Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) fogtunder


fogtunder
nagyúr

édes istenem, most egy évig az fog menni minden topikban, hogy semmi nem jó, mert ott van a one + 3? már most fárasztó. :W

I hate morning people. And mornings. And People.

(#102) AS válasza fogtunder (#101) üzenetére


AS
félisten

Bizony, minden 100-200 ért kapaható telonál be lesz nyögve az tuti .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#103) Richie86 válasza fogtunder (#101) üzenetére


Richie86
senior tag

Igen, látni fogunk pár akkor már inkább a.... kezdetű mondatot.

(#104) Bog válasza Richie86 (#103) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez mindig így volt és így lesz, minden készülékkategóriában van néhány aktuális bestbuy (ár/speci alapon), ilyen volt anno az Y300, ilyen volt a Blade, lehetne sorolni. Most meg a Doogee X5, a Vernee Thor, a Redmi 3, a P8 Lite, a Honor 4X, a OnePlus3, a Zenfone 2, a kifutó G4 is ilyen. Ez szerintem normális.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#105) margithid válasza Bog (#104) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem is.
Nem is értem miért gond ez, én is árat hasonlítok árhoz, mennyire éri meg, nem érdekel, hogy most jött a készülék a piacra vagy már 1 éves.

(#106) Richie86 válasza Bog (#104) üzenetére


Richie86
senior tag

Az lehet, csak sokszor látja az ember :DDD

(#107) nickedez89 válasza Ledfold (#100) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem tudom, nekem Honor 6 és 7 után ezerszer jobb a láthatóság napfényben! Gondolom az amoled miatt!?
Az utóbbi napokban igencsak süt a "napocska" és még egyszer sem kellett hunyorognom hogy lássam a kijelző tartalmát! :U

Szóval lehet, hogy szám szerint nem kiemelkedő a fényerő,de valahogy máshogy viselkedik az amoled mikor rásüt a fény, simán látható minden.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#108) nemszabad


nemszabad
tag

....de ez az akksi.... Vajon hányónknak fájna, ha mondjuk 1 mm-rel vastagabb volna a telefon, de 3000 mAh-ról 3400-ra hízna a telep? Én azt mondom, legyen 2 mm vastag a telefon, 250 mAh-s akksival, az volna a jó! :(

[ Szerkesztve ]

(#109) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sztem ennyiért teljesen rendben van ez a telefon a voda kínálatában. Majd ha vhol ki lesz rakva jól megtapizom :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#110) Quqesz válasza Quqesz (#109) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy meg a xiaomi terén: az ilyen tudású már 75e, de abban sincs b20,csak 1 év gari van rá,"csak"fhd kijelző. Sztem mind a 2 jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#111) nickedez89 válasza stilo18 (#93) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ahogy ígértem, lőttem pár képet:

[link]
[link]
[link]
[link]
[Vakus kép01]
[Vakus kép02]
[Előlapi kamera]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#112) stilo18 válasza nickedez89 (#111) üzenetére


stilo18
addikt

Köszönöm szépen :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#113) nickedez89 válasza stilo18 (#112) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nincs mit. Mind automata módban csináltam,szóval semmi állítgatás.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#114) Halkow.


Halkow.
senior tag

Vártam már a tesztet! Többek között, mert ez az idol 4s-ből építkezik.

Hát nem rossz, de vannak ennél jobb ajánlatok.

(#115) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ma megnéztem és szép darab élőben. Nem lett rossz és sokan a aim napig úgy vásárolnak, hogy bemennek, megnézik/megfogdossák és ha tetszik elhozzák(kb így lettem volna az eladó hölgyel is :D)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#116) Stalki


Stalki
csendes tag

Szerintetek kamerás téren visszalépés a telefon egy G2-höz képest? Tokot talált már valaki a telefonhoz, előlapra gondolom idol4s fóliája jó.

(#117) nickedez89 válasza Stalki (#116) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem hinném, hogy a G2-nél rosszabb képeket csinálna!?

Edzett üveg van már hozzá! (Alli, eBay) Tokot még mindig nem kapni! :(((

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#118) AS


AS
félisten

Idol 4s még nem kapható . Lehet ha lesz lesz rá tok, bár ennek más a formája .....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#119) nickedez89


nickedez89
senior tag

Ha valaki kételkedne az üzemidőben, ma eddig 4 óra SOT-nál tartok és 57%.


