Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) laci_csk válasza nickedez89 (#300) üzenetére


laci_csk
senior tag

A leejtestol nem ved a folia. :N
Epp most neztem meg nagyitoval, es alig van keves apro karc a folian, ami rajta volt mikor vettem. Igy egy jo darabig meg rajta is marad. Abszolut nem banom, hogy nem huztam le rola az elso pillanatok heveben. :C

Xperia XZ3

(#302) Oleg1 válasza nickedez89 (#300) üzenetére


Oleg1
újonc

Sziasztok, csatlakoztam hozzátok, mint Platinum tulaj! :)

A vodás fóliát (vagy inkább üveg) nem próbáltátok? Igaz 3.000,- de jól illeszkedik, és elég erős is.

[ Szerkesztve ]

(#303) laci_csk válasza Oleg1 (#302) üzenetére


laci_csk
senior tag

Udv koztunk, es hasznald egeszseggel.

Xperia XZ3

(#304) F_Peter válasza laci_csk (#303) üzenetére


F_Peter
őstag

Sziasztok!

Szintén zenész tegnap óta. :)

Mivel most használok elsőnek 6-os droidot is meg ezt a telefont kérdezősködöm, hátha kapásból tudtok tippeket adni.

- Dupla koppintásos képernyő zárás/feloldás elérhető alapból vagy csak alkalmazással? (ha van esetleg valakinek erre bevált alkalmazása azt köszi).
- ujjlenyomatokhoz lehet automatikus alkalmazás indítást rendelni? Ha igen hogyan?
- Leszedtem az új frissítést, amúgy nekem is elsőnek ugyanazt a hibát amit feljebb is írtak (ráadásul és két készülék van és mind a kettőn ezt csinálta); leválasztottam az SD kártyát majd vissza és utána ment is.
35 tételt sorolt frissítésnek, erről nem talált még senki infót hogy mit csináltak?
- Én is gyors töltőt kaptam mind a két készülékhez.
A Válaszokat előre is köszi.

(#305) laci_csk válasza F_Peter (#304) üzenetére


laci_csk
senior tag

Dupla kopp nincs, es nem hiszem hogy valami alkalmazas ezt tudna.
Az ujlenyomat olvaso (amit en fel napig hasznaltam :B ) az azonnal kinyitja a kepernyot, ahogy hozzaertel. nem kell gombnyomas, es akkor felesleges a duplakopp, mivel ez praktikusabb, jol is mukodik amugy.

Tipp: 5 ujjat lehet hozzarendelni, en a mutatoujjamat rendeltem csak hozza, az egyiket 3x a masikat 2x, mindenfele poziciobol, es nagyon primaul mukodott, nem is volt melletalalat majdnem egyaltalan.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#306) F_Peter válasza laci_csk (#305) üzenetére


F_Peter
őstag

LG-ről jöttem és már nagyon megszoktam, ezért gondoltam. Amúgy alkalmazás van rá, de még nem próbáltam, lehet többet árt és inkább megszokom. Köszi.

Ujjlenyomatnál olyanra gondoltam, hogy valamelyik ujjamhoz hozzá rendelek automatikus alkalmazás indítást. valahonnan rémlik hogy van ilyen benne, de már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#307) laci_csk válasza F_Peter (#306) üzenetére


laci_csk
senior tag

"Ujjlenyomatnál olyanra gondoltam, hogy valamelyik ujjamhoz hozzá rendelek automatikus alkalmazás indítást. valahonnan rémlik hogy van ilyen benne, de már nem emlékszem."
Itt passzolok, nem ertek hozza. Azt irja az ujlenyomat beallitasanal hogy lehet fizetni vele, es bejelentkezni bizonyos helyekre, de passz...

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#308) nickedez89 válasza F_Peter (#304) üzenetére


nickedez89
senior tag

Dupla koppos feloldást tud a Nova Launcher például, de csak a prime verzió ami fizetős!

A frissítés pedig elsősorban a frissebb android biztonsági hibajavító csomagot tartalmazta, illetve az Optimiser nevű appot ami elég hasznosnak bizonyul nálam!
Nekem valamelyest az üzemidő is tovább nőtt tőle.

