Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) nickedez89 válasza Kampó (#200) üzenetére


nickedez89
senior tag

Hoppá! Nem is rossz ajánlat! Látod laci_csk? Van remény Sonyra! :)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#202) Kampó válasza nickedez89 (#201) üzenetére


Kampó
senior tag

igyexem meggyözni :D :R Én beleszeretem ebbe a smart 7be.. anno smart 6 prime on is nyers droid volt semmi bajom nem volt vele :) :C

AMD volt AMD van AMD lesz

(#203) nickedez89 válasza Kampó (#202) üzenetére


nickedez89
senior tag

Tényleg jó teló egyébként! A kijelző meg pazar! Nem szívesen váltanék vissza IPS-re amoled után!

Amúgy nincs előfizud,vagy hűség van még? Nem tudsz venni sehogy?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#204) Kampó válasza nickedez89 (#203) üzenetére


Kampó
senior tag

februárba még nemvolt ugye ez... idol3am elkunyerálta asszony akkor nem volt sok zs-m igy vettem egy smart6 prime ot.. hosszabításra... :S:S Miota van ez a smart7 platinum mindig bemegyek vodába megnyomkodni :D:D És a leli összetörés kerülget XDXD
Már hirdetem majnem mindenem hogy összeszedjek 100e ft ot XDXD
hirdetem videokarim, hirdetem fejhallgatóm, meg azon gondolkdok hogy meg emeltetem hitelkeretem :D:D

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#205) Kampó


Kampó
senior tag

tényleg, slo-motiont tud a kamera??

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#206) nickedez89 válasza Kampó (#204) üzenetére


nickedez89
senior tag

Azért ne legyél ki ennyire! :D
Lesz még ez a teló sokáig szerintem a kínálatban! De tudom milyen mikor ennyire rákattan valamire az ember! :D

laci_csk: könyörülj rajta! :C

Tud slo-motion -t igen!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#207) Kampó válasza nickedez89 (#206) üzenetére


Kampó
senior tag

viccen kívül szerintem az utobbi dők eggyik legszebb telefonja :R:R Hardweressen sem éppen kacat :) Ami nekem kicsit negativum az az üveg hátap :C Azon kivül Patent és egy mobilkommunikácios szerelem :D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#208) nickedez89 válasza Kampó (#207) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nyugi előbb-utóbb biztos meglesz! ;)

Az üveg hátlap addig hátrány míg egy tokot rá nem raksz!
Nekem már megjött végre a szilikon tokom és nagyon jó így fogni!
Ilyenkor jön ki a 7mm-es vékonyság előnye!
Tokban sem bumszli a teló!
Plusz ad egy peremet az ujjlenyomat-olvasónak ami külön jó!
Már csak az edzett üveget várom hozzá, nagyon lassan jön! :(((

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#209) Kampó válasza nickedez89 (#208) üzenetére


Kampó
senior tag

:C majd csak eladom portékáimat :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#210) nickedez89


nickedez89
senior tag

Újabb rekord nálam! 4 óra SOT folyamatos netezéssel + egy kis Viber és csak 36% ment le! :C


A Wi-Fi -t ugyan jelzi, de nem volt bekapcsolva! Valamiért mindig bekapcsoltnak jelzi..

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#211) ElShid


ElShid
csendes újonc

Hey nem nagyon írtam eddig mert 3 napot töltött nálam a telefon azóta a szervíz meg a bolt között ingázik, mondjuk elsősorban a debreceni Fórumban lévő vodafone bolt dolgozói és a szervíz központ ügyintézési szakértelmének hála... Na mind 1.

Látom a google search bar problémán már átlendült a közösség, igen elég a launcher nem kell custom ram :)
Viszont ha valakinek volna tapasztalata a custom ram felrakásával kapcsolatban azt én nagyon érdeklődve hallgatnám.

