Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) cintula187


cintula187
addikt

Arra gondolom nincs mód, hogy pl. egy okostelefon gps ét "használja ki" bluetooth -on keresztül? Másik wayteq vagy tablet sem tud ilyet?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8452) tjb007 válasza cintula187 (#8451) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van rá lehetőség: [link]

(#8453) Brutális eb válasza apeelme (#8450) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hagynám én ha nem lenne elcseszve az xpad update és jönne rá hamar javítás. :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8454) Victoryus94 válasza Brutális eb (#8453) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem értem, mi köze a 2-nek egymáshoz. apalmee azt akarta jelezni, hogy nem attól függ a recovery "verziója", hogy mely gombokkal lehet lépkedni benne.

U.i.: az xPAD update-tel mi a baj? Nekem nincs vele semmi gond. (sikeresen, és könnyedén végeztem el minden frissítést (2.2 nyelv, 2.3, 2.3nextgen, 4.0orosz, 4.0wayteq+rootok..stb.)

[ Szerkesztve ]

(#8455) szucs2 válasza tjb007 (#8452) üzenetére


szucs2
tag

És működött már ez valakinek ? mert nekem
- xTAB-70 GB-én -- ZTE Blade azon kívűl hogy minden oké !
- kapcsolódanak stb
- HASZNÁLHATATLAN - semmire sem jó.
Jelzi a Blade adja - TAB veszi - eredmény = 0 !

(#8456) Brutális eb válasza Victoryus94 (#8454) üzenetére


Brutális eb
addikt

Rengeteg apróság összeszedem és kommentelem.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8457) tjb007 válasza szucs2 (#8455) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most sem időm, sem türelmem nincs arra, hogy kipróbáljam.
Ha mindent engedélyezel a tableten (helyutánzatok, GPS) és mindkét eszközön megfelelő módon van elindítva az alkalmazás (tablet kliens - telefon szerver) akkor biztosan működni fog, ha nem így lenne akkor nem lennének pozitív visszajelzések.

(#8458) Imy


Imy
veterán

A gmailes naptárat, és a xtabon lévő naptárat hogyan lehet összeszinkronizálni?

(#8459) kelzsoca válasza Imy (#8458) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még mindig nem szeretnéd feltenni a módosított romot?
Mert abban az is meg van oldva ;)

(#8460) joe357 válasza Imy (#8458) üzenetére


joe357
tag

A megoldás itt [link]

(#8461) Imy válasza kelzsoca (#8459) üzenetére


Imy
veterán

Az garancia vesztéssel jár, úgyhogy hagynám egy kicsit, hátha javítják. Ha 1 hónapon belül nem jön ki, akkor felteszem.

(#8462) kelzsoca válasza Imy (#8461) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel kint van a gyári rom is, így ez nem lehet probléma.

(#8463) Imy válasza joe357 (#8460) üzenetére


Imy
veterán

nekem ez nem igazán megy, nah mindegy, majd talán a frissítés megoldja...

(#8464) Imy válasza kelzsoca (#8462) üzenetére


Imy
veterán

Okés, köszi, akkor lehet hétvégén meglépem a dolgot.

(#8465) kelzsoca válasza Imy (#8464) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mielőtt kezdenéd pár órával beírsz, valaki biztos segít végigvenni a lépéseket, hogy biztos sikeres legyen a frissítés :)

(#8466) Imy válasza kelzsoca (#8465) üzenetére


Imy
veterán

Köszönöm, így teszek. Ahogy néztem a 1# hozzászólásban a wayteq-es linken jól le van írva

(#8467) Smithy87


Smithy87
senior tag

Üdv

Ma vettem egy xTAB70i-t sima 70 et akartam de elfogyott, no mind 1. A kérdésem az lenne, hogy ezekről a tabokról el lehet érni valahogy a google extra szolgáltatásait? pl a felhós tárhelyet. Csak mert oda van feltöltve egy rakat doksim a mit szeretnék a tabon olvasni menet közben. Ezt mivel tudom megoldani?

