Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) kelzsoca válasza Prien (#7846) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én pedig egy ilyen MiFi-t használok=>katt

Szintén hordozható, 5 eszközt kezel, saját akkumulátorral, ~4 órán át tudja szórni a netet.

(#7852) Ladybird66 válasza tjb007 (#7847) üzenetére


Ladybird66
tag

Lehet csak én vagyok túl szőke, de nem csinál semmit. Nincs olyan lehetőség amit ír. :'(

-- Kata --

(#7853) tjb007 válasza Ladybird66 (#7852) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ránéznék ha lenne stick de most éppen nincs egy sem.

(#7854) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Az gáz, ha átment a busz az xPADon..? :DD
Nem jó a táskám cipzárja, aztán kibukott(tokjába volt benne, amit adtak hozzá).
Először nem akart bekapcsolni, de utána bekapcsolt.. és működik minden. (wi-fi, bluetooth, játékok is mennek (gta).. stb.) Hibára/hibás működésre nem utal semmi.

Valaki elmondaná, miből van ez a gép? Mert hogy nem műanyag..

[ Szerkesztve ]

(#7855) keszo válasza Victoryus94 (#7854) üzenetére


keszo
őstag

Csak akkor ha a kerekeivel

Attila

(#7856) kisgabor87


kisgabor87
tag

Az akkumulátor problémára 100%-os megoldást nyújt bármelyik akku kalibráló progi ami kitörli azt a bizonyos naplózó fájlt. Kipróbáltam egyet és ismét kb. 3-4 óra alatt feltölt a tab, az eddigi 15 óra helyett.

(#7857) GJ70 válasza Chapel (#7843) üzenetére


GJ70
tag

Helló.

Köszi meg fogom nézni a miskolci edigitalban, úgy látom van is raktáron, így nem várok a központi cuccra.

Üdv.

(#7858) GJ70 válasza ClaydovE (#7850) üzenetére


GJ70
tag

Nos látom, hogy most nincs elérhető álapotban, de sajnos ez van mindenhol ahol valami utalást találtam, meg a központi raktárban is ez a helyzet.... :F .

De az lesz, hogy egy régi,már nem használt tartalék wayteq x920 pna töltőjének a zsinórját fogom felhasználni toldásra, forrazstó állomással össze aplikálom :C .

Üdv.

(#7859) gabor94 válasza Victoryus94 (#7854) üzenetére


gabor94
tag

Az igen... :D

(#7860) apeelme válasza kisgabor87 (#7856) üzenetére


apeelme
addikt

az említett fájl bizonyos rendszerösszetevők, alkalmazások "fogyasztását" követi, statisztikát készít semmi közze a töltéshez...

(#7861) Clemi válasza kelzsoca (#7851) üzenetére


Clemi
veterán

Kelzsoca ez a cucc vajon milyen lehet? T-Mobile Hotspot + Lövésem nincs ezek hogyan működnek :) Ebbe bele lehet tenni a sim kártyát? Az előző tabletemhez nem kellett modem, hanem a gépbe kellett betenni a dominoweb-es sim kártyámat, így az most itt vár arra, hogy használjam, viszont ha ebbe be tudom tenni, akkor tényleg praktusabb, mint az OTG kábelen lógatni a websticket.

(#7862) Clemi válasza ClaydovE (#7850) üzenetére


Clemi
veterán

én innen vettem még pár hónapja hosszabb töltőt 2 darabot. Sajnos most náluk se látom, hogy lenne raktáron. Azt nem láttam konkrétan melyik típushoz keresed az az xpad-70-hez való, de most az xtab-70i-hez használom, de persze jó az a sima xtab-70-hez is.

Ugyanott van készleten xTAB-100-hoz csak kérdés, hogy az amperszám és a csatlakozó méret egyezik-e, mert a kép alapján úgy néz ki, de az azért gondolom kevés....

[ Szerkesztve ]

(#7863) kelzsoca válasza Clemi (#7861) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ez is egy hordozható WiFi router (más néven MiFi)

Arra érdemes azért figyelni, hogy a szolgáltatóknál található ilyen kütyük általában lockoltak adott hálózatra. (jelen esetben csak T-s kártyával megy, a fent említett)

(#7864) tjb007 válasza Clemi (#7862) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pár napja volt róla már szó, hogy az xTAB-100/100s töltője a 70/70i -hez nem jó mert vastagabb a csatlakozója és az output is 12V.