A kijelző: Valóban topp kategória és szép, de: A színegyensúly el van tolódva a meleg irányba és bár valóban van rajta módosítási lehetőség (még ha kissé nagyzoló megnevezésnek érzem ezt egy 4 állású kapcsolóra így 2016-ban) ez sajnos nem igazán azt csinálja amit kéne.
Ugyanis valójában új színegyensúlyt kellene létrehoznia, e helyett inkább úgy nézett ki mintha ugyan arra a balncra különböző szűrőket rakna rá és ennyi.
Ettől kicsit olyan fake funkciónak tűnik.

Apropó recovery menü. Csak kíváncsiságból, valyon csak az én recovery menüm van ciril betűkkel írva vagy a másé is? :W Köszönöm Vodafone.

A sok panaszkodás és probléma mellett ez azért egy igazi felső kategóriás teló (a hangja, tudom már mindeki mondta de nem lehet elégszer említeni egyszerűen q-va jó, most egy htc m7-es van nálam mint csere teló de és szerény véleményem szerint a boom soundot is veri, simán) csak megfelelő távolságból kell nézni nem túl erős megvilgítás mellett :DD

[ Szerkesztve ]

(#212) nickedez89 válasza ElShid (#211) üzenetére


nickedez89
senior tag

Helló!
A recoveryben nyelvet lehet választani, természetesen van angol!

Custom rom még nagyon nincs rá, cwm/twrp recovery sincs egyelőre!
Én már írtam XDA -n egy dev-nek ezzel kapcsolatban, hátha lesz belőle valami! :K

A sourceforge.net -en megtalálható a teló forráskódja (VFD 900) így nem lehetetlen, hogy lesz majd rá valami! :)
Én már próbáltam lementeni a gyári romot de eddig nem sikerült! :(
Bootloader-t is próbáltam nyitni egy egyszerű "oem unlock" parancsal de nem sikerült..

A kijelző meg ízlés dolga, szerintem nagyon szép és alap beállításon használom. Inkább meleg legyen a kalibráció mint minden kékes hideg legyen ahogy sok telefonnál! A szemnek is jobb.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#213) laci_csk válasza Kampó (#200) üzenetére


laci_csk
senior tag

Jo ajanlat, koszi, elgondolkodom rajta. :DD

Az elobb olvastam el a GSMArenan az Idol 4s revujet, ami ugyanaz a telo kellene legyen mint ez a vodafone telo, csak valojaban az sokkal tobb. Ahoz kepest ez elegge le van butitva es "sovanyitva". [link]

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#214) nickedez89 válasza laci_csk (#213) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ja, kezdve a butítást azzal, hogy abban nincs ujjlenyomat-olvasó! ;]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#215) laci_csk válasza nickedez89 (#214) üzenetére


laci_csk
senior tag

olvasd el a tesztet amit linkeltem, mert van benne + bidirekcionalis JBL hangszorok amik elol es hatul is hallatszanak + a fules is JBL + a kamera app-ban is egy csomo plussz a vodafone-hoz kepest. Olvasd csak el vagy legalabb nezd at.
Az AR "szemuvegrol" meg hogy adnak uveg kepernyovedo foliat is a csomagban az mas teszta.
Szerencse hogy nekem legalabb gyorstoltot adtak vele, nem mint itt a tesztben irta a cikkiro, vagy csak melle'lott ezzel is.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#216) ElShid


ElShid
csendes újonc

Nos az valóban remek dolog, hogy lehet nyelvet választani de mivel az a menüpont is alapvetően ciril betűvel van kiírva, ezért maradjunk annyiban hogy ez kissé nehézkes... egy common user számára.

Köszi az infókat a rammal kapcsolatban

A kijelzőt illetően meg maradjunk annyiban sztem, hogy ez egy abszolút felső kategóriás szép kijelző, ami gyönyörű volna ha... tehát azért nem teljesen tökéletes.
+ építettek bele egy ilyen kissé fake hatású, vagy csak szarul implementált feature -t mint a tónusváltás.
Alap beállításokon használom én is.

