fotózd le.)

(#7278) Rodnasi
Megy a benchmark, de elég lassú. És meg szeretném csinálni 2szer is.

[ Szerkesztve ]

(#7282) Rodnasi válasza Victoryus94 (#7279) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

Kösz

(#7283) Victoryus94 válasza Rodnasi (#7282) üzenetére


Victoryus94
őstag

1. benchmark kész, 2. most indul.
1.-nek 2667 a végeredmény (töltőn csináltam). Most leszedtem töltőröl, és megy mégegy benchmark.
Amint kész, felteszem a végeredményeket (képeket).
Érdekesség: most sokkal gyorsabb a benchmark

[ Szerkesztve ]

(#7284) 00bcs válasza Victoryus94 (#7281) üzenetére


00bcs
csendes tag

Akkor megvárom Kelzsocát. :)
Próbáltam 2.3-at is visszatenni, de se kép, se hang, ugyanúgy.
Semmire nem reagál. :F

(#7285) Victoryus94 válasza 00bcs (#7284) üzenetére


Victoryus94
őstag

Hát.. ha visszakeresel vannak próbálkozások visszahozni, de szerintem jobban jársz, ha vársz.. hacsak nem sűrgős. Sajnálom, hogy nem sikerült, de nyugi, minden rendben lesz. :)
Legroszabb esetben visszaviszed, nem fogják tudni, mitől nem kapcsol be (neked meg nem kell elmondani). És garanciával megjavítják.
DE szerintem holnap estére már az összes kedvenc alkalmazásod fent lesz ICS-n ;)

(#7286) Rodnasi válasza Victoryus94 (#7285) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

Hali

AnTuTu -ból csak a 3D érdekelne.

Kösz

(#7287) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Android ICS xPAD-70 AnTuTu Benchmark eredmények:

Töltőn:

70%-os töltöttségnél:

Mind két tesztnél csak az alap programok futnak! Wi-fi nélkül, újraindítás után készültek Rootolt xPADon.

[ Szerkesztve ]

(#7288) Rodnasi válasza Rodnasi (#7286) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

--

[ Szerkesztve ]

(#7289) Rodnasi válasza Rodnasi (#7286) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

--

[ Szerkesztve ]

(#7290) Rodnasi válasza Victoryus94 (#7287) üzenetére


Rodnasi
csendes tag

Kösz

(#7291) Victoryus94 válasza Rodnasi (#7290) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szívesen.

(#7292) Polllen


Polllen
nagyúr

xTab 70 vs 70i

Az ICS-s már 2235 pontot hozott nálam az xTab 70 uh olyan nagy különbség nincs közöttük. Persze az új jobb.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7293) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Marketen van több CPU kalibráló, de az összes csak 200Mhz és 1000Mhz-t enged (max és min). Miért nem lehet köztes értéket állítani? (pl.: 200-400;600-1000 stb.)
(xPAD-70, ICS)
Valami ilyesmire számítottam:
Ehelyett csak 200 van, meg 1.000 :(

[ Szerkesztve ]

(#7294) szponzor


szponzor
senior tag

Hiba nélkül felment az ICS frissítés és a root is az xPAD-70-emre. Play-ben már több alkalmazást lát, gyönyörű az új felület is, de kisebb laggokat láttam már és még a görgetés sem az igazi.
Launcher-csere nélkül lehet az alap launcher-ben kicsinyíteni az ikonok méretét és esetleg többet elhelyezni egy oldalra?
Status bar-t nem lehet átrakni felülre?
Főképernyők számát lehet csökkenteni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#7295) Polllen


Polllen
nagyúr

Srácok, azt tudja valaki, h miért van 120 mb inaktív ram az ics-sel? Feature?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7296) Brutális eb válasza Polllen (#7292) üzenetére


Brutális eb
addikt

erről máer volt szó .
A quadrant semennyire nem mérvadó.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7297) Polllen válasza Brutális eb (#7296) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért a nagyságrendeket össze lehet hasonlítani;-)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7298) tjb007


tjb007
nagyúr

A múltkori mérések mellé még hozzácsapok egy Vellamo -t is.
(Újakat nem csinálok mert nem nagyon lenne értelme.)

(#7299) Brutális eb válasza Polllen (#7297) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem lehet pont erről van szó.....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7300) Victoryus94 válasza szponzor (#7294) üzenetére


Victoryus94
őstag

Launchercsere nélkül sajnos nem lehet.. én apex launchert hazsnálok most, az egész jó. Testreszabható, és hasonlít a gyáriria... jah és jó a görgetés/csúsztatás benne. Hátrány:
Problémája van a widgetekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.