Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) dreta válasza nickedez89 (#697) üzenetére


dreta
tag

Sziasztok!
Másfél hónapja van meg a telefon, azóta nincs rajta fólia. Szeretem az üveget tapicskolni, a fólián valahogy nem úgy csúszik az ujj. Ha látom, hogy sok rajta az ujjlenyomat, akkor valami textilen végighúzom párszor és voilà. Szerintem jól bírja, bár az átlagnál jobban vigyázok rá. A használati szokásaink eltérhetnek, de a helyedben levenném ha ennyire zavar.

(#702) F_Peter válasza dreta (#701) üzenetére


F_Peter
őstag

Én a szemüveg törlőkendőt használom, de csak azért mert a műszálak okozta karcoktól a kamera lencséjét féltem.

Próbálgattátok a telefonon lévő Waves maxxaudiot? Érdekelne másoknak mi a tapasztalata vele.

[ Szerkesztve ]

(#703) dreta válasza F_Peter (#702) üzenetére


dreta
tag

Igen, próbálgattam. Max akkor használom, ha valami filmnek kell egy kicsit felturbózni a hangját, de csakis a telefon hangszóróin. Fülesen, zenét hallgatva rettentően elmossa és torzítja a hangot. Zenéhez nem ajánlom. Jetaudio-t használok, ha muszáj belepiszkálni a hangzásba, ott a programon belül számos, finomabb beállítási lehetőség van.

(#704) F_Peter


F_Peter
őstag

Ma visszatért a "-vo..." felirat. Akkor ez mégsem a frissítésben volt.

Többieknek maxxaudios tapasztalat?

(#705) dreta


dreta
tag

A térerő ikonban miért lehet időközönként egy felkiáltójel?

(#706) F_Peter válasza dreta (#705) üzenetére


F_Peter
őstag

Fix 3g-re vagy állítva szerintem, de az nem elérhető csak 2 és/vagy 4g.

(#707) dreta válasza F_Peter (#706) üzenetére


dreta
tag

4G/3G/2G (automatikus)-ra van állítva.

(#708) nickedez89 válasza dreta (#707) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ma vettem észre ilyet én is, frissítés előtt is volt? Nekem nem rémlik! Nem lehet, hogy a 2G/3G/4G közötti váltást jelzi így? :U

A vo... felirat is visszatért!

#709 F_Peter: Lehet, hogy épp engedélyezik a cat.9-es LTE-t?! :)))

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#709) F_Peter válasza dreta (#707) üzenetére


F_Peter
őstag

És van mobilnet amikor kint van a felkiáltójel? Elvileg azt szokta jelezni hogy nem elérhető a mobil adat kapcsolat.

Lehet amúgy a voda szórakozik valamit a hálózattal, mert ma (eddig elsőnek) meg hívásom is megszakadt.

[ Szerkesztve ]

(#710) nickedez89 válasza dreta (#701) üzenetére


nickedez89
senior tag

Na levettem mostmár ezt a *** üveget, ég és föld a kijelző így! Sokkal jobb az érintés érzékenység, a fényerő, tükröződés, fele annyira sem gyűjti az ujjlenyomatot... stb.

Egyébként meglepődtem, hogy ez a vodás üveg nem olyan mint a megszokott TG-k, hanem körbe a szélén valami ragasztó szerű cucc van és azzal marad ott, nem pedig feltapad szépen az egész! Biztosan a 2.5D kerekítés miatt választották ezt a megoldást, de nem jó szerintem!

Remélem nem fog zsebben karcolódni védelem nélkül a teló, mert háklis vagyok rá!:U

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#711) dokee78


dokee78
félisten

Van a készüléknek valami zavaró BUG vagy hibája?

(#712) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Elkezdtem e-bayen keresgélni újra 2.5D-s üvegekkel kapcsolatban. Találtam is párat, de először írtam nekik, hogy tényleg 2.5D-s-e?

Erre az összes azt válaszolja hogy sík az üveg, csak az élei vannak lekerekítve, hogy ne vágja meg az újat, de maga az üveg ahogy írták, sík.
Tiszta átverés szinte mind. Vagy csak nincsenek tisztába a jelentésével..

(#713) nickedez89 válasza dokee78 (#711) üzenetére


nickedez89
senior tag

Típushibáról nem nagyon tudunk, volt néhány szervízbe küldés, de ha jól emlékszem mind más-más hibával, tehát egyedi meghibásodásokról volt/van szó.