(#7865) counterbill válasza Chapel (#7843) üzenetére


counterbill
senior tag

Nekem a gta hibátlanul fut. Barátnőm Lets create pottery-t szokott játszani rajta.Riptide gt is vigan megy.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7866) Victoryus94 válasza Chapel (#7843) üzenetére


Victoryus94
őstag

1. Angry Birds 2D-s :)
2. Nekem bármiféle program nélkül fut a GTA3 (jelenleg ICS-n). Sajnos akadozik.. leginkább amikor kocsiban ülök, sajnos még alacsony felbontásnál is. Haverom japán tabletja max felbontással szépen viszi (jah és neki 5ujjat érzékel a tablet) De ilyet csak japánból lehet rendelni.. és drága a posta.. ők 30-at rendeltek, és így olcsó: 35ezer Ft/db
(elég menő tokja van))

3D-s játékként a temple run fut még, de az ICS-n irányíthatatlan. De sikerült lefuttatnom egyéb 3D-s játékokat is, csak nálam nem váltak be.

xPAD-70, Android 4.0 WayteQ

(#7867) Victoryus94 válasza kisgabor87 (#7856) üzenetére


Victoryus94
őstag

Mutatnál egy ilyen progit? Mert nekem semmi változás..

(#7868) Victoryus94 válasza gabor94 (#7859) üzenetére


Victoryus94
őstag

Most mosom a tokot.. picit koszos :-D
Igen, a busz kereke ment át rajta! "Kicsit" meg is ijedtem. De azért ne csináljátok utánam. :-D

[ Szerkesztve ]

(#7869) counterbill válasza Victoryus94 (#7866) üzenetére


counterbill
senior tag

Érdekes. Nálam nem szaggat. Amugy általánosságban elmondható h megy rajta minden vigan kivéve a gameloftos vackokat. De azok is csak azért mert kapásbol anyit ir h nem kompatibilis. Sajnos a real racing 2vel is hasonlo a gond...szeretném megvenni mert telefonon nagyon tetszett a demoja de hiába töltöm le marketröl sdt már nem szedi le az ea gate amiatt-.- Erre ha tud vki megoldást szivesen venném:D market enablert probáltam már stb.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7870) kisgabor87 válasza apeelme (#7860) üzenetére


kisgabor87
tag

Nem értek hozzá, minden esetre azt tudom h már egy hete tizenórákon keresztül töltött, amióta ki lett törölve az a fájl, 4 óra is elég neki. Nem tudom h a progi csinált-e valami mást is, de nem hiszem. Mással nem tudom magyarázni a dolgot.

(#7871) kisgabor87 válasza Victoryus94 (#7867) üzenetére


kisgabor87
tag

Battery Calibration a progi neve, és NéMa a szerzője (gondolom magyar). Majd írd meg h nálad bevált-e mert most már tényleg kíváncsi vagyok! Xtab70i-t használsz te is?

(#7872) Victoryus94 válasza counterbill (#7869) üzenetére


Victoryus94
őstag

Milyen felbontással nyomod? Gép, rendszer milyen? Használsz valami programot (chainfire), vagy textúra csomagot(minőségjavító, textúraromboló) GTAhoz? (csak mert én simán feltoltam a játékot. És el is indul, de ha beszállok egy kocsiba, azt már elég nehéz irányítani úgy szaggat. :-S

(#7871) kisgabor87
Sima xPAD, és nekem az a gondom, hogy 85-90% környékén nem tölt tovább. Illetve ezt van hogy 2óra, máskor pedig 7-8óra alatt éri el. (kikapcsolt állapotban)
U.i.: ezt feltettem én is, de csak 100%-on engedi kalibrálni, addig meg nem tölt fel a tab.

[ Szerkesztve ]

(#7873) fa4hu válasza atravel (#7815) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszönöm a választ!

(#7874) Ladybird66 válasza tjb007 (#7853) üzenetére


Ladybird66
tag

Megnéztem a pro verziot a marketen és arra azt írja nem támogatott. Szerintem ez lesz a gond ennél is.

-- Kata --

(#7875) Imy


Imy
veterán

megvettem :C
Jónak néz ki, adroidhoz láma vagyok, simbianos telóm volt eddig...
Az üzletben annyira le volt merülve, hogy nem kapcsolt be, hazahoztam, és töltőt rádugva kapásból 88%, és már fél órája nem is mozdul. Ezzel mit lehet csinálni?

(#7876) tjb007 válasza Ladybird66 (#7874) üzenetére


tjb007
nagyúr

Konkrét, működő alkalmazást nem tudok mondani, amíg nem jön rá megoldás addig ki kell próbálni több ilyen tether/hotspot alkalmazást is, persze csak ha nagyon szükséged van rá.

(#7877) counterbill válasza Victoryus94 (#7872) üzenetére


counterbill
senior tag

nincs benne chainfire és a gta settings progit se használom...sima market verzió...de most h igy irtad lehet modacon megkeresem a jobb grafikai fájlt hozzá:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7878) Victoryus94 válasza counterbill (#7877) üzenetére


Victoryus94
őstag

Jólvan, köszi :)
Akkor majd ránézek.