[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#120) TTTotya


TTTotya
senior tag

Vállalható felső-közép kategóriás.

(#121) #50677760


#50677760
törölt tag

Nem tudom, számomra pl. nem túl bizalom gerjesztő az a vodafone szita hátul :D.Szeritem ennyi pénzért bőven beleférnek jobb alternatívák, értem én hogy ajánlott, de kinek....max előfizu mellé, kártyásan szerintem hülyeség ezt megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#122) nickedez89 válasza #50677760 (#121) üzenetére


nickedez89
senior tag

Kártyásan szerintem sem a legnagyobb bolt!
De előfizu mellé igen jó áron meg lehet venni. Legalábbis nekem 3GB net csomaggal (ami amúgy is megvolt eddig is) 56.000-be került. Annyiért már elég best buy szerintem! :C

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#123) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Én láttam élőben,de nekem nem jött be.

(#124) Mr.Silkó válasza janeszgol (#53) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért az i6 1GB-tal is szanaszét ver jópár hasonló kategóriás telefont, de minimum pariban van velük. Nyilván jobb a több memória, de azért lesajnálnod nem kell. Sajnos androidos telónál az 1GB RAM már halál, iOS-nél nem.

[ Szerkesztve ]

(#125) Barnapapa


Barnapapa
csendes tag

Lehet hülye kérdés ,de a camera2.api-s alkalmazások mennyire mennek rajta? gondolok itt a manual camera, l camera és hasonlóak. :F :F :F

(#126) #50677760 válasza nickedez89 (#122) üzenetére


#50677760
törölt tag

Annyiért konkrétan ajándék :D :C .A telefon képeségeit elismerem, mert nagyon összerakták mind szoftveresen, és hardveresen is.De a kártyás ár....nem tudom megérteni...

[ Szerkesztve ]

(#127) nickedez89 válasza #50677760 (#126) üzenetére


nickedez89
senior tag

Az a durva, hogy a listaára 128ezer!:Y
A kártyás ár 108. Előfizuval már barátibb 88, és erre még jöhet akár 50 rongy kedvezmény is, attól függően milyen net opciót kérsz mellé!

Barnapapa: Hogy érted, hogy mennyire működik? Mit kellene megnézni?
Én a gyári kamera appot használom, de felrakom esetleg amit kérdeztél és megnézem.. :U

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#128) ezsolti


ezsolti
tag

Még egy apró design trükk, ha világít a led a hátlapon akkor körben egy vékony csíkban világít az egész hátlap éle! Hogy mik vannak? :)

Nálam kezd normalizálódni a fogyasztás. Nem tettem semmit csak használom a készüléket ahogy eddig mindet. Reggel hatkor leveszem a töltőről és elég este 10 körül feltenni rá, igaz akkor már sipákol is érte. Eleinte reggel 6-tól este 6-ig alig bírta ki.

(#129) nickedez89 válasza Barnapapa (#125) üzenetére


nickedez89
senior tag

Elméletileg ez válasz a kérdésedre! :U

Manual Camera Compatibility nevű app:

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#130) ElShid


ElShid
csendes újonc

Én tegnap vettem meg a készüléket, hát nekem egy jó nagy csalódás, a már jócskán öregecske Tianhe H920-amat cseréltem le vele.
Csalódottságom legfőbb oka, hogy nem igazán fér a fejembe, hogy egy modernebb QHD amoled kijelző, mégis hogy lehet egész egyszerűen rondább mint egy 4-5 éves kínai B vagy C brand-es telefoné, mert egész egyszerűen ez az igazság. Oké a kontrasztjai jók de ennyi, színhelyességet hírből sem ismeri és mégis egészen egyszerűen kevésbé élénkek rajta a színek mint az öreg budget phone-on... A dedikált fényképező gomb 0-naptól szépen lötyög a telefont rázogatva hallható is ez a "plussz szolgáltatás". A Sim tálca borítása műanyag és kivéve kicsit lötyög is emiatt nem illeszkedik maradéktalanul pontossággal a kávába, a hangerő és power gombok a is lötyögnek noha kisebb mértékben mint kameráé. A gorillaglass hátlap tapintása meg erősen olcsó műanyagra emlékezteti az embert és hát persze csúszós. Helyesbítek ez a telefon nem csúszós hanem szinte folyékony... Ja és persze tok még nincs hozzá... (köszönjük vodafone). Szoftveresen rendben van funkcionális hibát eddig nem tapasztaltam, persze kellemetlenségből ide is jutott pl a nem eltávolíthato google serch bar, illetve a kamerát néha nem lehet rávenni, hogy oda fókuszáljon ahova szeretnénk képminőség meg szintén vetekszik az 5 éves budget phone 13 Mp-s kamerájával...
Na de hogy vmi jót is mondjak a hangszórók előtt tényleg mindenki le az összes kalappal! :R
Szóval nálam az értékelés (az első két nap után): Kifejezetten nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#131) Scrydhan válasza ElShid (#130) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Bocs de nem igazán tudom elhinni hogy egy QHD amoled rosszabb lenne mint egy 3 éves ips. Mondjuk én felső kategóriás amoledet bámulok minden nap.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#132) nickedez89 válasza ElShid (#130) üzenetére