Apró szoftveres bug, hogy az "álmodozás" -nak nevezett ambient display funkciók szeszélyesen működnek, tehát nem villan fel minden esetben a kijelző ha felemeled/megmozdítod a telefont, de azért ez nem egy komoly probléma! :)

Frissítés eddig 2db jött hozzá, egy nagyobb és egy kisebb. Igazából nagyon jó kis telefon, bátran ajánlom ha szereted a puritán vanilla droid felületet!
Nekem a Nova Launchert fel kellett rakni mert a gyári nagyon gyér!

#712 oroszpeter_f: Igen, sajnos én is ebbe futottam bele, hiába írják hogy 2.5D, mert nem az!:(((

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#714) dokee78 válasza nickedez89 (#713) üzenetére


dokee78
félisten

Én elégedett vagyok a jelenlegi mobilommal.
Ellenben ismerősöm gondolkodik ezen.

(#715) nickedez89 válasza dokee78 (#714) üzenetére


nickedez89
senior tag

Az is fontos, hogy milyen áron tud hozzájutni! Én pl. nagyon olcsón tudtam elhozni a flottás előfizuval, a listaára viszont nem olcsó!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#716) Balogns1990


Balogns1990
csendes újonc

Sziasztok. Nagy dilemma előtt állok. Most jelenleg egy LG G Flex 2 telót nyúzok, aminek sajnos sikerült betörni a kijelzőjét és kb 30-35 ezer forint lenne a megjavíttatása, szóval inkább nem áldoznék rá annyit.
Flex egyébként a maga hibáival is egy nagyon jó telefon de így jártam sajnos.
Lényeg a lényeg kinéztem most 2 telefont a flottás csomagomba.
Az egyik a Vodafone Smart Platinum 7 (Alcatel Idol 4S) a másik pedig a Samsung galaxy A5 (2016).
Két telefon között 2 ezer forint különbség lenne, 55-ért tudnám kihozni a Samsungot, másik 57 ezer.Igazából nemtudom melyik telefon érné meg jobban.
A 5 mellett szól a dizájn (vodánál csak gold van de az is tetszik), optikai képstabilizátor, méret, még a kijelző is és az üzemidő.
Platinum 7 erősebb SOC (bár nem játék az elsődleges, inkább a kamera), 3gb ram és ott is Amoled kijelző, viszont a fényerő ott nem olyan jó mint a Samsungnál, és kicsit meguntam a nagy méretet is, néha kényelmetlen volt a Flex 2 is. Illetve még az akksi idő ami lényeges lenne számomra.

Remélem tudtok nekem segíteni vagy bátorítani valamely irányba és előre is Köszönöm!!!

(#717) Solad válasza Balogns1990 (#716) üzenetére


Solad
őstag

Ugyanez a választási lehetőségem volt a biztosítási ügyintézésnél, és fél percnyi olvasás után a platinum mellett döntöttem. Egyedül akkuidőben gyengébb, e nekem nem gáz ha éjjel fel kell töltenem, ráadásul a gyorstöltővel olyan pikkpakk fellöki mint a huzat.

Más: Hogy a búbánatba teszek a gyorsbeállítások közé képernyőkép parancsot? :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#718) F_Peter válasza Balogns1990 (#716) üzenetére


F_Peter
őstag

Szia!

Nálam anno az A5 pikk pakk kiesett.
Egyrészt használatban, nyomkodás közben valamiért unszimpatikus lett ; másrészt a teljesítménye jóval lejebb van. Plusz ha jól emlékszem abban csak 16gb a háttér tár, amiből biztos jócskán leszed a Samu rendszere.
A fényképező szintén a platinum mellett szólt. Szóval én nem találtam szinte semmit ami az A5 mellett szólt.
A mérethez azt javaslom hogy azért az próbálgasd, mert az egykezes használat nem csak a kijelzőn múlik, pl. keretek, súly, stb.
Hozzáteszem hogy én is használok olyan appokat, amik pont abban segítenek hogy egy kézzel is tudjam használni a telót.

Solad: sztem ezt csak alkalmazással tudod megoldani. Esetleg egyéb megoldás ha bal oldali gombra rakod a funkciót (ha lehet).

[ Szerkesztve ]

(#719) nickedez89 válasza Solad (#717) üzenetére


nickedez89
senior tag

Tudtommal a gyorsbeállítások közé sehogy, de hangerő LE + bekapcs. gomb és azonnal csinál egyet.

Illetve még a "fényképező gomb" -ra lehet beállítani ezt a funkciót.