Ujjlenyomathoz appot rendelni alapból nem lehet, én nem találtam ilyen lehetőséget, de valószínűleg megoldható 3rd party appal! Kérdezz rá az android alkalmazások topicban!

LG-m nekem is volt, ahhoz képest elég puritán a szűz droid, de megszokható, illetve majdnem minden megoldható általában!
LG -ben én a Qslide-ot szerettem nagyon, itt sem ártana valami hasonló, vagy osztott képernyő!

Oleg1: Van a vodánál hozzá edzett üveg? :Y

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#309) F_Peter válasza nickedez89 (#308) üzenetére


F_Peter
őstag

Nekem majdhogynem egyből ment fel a frissítés így nem nagyon van összehasonlítási alapom, ezért érdekelt hogy mi lehetett benne.

Igen, egyetértünk az LG-vel kapcsolatban, meg nyilván sok más telefonhoz képest is puritánabb a nyers droid, de ennek is meg van a maga előnye.
Igen Qsliedot én is, meg például az arc érzékelős ébrentartást. Keresgetek ilyen lehetőségeket, ha esetleg találok jól működő megoldást majd megosztom itt.

Az ujjlenyomat menü alatt amúgy írja is: " A telefonja feloldása mellett a vásárlások engedélyezésére és az alkalmazások elérésére is használhatja az ujjlenyomatát."

(#310) F_Peter válasza F_Peter (#309) üzenetére


F_Peter
őstag

Ja, és lehet semmi újdonságot nem mondok, de a legördülő menübe sikerült kitennem új dolgokat. Nekem például kényelmesebb ha onnan indítom a hotspotot, de mást is belehet oda integrálni.

(#311) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Kicsit off az aktuálishoz, de egészen jól működik mostanság az ambient display.

(#312) nickedez89 válasza oroszpeter_f (#311) üzenetére


nickedez89
senior tag

Lehet, hogy javítottak valamit a frissítéssel rajta, bár én nem nagyon érzek különbséget, ugyanúgy szeszélyes!:D

F_Peter: A rejtett menü előhozásra gondolsz?("kezelőfelület-hangoló") Az nekem is megvan, Nexus 6P topicból néztem a turpisságot! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#313) F_Peter válasza nickedez89 (#312) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen igen, onnan indultam. Már nem tudom hogy én honnan én tudtam, de lehet hogy pont ebben a topikban olvastam. :)
Elsőre amúgy nem akarta elfogadni a dolgot, mert oké hogy átrendezhetem meg leszedhetem amit akarok, de a hozzáadásnál csak ad egy sávot ahova beírhatok egy nevet (semmi tallózás vagy alkalmazás kijelölés), így meg is lepődtem hogy ilyen egyszerűen működik.

Amúgy találtam több Qslide alkalmazást, de ezek elég csúnyák, még keresgetek majd. :)

(#314) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

http://www.ebay.co.uk/itm/PROTECTOR-ANTI-SHOCK-Screen-Glass-Tempered-Vodafone-Smart-Platinum-7-/112081118378?hash=item1a188e24aa:g:ykUAAOSwIgNXnPlD#shpCntId

Ezt nézzétek!
A leírásában 2.5D kerekítést ad meg. Rákérdeztem az eladónál, várom a választ. :)

(#315) F_Peter válasza oroszpeter_f (#314) üzenetére


F_Peter
őstag

Oszd meg majd a választ pls., engem is érdekel!

(#316) nickedez89 válasza F_Peter (#315) üzenetére


nickedez89
senior tag

Engem is! :K

Meg egy jó Qslide progi is! ;)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#317) laci_csk


laci_csk
senior tag

Ket nepja figyelem hogy az Android OS nagyon eszi az akksit. A tegnap pl. 66%-ot csak ez zabalt fel.
Az este ota 9%-ot reggelig, nem is hasznaltam a telot csak ebresztesre es nem is jelenik meg mas fogyaszto, akkor hogy hozzak ki ebbol a telobol nagy SOT-ot, mikor a kepernyot meg be sem kapcsolom es mar nincs aram.?