nickedez89
senior tag

Mintha két külön telefonunk lenne! :D

Nekem a nem gyenge Honor 6 és Honor 7 után is gyönyörű a kijelző! A színhőmérsékletet próbáltad állítani? Mert a menüben állítható!

A gombok pedig abszolút nem lötyögnek nálam, ha rázom mint állat a telefont sem "hallani" lötyögést és a nyomáspontjuk is rendben van!
Ja és nálam a sim tálca is tökéletesen illeszkedik... :U

Edzett üveg is van már rá és tok is! (Ebay)

A google sarch bar valóban nem eltávolítható, de majd csak lesz root! :D

Fotózni nem sokat fotózó de a fókusz is oké szerintem, szóval nem értem!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#133) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Melyik Budapesti üzletben van kint bemutató darab?
Pécsen még sehol semmi.

(#134) nickedez89 válasza nagy@gmx.com (#133) üzenetére


nickedez89
senior tag

Megkérdeztem és nem tudnak infót adni róla, hogy valahol ki lenne állítva.. :U

Én a "Vodafone belváros" -ban vettem a telót a Deák téren, ott elég készségesek, ha komolyak a szándékaid biztos kibontanak neked egyet és megnézheted!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#135) Ku'leth válasza nickedez89 (#134) üzenetére


Ku'leth
tag

"ha komolyak a szándékaid"

Vagyis ha meg is veszed ? :U

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#136) nagy@gmx.com válasza nickedez89 (#134) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Köszi!

Benézek ma a Mammutba, Árkádba, úgyis ott lesznek teendőim, talán kint van valamelyik üzletükben.

(#137) nickedez89 válasza Ku'leth (#135) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem tudom, én eleve úgy mentem hogy megveszem! Már az is csoda volt hogy meg tudtam venni, ugyanis egy órával azelőtt hozták az üzletbe hogy mentem! :D
Az eladók azt sem tudták hogy van ilyen! :Y

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#138) Ku'leth válasza nickedez89 (#137) üzenetére


Ku'leth
tag

Ha úgyis megveszed, minek megtapizni ? ;]

Ha ki van rakva, nem érzed elkötelezve magad. Megtapizod, nem tetszik, ennyi. Az megint másképp jön le ha csak neked bontják ki, mert "komolyak a szándékaid", de a végén mégsem viszed el.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#139) nickedez89 válasza Ku'leth (#138) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez így van! Nyugodtabban tapizza az ember ha nem kell "szívességet kérni" az biztos! :U

De egyébként nem tudom mi az ami nem tetszhet benne valakinek, szerintem valóban prémiumra sikerült az anyaghasználat és extra vékony az egész teló! A kijelző is gyakorlatilag teljesen a széléig tart a telefonnak, semmi felesleges káva és még sztereó hangszórók is vannak!

A "vanilla" droid meg vagy bejön valakinek vagy nem. Nekem speciel LG, meg két Honor után van ami hiányzik, de persze szinte mindenre van app a play áruházban.
Csak én jobb szeretem mindenből a gyárit használni, a 3rd party appok helyett, mert kevesebb a hiba lehetőség!