#716 Balogns1990: Én kollégámnál láttam az A5-öt és nagyon szép telefon, de ezen kívül nem sok előnye van!
A Platinum 7 is szép (szerintem) és még sokkal jobb is!:)

Kamerába persze elképzelhető, hogy picivel jobb az A5, de nem vennék rá mérget. Minden másban viszont jobb a Platinum!
Persze a méret az probléma ha nem szeretnél 5.5-es telót..

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#720) F_Peter válasza nickedez89 (#719) üzenetére


F_Peter
őstag

Én csak A3-al készült képeket láttam, hát azok feltűnően gyengébbek voltak.

Balogns1990: amúgy a topic régebbi hozzászólásai között van néhány üzemidős kép.

(#721) Solad válasza nickedez89 (#719) üzenetére


Solad
őstag

Eddig minden androidos teloban volt amivel talalkoztam, meg a wiko keszuleken levo szusz droidon is :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#722) F_Peter válasza Solad (#721) üzenetére


F_Peter
őstag

Én igazából így nem találkoztam vele még. Ez mire szolgálna? Lehúzod az állapotokat és megnyomod és csinál róla egy screenshotot? (hülyeségnek tűnik nekem is a kérdésem ☺️).

(#723) Solad válasza F_Peter (#722) üzenetére


Solad
őstag

Lenyegeben igen, csak nyilvan nem a lehuzott menusavrol csinal kepet hanem a mogotte levo kepernyotartalomrol. Ilyen megoldas volt a P6-on, a P7-en, a P8 és P9 liteon, a wiko rainbown es ha jol emlekszem akkor a tesom mi3-jan is

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#724) nickedez89 válasza Solad (#723) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, Huawei/honor telókon így van, meg sok más telón is, de a hangerő le + bekapcs. gombbal mi a baj? :)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#725) Solad válasza nickedez89 (#724) üzenetére


Solad
őstag

Peldaul hogy nem igy szoktam meg es hogy nem is erzem megbizhatonak a mukodeset, sokkal gyakrabban allitgatom igy a hangerot minthogy kepet csinaljak :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#726) nickedez89 válasza Solad (#725) üzenetére


nickedez89
senior tag

Lehet még nem éreztél rá, nekem már 10-ből 10x sikerül.
Az a lényeg, hogy tök egyszerre kell megnyomni a két gombot! Kétkezes a művelet, de szerintem jól működik, persze tudom, a szokás nagy úr! :D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#727) Solad válasza nickedez89 (#726) üzenetére


Solad
őstag

Pont a ketkezesseg a gond. Mondjuk eleg nagy huvelykujjam van, menne eggyel is, de azert na :D

Fel orszagomat egy emuiert ;]

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#728) F_Peter válasza Solad (#727) üzenetére


F_Peter
őstag

Én a helyedben keresnék rá valami alkalmazást. Nálam már szinte teljesen át van szabva a teló különböző alkalmazásokkal. ☺

(#729) dreta válasza Balogns1990 (#716) üzenetére


dreta
tag

Szia! Nem kérdés, a Platinum 7-t válaszd. Szerintem nem fogod megbánni.

Solad: A telefon bal oldalán levő gombra beállítod, hogy képernyőmentést csináljon és ennyi. Ettől egyszerűbbet, jobbat nem is lehetne kívánni. Az előző telefonomon hangerő+home gomb párossal lehetett, na ott volt, hogy nem sikerült. Ezen 2 variáció közül is választhatsz, a gombok nyomáspontja tökéletes, elég nehéz hibázni. Én meg még olyan telefont nem láttam, amin a gyorsbeállításoknál kellene babrálni egy screenshotért. Meg fogod szokni hamar (:

(#730) C5-00


C5-00
csendes tag

Vodafone Smart Platinum 7 vagy Samsung Galaxy A5 (2016) vagy Huawei P9 Lite készüléket érdemesebb megvenni?
Vodafone előfizetésem van és a három készülék között nincs több 4 ezer forintnál. Mégis melyiket éri meg jobban megvenni? Az alkalmazásokat lehet az Sd kártyára helyezni? Mert a mostani Sony Xperia Sp nem engedi és a 8 GB kevés. Lényeg a fénykép minősége, a játékok gyorsasága. Fontos, hogy ne kelljen várni fél perceket a kezelés (alkalmazások, telefonkönyv megnyitása) közben és a böngészés közben az üzemidő sem árt, ha nagyobb, mint a mostani 3 órás kijelző ideje.
És még esetleg ott az Lg G4 is lehetőségként. Igaz az 14 ezerrel több, de ha annyival jobb, akkor kiadok érte annyit. Bár az üzemidejéről nem sok jót olvastam.