(#8468) apeelme válasza Smithy87 (#8467) üzenetére


apeelme
addikt

Google Drive amit keresel szerintem Play-ből tölthető...de emlékeim szerint nem megy offline :N

(#8469) #34365952 válasza apeelme (#8468) üzenetére


#34365952
törölt tag

Van már Offline elérhetőség, pc-n működik, android-on még nem próbáltam. Webes felületen lehet engedélyezni az Offline doksikat. Egyszer leszinkronizál és utána mehet is.
Edit: Hosszan nyomás egy fájlra->Legyen elérhető offline állapotban
ezután az Offline résznél elérhető net nélkül is

[ Szerkesztve ]

(#8470) Smithy87 válasza apeelme (#8468) üzenetére


Smithy87
senior tag

megvan működik is. az offline rész is, köszönöm

(#8471) Imy


Imy
veterán

megálmodtam, hogy ma felteszem a kelzsoca által módosított ROM-ot.
Így kell feltenni ezt is? [link]
És akkor ez az utolsó ami a legújabb: [link]
És még annyi lemaradt, hogy 8Gb-os kártyám van, azzal is működik, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#8472) ClaydovE válasza Imy (#8471) üzenetére


ClaydovE
tag

Azt nem láttam, hogy milyen tableted van, de az első kérdésedre biztos találsz választ az első hozzászólásban.

A másik két kérdésre a válasz határozott igen.

Ui.: a frissítés menete xtab-70i ugyanaz mint a sima xtab-70-esnél csak a hangerő fellel lehet navigálni a le az ok gomb.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8473) Imy válasza ClaydovE (#8472) üzenetére


Imy
veterán

Köszönöm!

WayteQ xTAB-70i, bocs ezt elfelejtettem írni. (profilomba be van írva)

(#8474) Imy


Imy
veterán

Még közben felmerült egy kérdés:
Van pár program telepítve a tabletre, pár beállítás, ezeket a ROM frissítés után újra fel tegyem, vagy van valami backup, hogy ezeket csak vissza kell tölteni, és megvannak... Vagy nem érdemes backupolni, mert lesz valami hátránya...?

(#8475) ClaydovE válasza Imy (#8474) üzenetére


ClaydovE
tag

Ha rootolva van a tableted, akkor van rá lehetőség a pl. titanium backup, én a my backup pro-t használom ezekkel le tudod menteni az alkalmazásokat és azok beállításait (ha nincs root akkor a my backup pl. csak az alkalmazasokat menti le a beállításokat már nem). Én igazából legutóbb mindent beállítottam újra, nehogy valami korábban hibás beállítás miatt szórakozzon a friss rendszer. Persze ha sok munka lenne nyugodtan használhatsz ilyen programot erre a célra.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8476) Imy válasza ClaydovE (#8475) üzenetére


Imy
veterán

Annyira nem nagy munka, akkor inkább újrateszem a programokat.

(#8477) ClaydovE


ClaydovE
tag

Korábban írtam, hogy nem jelzi a market az új frissítéseket, ez tegnapi nap folyamán helyreállt (magától) ami még furcsább, hogy a wifi szakadás is megszűnni látszik (pedig minden ugyanaz, a router is a beállításokhoz sem nyúltam hozzá, frissítve sem lett semmi)... :U

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8478) kelzsoca válasza Imy (#8471) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Ami fontos!

- A frissítéshez egy üres és hibátlan, lehetőleg 1-2-4Gb-os SD kártyát használj.
- A frissítés indításánál addig tartsd lenyomva a power és a hang FEL gombot ameddig a második!!! zöld szöveg meg nem jelenik, aztán elengedhető.
- Töltőről vagy minimum 40%-os töltöttségről kezd el.
- A netről letöltött .zip csomagot MD5-re ellenőrizd vissza, és ha hibátlan, csak abban az esetben csomagold ki az SD kártyára.

ui: igen, amit linkeltél azt a romot ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

(#8479) Imy válasza kelzsoca (#8478) üzenetére


Imy
veterán

-8Gb-os kártya mennyire gáz? Az van csak sajnos.
-MD5-re hogyan, mivel lehet visszaellenőrizni?

