Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) oroszpeter_f válasza oroszpeter_f (#350) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Fólia = üveg
Már nem tudtam javítani.

(#352) george válasza nickedez89 (#321) üzenetére


george
csendes tag

Szia. Ma is volt szerencsém simogatni a telót egy voda üzeletben, sőt még elég szépen teszteletem is már ha ezt annak lehet nevezni. :) Azt kell mondjam, hogy nagyon szép ez a teló, és nagyon nagy tudású ez az ár meg nagyoon csábító! Bocsi lehet hülye vagyok, de mi az a Sot? :Y S7 nem is ér annyit mint amennyi. Ott csak a márka jelzést fizeted ki (nagy %-ban) úgy mond. Annyival nem tud többet mint amennyivel drágább, ez az én véleményem. Nagyon e felé hajlok, 18-án tudok venni telót mert van egy voda red előfizum de nem vettem telót anno, és most lehet majd. Addig még alszok párat rá. És van már a vodánál üveg fólia meg átlátszó szilikon tok is. Én a telót mint írtam is face page meg GPS-re használom nagy részben, meg ha időm van akkor nyomkodás böngészgetés. Én nem játszom meg ilyenek. :N

(#353) nickedez89 válasza george (#352) üzenetére


nickedez89
senior tag

A SoT az "Screen on Time" tehát bekapcsolva töltött képernyő idő!
Amire te akarod használni, arra tökéletes a teló szerintem! Én is arra használom kb. kivéve face mert az nekem nincs.

Szerintem ha kedvezménnyel el tudod hozni akkor ár/érték bajnok!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#354) george válasza nickedez89 (#353) üzenetére


george
csendes tag

Nem melegedik? Mondjuk mikor a GPS-t használod? Nekem volt LG G3 és kikapcsolt sok esetben a kocsiba de olyan szinten, hogy csak úgy tudtam bekacsolni, hogy ki vettem az aksit. Én részletre veszem majd.

[ Szerkesztve ]

(#355) nickedez89 válasza george (#354) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem tapasztaltam komoly melegedést GPS -től, csak amennyire minden telefon szokott!

Nem javaslom töltés közben használni a GPS-t a meleg kocsiban semmiképp, semmilyen telefonnal.
Praktikusak a szellőzőrácsra rögzíthető tartók, amivel tudod a telóra fújni a klímát vagy legalább a hűvös levegő és akkor nem tud túlmelegedni.

Ez a teló ha lefagyna (bár kétlem) akkor hosszan kell nyomni a bekapcsoló gombot (kb. 10mp) az újraindításhoz, mivel az akku nem kivehető.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#356) george válasza nickedez89 (#355) üzenetére


george
csendes tag

Nem vehető ki az aksija? Hát akkor hogy? :)

[ Szerkesztve ]

(#357) nickedez89 válasza george (#356) üzenetére


nickedez89
senior tag

Mit hogy? :)
A legtöbb telefonnak már nem kivehető! :(

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#358) F_Peter


F_Peter
őstag

George: Tud melegedni a teló, de nem jobban mint az előzők. Fagyni nem fagy, meg nem lagol. Én direkt tesztből megtoltam. Pl. Asphalt 8 játék és Gyorstöltés. A telefon felmelegedett, de semmi hatását nem vettem észre. Majd meglepően gyorsan le is hűlt (a fém keret egyenesen hideg volt :)).

[ Szerkesztve ]

(#359) F_Peter


F_Peter
őstag

laci_csk: Most éjszaka csinált nekem is furcsa dolgot az aksi. 100%-ról lement 76%-ra, egyedüli fogyasztó az android rendszer 1%-al 29mAh.
Szóval valami zavart volt.
Viszont mivel eddig egyszer sem fordult elő és még bejáratós a teló, ezért betudom annak.

Akinek gyorstöltős az még nem figyelt fel olyanra, hogy néha bedugáskor csak annyit ír ki, hogy "Töltés" és lassabban tölti? Ilyenkor ha kihúzom és visszadugom akkor már átvált a "Gyorstöltés"-re.

(#360) nickedez89 válasza F_Peter (#359) üzenetére


nickedez89
senior tag

Először mindig csak töltést ír és pár másodperc után vált át gyorstöltésre!

Gondolom azért, hogy ne azonnal kapja a teljes kraftot szerencsétlen akksi..

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#361) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Sziasztok,

A vodánál dolgozom és ingyen hozzámvágtak egy ilyen telót. Van amit érdemes tudni róla a teszten túl? Sajnos a VR szemüveg jelenleg nem kapható. Van valakinek esetleg? Mi a tapasztalat? Kértem egyet a munkahelyen tesztelésre de elvileg jövőhét.