Xperia XZ3

(#318) F_Peter válasza laci_csk (#317) üzenetére


F_Peter
őstag

Ugyan nálam még csak a második éjszakán van túl, de éjszaka az Android OS 1% evett, mid a két éjszaka.
Szoftver frissítés? Egy próbát megér, hogy újraindítod és kikapcsolsz minden aksis programot.

(#319) george


george
csendes tag

Sziasztok. Telefon vásárlás előtt állok. Dillemma, hogy milyen legyen. Én fogtam néztem ezt a vodás telót nagyon szép nagy nagy tudású, ami vissza tart az az, hogy legyártat a voda egy ilyen kaliberű telót és nincs hozzá semmi itthon. Másik kérdés, hogy mit bír ez a teló ugyanis nagyon új még és nincs hosszú távú tesztje csak amit ír pár ember aki ilyet vett.
Gondolkoztam ezekben: P9 és a LITéje, Samsung s6 edge, samsung A5 2016, samsung s7

Voda előfizum van de telót nem vettem decemberben most tudok 18-án telót venni.

Mit ajánlotok? Én nem játszok a telón, csak navi meg page face...

Köszi :R

(#320) laci_csk válasza george (#319) üzenetére


laci_csk
senior tag

Az Alcatelnel az Idol4s a replikaja, es elvileg ami arra jon support az erre is jo.

Xperia XZ3

(#321) nickedez89 válasza george (#319) üzenetére


nickedez89
senior tag

Elég nagy a szórás azok között amiket írsz! Árban sem mindegy hogy 100e vagy 220!? :D

A teló nálam nagyon jól bírja, 5 óra SoT után szokott lenni még benne este 35%!
Ez nyilván felhasználás függő, ha játékkal teszi valaki bele az "időt" akkor ez nyilván redukálódik! Én inkább csak olvasgatok, böngészgetek, néha navi, youtube ilyesmi...
Egy s7 -el azért nem említeném egy lapon ezt a telefont, nagyon szuper, ha jó áron veszi az ember (max 60-70k), de 130 körül már ott a OnePlus3 például illetve egyéb komolyabb telefonok!

A kérdés te mennyit szeretnél rászánni illetve milyenek a felhasználási szokásaid?

Navi meg face, ilyesmire tökéletes amúgy ez a teló, plusz a hangja nagyon pazar ha ez számít valamit!

laci_csk: Az nem jó ha annyit eszik az OS! Nálam az 4. vagy 5. helyen szokott lenni képernyő, chrome, viber után valahol..!

Valami beragadhatott!
Nem telepítettél vmit mióta ez van? Újraindítás segít? Optimiser appot használod?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#322) laci_csk válasza nickedez89 (#321) üzenetére


laci_csk
senior tag

Ujrainditottam a telot, az Anrdoid OS lement 1%-ra de mit erek vele az akksi szazalek nem nott, azert hogy nem mutataja csak eszi. De ilyesmi mas telon is elofordult hogy az Android OS es a Google services sokszor az elso helyre kerul, ez koztudott hogy azok sokat zabalnak neha.

Xperia XZ3

(#323) nickedez89 válasza laci_csk (#322) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez így van, de annak mindig oka van!
Normális esetben nem szabad a fő fogyasztók között lenniük!

Inkább megtalálni nehéz néha, hogy mi okozza! Van hogy csak FR segít!

Nálam még nem volt ennél a telónál ilyen probléma szerencsére!

Azt viszont észrevettem, hogy flash tartalmú oldal böngészése közben tud melegedni rendesen és gyorsabban merülni is! Persze ez lehet a Chrome hibája is! :U

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#324) laci_csk válasza nickedez89 (#323) üzenetére


laci_csk
senior tag

Mikor tolton van es jatszok is, alig tudon tartani a kezemben olyan meleg lesz, ez a hatranya annak, hogy nem muanyag hanem fem es uveg.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#325) nickedez89 válasza laci_csk (#324) üzenetére


nickedez89
senior tag

Vagy előnye, különben szétolvadna!:D

Játék plusz gyorstöltés egyszerre? :Y
Az a kemény gyilok!
Olyan mint nyáron klíma nélkül navi töltés közben! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#326) oroszpeter_f válasza F_Peter (#315) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Sajnos a válasz nemleges, csak elírás.
Megírtam neki, hogy ne írja ki a 2.5D-t ha nem is az!