(#731) F_Peter válasza C5-00 (#730) üzenetére


F_Peter
őstag

Az A5-el épp most volt a kérdés, arra jutottunk hogy az a5—nek nem igazán van előnye. A P9 lite nekem ízlés alapon esett ki, ahogy a sima p9 is, így mélyebben nem is mentem bele. Mindenesetre az jobb alternatíva mint az a5, viszont tárhelyben, memóriában, kijelzőben, hangban meg mindig a platinum nyer. Youtubeon vannak sebesség összehasonlítások is.

Sd kártyára lehet tenni alkalmazásokat, viszont azt tudni kell hogy a gyors sd-k sem tudják felvenni a versenyt a belsőtárral, így lassabb lesz. Ez minden telón igaz. Ezért tartom fontosnak a belsőtár méretét.

(#732) nickedez89 válasza C5-00 (#730) üzenetére


nickedez89
senior tag

A 32GB belső is kevés lenne neked? Mert ebben annyi van és javaslom is annak a használatát mert sokkal gyorsabb mint az SD!

A felsoroltak közül kamerában a G4 a nyerő, ez egyértelmű, viszont a Platinum is jó képeket csinál, tehát nem kell nagyon kompromisszumot kötni, főleg hogy kárpótol a jó üzemidő, gyorstöltés, remek kijelző, szuper sztereó hangszórók..
Én ezek közül a Platinumot venném, P9 Lite -ot vettünk fateromnak és nem győzött meg igazán, pedig az Emui-t szeretem, több honorom is volt!

Xperia SP után nagy ugrás lenne neked ez a készülék, nekem honor 7-ről is az volt!:)

Ja és amoled után nem akarsz többet mást! Nálam is bekerült a kritériumokba!:D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#733) Solad válasza C5-00 (#730) üzenetére


Solad
őstag

Platunim. P9lite nagyon szimpatikus, baratnomnek az van, de gyengebb telefon. Ha nem baj hogy nagyobb a platinum es kicsivel gyengebb az akksija, akkor legyen ez.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#734) Balogns1990 válasza C5-00 (#730) üzenetére


Balogns1990
csendes újonc

Majd írj hogy melyik telót vetted kiváncsi vagyok a döntésedre mivel én is a két teló között vacilálok :)Na meg persze a tapasztalatodat is.

[ Szerkesztve ]

(#735) F_Peter válasza Balogns1990 (#734) üzenetére


F_Peter
őstag

Amúgy csak kíváncsiságból, mi szól számodra az A5 mellett a méreten kívül?
A méretet amúgy kézben próbálgasd, de ezt már írtam.

(#736) rolee777


rolee777
tag

Sziasztok !
Már egy ideje feljött a hangerőgombok oldalán a hátlapom! Elengedte a ragasztás!
Esetleg van más is aki így járt?

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#737) nickedez89 válasza rolee777 (#736) üzenetére


nickedez89
senior tag

Uh, nem szép!
Nem szoktál esetleg sokat játszani? Illetve nagyobb melegedéssel járó tevékenységet csinálni? Pl. GPS használat töltés közben?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#738) F_Peter válasza nickedez89 (#737) üzenetére


F_Peter
őstag

Én szoktam és nincs ilyen. Irány a garancia.

(#739) oroszpeter_f válasza oroszpeter_f (#679) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Hurrá! Visszakaptam a telefonom!

Úgy néz ki, hogy megoldódott a galéria problémám, ugyanis alaplapot cseréltek a telefonomban. Nem volt ok nélküli a hirtelen elsötétedés, meghalása a telefonomnak legutóbb.

Boldogan hoztam haza, minden rendben, majd a villamoson megnyitom a kamerát és már csak nevetni tudok: vagy rosszul rakták össze és maradt még kis törmelék belül, vagy az új alaplapon lévő kamera a ludas, de eltüntethetetlenül ott van pár fekete folt minden képen. Azt már meg sem említem, hogy kis karcok kerültek a kamera üvegre.
Mellékelem miről van szó. Szerdán újra küldöm, immáron 3. alkalommal szervizbe! Beleíratom, hogy lehetőség szerint ne formázzák már a telefont, csak a kamerát tisztítsák ki.
(bal oldalon az eredeti kép, jobb oldalon a kinagyítások a foltokról).

[ Szerkesztve ]

(#740) nicu71 válasza oroszpeter_f (#739) üzenetére


nicu71
addikt

Úristen ez nagyon gáz :Y
Szégyen kategória amit művelnek egy 100 ezres telefonnal .

