Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) kelzsoca válasza Chapel (#7346) üzenetére


kelzsoca
félisten

Előkerült egy Galaxy mini és net nélkül is szépen hozta pontosan

aGPS-el.

(#7352) Belabaa válasza kelzsoca (#7350) üzenetére


Belabaa
tag

Ha jól látom nincs benne BusyBox + super user + egy két apróság. Ezek szoktak még kelleni, vagy nem szükségesek?

(#7353) kelzsoca válasza Belabaa (#7352) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ami benne van elég a root-hoz :)

A su bináris és a Superuser benne van.

(#7354) Belabaa válasza kelzsoca (#7353) üzenetére


Belabaa
tag

Köszönöm.

(#7355) Prien


Prien
addikt

Tegnap megcsináltam a gyári visszaállítást (xTab70i), de nem oldotta meg a wifi eldobálást és a bögészős videókat is szétesően játsza. Érdemes rootolni és mókolni valamit vagy várjam meg a frissítést?

A kevés is több a semminél.

(#7356) kelzsoca válasza Prien (#7355) üzenetére


kelzsoca
félisten

Inkább a frissítés, persze, ha kiderül hogy nem a tab vagy a szoftverben a probléma, akkor otthon kell majd szétnézni a router körül :) (mivel többen is használnak 70i-t és van akinél nincs gond a wifi-vel sem)

(#7357) Ladybird66 válasza Prien (#7355) üzenetére


Ladybird66
tag

Akkor én inkább várok. :-)
Az otthoni nettel lehet gond, ha minden más (Blade, Skate, egyéb telefonok, laptopok) tökéletesen működnek???

-- Kata --

(#7358) kelzsoca válasza Ladybird66 (#7357) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván ha egyéb Androidos készülékek gond nélkül üzemelnek, akkor a készülékben vagy szoftverében is lehet probléma.

(#7359) Prien válasza kelzsoca (#7358) üzenetére


Prien
addikt

Laptop és SGS II (2.3.4) teljesen hibátlan a wifivel, szerintem itt az ICS lesz a hunyó, nekem olyan optimalizálatlannak tűnik az egész rendszer. Sajnos más készülékek ICS rendszere sem hibátlan.

A kevés is több a semminél.

(#7360) kelzsoca válasza Prien (#7359) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, éppen ezért várjuk a friss romot, az xPAD/xTAB-70-re érkezett gyári ICS romok, mint látod rendben mennek, ellenkező esetben nem napi pár hozzászólás érkezne, hanem tömegesen írnák a hibákat/problémákat :)

[ Szerkesztve ]

(#7361) tupijani válasza kelzsoca (#7360) üzenetére


tupijani
tag

Kelzsoca, erre (#7330) nem tudsz valamit?

[ Szerkesztve ]

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#7362) Victoryus94 válasza kelzsoca (#7360) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem xPAD70 alatt is volt problémám a wifivel az orosz ICS alatt. (2-3perc net után egyszerűen nem töltött semmit. De ez megoldódott a WayteQes ICSvel.

(#7363) kelzsoca válasza tupijani (#7361) üzenetére


kelzsoca
félisten

Első körben fel kellene újra tenni a szoftvert, xPAD tulajdonosok ilyen hibát ICS alatt (rajtad kívül) nem jeleztek.

(#7364) tupijani válasza kelzsoca (#7363) üzenetére


tupijani
tag

Sajnos másodjára is ugyan ez a hiba, valamint tapasztaltam olyan érdekességet mindkétszer, hogy memóriának 600 MB-nál nagyobb értéket írt ki. Most visszaáltam a kelzsoca utolsó nem Nextgenes 2.3-as romjára. Itt most minden rendben fut. Üres memóriának 391 MB-ot ír. Köszönöm a türelmet, és nagyra értékelem a munkátokat. :)

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#7365) kelzsoca válasza tupijani (#7364) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez elég érdekes, ilyet még nem hallottam, az orosz ICS-t nem nézted esetleg?

