Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Köszi a tesztet, ezt már nagyon vártam :)

Akkor most az Alcatel oda tette magát ahogy olvastam a sorokat, a 2db JBL hangszóró mennyire brutálisan szól egy Boomsound-hoz képest?

(#2) szentkuti11 válasza rdt89 (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Simán egy kalap alá lehet venni egy One M9+-szal, jelenleg csak azzal tudtuk összekóstolni.

(#3) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Tényleg így a teszt alapján nem tűnik rossznak, és ahhoz képest az ár sem tűnik túlzónak

(#4) 2o1i


2o1i
senior tag

Ha vodafonos lennék, beneveznék egy ilyenre! :)

(#5) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez nagyon jó lett, sose gondoltam volna. Szép igényes, jó hv, le a kalappal.

(#6) rdt89 válasza szentkuti11 (#2) üzenetére


rdt89
addikt

Az azért elég jó. :)
Köszönöm szépen a választ :)

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Egy remek telefont sikerült kiadnia az Alcatelnek! Volt szerencsém már a Veletechen megtapizni, már akkor is kifejezetten tetszett. Minden van benne ami egy 100 körüli telefonban kell, hogy legyen, nagyon eltalálták!

Vodafone nélkül lenne viszont az igazi, várom a független/debrandelt változatot is!

Finn the human

(#8) fateless


fateless
veterán

Mennyi a vodánál a hivatalos függetlenítés?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) batai15


batai15
félisten

Jó kis telefon ,de ennyiért sok.

(#10) mukibuci válasza fateless (#8) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

20e, 237. oldal

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) fateless válasza mukibuci (#10) üzenetére


fateless
veterán

Köszönöm.
Az sok :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) konczy3


konczy3
senior tag

Egész jól néz ki és az a fél-fél centi plussz az átlag 5' hoz képest semmi, kívül belül tetszik az ára már nem annyira ahhoz hogy saját márkás.

R3wind : nekem is ez jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#13) R3wind


R3wind
csendes tag

Maga a telefon tetszik, az már kevésbé hogy szolgáltató függő. Jó, persze, tudom hogy saját márkás telefon, de na. :DD 20ezer jó magyar pénz meg kész rablás a függetlenítésért. Akkor már inkább egy OnePlus 3 picivel többért.

[ Szerkesztve ]

(#14) eclipse006


eclipse006
őstag

Nagyon szimpatikus telefon. Nekem csak egyetlen egy dolog nem tetszik a külsõt illetõen, az pedig kamera körüli felirat. Számomra kicsit gagyi hatást kelt. Ezt leszámítva minden tekintetben éri az árát. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#15) droidboy válasza fateless (#8) üzenetére


droidboy
újonc

Ha postpaid veszed és hűséged már lejárt vagy sikeresen elhordoztad a számodat (akár hűségidőn belül is, nyilván kötbér megfizetésével), akkor magánszemélyként bruttó 2500, cégnél bruttó 2000. Ha prepaid, akkor - nyilván - bármikor kérheted, de úgy tudom az húzós, bruttó 20 ropi környéke....Vagyis ha most veszed akár így, akár úgy nem éri meg, két év múlva meg már hol lesz ez a teló.....

(#16) margithid


margithid
veterán

Azért ennyiért nem ér szerintem ez a készülék.
Kicsit hozzádobni még és egy one plus 3!
Vagy olcsóbban egy nexus 5x!

(#17) Gainka


Gainka
őstag

Na most akkor ezt vehetem egy idol 4s teszt-nek is?

(#18) Gainka válasza Gainka (#17) üzenetére


Gainka
őstag

Jó időközben megtaláltam a választ, nem sorban olvasom az oldalak. :D

Nem tudom a nagy sárga ház előtti kert ki tulajdonában van, de legalább egy folyosót vághatnának a dzsungelből nagy ház balján látható ház felé. Arra házra zoomolok rá először a kamerateszteknél :D

(#19) janeszgol válasza margithid (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha ez a telefon ennyiért drága, akkor az 5X is az. Sőt, gyakorlatilag csak az LG G4, ami partiban van vele, ha 100 körüli árát nézzük.

A cikkhez: olvasatra ez egy jó ajánlat. Minden benne van, ami kell és amit beletettek, az jó is. A fanyalgóknak: akkor ennyiért mondjatok jó ajánlatokat. De minden legyen benne, amik ebben a telefonban benne vannak. Igen OnePlus 3, pipa. Van még?

