Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) nickedez89 válasza nagy@gmx.com (#149) üzenetére


nickedez89
senior tag

Helyes-helyes! Népesedjünk! :C

Kampó: Ja értem! 100-ért azért én sem vettem volna meg kp-ra! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#152) Joke76


Joke76
csendes újonc

Valamelyik oldalon olvastam hogy valami gond van a G4 el, kikapcsol,logo megjelenik és helló. Ez konkrétan passz hogy mitől . viszont 2 év gari. Platinumra azt mondták a vodánál 1 év.

(#153) nagy@gmx.com válasza Joke76 (#152) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

2 év gari van rá, legalábbis az értékesítő hölgy ezt mondta.

(#154) Joke76


Joke76
csendes újonc

Akkor jól informált minden értékesítő! :D
Nem tudom eldönteni, bemutató darab itt nincs kinnt.
2 éves szerződéssel hoznám, és nincs kedvem mellé nyúlni,hogy pár hónap múlva csere legyen. Nagy elvárás nincs, kép jó legyen, gyors, akadozás mentes.

(#155) nickedez89 válasza Joke76 (#154) üzenetére


nickedez89
senior tag

2 év gari van rá!
Mi sajnos nem tudunk helyetted dönteni.
A megbízhatóságról annyit, hogy van itthon egy Vodafone Smart II -es kb. 4 éves teló amit a gyerekek gyaláznak itthon (szintén alcatel gyártmány) és mai napig kutya baja! :D
Ha ez is hozza majd ezt akkor egy szavunk se lehet!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#156) Kampó válasza nickedez89 (#155) üzenetére


Kampó
senior tag

Smart 2 marhajóvolt imádtam :) 15990 vettem jártyásan anno aranyos jópofa telo volt;)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#157) nickedez89 válasza Kampó (#156) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ja-ja, jó kis teló csak már akkor sem volt egy szélvész! :C
Viszont működött/működik rendesen és tényleg lehetséges vele értekelhető fotót lőni pedig abszolút alsó kategória volt!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#158) Kampó válasza nickedez89 (#157) üzenetére


Kampó
senior tag

De az akkori 2.3 as droid mellé a 800 as proci meg az 512 ram 320*480 as kijelző, alsó házban nagyon jó kombo volt (htc wildfire s, kamerát leszámitva, ezen a szinten volt 4x ilyen drágán) a kamerája kifejezetten jó képet lőtt a 3,2 mpx ís fix fókusz ellenére. Jó látni hova fejlődött a sakátmérkás telok csoportja a vodánál :)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#159) nickedez89


nickedez89
senior tag

Ha valakit érdekelne, itt találtam egy root leírás-t a telóhoz. Nem tudom működik-e, mert nem próbáltam!

Egyéb infóként annyit tudok még, hogy a recovery -be a hangerő fel + bekapcsoló gomb együttes nyomva tartásával lehet belépni. (Természetesen kikapcsolt állapotból indítva)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#160) Joke76


Joke76
csendes újonc

Na! Én idő közben megvettem. A hangszoroja valoban brutális. A kijelző durván jó. A hátulja kissé csuszós. Reggel óta nyúzom kb 70% volt benne, most 20%. Net, zene, kb. 2 ora telefonálás. Go launcher alkalmazással elég pofás lett. Kamerája jó, de valamiért ugy vettem észre 16 mpixelen zajosabb mint 12-n. Teljesen korrekt. Már ..az én kevéske tapasztalatom szerint.

[ Szerkesztve ]

(#161) nickedez89 válasza Joke76 (#160) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv. a "klubban"! Jó választás! :C

Go Launcher miért jó? Tudnál képernyő képet dobni?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#162) Joke76


Joke76
csendes újonc

Azzal full áttudom modositani a menu megjelenitest,témák hada... Nekem nagyon bejon.
Hogyan tudok képet csatolni?