HTC = Help This Company

(#362) george válasza F_Peter (#358) üzenetére


george
csendes tag

8x a zoom benne? Most hasonlítottam össze az s6 edge-el, de szinte ugyanaz a tudású mind két teló de az edge 80ezerrel drágább, hát ennyivel nem jobb max a nevet fizeted meg, tehát valószínű ennél maradok. Mondjuk ezt a platiniumot nem adom el fél év múlva szerintem 50-é sem... :U Sőt biztos hogy nem. Januárba vettem egy LG G3-at (media ár ekkor 118ezer) most adtam el 52ezeré.. És az egy LG volt...

[ Szerkesztve ]

(#363) F_Peter válasza george (#362) üzenetére


F_Peter
őstag

Nickedez: Köszi! Valóban! Nem vártam meg hogy átváltsa a kiírást. De gyanús, hogy néha lassabban írta ki. :)

Geroge: A 8x zoomal megfogtál.
A választásba sok minden bejátszhat a telefonoknál is. Dizájn ízlés, a márkák személyre szabott felülete és extra programok, stb. Nekem is volt LG-m és van olyan dolog ami hiányzik onnan, de szerintem megszokom. A tudás összehasonlítása is két esélyes, mert ugye az adott hardwarek lehetnek jobban és rosszabbul optimalizálva és ezt ahogy én néztem még a tesztek sem adják vissza.

Én soha nem voltam hajlandó sokat költeni egy telefonra mert tudtam hogy 1-2 év múlva ugyanazt a tudást sokkal olcsóbban veszem meg, így nem is adtam el a telóimat (van itt a fiókban néhány "antik" darab :)).
Én úgy gondoltam hogy az amit ez a telefon ad engem két évig biztos kiszolgál és ennyiért (80k) nem tudok hasonló kalibert venni csak ami gyengébb abban ami engem érint.
Ráadásul a vodás előfizetéshez kapott kedvezménnyel semmivel sem jártam volna jobban más teló esetén mintha függetlenül boltban veszem meg, ez viszont egy olyan opció volt amit meg máshol amúgy sem tudok megoldani. Így jutott ez, és eddig nem bántam meg.

A Stock droidot szokni kell kicsit, de nekem hamar ment és szerintem ennek is köszönhető a készülék a sebessége és stabilitása.

Darellus: Akkor vagy jó poszton dolgozol vagy csókos vagy. :P :)
A társaságunkban van pár voda dolgozó és van jobb pozícióban dolgozó is, aztán akkor dolgozói kedvezményt kapott a telóra, hogy ugyanannyiért vette mint én. :)
VR szemüvegem nincs, de már próbáltam. Hát...egy félórát elszórakoztam vele meg nézegettem youtuben a 360-as videókat, de ennyi. Engem igazán nem pörgetett fel eddig a dolog.
Mire gondolsz, mint érdemes tudni róla?
Annyi hogy tud melegedni, de ettől nem kell megijedni, ahogy írtam feljebb én párszor meghajtottam (azóta hosszabban is) hogy forrósodjon, de problémát nem okozott neki (nem okozott fagyást, meg laggolást, meg újraindulást).

(#364) Darellus92 válasza F_Peter (#363) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Igazából pont ennyire kellene nekem a szemüveg, kb. csak youtube 360 hullámvasút videókat akarok rajta nézegetni, de annyira nagy a homály, hogy még cégen belül sem nagyon tudják, hogy mikor lesz beszerezhető. Biztos infója legalábbis senkinek nincs akit eddig kérdeztem.

HTC = Help This Company

(#365) nickedez89 válasza Darellus92 (#364) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha hozzá tudsz jutni egy Alcatel Idol 4s VR szemüvegéhez tesztelés céljából az is tökéletes... Ugyanis ugyanaz a két teló és a szemüveg is!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#366) laci_csk válasza nickedez89 (#353) üzenetére


laci_csk
senior tag

En me'g harom ora SOT-ot sem sikerult kihozzak belole egy nap sem. :(
Melegszik mint a vad, de nem ve'szes, soha sem fagyott le es nem is laggol.
A zoom, azt nem tudom hany x-os, de ugy irja hogy "super zoom" es bele is nagyit kegyetlenul, kar hogy olyankor a kep zajos lesz, pedig a kepernyon tisztanak latszik, biztosan a szoft belenyul. Nagyitonak szuperul megfelel.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#367) nickedez89 válasza laci_csk (#366) üzenetére


nickedez89
senior tag

Azt nem tudom hogy csinálod!?
Játszol? Nekem pont tegnap este volt 6 óra kijelző időnél még 24% az akkuban!