Szerk: akkor láttunk három készüléket. A két legkisebb (most a 3.5 colost kihagytam) nem feltétlen éri meg a vásárlást. Ez jó. Remélem az árban (legolcsóbbtól a legdrágábbig) harmadik is tesztelve lesz!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Snooker147


Snooker147
tag

Olcsóbb,és talán jobb is mint az Oneplus 3!
Hardveres téren ugyan ez gyengébb,de átlagos használatra ez is bőven rendben van,viszont a kijelző, ami fontos hogy jó legyen,az jobb itt egyértelműen. Kamera szenzor ugyanaz a kettőben,de ezzel talán egy kicsit jobb fotók készíthetők. Vodás vagyok,gondolkodom hogy beruházzak-e rá,az biztos hogy nagyon jó áron,egy prémiumot kategóriás telo.Snapi 820 lenne,már rohannék is a legközelebbi Vodába.

(#21) Obyboy válasza mukibuci (#10) üzenetére


Obyboy
addikt

108k+20k ---> lehet jobban megéri egy OP3...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) Szakiii válasza Obyboy (#21) üzenetére


Szakiii
addikt

Nézőpont kérdése, ha valaki hosszabbít biztos kap valami kedvezményt + gari hazai és ez egyáltalán nem rossz készülék. De én is o+3at választom hamarosan de garitól nagyon tartok.

A kijelző ebben határozottan jobb.

[ Szerkesztve ]

(#23) Ku'leth válasza Obyboy (#21) üzenetére


Ku'leth
tag

Hát ja. Függő hw, brandelt sw, de legalább drágább is mint a full független vetélytárs. :(

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#24) Wesder válasza Szakiii (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Na ne... A QHD jobb mint az FHD??? Az eszem megàll.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) ollie


ollie
MODERÁTOR

A gyenge üzemidőt furcsállom, mert elvileg kevesebbet fogyaszt ez a SoC a Snapdragon 820-nál, ami az OPT-ben van, és az utóbbinak alapvetően nem rossz az üzemideje, ugyanekkora akkuval.

(#21) Obyboy: kijelző szempontjából ez jóval jobb, mint az OPT, és még csak nem is kell ennél gyorsabb SoC hozzá. Ha nem Vodafone-os lenne a készülék (nekem független kell), akkor például nem is nagyon gondolkodnék abban, hogy OPT-t vegyek.

[ Szerkesztve ]

***

(#26) Szakiii válasza Wesder (#24) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem feltétlen a felbontás miatt... kalibráció gyenge az o+3nál.

(#27) Matada2.3 válasza ollie (#25) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem itt pont, hogy a kijelző felbontása és annak a meghajtása eszi el nagyon az aksit. :U

Finn the human

(#28) Obyboy válasza Szakiii (#22) üzenetére


Obyboy
addikt

Én független készülék párti vagyok de ez az én rigolyám.
Ha futár hozza viszi a készüléket akkor nekem tök mindegy meddig megy mikor tőlem elvitte. Anyukám Alcatel Idol Minijét pont mostanában kellett gariztatni. Magyarországon vásárolt magyar szervizháttérrel. Felhívtam a céget akiktől vettük anno, 15-30 napra vállalták a gart, ~24 nap alatt meg is lett, ennél szerintem egy külföldi sem kerül sokkal több időbe. OPO fórumon eltérő gari tapasztalatok vannak, de a nagy többségnek szerencsére nem is kellett még gariztatni...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem jól sikerült a telefon és önmagában az ára is jó, de kérdés, hogy ki lesz hajlandó ennyit fizetni egy saját márkás cuccért? Ha előfizuhoz olcsó lesz, akkor nem szóltam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Wesder válasza Szakiii (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Valószínűleg orvosolható, de lehet rosszul gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Szakiii válasza Wesder (#30) üzenetére


Szakiii
addikt

Én úgy tudom nem teljesen orvosolható

(#32) AS


AS
félisten

Jöhetne a Sima verzió is most már, ami talán legszebb készülék a piacon ..
Milyen ONe+3? Hogy lehet egy szolgálatos árakkal azt összehasonlítani ? Ernyi pénzért a Samsung, Sony, HTC, LG, max Snapi 617 est telot ad neked max..... Ez azoknak az ellenfele, nem exluziv kinai csodáké. +Arrol csak emberek 2-3 % tud csak (főleg itt mobilos oldalak miatt )

Akár hogy is nézzem piac egyik legjobb ár teljesítmény teloja ez most . SN 652 nagyon jó cuccos lett, ott a QHD kijelző, a jó hangszóró, meg még pár dolog. MikroSD re telepítés meg külön piros pont .