[ Szerkesztve ]

(#163) nickedez89 válasza Joke76 (#162) üzenetére


nickedez89
senior tag

Hangerő LE + Bekapcs. gombot megnyomod egyszerre és képernyő képet csinál! ;)

Kösz a privit! :R

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#164) Joke76


Joke76
csendes újonc

Azt tudom, csak forumhoz nem tudtam csatolni :D
http://www.kepfeltoltes.hu/view/160714/Screenshot_20160714-201559_www.kepfeltoltes.hu_.png

(#165) nickedez89 válasza Joke76 (#164) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem kicsit "erős" lenne ez a téma de amúgy jó! :D

Azt a trükköt tudod, hogy lehúzod a gyorsbeállításokat (tudod, két ujjal a teló tetejéről), és a fogaskerék ikonra ha hosszan nyomsz (folyamatosan nyomod), egyszer csak kiírja hogy rejtett menü engedélyezve vagy valami ilyesmi és onnantól megjelenik a beállításoknál alul egy "kezelőfelület hangoló" nevű menüpont.
Ott pl. be lehet kapcsolni, hogy az elem ikonon belül jelezze a töltöttség százalékát!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#166) Joke76


Joke76
csendes újonc

Nőből vagyok, nekem ez pont jo :D :D de van nagyon sok pasinak valo. :D

(#167) nickedez89 válasza Joke76 (#166) üzenetére


nickedez89
senior tag

Jaaa, így már értem, nem szóltam! :D :B

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#168) Joke76


Joke76
csendes újonc

Valahogy éreztem ,hogy fura lesz a tekintet ha képernyő mentést küldök. Kár hogy a görgetésmintákrol nem tudok küldeni. Baromira személyre szabhato minden. Sms küldő felület is.
Itt van a menüről:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/160714/Screenshot_20160714-205724_www.kepfeltoltes.hu_.png

Azt már megtaláltam az elején! ;)
Jaaaa és nem tudom feltűnt-e?! A google sarch bar nincs ott!!

[ Szerkesztve ]

(#169) nickedez89 válasza Joke76 (#168) üzenetére


nickedez89
senior tag

Tényleg! Azt hogy tüntetted el?? :Y

A menü jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#170) Joke76


Joke76
csendes újonc

:D :D launcherrel azt törölsz a képernyőről amit akarsz! ;)
Nálam az volt az első! Amugy olvasgattam visszább,hogy lötyög a gomb. A kikapcsolo gomb nálam is zörög, de lesz...om. Működik! :) maga a telo jo!

(#171) nickedez89 válasza Joke76 (#170) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor már kezdem kapizsgálni a launcher hasznát! Eddig nem volt rá szükségem azért nem tudom valószínűleg! :)

Én tényleg nem érzem/hallom hogy lötyögne a gomb! Lehet nekem valami "szpesöl" edition -t adtak el! :D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#172) Joke76


Joke76
csendes újonc

Most jobban figyeltem,nem a kikapcsolo ,hanem a kamera gomb zörög,de nem vészes. Nagyon nem is használom.
Képeket viszont manual módban szebbet lő,mint automata módban. Fókuszálást eddig egyszer nem talalta el. ( kb 100 bol)

(#173) nickedez89


nickedez89
senior tag

Na ez kemény volt!
Olyat csinált a teló, hogy egyszer csak nem reagált sem a bekapcs. gombra, sem a hangerő le gombra!
Már azt hittem elszállt a két gomb vagy valami!

Aztán rájöttem hogy megpróbálom force power off -olni tehát hosszan nyomtam a powert kb fél percig és így kikapcsolt!
Utána restart után minden oké! :F

Ez meg mi a fene lehetett? :Y

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#174) nickedez89


nickedez89
senior tag

Az "Ambient Display" vagyis nálunk "Álmodozás" néven futó funkció nálatok is kiszámíthatatlan?

Tehát mikor pl. asztalon van a teló kikapcsolt kijelzővel és hozzáérek vagy felemelem, akkor felvillantja az órát illetve az értesítéseket (ha éppen vannak)!?
Csak hogy nálam hol csinálja, hol nem és nem tudok rájönni mitől függ?
Van hogy épp hozzá érek és előjön, van hogy rázhatom is ahogy akarom, akkor is sötét marad a kijelző!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#175) Joke76


Joke76
csendes újonc

Nálam működik, de van hogy kell neki kb 20 masodperc hogy rájojjon h megmozditottam.
Nem probaltal securityt tenni a telora? Az elozo telefonom ugyanezt csinalta, telepitettem a takarito programot es helyre rakta. Ezen is rajta van. Sok szemetet ossze lehet szedni,amitol megkattan.