(#7366) tupijani válasza kelzsoca (#7365) üzenetére


tupijani
tag

Nem próbáltam, ennyire nem vagyok kísérletező típus. A Nextgenes romnál volt ilyen problémám, de akkor kérdés nélkül visszaraktam az utolsó nekem jó romot.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#7367) zeppike


zeppike
csendes tag

Wayteq-es ICS remek, tényleg igy igen csak jó vásár a masina. Nekem annyi megfigyelés, hogy úgy néz ki lett rendes 2D HWA, legalábbis gondolom, mivel az eddigi romokban csomó 2D alkalmazás szaggatott, vagy el se indult ezzel meg remek. (Samurai vs Zombies)
Szóval respekt a Wayteqnek és nektek, hogy elérhetővé tettétek... :R

(#7368) Clemi


Clemi
veterán

Hahhh válaszol megint a Wayteq :W

"A wifi nem kapcsolódással kapcsolatban kaptunk már 1-2 visszajelzést, ezért végeztünk teszteket kifejezetten ezzel kapcsolatban. Saját hálózatunkon a készülékek minden esetben vissza tudott kapcsolódni a hálózatra alvó üzemmódból. Ez megtörtént néhány perces, néhány órás, de akár 15-16 órás alvó üzemmódban lévő állapot után is. Így ez nem szoftveres probléma és nem általános jellegű. Kérjük juttassa el a készüléket szervizbe, hogy bevizsgálhassuk. "

Mivelhogy a háztartásban lévő valamennyi eszközöm, és a korábbi froyo-t futtató tabletemnél sem volt probléma a wifi-vel, ez a gép pedig 5-ből 3x nem létesít wifi kapcsolatot felébresztéskor. Megnéztem ilyenkor a wifi beállíó képernyő a wifi kikapcsolása résznél van elakadva, vagyis az a szöveg olvasható a beállító panelen, hogy "Wi-fi kikapcsolása..." és ott semmire nem reagál a készülék. Ha ez nem szoftveres probléma, akkor megeszem a képernyővédőt késsel villával.

Nem lenne rossz, ha mindenki írna nekik ( info@wayteq.eu) ezzel kapcsolatban, talán nem legyintenének rá a problémára, és írnák azt, hogy majd a szervízben bevizsgálják. A franc se akar rohangálni egy pár napos készülékkel a szervizbe.

(#7369) kelzsoca válasza Clemi (#7368) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha türelmetlen vagy, annak ellenére, hogy leírtuk többször is, várható másik szoftver a készülékre, azzal nem lehet mit tenni.

Nem csak szoftveres eredetű lehet egyébként a probléma, nyilván ezért is kérik be a gépet, hogy ki tudják vizsgálni, távsegítséggel nem lehet sokat tenni.
=========================================
Többet kértetek pár képet, milyen az, ha az alap 160-as DPI fel van emelve 240-re, ezért lőttem pár képet erről: képek

[ Szerkesztve ]

(#7370) Brutális eb válasza kelzsoca (#7369) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én sem értem a srácot. :F
Kb minden nap leírod neki többször is,hogy érkezik szoft,illetve vigye szervízbe ha úgyérzi.(Ráadásúl nem is általános probléma)
Csodálom a türelmed. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7371) kelzsoca válasza Brutális eb (#7370) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én megértem, persze, most vásárolta, szeretné gond nélkül használni, ami jelen esetben nem működik megfelelően, de hiába írja le ide a fórumba (sokszor) még csak forrás sincs most, hogy esetleg ránézzünk, így tehát marad a szerviz vagy a várakozás a másik szoftverre, vagy végső esetben el kell adni a gépet.

A gépnek egyébként lehet hardveres problémája is, nem csak szoftveres probléma létezik.

(#7372) Brutális eb válasza kelzsoca (#7371) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ennyi.De ezt tényleg naponta többször is leírod....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7373) Szipi válasza Raypapa (#7143) üzenetére


Szipi
aktív tag

Routeren:
Wireless->Basic Wireless Settings->SSID Broadcast: [Enabled]

(Firmware Version: v1.0.03 )

(#7374) Belabaa válasza Brutális eb (#7370) üzenetére


Belabaa
tag

Nem vagy egyedül a hibával, az enyém is csinálja. Helyreállítás sem segített. Ha egy program előbb akar kapcsolódni a netre, mint a wifi, akkor akad el a folyamat. Szoftver hiba. Ha nem jönnek rá a gyártók, nem lesz javítás. Kipróbálhatod így van-e ahogy írtam.

[ Szerkesztve ]

(#7375) joe357 válasza tjb007 (#7348) üzenetére


joe357
tag

És melyik progi az amelyik tudja is használni? Mert próbáltam de meg se nyikkanak. Köszi

(#7376) Brutális eb válasza Belabaa (#7374) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem nekem akartad szerintem.
De értsd meg jelen pillanatban egyáltalán nem biztos,hogy szoft hiba ugyanis pl nálam és még jópár emberkénél nem jelentkezik.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7377) Belabaa válasza joe357 (#7375) üzenetére


Belabaa
tag

Bocs duplán ment

[ Szerkesztve ]

(#7378) Belabaa válasza joe357 (#7375) üzenetére


Belabaa
tag

Szöveg értés probléma.
Nem tudja használni, csak akarja/ná. De mivel még nem kapcsolódott ezért nem tud. De a wifi sem az után, mint ha kiütnék egymást. Ne kérdezd miért, ezt már nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#7379) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok,
A problémám a következő adott egy WayteQ_xPAD_70_Gingerbread_kelzsoca
2012.02.07. rom értelemszerűen xPAD-on amire felraktam a cellakímélő patchet és ezzel kiiktattam a mobilnet használatát. Hogyan tudnám leggyorsabban visszaállítani, hogy működjön a mobilnet és ne dobja ki a mobilhálózatok menüpont alatt az FC-t amikor rákattintok.