Kamerába nem tudok nagyon beleszólni, kocafotós vagyok, néha lövök párat automatán aztán ennyi! :))

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#368) george


george
csendes tag

Üdv. Ma megvettem a telót, végülis ennél maradtam. Tesztelés folyamatban nagyon jónak néz ki eddig. A sztereó hangszóró brutális :)

(#369) nickedez89 válasza george (#368) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv.! Leld örömöd benne! :)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#370) george válasza nickedez89 (#369) üzenetére


george
csendes tag

Köszi. Nem tudtsz ill. tud valaki egy takarító appot? Használtok egyáltalán? Nem tudom de én nem tudom beüzemelni az újlenyomat olvasót. Segítenétek? :R

(#371) F_Peter válasza george (#370) üzenetére


F_Peter
őstag

Beállítások -> Biztonság -> Ujjlenyomat.
Ott követni kell amit mond. Muszáj lesz beállítani elsőnek egy másik biztonságot (kód, jelszó, jel, akármi), majd utána hozzá kell adnod valamelyik ujjad. Ehhez többször el kell venni majd visszatenni az ujjad és mozgatni is kell a leolvasón, hogy minél alaposabban beolvassa és minél pontosabb legyen majd.
Utána ugyanitt akár több ujjad is hozzáadhatod ugyanígy.

Az ujjlenyomatos azonosítás igazából azért jó, mert az emberek azért nem szeretik használni a védelmeket, mert ha 10 percenként meg kell nyitni akkor kényelmetlen mindig beütögetni a jelszavakat, na meg összeadva sok idő is; így viszont ha van ujjlenyomat akkor az automatikusan kikapcsolja azokat a védelmeket.

Miután ezzel megvoltál érdemes lehet benézni a SmartLockba.

Takarító appot és aksikezelőt nem használok. A régi készülékemen rosszak voltak a tapasztalataim, és már nagyon sok helyről azt hallom, hogy ezek csak ártanak.

(#372) nickedez89 válasza george (#370) üzenetére


nickedez89
senior tag

Takarító appnak ott a gyári!
Optimiser a neve! Azt használd, teljesen jó!

A frissítést már feltetted? Mert csak azzal kaptuk ezt az Optimiser appot!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#373) george válasza F_Peter (#371) üzenetére


george
csendes tag

Köszi sikerült.

Miután ezzel megvoltál érdemes lehet benézni a SmartLockba.

Ez mire lesz jó? Bocsi nem vágom. :)

(#374) F_Peter válasza george (#373) üzenetére


F_Peter
őstag

Ott beállíthatsz olyan dolgokat, amik biztonságosak és ha a feltételek teljesülnek, akkor nem kér belépéshez azonosítót. Pl. hozzáadod az otthonodat mint Biztonságos Hely és akkor amíg otthon vagy nem kér sem kódot, sem ujjlenyomatot csak simán nyitod a képernyőt. Ugyanígy adhatsz hozzá készüléket (okos-óra, rádió, tv, stb. ) és egyéb dolgokat.

Ezenkívül állíthatsz "záridőt", hogy mondjuk, ha két percen belül nyitod akkor még ne kérje ujjlenyomatot vagy kódot, hanem ezeket csak 3 perc után kapcsolja be.

Ezek kényelmi dolgok inkább, na meg nálunk gyakran van hogy mondjuk kikiabálok a fürdőből, hogy válaszoljon az asszony az üzenetre amit kaptam a telefonra; így otthon nem kéri és nincs ezzel gond. :)

(#375) laci_csk válasza george (#368) üzenetére


laci_csk
senior tag

Hasznald egeszseggel.

(#371) F_Peter: pedig ha akarod ha nem, ott van a telodon/telonkon "optimizer" neven, a vodafone "ajandeka"

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#376) laci_csk válasza nickedez89 (#367) üzenetére


laci_csk
senior tag

Jatszok, kb 2-3 orat naponta osszvissz.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#377) nickedez89 válasza laci_csk (#375) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem a Vodafone ajándéka, hanem az Alcatelé! Nézd meg az Idol 4s tesztet ugyanez az app van benne csak "Onetouch Boost" néven!

Ha 2-3 órát játszol akkor nem csodálom, hogy nem jönnek ki jó SoT-ok!:U

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#378) george válasza nickedez89 (#372) üzenetére


george
csendes tag

Nekem nincs ilyen takarító gyári app a telón. Frissítést honnan lehet letölteni?

A fényképezőt mire állítod hogy legjobb legyen a fotó? Ugyanez a videónál is kérdés.