[ Szerkesztve ]

(#176) nickedez89 válasza Joke76 (#175) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem kezdettől így működik! :F
Amúgy clean master van fent, napi egy takarítást végzek vele esténként..

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#177) Joke76


Joke76
csendes újonc

A C. M. kevés. CM Securityt tedd rá! Az komplett kitakarit mindent. Probald meg. A clean m. csak ( hulyen mondom) feluletesen takarit. A cm security total atvizsgal mindent.
Nagy szaki nem vagyok, de nekem ezek bejottek! Egy probat meger!

(#178) nickedez89 válasza Joke76 (#177) üzenetére


nickedez89
senior tag

Köszi, ugyanaz.
Szerintem ez ilyen és kész! :D
Ahogy írtad neked is van, hogy 20mp mire észleli, hogy hozzá nyúltál!

Értesítésekre legalább jól működik! :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#179) retroid


retroid
senior tag

Hali

Pokémon GO megy rajta?
Tapasztalat?
Engedi a Google Play Store felepíteni és letölteni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#180) Kampó válasza retroid (#179) üzenetére


Kampó
senior tag

m4 aquán is ment :R: ez combosabb telo simán mennie kell XDXD

AMD volt AMD van AMD lesz

(#181) nickedez89 válasza retroid (#179) üzenetére


nickedez89
senior tag

Letöltöttem, kipróbáltam elindul persze, viszi! ;)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#182) retroid


retroid
senior tag

Köszi a válaszokat! :R

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#183) laci_csk


laci_csk
senior tag

Osszes eddigi hozzaszolonak: egy napja vagyok boldogtalan tulajdonosa egy ilyen telonak. Egy rakas szar egy az egyben, csalodas minden szempontbol szamomra a Sony T2 Ultra utan, vagy barmelyik Sony telohoz hasonlitva. Elementaris dolgok hianyoznak belole ami barmilyen sony teloban benne van. Hiaba a nagyon jo hardwer ha a szoft egy nagy szar.

Xperia XZ3

(#184) nickedez89 válasza laci_csk (#183) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem vagy semmi!
Akkor most menj be a nexus topicba is és ott is add ezt elő légyszi mert ugyanez a szoft van rajta! Ezt hívják vanilla droidnak!
Amire neked szükséged van, azt pakolod rá szépen magadnak és nem tele rakva kapod!
Ezt tudhattad volna megvétel előtt is, ha elolvasod a tesztet róla és látod hogy gyakorlatilag szűz droid van rajta..! :U

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#185) Kampó válasza laci_csk (#183) üzenetére


Kampó
senior tag

ha ugyis utálod szivesen adok érte egy tcl 3g3m et :D:D :C

AMD volt AMD van AMD lesz

(#186) laci_csk válasza nickedez89 (#184) üzenetére


laci_csk
senior tag

Akkor pl mondjad meg, hogy kapcsolom be videozasnal a ledet? Hogy teszek szunetet a videozasba?

Mikor sony-m volt semmilyen mas alkalmazas nem tudta helyettesiteni a sony cuccokat, minden amit kiprobaltam a playrol (meg penzert is vettem sok dolgot) szarabb volt annal ami egy sony teloban eleve benne van, akkor hogy allunk a vanillaval? Ez a telo csak meggyozott arrol hogy soha tobbet mast mint sony-t, de sajnos ez csak ket ev mulva tortenhet meg.

(#185) Kampó me'g nem utalom de arra haladunk. Nem fogom hasznalni csak elementaris dolgokra mint sms chat es telefonalas, mert me'g a netnel sem tudja normalisan/egyaltalan tordelni a szoveget. Ez hosszu ket ev lesz. :W

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#187) nickedez89 válasza laci_csk (#186) üzenetére


nickedez89
senior tag

Úgy kapcsolod be a ledet, meg teszel szünetet a videóba, hogy letöltesz egy másik camera appot a play áruházból!

Esetleg bemész az android alkalmazások topicba, és megkérdezed melyik a legmegfelelőbb app számodra, vagy mondjanak olyat, ami hasonló mint a Sony -é!