(#327) oroszpeter_f válasza george (#319) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Szia!

Szerintem navigációra ill. facebookozásra egy ennél sokkal olcsóbb telefon is megteszi.
Röviden és tömören: ebben az árban nem nagyon találsz kihívót, a Vodafone márka pedig csak azokat ijesztik meg, akik félősek. :) Mindenki tudja, hogy valamelyik nagyobb márka van "átcimkézve".

Nálam 3. hete tökéletesen megy a telefon, elégedett vagyok vele, hosszú távú tapasztalat pedig csak régi modellnél lesz. Sose vegyünk ezért újat semmiből? :)
Azért az is irreális lenne, ha akkora kiegészítő kínálatot várnánk mint egy samsung S modellhez. Ehhez is lesz sok dolog, csak a telefon frissesége miatt várni kell pl. pontosan illeszkedő üvegre. Szilikon tok, flip tokok már vannak (bár csak oldal nyitásúak).

Ha megfelel árban, bátran ajánlom a telefont.

(#328) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Ha esetleg valakit érdekel, felraktam a hardverApró-ra eladásra egy ilyen készüléket, ami teljesen új.

(#329) F_Peter


F_Peter
őstag

No, akkor még várnunk kell szerintem a 2.5d-re sajna.

George: Én is azt tudom mondani nagyjából amit az előttem szólok. Ez ár/érték kérdés. Én is nézegettem a Huawei P9-t és lite-ot, meg egyebeket is. Egymás tettem a specifikációkat meg az árakat és megnéztem hol mit kapok az árkülönbségért. Én ehhez a telefonhoz 80K-ért jutottam, és amennyivel többért jutottam volna máshoz annyit nekem nem ér meg a tudás különbség.
Na meg ízlés dolga is, hogy amikor megfogja az ember akkor mennyire szimpatikus + mit használ ki belőle.
Pl. valószínű hogy a P9 jobb képeket tud csinálni, de mivel nem vagyok nagy fotós én észre sem venném a különbséget, ellenben rendszeresen hallgattam eddig is telefonról zenét így nekem jól jön a jó (ami enyhe kifejezés szerintem :)) hangszóró.

A tapasztalatokra meg nagyon sokat kéne várni. Én 1,5 év után elolvastam a régi telefonjainknak a tesztjeit, nevetségesnek tűnt. Nem az hogy a fele nem igaz, hanem egyenesen az ellentettje lett a véleményem 1,5 után mint amit a tesztekben írtak. Pl. M4 Aqua-nak dicsérték a hangját meg a hívás hangminőségét. 3 telefonon voltunk túl, mert azt hittem hogy gyári hibás a készülék, mire kiderült, hogy nem hiba hanem ezek ilyen szarul szólnak. :)

(#330) Oleg1 válasza F_Peter (#309) üzenetére


Oleg1
újonc

Szia!

Nekem raktak valami frankó kijelzővédőt, ami pont passzol is rá. Hogy üveg-e? Nem tudom, meg se néztem a dobozát. De még othon megvan, megnézem mit ír. De én ennél sokkal jobbat nem is tudok elképzelni, passzol rá jól, és nem is karcolódik. Ott az üzletben a vodánál a csajok rá is tették azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#331) F_Peter válasza Oleg1 (#330) üzenetére


F_Peter
őstag

Szia.