Ami az s4-et illeti: Hardveresen kocc ugyanaz leszámítva az ujjlenyomat olvasó az európai variánson, illetve a hátsó hangszóró rácsot amitől persze ugyan azok a JBL hangszorók vannak benne mint a vodásban.

szofveresen meg gesture controll (off screen gestures) és a megfordíthatóság maradt ki a voda variánsából
igaz az s4 gyors töltővel érkezik (mondjuk azt nem tom, hogy az európai modell is vagy ez megint csak egy NA kiváltság).

(#217) nickedez89 válasza laci_csk (#215) üzenetére


nickedez89
senior tag

Átnéztem, de nem vagyok elájulva! Külön örülök neki, hogy ehhez nem erőltetik hozzá a VR szemüveget mert pont annyival drágább a 4s miatta mint amennyiért meg lehet venni ehhez is ha valaki szeretné!

A hátrafelé is szóló hangszóró meg szerintem teljesen felesleges, pont az a jó benne hogy ha nézel videót akkor fektetve gyönyörűen hallani a sztereó hatást és ebben is ugyanaz a JBL van!
Az ujjlenyomat-olvasó 100x többet ér szerintem!

A tesztben nem tudom miért nem az van, de gyorstöltővel kapjuk a telót, nekem is az van hozzá!

A kamera appot meg tényleg nem értem miért nem töltesz le másikat! Menj be az android alkalmazások topicba és tuti hogy tudnak neked jót ajánlani! Fizetősbe meg pláne amit egyszer kell megvenned és soha tobbet!

ElShid: Nekem nem ciril betűvel van a nyelvválasztás a recoveryben, nem értem nálad mi van!? :F

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#218) nickedez89


nickedez89
senior tag

Meg egyébként nagyon jó ajánlat az idol 4s -is, de annak talán a dual sim a nagy előnye ha valakinek az fontos!

Ennek a Platinum 7 -nek viszont az igazi előnye a szolgáltatói ajánlat, én is féláron hozhattam el a flottás előfizuval, annyiért meg ajándék! :K

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#219) laci_csk válasza nickedez89 (#217) üzenetére


laci_csk
senior tag

Nem erted hogy abban is van ujjlenyomat olvaso.
En egy napig hasznaltam, most meg "slide to unlock" a meno.

Hogy hatul is szol, az azert jo, hogy ha pofara teszed le a teot akkor is hallod a csengohangot.

A "boom key"-rol el is felejtkeztem, hogy az is van az idolba.

Egy kameraapp a playrol sem jobb, mint a gyari kamerak, akar csak ez is ami nekunk van.

Csakis azert vettem szolgaltatotol mivelhogy nem volt mas valasztasom, marmint jobb telo a vodanal, ebben a meretben. 135 eurot adtam erte ket ev hosszabbitassal.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#220) nickedez89 válasza laci_csk (#219) üzenetére


nickedez89
senior tag

"Nem erted hogy abban is van ujjlenyomat olvaso."

Nem, nem értem. Akkor miért nincs ott a sensors sorban a fingerprint, csak a Platinumnál? :U [Link]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#221) nickedez89 válasza nickedez89 (#220) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ja látom..! "Further down the back sits the round fingerprint reader. Its surface is flush with the rest of the back and has a glossy finish as well."

Akkor ők is bakiztak, meg úgy mindenhol azt írták eddig, hogy az Idol 4s -ben nincs/nem lesz FPS!
Akkor viszont tényleg jobb vétel lehet az Idol mint a Platinum, ha nem szolgáltatónál veszi az ember!

Viszont a "Boom key" nálunk is játszik, csak talán kevesebb funkció kapcsolható hozzá! De ezeket a dolgokat majd megoldja a custom rom! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#222) laci_csk válasza nickedez89 (#220) üzenetére


laci_csk
senior tag

Igen sokkal jobb az idol, de hat ez van, oruljunk annak amink van. :C

Gondolom azert, hogy vegyenek az emberek vodafonet, es aztan majd buslakodjanak esetleg.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#223) nickedez89 válasza laci_csk (#222) üzenetére


nickedez89
senior tag

Abszolút nem érzem, hogy búslakodnom kéne!
"Sokkal" jobbnak semmiképp sem érzem az idol -t, a lényeges dolgok mind megvannak itt is!
A többi meg szoftveres apróság, (a dual simen kívül) amit ki lehet váltani egyéb appokkal ha valaki szükségesnek érzi, illetve ahogy mondtam biztos hogy lesz majd custom rom rá előbb utóbb!