Nem azzal van a gond, hogy nem tetszik a teló, hanem inkább azt nem értem miért nem próbáltad ki mielőtt megvetted? Ha neked vannak bizonyos funkciók amik fontosak számodra, akkor azokat ki kell próbálni megvétel előtt!

Amúgy ha annyira nem tudsz kibékülni vele, akkor megpróbálhatod elintézni, hogy hozol helyette másikat!
3 napon belül lehet ilyet elvileg!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#188) oroszpeter_f válasza laci_csk (#186) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Add el a telefont és nem lesz bajod.
Nem neked való, mert beleszerelmesedtél a Sonyba. Minek vettél mást? A teszt elég egyértelmű volt.

Amúgy user error egy részről:
Auto módban bekapcsolod a vakut fixen, majd így nyomsz rá a videóra és menni fog a led.
A pause gomb hiánya jogos. Tölts le egy kamera appot playről amiben benne van és ez is meglesz.

Én 3 napja használom a telefont és nagyon tetszik, azt hozza amit vártam tőle. Csak ajánlani tudom!

Egyedüli kérdésem: A kezdőképernyőről balra simítva előbukkan a google (miután letiltottam a tips-et), ezt nem tudja valaki, hogy ki lehet-e kapcsolni? Letiltani a google alkalmazást nem lehet -értelemszerűen- így ez az út nem járható.

(#189) laci_csk válasza nickedez89 (#187) üzenetére


laci_csk
senior tag

Na latod, eppen ez a lenyeg, hogy ami ott van az semmit sem er, ezen mar reg tul vagyok mikor elegedetlenkedtem a sonyval kapcsolatban, evekkel ezelott. :(

(#188) oroszpeter_f : akkor ezek szerint en tobbhoz vagyok szokva. A ledes dolog mukodik, koszi szepen, akkor a telo csak felig szar. :D Vagyis nem a telo, mert az OK, hanem a szoft.

Ha mar tettek kameragombot, ami dicseretes, akkor miert nem oldottak meg autofokusszal is pl Sony modra.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#190) laci_csk válasza oroszpeter_f (#188) üzenetére


laci_csk
senior tag

Most jottem ra miert a samusoknal videozas kozben eg a led akar nappal is, hat ezert, na ez a user error. Majd erre kulon odafigyelek. :D Koszi megegyszer a tanacsot.

Es akkor en is segitsek a problemadban, a "display" menuben az elso opciot "home screen" kapcsold ki, es akkor oda is azt teszel amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#191) nickedez89 válasza oroszpeter_f (#188) üzenetére


nickedez89
senior tag

Tegyél fel egy másik launcher -t! Nekem is itt nyitották fel a szemem erre! (Joker76) :D

Én a nova launchert raktam fel, nagyon baró! De rakhatod a Go launchert is vagy amelyiket gondolod!

Így a google kereső sáv is eltüntethető szépen a teló tetejéről! ;)
Meg rengeteg mindent állíthatsz utána

laci_csk: "Ha mar tettek kameragombot, ami dicseretes, akkor miert nem oldottak meg autofokusszal is pl Sony modra."
Ezt hogy érted? Autófókusz nélkül lő képet? :F Nekem mindig jól befókuszál!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#192) laci_csk válasza nickedez89 (#191) üzenetére


laci_csk
senior tag

Ugy ertem hogy mikor lenyomod "felig" befokuszal es tovabb nyomva kepet csinal mint a fenykepezogepeknel, ket pontban van az erzekeloje a gombnak. Meg aztan tehettek volna az atlos sarokba, a jobb felso sarokba, ne a huvelykulyammal kelljen megnyomjam. Es aztan a zoom, hol van? Erre lennenek a hangero gombok.

A kepek relative jok, csak a jobb oldalon nem fokuszal rendesen, elmosodott kisse a kep. A jobb also folso sarok.

Nem szeretem sem a nova sem a go launchert, mindegyik csak par orat volt fonn anno. Ezzel nincs kulonosebb gondom.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#193) nickedez89 válasza laci_csk (#192) üzenetére


nickedez89
senior tag

Értem, ezt én még nem is próbáltam, nem kamerázni használom a kamera gombot, hanem alkalmazást (jegyzet) előrántani izibe!