A többi az oks.

(#8480) kelzsoca válasza Imy (#8479) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 8gb-os még rendben lesz, MD5 ellenőrző win alá: katt

Vagy ha esetleg linuxot használsz, terminal-ból:

md5sum afájlneve.zip

[ Szerkesztve ]

(#8481) ClaydovE válasza Imy (#8479) üzenetére


ClaydovE
tag

Nekem 16gb-osról ment fel a frissítés, de 8asról is raktam csomószor nem volt gond vele (és még csak üresek sem voltak). Persze lehet, hogy csak szerencsém volt! :DD

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8482) kelzsoca válasza ClaydovE (#8481) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 16gb-os SD kártyákkal több usernek is volt már gondja frissítés során, ezért nem ajánlott. :)

[ Szerkesztve ]

(#8483) ClaydovE válasza kelzsoca (#8482) üzenetére


ClaydovE
tag

Nekem is volt gondom, ha még emlékszel korábban írtam, de nekem nem a frissítésnél egyszerűen egy idő után behalnak a mostani és az előző két tabletemben is a 8gb-nál nagyobb kártyák és nem tudom, hogy miért. :(

U.i.: Legariztattam mind az 5db 16gb-os kártyát és vettem helyette 8gb-ost azokkal semmi baj. Még van egy 16-os a fiókban, de már meg sem próbálom, mert annak is annyi lesz, majd megy inkább a fényképezőbe.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8484) Lasy


Lasy
veterán

végre megérkezett az xtab 70-em.
ahhoz képest,hogy használt mondhatnám karcmentesnek is.

szokratok fóliát használni?
mert én úgy látom nincsen rajta.
tettem rá egyet. biztos ami biztos.

jelenleg ics van már rajta, de mindent ki szeretnék próbálni. mire érdemes nagyon odafigyelni?

most olvasom a memkarit..
én 16gbt tettem bele.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#8485) tjb007 válasza Lasy (#8484) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nekem még a gyári fólia van rajta, mindig elhatározom, hogy leszedem aztán a Jó lesz az még mentalitás miatt azóta is rajta van :DDD

(#8486) ClaydovE válasza Lasy (#8484) üzenetére


ClaydovE
tag

Én nem használtam a korábbihoz, ehhez se fogok (gyakorlatilag karcmenetesen adtam el egy év után az előzőt). Egy-két év múlva úgyis eladod, persze nem lebeszélni akarlak én azért eléggé vigyáztam rá mint minden dolgomra. Várom a tapasztalataidat a 16-os kártyával kapcsolatban, nekem az első kb 1.5-2 hónap alatt halt be, a következő annyit sem bírt és igy a többi. Márkás kártyák voltak kingmax, kingston, meg volt egy a-data is ami talán kevésbé márkásnak mondható.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8487) ClaydovE válasza tjb007 (#8485) üzenetére


ClaydovE
tag

Ennyi tabod van? :) a legfelső az micsoda?

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8488) tjb007 válasza ClaydovE (#8487) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-50

A jóból sosem elég ;)

[ Szerkesztve ]

(#8489) ClaydovE válasza tjb007 (#8488) üzenetére


ClaydovE
tag

:D Hm, azzal én is szemezgettem, de már van egy wayteq és egy yamoto navim. Amig nem purcannak ki, addig maradnak. A következő ilyen lesz, én is hű vagyok a márkához. :DD :K

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8490) Lasy


Lasy
veterán

nem bírtam ki fólia nélkül de metron eléggé elvonja a figyelmemet. tovább is mentem. szerencsére csak egy megállót,de így megint elő kellett vennem a bérletet. hmmm nem egyszerű mutatvány ez. :-)

Lasy wifit oszt a metron...

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#8491) GJ70 válasza ClaydovE (#8486) üzenetére


GJ70
tag

Helló.