(#7380) joe357


joe357
tag

Viber totál kinyírja a gépet. Valakinek megy? Felteeítettem tudtam is hívni róla de 10mp után bontott midíg. A tabot tudtam hívni rendesen de utánna reset gombig fagyás. Böngésző is behalt újraindítás után is. Most leszedtem megy a kütyü csak belassultam. Remek húzhatom újra.

(#7381) kelzsoca válasza k.daniel91 (#7379) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem szeretnéd inkább használni ICS-el a gépet :)

(#7382) kisgabor87 válasza Brutális eb (#7370) üzenetére


kisgabor87
tag

Ezt nem kelzsocának kéne írnia, hanem jó lenne a Wayteqtől egy olyan válaszlevél amiben leírják h készül frissítés. Ehelyett állandóan papagáj módjára ismételgetik h vigye szervizbe... De a legoptimálisabb az lenne ha lenne a wayteqnek saját fóruma, ahol fel lehet tenni a kérdést és azt belsős emberek válaszolnák meg. A Concordenál van ilyen, és szerintem 2012-ben ez alap...

A másik dolog pedig az hogy minden válaszlevélbe azt írták h egyedi eset és irány a szerviz. Ennek fényében miből kéne az átlag usernek azt feltételeznie h még ha jön is frissítés akkor az majd megoldás lesz az ő gondjára mikor folyamatosan leírják h egyedi esetekről van szó?!

[ Szerkesztve ]

(#7383) k.daniel91 válasza kelzsoca (#7381) üzenetére


k.daniel91
tag

De szeretném, ha ICS-t felrakom, akkor alapból megoldódik ez az általam okozott "probléma" ?

(#7384) tjb007 válasza joe357 (#7375) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mondjuk az iránytű alkalmazások ?
Hárommal próbáltam, kettővel működött egyel pedig nem. Az egyik amivel működött ez volt: [link]

(#7383) k.daniel91

Igen, megoldódik.

[ Szerkesztve ]

(#7385) xD4N1


xD4N1
csendes tag

Hello.
Mostanában egyre több játék csinálja azt hogy játszok és egyszer csakugy kilép a játékbol.
Mit tudok ezzel csinálni?

(#7386) Brutális eb válasza kisgabor87 (#7382) üzenetére


Brutális eb
addikt

De érted a dilemmát ugye?
Minden hivatalos út egyféleképpen kezdődik ha problémád van a készülékkel.
Szervíz.
Kaptál garijegyet,számlát.
Az egy + dolog,hogy Kelzsoca itt van és amiben lehet segít de a hivatalos út nem ő.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7387) tjb007 válasza xD4N1 (#7385) üzenetére


tjb007
nagyúr

Modell ? Rendszer (azon felül, hogy Android) ?

(#7388) Clemi


Clemi
veterán

Jóóóó tudom, már ezerszer elhangzott, meg jön a frissítés meg legyek türelmes, viszont kiderült, hogy 100%-ban nem hardver gond okozza, hogy nem lép vissza a wifi hálózatra a 70i.

Kipróbáltam egy dolgot: A főképernyőmön lévő Fancy widgets-ben beállítottam, hogy csak kézzel lehessen frissíteni, de a frissítés idejére engedélyezze a wifi-t.

A következő történt: Ébresztés után természetesen se híre se hamva a wifi-nek, és nem akar fellépni a gép a hálózatra. Megnyomtam a frissítés gombot a widgeten, és láss csodát fellépett a hálózatra, frissített, majd le is kapcsolta megint. (felbukkant a wifi ikon, majd eltünt megint) Ezt követően viszont már aktívvá vált a beállításokban a wifi bekapcsolása gomb, és fel tudtam léptetni a gépet a hálózatra ujraindítás nélkül.

Mindezt csak azért írom ide, hogy mennyire nem hardveres a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#7389) kelzsoca válasza Clemi (#7388) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor nem levelezel, hanem felhívod a WayteQ-et és elmondod, hogy Te biztos vagy benne hogy szoftveres a probléma, és rákérdezel, hogy mikor jön erre javítás.