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) Wesder válasza AS (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Egy telefon árát kàrtyásan illetve függetlenül kell nézni/összehasonlítani, mert előfizetéssel bàrmelyik telefon elhozható "ingyé" A másik meg, ha ismerős megkérdezne hogy 100-150 között függetlenül mit ajánlanék, simàn OP3-at mondanék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) Magnat válasza Csapoati (#29) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem inkább az lenne kérdéses, h frissítés lesz-e hozzá.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#35) stilo18


stilo18
addikt

Meglepően jó telefon lett ennyi pénzért szerintem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36) janeszgol válasza Csapoati (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Túl jó az ára feltöltősen. Előfizusan már nem az ár* miatt, hanem a részletfizetés miatt adnak telefont.
A 3000-es előfizuhoz 80+24 (havi 1k) ezer.
A 7000-es előfizuhoz meg 96 (havi 4k) ezer forint.

*Sajnos elmúltak ezek az idők. (Emlékszem, 2014-ben az Xperia M2-t a havi 2700-as előfizuhoz elhozhattam 35 ezer, plusz havi 500 forintért. Ekkor függetlenül 85 ezer volt.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) DemonDani


DemonDani
addikt

Hol van ez feltöltőkártyásan 108 ezerért? A Vodafone oldalán 111 ezer szerepel a neve mellett.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#38) janeszgol válasza DemonDani (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, mert beleszámolnak egy feltöltés árát is. (3 vagy 4 ezer, attól függ, mit választasz.) Ja és kapsz egy simet is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) ben11


ben11
őstag

Valaki levághatná a gazat abban a kertben.. :DDD

(#40) AS válasza Wesder (#33) üzenetére


AS
félisten

Samsung, LG, HTC, Sony, Lenovo stb írásom akkor is igaz mutass ennyiért olyat szolgáltatónál vagy akár függetlenül .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem gondoltam volna, hogy szolgaltatoi markas telora azt mondom, kellene. De erre igen!

(#42) m1lan


m1lan
őstag

Szvsz Vodásoknak ez egy korrekt ajánlat.

+20k-ért inkább OP3? Akinek nem okoz gondot, hogy rádobjon egy húszast, annak nem fog problémát okozni az sem, hogy rádobjon 40-60-80 ezer forintot is. Akkor meg már ott tartunk, hogy inkább LG G5, Samsung Galaxy S7 vagy HTC 10, mint egy OP3... :)

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#43) -AD4M-


-AD4M-
tag

Mikor jön már az Idol 4S ??!!?!!!????!!? ;]

Allons-y!

(#44) margithid válasza m1lan (#42) üzenetére


margithid
veterán

Igy nézve akkor 100k is baromi sok, mert 50k körül kapsz egy redmi note 3-at...
Az op3 jelenleg ár érték bajnok, nincs ellenfele szerintem.

(#45) Szakiii válasza margithid (#44) üzenetére


Szakiii
addikt

A redmi note 3 kb minden pontján gyengébb mint ez a telefon.

(#46) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez ennyiért elég komoly ajánlat, pont a Vodafone-tól nem várna ilyesmit az ember.

(#47) Wesder válasza AS (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Miért kéne? Mert szolgàltatónàl nem kaphatò? Itt az àr a lényeg, nem az hogy hol kapod. (Most a kínàbòl jött ÀFA+2-t ne vegyük ide.)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szuper ennyi pénzért.
Vitamaxal 111000ft.
Arra nagyon kíváncsi leszek,hogyan fog beválni.

(#49) csakzolcs


csakzolcs
tag

120ért meg van már kártyafüggetlen Galaxy S6.140ért iPhone SE, 145ért iPhone6, 60-70ezerért meizu m3 note... ennyi :)

(#50) Szakiii válasza csakzolcs (#49) üzenetére


Szakiii
addikt

Igen de s6nak mennyi is volt a megjelenési ára...? Ez az összehasonlítás így szerintem oké :) iphoneokról meg annyit hogy 110 vagy 140 azért nagyon nem mindegy de melyik hivatalos forgalmazónál 145 az iphone 6?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.