Egyedül az ujjlenyomat olvasót nehéz először megszokni mert annyira egy síkban van a hátlappal, hogy eleinte nem mindig találtam meg az ujjammal elsőre! :D
Ezen majd a tok segít, amit már várok ebay-ről, mert akkor lesz egy kis pereme.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#140) fateless válasza ElShid (#130) üzenetére


fateless
veterán

Amikor annak idején megvettem as Samsung S-t, pár napon belül eladtam, mert annyira zavart az Amoled kijelző. Lehet, hogy te is így vagy vele, hogy a valóságtól távol álló színek zavarnak benne.
Meg aztán Amoled és Amoled között is különbségek vannak, mert míg pl a Galaxy S4 színeit ki nem állhatom, a Nokia N8 kijelzőjét nagyon szerettem anno, meg a mostani ZTE Axon Mini kijelzőjét is szeretem. Szóval nem minden Amoled olyan irreálisan túlszaturált és természetidegen...
Lehet, hogy ez irritál, nem?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#141) takacsadam


takacsadam
csendes tag

Kb csak dizájnban tér el az Idol 4S-től. Jó kis telefon, viszont ha már bemutatkozott, inkább az IDOL 4S

http://tech2.hu/az-alcatel-idol-4-es-idol-4s-hazankban-is-debutalt-virtualis-valosagot-mindenkinek/

(#142) nickedez89 válasza takacsadam (#141) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, szinte ugyanaz!
A 95 perces feltöltést alá tudom támasztani, valóban ennyi kell megetetni a 3000-es akkut!

Nagy hiányossága viszont a 4s-nek az ujjlenyomat olvasó, azt kár volt kihagyni!

Amit viszont nem értek, hogy a platinum 7 -ből miért hagyták ki a "fejjel lefelé is használható" ficsőrt?!
Ez nagyon jó funkció pedig!
Az is furi, hogy ha kihangosítva beszélek, akkor csak az alsó hangszóróból jön hang.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#143) ezsolti válasza nickedez89 (#139) üzenetére


ezsolti
tag

Megtennéd, hogy linkeled amit rendeltél? Érdekelne egy tok engem is.

(#144) Joke76


Joke76
csendes újonc

Most nagy dilemmában vagyok!
Platinum 7 vagy Lg G4.
Mindkettőt korrektnek tűnik... De nem vagyok ,,szaki,,. Tanács?

(#145) Kampó válasza nickedez89 (#134) üzenetére


Kampó
senior tag

Én egy kisvárosban élek lásd Pápa.. De a helyi vodafonban kivannak állitva a készülékek és meg is lehet nyomkodni őket pulton hevernek rögzitve kábelezve stb... Nehogy akkor pesten nincs egy Voda ahol ugyan ez a szisztéma... :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#146) Kampó válasza ElShid (#130) üzenetére


Kampó
senior tag

ha nem tetszik szivesen adok egy m4 aquat érte meg egy r9 270x es vgat :D:D :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#147) nickedez89 válasza ezsolti (#143) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ezt rendeltem hozzá. De ezer féle mintával van, nekem ez jött be legjobban. :K
Ne tévesszen meg a kiírás, a legördülő menüben ki lehet választani a Platinum 7 -et!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#148) nickedez89 válasza Joke76 (#144) üzenetére


nickedez89
senior tag

Erre nehéz válaszolni!
Elég szubjektív, hogy neked mi tetszik jobban! Ha a kamera sokat nyom a lattba, akkor G4, mert az ma is az egyik legjobb kamerás mobil. Viszont drágább is valamelyest és nincs benne ujjlenyomat-olvasó!
Az LG szoftverét én speciel szeretem, a Platinum 7 "szűz" droidja elég puritán hozzá képest szerintem és sokkal kevesebb funkció van. Ami persze megoldható mindenféle Play Áruház -as appal, de az általában az üzemidő rovására megy.

Sok minden szól a Platinum mellett is, Amoled kijelző, rendkívül vékony (7mm) a teló és fém a keret, sztereó hangszórók, ujjlenyomat-olvasó, stb.

Én azt mondom próbáld ki mindkettőt és úgy dönts! Igazából nagyon mellényúlni egyikkel sem tudsz.

Kampó: Akkor legalább egy helyen már tudjuk, hogy ki van állítva! :))
Tetszett egyébként?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#149) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Mammutban kint van, de valamelyik barom képernyő jelkódot rakott rá.
Árkádban is kint van, de le van merülve.
Aréna Plazaban is szintén kint van, és nincs rajta képernyő zár, sőt, le sincs merülve! :)
Kipróbáltam, megtetszett, és szombaton mindjárt meg is vásároltam.

(#150) Kampó válasza nickedez89 (#148) üzenetére


Kampó
senior tag

hát álom telefon marad számomra elöfizum nemrég lett hosszabitva 100e kp-m pedig sajnos nincs rá de szerintem nagyon korrekt és szép telefon. :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.