Köszi.

(#379) nickedez89 válasza george (#378) üzenetére


nickedez89
senior tag

Beállítások -> A telefonról -> Szoftverfrissítések menüpont.

Én mindig automatán használom a fényképezőt, nekem így is megfelel. Arra figyelek hogy minél stabilabban fogjam közben, ne mozogjon be!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#380) darnyi


darnyi
tag

Optikai képstabilizátor nincs a telóban?

(#381) nickedez89 válasza darnyi (#380) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nincs, az sajnos kimaradt! :(

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#382) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Most készülök egy ilyen telót venni, és az érdekelne hogy van-e ujjlenyomat olvasó a készülékben vagy nincs?

A vodától venném.

[ Szerkesztve ]

(#383) nickedez89 válasza blade4 (#382) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szia!
Van benne igen! A tesztet nem olvastad?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#384) blade4 válasza nickedez89 (#383) üzenetére


blade4
aktív tag

Csak gyorsba. Itt a fórumon olvastam hogy valaki azt írta nincs.
A vodánál is fel van tüntetve hogy van, de azért kérdeztem mert valaki azt írta itt nincs. [link]

(#385) laci_csk válasza nickedez89 (#377) üzenetére


laci_csk
senior tag

akkor neki is koszonjuk.
Ki fogja a support-ot tovabb vinni a voda vagy az alcatel? A Sony-nal volt egy PC Companion nevezetu szoft a PC-n, amivel a telot lehetett piszkalgatni, itt ennel mivel lehet ?

(#384) blade4 : ott mas telorol van szo. Tobb figyelmet.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#386) nickedez89 válasza blade4 (#384) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen mert az Alcatel Idol 4s az a Platinum 7 "tesója" gyakorlatilag és abban nincs!

laci_csk: A support is közös valószínűleg, de nem aggódom mivel tök friss a teló és egy update már jött hozzá ennek ellenére!

A PC-s szoftver az Alcatel-es "SmartSuite" nevű program! Az Alcatel honlapján megtalálod és telepítés után azonnal felismeri a telót mint VFD 900! (Ez ugyebár a telónk "Alcateles" neve :) )

#387 blade4: Igen ebben van! :)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#387) blade4 válasza nickedez89 (#386) üzenetére


blade4
aktív tag

Értem! Köszi!

Az a lényeg ebben van akkor. :)

[ Szerkesztve ]

(#388) thedarkfox


thedarkfox
senior tag

Üdv. Csatlakoztam énis a táborhoz. 1ft-os tételbe elhoztam a telót. Tokot és fóliát lehet már valahol kapni hozzá, vodán kívül?

(#389) nickedez89 válasza thedarkfox (#388) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv. köztünk, jó választás! ;)

Én egyelőre nem tudok róla, hogy itthon árulna hozzá "bárki" is tokot/fóliát.
EBay-ről rendeltem hozzá én is, ott viszont már sok féle van!

Ja neked is mondom, hogy a hátsó kamera "üvegére" nagyon vigyázz mert könnyen karcolódik! :(((

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#390) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Így, egy kis erőteljesebb használat után azt tudom mondani, hogy iszonyat gyors a telefon. W10Mhez lépest meg aztán pláne.

HTC = Help This Company

(#391) laci_csk válasza nickedez89 (#389) üzenetére


laci_csk
senior tag

"üvegére" szerintem jol irtad, mert azt hiszem valami muanyag lehet, hogy ilyen hamar es konnyen karcolodik. :(

Xperia XZ3

(#392) nickedez89 válasza laci_csk (#391) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen sajnos erre jobban figyelhettek volna!
Mert ettől eltekintve nem nagyon lehet belekötni a minőségbe szerintem!
Bár én az üveg hátlapot sem nagyon szeretem, de mivel úgyis tokban használom így nem gond! :)

Egyébként van egy "megoldás" a kamerára! El kell vinni időnként óráshoz, aki lepolírozza egy perc alatt a műanyagot mint az ilyen anyagú óráknál is amik szintén karcolódnak!

Meg esetleg valami jó minőségű fólia is jó lenne rá, csak félő akkor homályosak lennének a képek!? :U

Darellus92: Szerintem is hasít a teló! :K

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#393) laci_csk válasza nickedez89 (#392) üzenetére


laci_csk
senior tag

nem maga az "uveg" vagy mi karcolodik, hanem be van vonva valamivel es az a dolog karcolodik. Nem ajanlott a polirozas.