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#741) oroszpeter_f válasza oroszpeter_f (#739) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Mára sokkal nagyobb területen, más mintázatban "mulattatnak" a kis törmelèkek.
Megpróbálom tesztelgetni mikor mozdulnak vagy mi hatására, de eddig nincs siker a nyomozásban.

[galéria link]

Update: ütögetésre most elkezdtek ugrálni. Boldog vagyok mert már biztos: egy szimpla összeszerelési hiba miatt kell megint nélkülöznöm a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#742) rolee777 válasza nickedez89 (#737) üzenetére


rolee777
tag

Nem, egyiket sem! :(

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#743) oroszpeter_f válasza oroszpeter_f (#741) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Ha az eddigiek még mindig nem lennènek elegek, ma kibukott, hogy a törmeléken kívül a kamera fókuszrendszere is rossz.
Nem élesít, 1.5-2.0m-en túl lévő dolgok homályban maradnak, még manuális mód végtelen fókuszállítása se segít.

(#744) nickedez89 válasza oroszpeter_f (#743) üzenetére


nickedez89
senior tag

Neked nagyon elszúrták a telefonod az biztos! Lassan már cserét is kérhetnél! :W

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#745) oroszpeter_f válasza nickedez89 (#744) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Sajnos nem lehet cserét kérnem.
Ha jól tudom, törvényileg nem köteles cserélni a készüléket ill. az ügyfèl is csak abban az esetben kérvènyezheti, ha 3x ugyan azzal a hibával került be a telefon.
Ahogy írtam, legutóbb alaplapot cseréltek, szóval a belseje teljesen új, a galériával sincs problémám, de ez a kamera mizéria elég rossz. Lehet, hogy az új alaplap kamerájával van probléma? Megint cserélni kell majd?!
Ami zavar, hogy július 18.-a óta (vásárlás) a mostani szervizzel kb. 5.5 hetet tölt majd szervizben. Több, mint egy hónapot nem tudtam használni és az elejétől hibás volt, csak nem bukkant ki, nem tűnt fel a galéria lassúsága. Arról nem is beszélve, hogy az első szerviz után 10 napra halt meg a telefon, most a 2. szerviz után pedig szinte azonnal, 2 napon belül viszem vissza. De ez is csak az ünnepnap miatt lett két nap.

[ Szerkesztve ]

(#746) Joke76


Joke76
csendes újonc

Na most adjatok tanácsot! Amit pár hete irtam hogy kezd leválni a hangszorom boritása,most komplett lejött. Bevittem a Vodafonhoz,megvigasztalt a hölgy hogy elküldheti szervizbe,de vissza fogják dobni ,,nem rendeltetés szerű használat,, cimen. Nesze neket 100 ezres telefon. Azt tanácsolta hagyjam igy... Igen,csak ha ugy hagyom pikk pakk bekoszolodik a hangszoro belseje és akkor annyi neki.

(#747) F_Peter válasza Joke76 (#746) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem ne hagyd annyiba. A hátlap elengedése felül (pont ott ahol a legmelegebb tud lenni a teló) és ez is leginkább arra mutatnak, hogy vagy nem jól ragasztották vagy nem jó ragasztót (nem bírja a hőt) használtak. A sérülés nem kívülről történt hanem belül elengedte a ragasztó. Van egy külön garancia topik, ott is érdemes megkérdezni, de úgy tudom most még nekik kell bizonyítani hogy a te hibád volt és nem fordítva.

(#748) dreta válasza Joke76 (#746) üzenetére


dreta
tag

Sziasztok!
Azt pont nem a vodafone-os hölgyike fogja megmondani, hogy azt te rendeltetésszerűen használtad vagy sem. Ha ennek a gyanúja fel is merülne, akkor azt bizonyítaniuk is kell. És azt nehéz lesz, pláne ha más külsérelmi nyom nincs a telefonon. Ha van rá lehetőséged, javaslom vidd el másik vodafone boltba, ahol kevésbé arrogánsak.

(#749) dreta


dreta
tag

De hogy a néhány negatívum után egy kis pozitív is legyen itt a topicban: ma megérkezett külföldről a várva várt tok a telefonomra. Az átlátszó rész legalább 1 mm vastag, kemény műanyag, körben pedig nagyon jó minőségérzetű, kemény gumiszerűség. Kisebb kihívás volt rátenni, ez nem fog róla lejönni zsebben, mint a hazai voda boltban vásárolt ilyen-olyan minőségű szilikon verzió.




(#750) nickedez89 válasza dreta (#749) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez nagyon jónak tűnik!
Hogyan rendelted és mi az ára? :)

#746 Joke76:
Ne hagyd annyiban semmiképp, ez egyértelműen garanciális probléma!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.