Az hogy hova esik a gomb, tőled is függ! Ne balra döntsd a telót, hanem jobbra és akkor a jobb mutató ujjaddal kell nyomni! :D

A launcher-t meg nem neked írtam!

Amúgy a jót is lásd meg azért! Kijelző, hangzás, tök gyorsan tölt és jól is bírja.. stb.! :))

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#194) oroszpeter_f válasza nickedez89 (#191) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Közben megérkezett a segítség, köszönöm laci_csk! :) Működik!

Nem látom értelmét a launchert feltenni így, hogy már ez is megoldott.
A google keresősáv először azt hittem, hogy zavarni fog, de teljesen megbékéltem vele. Csak ezért nem fogom feltenni, plusz alkalmazás plusz akksi fogyasztással. Egyéb előnye micsoda? :)

Engem sokkal jobban zavar, hogy a képernyő rovására vannak a "gombjai", eddig mindig olyan telefonom volt, ami a képernyőn kívüli fekete sávban voltak navigálhatóak. Ezzel is kezdek megbarátkozni, egy előnye van csak: variálható a gombok sorrendje, így a gyári helyett beállítható más sorrend is.

Korábban olvastam, hogy rázásra sokaknak nem megy az óra felbukkanása, csatlakozok a sorhoz. :) Értesítések esetén magától felugrik, de amúgy nagyon ritkán sikerül előcsalnom az órát.

A Smart Lock viszont jól teszi a dolgát. Csak a megbízható arc lehetőséget állítottam be neki, de tényleg felold ujjlenyomat vagy minta nélkül akkor, ha "lát".

Ja, és a kamera gomb nekem is zörög. De minek rázzam a telefont és hallgassam közelről? :) Ez nem olyan zavaró dolog amivel ne lehetne együtt élni, szimplán fura az ilyen árkategóriában. Ha nem írjátok, nem tudom mikor jöttem volna erre rá.

[ Szerkesztve ]

(#195) laci_csk válasza oroszpeter_f (#194) üzenetére


laci_csk
senior tag

"Korábban olvastam, hogy rázásra sokaknak nem megy az óra felbukkanása, csatlakozok a sorhoz." Nem razasra hanem csak eleg ha megmozditod, aztan kell hagyni egy ideig (kb egy perc, ezt meg nem teszteltem le) es aztan megint mozgasra elojon.

(#193) nickedez89: azert a kijelzo az most inkabb hatrany mert egy csomo jatek nem megy a nagy felbontas miatt, egy fullHD is eleg lett volna, de minosegileg nagyon csucs valoban. Az aksi gyorstoltes az tenyleg szuper, de zabalhatna kevesebbet a telo. A hangzas a beszednel azert nagyon gyenge, rosszul hangzik, de a ket stereo speaker valoban nagyon jol teszi a dolgat.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#196) Ku'leth válasza laci_csk (#186) üzenetére


Ku'leth
tag

Esetleg ha feltelepíted rá a sony -n lévő programokat ? :U

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#197) laci_csk válasza Ku'leth (#196) üzenetére


laci_csk
senior tag

Az csucs lenne, de sajnos nem lehet. Azert is vettem ezt a telot mert a vas benne nagyon ott van, es egy ilyen vassal rendelkezo sony egyelore nincs. Amugy olcson vettem hosszabbitasra, csak ket ev, majd csak eltelik.
Akkor mar emlitsem meg a temazgathatast is, ami itt nincs, meg hogy ha huzom jobbra vagy ballra a hatter nem mozog, stb. Van itt meg mit "kitalalni" a vanilla-nak.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#198) Ku'leth válasza laci_csk (#197) üzenetére


Ku'leth
tag

Ha a /system alól kiszeded az apk -kat, nem telepíthető az új telódra ?

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#199) oroszpeter_f válasza laci_csk (#195) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Nekem így se megy, mindegy, ez van.
Értesítéskor jön csak fel.

(#200) Kampó válasza laci_csk (#197) üzenetére


Kampó
senior tag

Az be àllithato hogy fix legyen a hàttér vagy lapozható, témàkat meg launcherekkel tehetsz fel, amik az ikonokat is cserélik betűtipust mindent szedhetsz le hozzà. Én össze tenném a.két kezem egy ilyen teloért :) adok egy m4 aquat meg 25000 et érte. ;)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.