Köszi! Érdekelne hogy üveg vagy sem.
Ahol én voltam ott sajna nem volt, meg amúgy is úgy gondoltam hogy nem gond, majd valahonnan rendelek, aztán még sem olyan egyszerű. :)

Más: Nem szoktam telon játszani, de csak úgy tesztből feltettem az Asphalt 8-at.
- teljesen korrektül futott és jól irányítható volt, az első 2 pályát nyomtam le, semmi akadás nem volt. (beállításokban automatikusan high-ra tette a displayt és ott is hagytam)
- a hang pedig ismét ámulatba ejtett. Ha valaki nem is játszik a telon, de engedi egyszer az ideje akkor érdemes meghallgatni játék közben a telefon hangját. Nagyon perfekt a sztereo hatás.

(#332) oroszpeter_f válasza Oleg1 (#330) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Melyik településen történt ez a műveletsor? :)

Nem szokták szívesen rátenni, mert nem vállalnak felelősséget ha valami nem úgy sikerül, ahogy.
Engem is érdekel, ha üveg.
Fotót nem teszel be róla?

(#333) F_Peter válasza oroszpeter_f (#332) üzenetére


F_Peter
őstag

"Fotót nem teszel be róla?"

Meg esetleg egy videót amin rácsapsz kétszer kalapáccsal hogy lássuk hogy bírja. :DD

Amúgy a soroksári tescoban is elég készségesek és láttam hogy másnak rápakolták.

(#334) laci_csk


laci_csk
senior tag

Nyugtassatok mar meg, hogy a ti foto'itok is a jobb oldalon homalyosak. :N

Xperia XZ3

(#335) laci_csk


laci_csk
senior tag

Kozben vegigneztem a tesztben a fotokat, es latom, hogy ott is olyan, sot nekem jobb kepeket csinal mert a bal oldal majdnem perfekt, csak az a franya jobb oldal... :N

Xperia XZ3

(#336) F_Peter válasza laci_csk (#335) üzenetére


F_Peter
őstag

Lehet én vagyok a vak, de nem látom ezt. Nem lehet hogy a kijelződdel van valami? A teszt fotókat is telefonon nézted?

Tudsz betenni egy általad készített fotót?

(#337) laci_csk válasza F_Peter (#336) üzenetére


laci_csk
senior tag

tesztfotokat telefonon? na ne ma'r, meg viccnek is rosz.
Persze hogy monitoron, letoltottem oket es aztan 100%-ra felnagyitva.
Amugy ott is ha rakoppintasz felnagyitja, akar az elso kepnel huzzd jobbra es nezzd meg hogy a szelen homalyosak a levelek pl.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#338) F_Peter válasza laci_csk (#337) üzenetére


F_Peter
őstag

"tesztfotokat telefonon? na ne ma'r, meg viccnek is rosz."

Biztos ami biztos azért rákérdeztem. :)
Amúgy éna saját fotóimat néztem, és arra értettem hogy nem látom. Az első fotón valóban látni.

(#339) laci_csk válasza F_Peter (#338) üzenetére


laci_csk
senior tag

a kozepe viszont nagyon jol latszik es eles, szoval nezzuk csak a kozepe't. :C
Talan majd egy kis "kameraszoftver javitas", nekem Sony-jaim voltak ahol ez volt mindig a duma: "kameraszoftver javitas" latom ettol nem menekultem meg. :D

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#340) F_Peter válasza laci_csk (#339) üzenetére


F_Peter
őstag

Ha kell írjál privátba elérhetőséget és küldök pár képet amiket én készítettem, hátha te látod azokon is. Bár gyanítom hogy a környezettől függ inkább.

(#341) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Megérkezett a lefelé nyíló flip tokom, tökéletesek az illesztések.
Teljesen normális anyagból van, remélem tartós is lesz!

Akit érdekel:
http://www.aliexpress.com/item/Stylish-Retro-Flip-Leather-Case-For-Vodafone-Smart-Platinum-7-Vertical-Magnetic-Back-cover-Cases-For/32702675228.html?spm=2114.13010608.0.55.xh2gNe

Éles, nem éles a jobb szél kérdésben:
Nem tudom mit várunk egy telefon kamerától, ez sosem lesz olyan 16 Mpx mint a Canon 6D-m akár 8Mpx-je. Nekem tökéletes a képe, talán kicsit zajosabb mint az átlag, de a képeket nézegetve sose tűnt fel, hogy a jobb széleken baj lenne.
Jó lenne, ha mintaképeket raknának be nagy felbontásban azok, akik panaszkodnak rá megjelölve a kifogásolt területet! Több képet rakjatok, mert 1 képpel nem lehet bizonyítani semmit.
+1: a lencse tiszta minden szélen? :)