(#7879) Chapel válasza Victoryus94 (#7866) üzenetére


Chapel
addikt

"Angry Birds 2D-s"
Pont ezért írtam, hogy ez a szomorú, csak ez megy. :)
Próbáltam letölteni ingyenes 3d-s játékokat, egy sem indult el eddig. Gta és egyéb gamék pedig további dolgokat akarnak letölteni és nekem itthon sajna nincs wifim, így majd egy Meki/Burgerbe beülök és szépen installálgatok.
Mindenesetre érdekes micsoda különbségek vannak, 70i és 70i között...:F

Ez a napló file törlés és rövidebb töltési idő tényleg mükszik? Nem csökken a használati idő, vagy az is nő? Lassan megírják a topic lakói a wayteq helyett a frissítést.
(De azért várjuk!!! :) )

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7880) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok,
xPad-70 esetén, ha már egyszer (2.3 alatt) felraktam az AC3 javítót akkor ICS felrakása után már nem kell újra úgye?

[ Szerkesztve ]

(#7881) kisgabor87 válasza Chapel (#7879) üzenetére


kisgabor87
tag

Nálam úgy tűnik működött de másnak is meg kéne néznie hogy tényleg, vagy csak véletlen h a program felrakásával egy időben rövidült le nálam a töltési idő. Egyébként használni ugyan annyit
lehet csak a töltési idő rövidült le, illetve normalizálódott.
Nálad is gondok vannak a töltéssel (azaz 10+ óra alatt tölt fel)?

[ Szerkesztve ]

(#7882) tjb007 válasza k.daniel91 (#7880) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt már nem kell újra felrakni, ezt viszont igen: [link]

(#7883) k.daniel91 válasza tjb007 (#7882) üzenetére


k.daniel91
tag

Köszi,
Ezt is csak simán zipbe hagyva feltelepítem mint a régi 2.3 alatti patcheket?
Valamint ha felrakom az ICS-t és 2.3 alatt felraktam a Cellakészenlét kiiktatása patchet akkor úgye az már ott nem fog élni? és újra megy a mobilstick-es internet?

(#7884) tjb007 válasza k.daniel91 (#7883) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ezt is ugyanúgy kell felrakni.

"ha felrakom az ICS-t és 2.3 alatt felraktam a Cellakészenlét kiiktatása patchet akkor úgye az már ott nem fog élni?"

Nem fog élni, tudni fogod használni a stick -kel.

(#7885) Victoryus94 válasza k.daniel91 (#7880) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ez most kb ilyen kérdés: "Ha Windows XP-re felteszek egy frissítést, azt Windows 7-re nem kell feltenni?" - Nem, nem kell, de van helyette másik, amit fel kell.
Ez is ilyen. Tök mindegy, mit csináltál egy másik rendszerben, ez már nem az. Fel kell rakni rá az AC3 javítót, amennyiben szükséged van rá (én soha nem tettem fel, minden film megy normálisan) , viszont nem azt, amit 2.3 alá tettél fel, mivel ez más rendszer.

Azért írtam le így, hogy összehasonlítva a PC-vel, amit minden nap használsz, érthetőbb legyen az Android működése (legalábbis egy része).

(#7886) Imy válasza Ladybird66 (#7874) üzenetére


Imy
veterán

Erre valaki?
(most már 90%)

(#7887) ClaydovE válasza GJ70 (#7858) üzenetére


ClaydovE
tag

Sok sikert a barkácsoláshoz! :) :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#7888) Prien válasza counterbill (#7869) üzenetére


Prien
addikt

Próbáltad már átírni a build.prop-ot? Kíváncsi lennék,hogy akkor elindulna-e a Gameloft játék.

A kevés is több a semminél.

(#7889) GJ70 válasza ClaydovE (#7887) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm ,megtörtént !

Kb. 1m-el lett hosszabb.
Óvatosan szétvágtam fonál fűrésszel a csatlakozó dugót, majd a benne lévő - nagyon de nagyon kinai occccó - panelről leforrasztottam az eredeti kábelt - két eres fekete/piros madzag, mafd össze raktam a dugó házat, a vágás helyét meg műanyag forrasztóval bedolgoztam.
Helyére tettem a pna kábelét, amiről levágtam a mini usb csatit. Majd a csupasz drot végeket szintén össze forrasztottam,szigeteltem külön külön.

Próba és voila . működik, tölt frankón, a francia ágy tulsó felére ér :Y .