Én is raktam egy Crystal fóliát rá.
De persze 1-2 porszem igy is került alá.
Te biztos tokban tartod, de esetleg a levegőben lévő mikro szemcsék, aki a tokfedél és a kijelző közzé szorulnak nem karcolták meg ?
Nekem van még egy Pocketbook IQ-m amin sajnos nem volt fólia, viszont hiába tartottam mindvégig tokban, akkor is megkarcolódott.

Vagy amikor az ujjlenyomatot letöröltem még a hozzá adott törlőről is került mikroszemcse, szóval elég zavaró lett bizonyos szögből.

(#8492) Smithy87


Smithy87
senior tag

A fólia témától eltér, de mint friss tulajdonos (70i) kérdem én mekkora memória kártyát érdemes venni bele? Itt nem sokkal ezelőtt olvastam hogy a kedves fórumtársnak sorban ette a 16 os kártyáit. Azért nem nyomtatom a pénzt hogy 2 havonta venni kelljen. Valamint valami jó unaloműzőt tudok rá? A pyramid rising ot próbáltam, leevett 100 megát a netről, de amikor megadom a profil nevet beírja és onnan nem reagál semmire azon a részen ahol a játék fut. A menüsáv megy. Esetleg valami megoldás?

(#8493) ClaydovE válasza Smithy87 (#8492) üzenetére


ClaydovE
tag

Én kizárólag már csak 8-asokkal használom igaz abból van egy tucat, másnak még megy a 16gb-os kártyával is. Lehet egyedi esetről van szó, bár kétlem, hogy 3 különböző gépben 5 különféle kártya adja be az unalmast több kevesebb használat után...

A játék ics baj lehet, nekem is van egy tucat ilyen problémám.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8494) ClaydovE válasza GJ70 (#8491) üzenetére


ClaydovE
tag

Nem, fény felé tartva is megnéztem miután letöröltem róla a lenyomatokat és makulátlan a felület. Igen tokban tartom a mostanit, az előzőt meg a gumírozott gyári tokban tartottam, de sokat volt asztalon táskában védelem nélkül sőt néha pakoltam rá ezt azt.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8495) counterbill válasza Smithy87 (#8492) üzenetére


counterbill
senior tag

Hát az a te szokásaidtól függ h mekkora kártya kell. Nekem jelenleg egy 8gigás van. Szinte mindig elég. Néha mint ma nem mert sok filmet néznék rajta haverral este. Sajnos mindig sikerül teleszemetelnem a kártyát és megtelik hamar. De a lényeg h class 6 alatti kártyát ne is vegyél szerintem. Nekem most class10es van de az meg felesleges ahogy elnéztem.

Kairosoft játékokat ajánlom neked. Kicsi játékok de nagyon ellehet lenni velük. Ha jol tudom most megint akciosak és pakkban olcsobbak. Esetleg különbözö emulátorokkal probálkozz (psx super nintendo sega n64). Cut the rope is nagyon jo kis játék és egyik nagy kedvenc a Lets create a pottery.
A legújabb játékom a Machinarium. Nekem nagyon tetszik. Logikai és nagyon szép:)

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#8496) Smithy87 válasza ClaydovE (#8493) üzenetére


Smithy87
senior tag

Akkor ezek szerint 16 nál nagyobbal nem is érdemes kísérletezni? Mert egy 8as talán még megér 1-2 ezer forintot de ha a nagyobbak behalnak akkor inkább nem kísérleteznék vele. Még azért várok pár kommentet. :)

(#8497) Danielsson


Danielsson
tag

Az mitől van, hogy kb. 4. reset után tudtam csak elindítani az xtab70-emet? amióta ICS van rajta sokszor fagy meg egyéb problémái is vannak. Másnál is?

(#8498) ClaydovE válasza tjb007 (#8488) üzenetére


ClaydovE
tag

Ha szépen megkérlek feltennél egy Quadrant benchmark eredményt róla? :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#8499) tjb007 válasza ClaydovE (#8498) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még többet is annál: [link] :)

(#8500) kelzsoca válasza ClaydovE (#8498) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már semmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.