(#342) laci_csk válasza oroszpeter_f (#341) üzenetére


laci_csk
senior tag

ott vagynak a kepek a tesztben, van jopar darab, nem kell annal tobb.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#343) F_Peter válasza laci_csk (#342) üzenetére


F_Peter
őstag

Azért a tesztben levőkben sem mindre igaz, pl. amin a lila virágok vannak azon nem észlelem a homályt. A széleken vannak zavaros részek, de azt már nagyítással venni észre csak.

(#344) laci_csk válasza F_Peter (#343) üzenetére


laci_csk
senior tag

Valoban, az az egy ami majdnem tokeletes, en is racsodalkoztam hogy milyen jol sikerult, biztos azert mert kozelrol lett fotozva.

Xperia XZ3

(#345) Oleg1 válasza oroszpeter_f (#332) üzenetére


Oleg1
újonc

[kép]

Megpóbálom a képet... Bocsi de elfelejtettem megnézni, hogy üveg-e, de szerintem az. Kecskeméten rátették a lányok, de előre mondták, hogy nem vállalnak semmilyen fefelősséget, meg inkább ne rakták volna rá, mert azért egy picit oldalra el van csúszva :O

[ Szerkesztve ]

(#346) nickedez89 válasza Oleg1 (#345) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem üvegnek tűnik! :K

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#347) laci_csk


laci_csk
senior tag

Most tettem nagyito ala es sajnos nekem is van par apro karcolas a kameran, sajnos ezt sehogy sem lehet vedeni.
Amugy jol megtoroltem a telo hatuljat (persze az elejet is) es kimentem a napra vele, fantasztikus amilyen szep hatast kelt a hatuljan az a sok rombusz, mikor a nap sugara ratuz. Erdemes kiprobaljatok, lehet leszeditek rola a tokot azutan. :DD

Xperia XZ3

(#348) F_Peter


F_Peter
őstag

Ettől a karcoktól az optikán én is féltem (félek) és megnézegettem a dolgot. A fém kerete jobban kilóg, szóval ha lefektetem az asztalra akkor nem érintkezik az optika az asztallal - kivéve persze ha mondjuk valami szemcse van az asztalon. Így elméletileg nem karcolódhatna jobban mint ha nem lógna ki a telefonból az optika.

Apropó, arról nincs valakinek infója hogy melyik Gorilla Glass van a telon? És jól tudom elől hátul az van ugye?
Nekem az előző telefonomban (lg) gorilla glass 2 volt és nagyon pozitív a véleményem róla, mert a két évből amíg használtam max az első félévben védtem, utána már kapott rendesen (többször pofára esett, kulccsal zsebben, macska Fruit ninjazott vele, stb.) és szabad szemmel semmiféle karc nem volt rajta, csak a műanyag keret sérült.

Mit tippeltek az android 7 update-ra? Ha jól tudom akkor a Voda azt mondta hogy egy évig megkapja a frissítéseket a telefon és mivel ez az ő csúcskészülékük illene is hamar megkapnia, főleg hogy akkor még többet tudnak eladni belőle.

Oleg: Köszi a fotót! Így képen én passzolom, hogy üveg vagy sem, de ha járok voda üzlet felé megnézem majd.

(#349) laci_csk


laci_csk
senior tag

En is remenykedek abban, hogy megkapja az N-t, nem is annyira surgos nekem, csak legyen ra. Szerintem minimum egy verziofrissites, az mar becsulet dolga. A T2 Ultram, 3 foverziot is kapott anno, igaz, hogy az Sony.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#350) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Voltam a Vodafone-ban, de az ottani fólia se 2.5D kerekítésű...
Nagy francok, mert a széle feketével festett, így telefonra téve a fekete sáv alatt nem látod, hogy nincs letapadva...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.