Most neztem eppen a Sony-s hirekben (mert azert a szivem oda huz), hogy az Android N-et nem kapjak meg csak az ujabb telok, amiknek a procija a 64 bites arhitekturara van epitve. Utananeztem es orommel vettem tudomasul, hogy ez a mi telonk is 64 bites, ugyhogy ez nem all az utjaba, hogy megkapja az N-t, en remenykedek.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#394) nickedez89 válasza laci_csk (#393) üzenetére


nickedez89
senior tag

Valószínűnek tartom, hogy megkapja az N-t! De ha nem, akkor sem nagy probléma, mert elég jóra sikerült ez az MM! A lényeg, hogy a biztonsági frissítéseket megkapja!
Ebből ugye egyet már kaptunk, (+ ezt-azt) de lassan ideje a következőnek!

Régebbi Alcatel telóknál sokan panaszkodtak a support -ra, de itt valószínűleg a Vodafone is beleszól, ami valamennyi késést biztos eredményez, viszont nem hagyják talán hogy évekig semmi ne jöjjön rá!

A kamerával kapcsolatban lehet, hogy igazad van, de ha nagyon karcos lesz úgyis lepolíroztatom! ;]

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#395) F_Peter válasza nickedez89 (#394) üzenetére


F_Peter
őstag

Olvasgattam külföldi fórumokat is, és szinte biztos vagyok benne hogy megkapja; és szerintem nem is lesz nagy lemaradása. (Ráadásul stock droid, sokat nem is kell rajta melózni.)

Én azt javaslom ne políroztasd, nem lesz jó. Fénytörés lesz benne. Én is megvizsgáltam nagyítóval, lekopogom, de semmi karc nincs rajta eddig - pedig hozzád képest kevésbé óvom szerintem.
Viszont ismerősömnek az iphoneja az anno nagyon karcos volt, az összes fotója miatta katasztrófa volt. A lencse cseréje 3600 Ft. Szerintem itt is elég baráti áron megoldható ha odáig fajul a dolog.

Megnéztem az optimisert, eddig nem néztem. Ez mondjuk elég baráti (memória és akku használatban) és nem dobál reklámokat. Ennyi "takarító" programot még eltűrök. :)

(#396) nickedez89 válasza F_Peter (#395) üzenetére


nickedez89
senior tag

Köszi az infót, akkor lehet mégsem éri meg polírozni!:U
Biztos pont azért karcolódik nekem mert ennyire vigyázok rá!:D

Az Optimiser szerintem teljesen jó kis app, pont annyit csinál amennyit kell, se többet se kevesebbet.

Előtte nekem a Clean Master volt fent, de gyorsan repült mikor megkaptuk a gyárit!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#397) laci_csk


laci_csk
senior tag

Igy figyelgetem a telonkat, es azon filoztam, hogy miert nem csinaltak 1mm-rel vastagabbra, es akkor a kamera sem allt volna ugy ki, es nagyobb akksi is belefert volna, talan egy 4000mah-s, en igy csinaltam volna. :K

Xperia XZ3

(#398) nickedez89 válasza laci_csk (#397) üzenetére


nickedez89
senior tag

Szerintem azért mert a vékonyságával akarták használhatóbbá tenni ezt az 5.5"-os méretet!
Illetve tetszetősebbnek gondolták így a telót, könnyebben eladhatónak.
Ezer oka lehet végülis, szóval passz!:)

Én is jobban örültem volna nagyobb akksinak, bár meg vagyok elégedve az üzemidővel! Akármilyen használat mellett is elég volt eddig este tölteni!

A kiálló kamera engem nem zavar, de egy zafír üveget tehettek volna rá, hogy ne tudjon karcolódni!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#399) laci_csk válasza nickedez89 (#398) üzenetére


laci_csk
senior tag

1 mm-rel vastagabb, lehet hogy jobban/szebben is nezett volna ki. nem artott volna a hasznalhatosaganak az biztos. Lehet majd a kovetkezo, a 8-as Platinum olyan lesz.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#400) F_Peter válasza laci_csk (#399) üzenetére


F_Peter
őstag

Hát ha választanom kéne hogy vékony legyen vagy 4000es aksi (ugyan egyik sem olyan fontos) akkor a vékonyt választanám. Én is azt veszem észre hogy bármit teszek kibírja estig, este meg amúgy is felteszem tölteni, ha még 50%on lenne akkor is feltenném. Valszeg itt mérlegelték az átlagos használatokat, meg időbeosztásokat és ez alapján vizsgálják mi éri meg jobban a többségnek. Na meg azt se felejtsük el, hogy ha valakinek vékony telefon kellene az nem tud lefaragni egy vastagból, míg az aksi idő "fillérekből" megháromszorozható bármikor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.