(#7382) kisgabor87

Ha 2-3 ember beír, az nem egyedi eset kategória? :)

Az adott problémát én is jeleztem feléjük, amire azt a választ kaptam (amit egyébként nyilván másnak is válaszolnának ha telefon érdeklődne) hogy lesz másik szoftver.

Emailben és telefonon is elérhetőek, de ha gond van a géppel, legyen az bármi, nekik azt látniuk kell, ezért kérik hogy akinek problémája van az küldje be/juttassa el/vigye be személyesen a gépet, és kiderül hogy hol-mivel van a gond.

Vagy azt gondoljátok hogy más forgalmazó nem azt fogja mondani hogy probléma esetén szerviz? :)

[ Szerkesztve ]

(#7390) xD4N1 válasza tjb007 (#7387) üzenetére


xD4N1
csendes tag

Nincs

(#7392) tjb007 válasza xD4N1 (#7390) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor még egyszer immáron magyarul.
Melyik rendszer van fent a gépeden (azt már tudom, hogy xTAB-70) ? Gingerbread (2.3) vagy Ice Cream Sandwich (4.0.x) ? Melyek ezek a játékok ?

(#7393) Ladybird66


Ladybird66
tag

Annyira egyedi probléma nem lehet, mert az enyém is csinálja. Pár napos, inkább használnám mint szervizeltetném. De várok türelmesen. :W
Eddig csak a ki- be kapcs. segített, de most felraktam a marketből a wifi Manager progit és úgy néz ki, ha eldobja a wifit, akkor 2-3 elérhető hálózat frissítés és újra kapcsolódik. Időben nem kevesebb mint egy reboot, de mégsem reboot.
Amúgy ha egy progival lehet a gond ilyenkor, egyeztetni kellene (esetleg priviben), hogy milyen progink van fent,esetleg van-e egyforma, nem ?

-- Kata --

(#7394) szergely69 válasza tupijani (#7366) üzenetére


szergely69
csendes tag

Szia!

Ugyanez a hiba fennáll nálam is (Xpad70, vagyishogy ha töltőn van, nem lehet kikapcsolni, csak reset-tel, de ez megvolt az orosz ICS-el is. A belső tárhely 618 MB-ot jelez jelen pillanatban és ami újdonság, hogy a wifi baromira lelassult, akár belső hálón történő másoláskor, akár ha megosztott mappából akarok filmet nézni. Ez utóbbit nem is tudok.
Újdonság még, hogy a microSD kártyát (Samsung 32GB Class10) csak minden 4-5-ödik alkalommal tudja felcsatolni, egyébként azt írja hogy biztonsággal eltávolítható. Újdonság még az igen magas akkufogyás altatott állapotban. Ez a Kelzsoca féle 2.3-as romokkal gyakorlatilag nem létező probléma volt, nem tudom mi okozhatja.Lehet, hogy a problémát az okozza nálam, hogy az orosz ICS-re tettem fel a Wayteq félét, de jelen pillanatban nem merek visszaváltani semelyik 2.3-asra, mert úgy látom többen is így téglásították a gépüket.

(#7395) xD4N1 válasza tjb007 (#7392) üzenetére


xD4N1
csendes tag

A rendszer 2.3as
játékok:stair dismount,néha friit ninja,nfs shift,és még jopár játék

(#7396) kelzsoca válasza szergely69 (#7394) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azok a készülékek valószínűleg más miatt csúsztak meg, mondanám hogy egy 1-2gb-os SD-vel mégis tedd vissza a GB romot, de nem akarlak biztatni semmire. :)

(#7383) k.daniel91

Szerintem igen.

(#7393) Ladybird66

És a többiek...

Holnap felhívom a WayteQ-et, és rákérdezek, mikorra várható a friss rom.

[ Szerkesztve ]

(#7397) szergely69 válasza kelzsoca (#7396) üzenetére


szergely69
csendes tag

Szia! Szerinted ha visszateszem a gyári 2.3-ast és arra az ICS-t van esély a javulásra, vagy szinte mindegy. Az ICS azért lenne fontos nekem, mert evvel nem zavar, hogy a bőrtokban a fizikális gombok alulra kerültek.

(#7398) kelzsoca válasza szergely69 (#7397) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, megpróbálhatod.

(#7399) szergely69 válasza kelzsoca (#7398) üzenetére


szergely69
csendes tag

Köszi, úgy lesz, de valószínűleg csak holnap. Az eredményről beszámolok.

(#7400) Ladybird66 válasza kelzsoca (#7396) üzenetére


Ladybird66
tag

Köszi! :R

-- Kata --

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.