Kicsit kókány, de házilag erre telt, lényeg hogy működik :C !!!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#7890) counterbill válasza Prien (#7888) üzenetére


counterbill
senior tag

átirtam egyszer htcre de nem sok változás lett..tudni kéne mire kéne átirni..galaxy s2re tippelnék a mali miatt de fene tudja...telomrol másoltam át játékot tablettre(sd fájlokat) de az andrenos szal chainfire-el nyomtam..hát settlers megy de nagyon ronda felbontás.dungeon hunter indul de perc után kidob h leállt...gameloftok azon szeretnek menni ami benne van a listában:) potteryt vedd meg azzal nagyon jol elvagyok:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#7891) Prien válasza counterbill (#7890) üzenetére


Prien
addikt

Ez nem rossz ötlet, megnézem az SGS II build adatait este és átíom a tabira...aztán leszedem az RF2012 gameloft játékot, telón megy, tabin inkompatibilis jelenleg. Ha összejön, akkor már csak a hardveren múlik, mennyire bírja...

A kevés is több a semminél.

(#7892) poganytamas


poganytamas
senior tag

Jól érzékelem hogy a 70i-re még nincs cwm?

(#7893) apeelme válasza Victoryus94 (#7885) üzenetére


apeelme
addikt

Én is azért "kötekszem" veled hogy még érthetőbb legyen, mivel sajnos a hasonlatod nem helytálló...

Az AC3 patch az eszköz mélyén turkál és a "hardware-ben billent át egy kapcsolót" tehát nem függ attól hogy milyen szoftver (GB, ICS) van később rátelepítve, max. a driverektől...amit ugye cserélni is kell ICS-nél a GB-sre.

A hasonlatod úgy szólt volna helyesen hogy "PC-n BIOS frissítés után amit XP alatt végeztem, ha Win7-et telepítek rá nem kell újra megcsinálni..."

peace ;)

(#7892) poganytamas: Jól érzékeled...jelenleg portoltam egy verziót de az sajnos még yaffs2-t kezel csak, GB-nél használható bizonyos keretek között. ICS-nél mind a system és data partíció is ubifs fájlrendszert használ visszaállni nem nehéz yaffs2-re de mint kiderült ahhoz hogy teljesen yaffs2 fájlrendszert használjunk ICS alatt - és GB alatt is - sajnos a bootloadert is módosítani kellene, aminek jelenleg még mindig nincs forrása...anélkül meg lehetetlen. Jelenleg is folyik a munka a háttérben....egy működő CWM ubifs támogatással nem kis munka.

[ Szerkesztve ]

(#7894) sziluboy válasza Ladybird66 (#7874) üzenetére


sziluboy
tag

Na én is kipróbáltam, és sajnos nem működik... a teló látja, maxon a térerő, de mikor csatlakoznék kiírja hogy "Obtaining IP address" és innen nem jut tovább. Hátha későbbi Android verzióba visszarakják ezt az opciót...

Érdekesség hogy amikor elalszik a képernyő nekem a mobil internetet is eldobja, majd amikor felébresztem 1-2 perc és újra csatlakozik. Úgy néz ki nem csak a wifire érvényes ez a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#7895) k.daniel91


k.daniel91
tag

Miért lehet az, hogy a 3D-s játékoknál (C.H.A.O.S, Riptide GP, Need for Speed Hot Pursuit) -egyenlőre ezeket próbáltam- vagy akad a hang vagy egyáltalán nincs hang.
xTab-70i - kelzsoca rom

[ Szerkesztve ]

(#7896) kelzsoca válasza k.daniel91 (#7895) üzenetére


kelzsoca
félisten

Először is warez tartalom futtatásában senki nem fog segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#7897) k.daniel91 válasza counterbill (#7890) üzenetére


k.daniel91
tag

Csak 1 tipp, én így csináltam:
Build.prop-on belül csak ezeket írtam át:
ro.product.model: Nexus S
ro.product.brand: google
---ro.product.manufacturer=Wayteq ez marad és nem kell HTC-re átírni---
Ezután Chainfire és powerVR plugin.
Végül Google: HD Games Collection For PowerVR Phones (remélem ez így nem warez, mert ez csak egy kulcsszó..)
SD data és powerVR apk-val szépen futnak még a Gameloftos játékok is -Dh3 stb..-

(#7898) k.daniel91 válasza kelzsoca (#7896) üzenetére


k.daniel91
tag

Oké, csak eddig 3/3 3D játéknál ugyan az a hiba és gondoltam, hogy valami általános amire van valami hang patch. Amúgy most próbáltam a Google playről 3D-s játékot és ott is ugyan ez a problémám, ami meg már nem warez. (DEER HUNTER CHALLENGE)

(#7899) apeelme


apeelme
addikt

(#7898) k.daniel91:
xtab70 ICS-el most próbáltam ki a Shadowgun-t ez elég izmos 3D-s játék....mindenféle hiba nélkül tökéletesen fut...

és 5 percen belül használd kérlek a Szerkesztés gombot a hsz.-ed módosításához!

[ Szerkesztve ]

(#7900) ClaydovE válasza Victoryus94 (#7854) üzenetére


ClaydovE
tag

Szerencséd volt, hogy nem egy úthenger járt épp arrafelé :D :Y

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.