Az üzemidőt egyébként abszolút alá tudom támasztani, pont ma csináltam egy 7órás kijelző időt netezésből (youtube is volt benne) és volt még benne 13% szufla! Szóval napi 6-7 órás SOT -ok simán kihozhatók ami szerintem elég jó!
Ha valaki játszik, akkor is meglehet szerintem 3-3,5 óra! (Persze attól is függ milyen játék!)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#224) Kampó


Kampó
senior tag

Tudom nem annak a telonak a topikja :D:D De mivel a voda telok is TCL-ek nekem van egy TCL 3g3m vagy mi.. egy rakat rom van rá de én gyopár vagyok hozzá, magyar nyelvü leirást valaki nemtudja honn szerezhetnék roothoz?? Mert a MIUI vagy a Cinagen mod szimpi meg dicsérik is hozzá:) :C :C :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#225) nickedez89 válasza Kampó (#224) üzenetére


nickedez89
senior tag

Magyar nyelven nehéz bármit is találni! :D
De google a barátod, lefordítja neked! ;)
Hol találtál hozzá custom romokat?

Szerk.: Ja látom van itt topicja a fórumon! Nem segítenek?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#226) Kampó válasza nickedez89 (#225) üzenetére


Kampó
senior tag

utolso bejegyzés az enyém előtt májusi talán. Azon gondolkodok elküldöm srácnak aki nyitotta topokot elégé benne van a témába :)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#227) darnyi


darnyi
tag

Sziasztok! Mennyi garanciát adnak a telóra?

(#228) nickedez89 válasza darnyi (#227) üzenetére


nickedez89
senior tag

Helló!
2 évet.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#229) darnyi válasza nickedez89 (#228) üzenetére


darnyi
tag

Köszi

(#230) ElShid


ElShid
csendes újonc

Az ujjlenyomat olvasós kérdéskörhöz:
Nos én meg úgy tudom, hogy Európában forgalomba hozott Alcatel Idols 4S-eken nincs újlenyomat olvasó:

https://www.youtube.com/watch?v=cUfyiSfo-wY

https://www.youtube.com/watch?v=pEqilJcKapY

Viszont a töltővel kapcsolatban ez most komoly? Tényegl gyors töltővel kaptad?
Én egy 0,5 A-es Travel chargert kaptam hozzá

[ Szerkesztve ]

(#231) nickedez89 válasza ElShid (#230) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor itt lehet a kutya elásva! Mert én is úgy tudtam, hogy nincs benne FPS..

0,5 Amperes??? :Y

Nekem gyorstöltő van hozzá! (5V-2A/9V-1,67A)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#232) ElShid


ElShid
csendes újonc

Na jó akkor semmi botrány ugyan az a töltőm van csak kicsit megzavart a Travel charger megnevezés.
De ja 240V-on 1,67 A ha jól értem akkor.

(#233) Kampó válasza laci_csk (#222) üzenetére


Kampó
senior tag

ne megbékéltél vele??:D:D Még mindig áll a M4aqua+25000kp-s ajánlatom :D:D :C :C :R :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#234) laci_csk válasza Kampó (#233) üzenetére


laci_csk
senior tag

Csak elturom, abban a remenyben hogy a ket ev hamar eltelik, es hogy a sonytol nem tudtam volna most venni semmi erdemest.
Egy komolyabb sony telo utan ez katasztrofalis, de nem baj. Hiaba az eros vas, ennek a telonak ez csak hatrany, nincs is amivel megizzasztani.
Amugy megy mint a villam, amit csinal azt zokkenesmentesen teszi.

(#223) nickedez89 apropo, jatekok, a nagy felbontas miatt a legtobb jatek nem is megy, szoval lehet ezzel jo SOT-ot elerni, plane akkor ha semmit sem nagyon tudsz vele csinalni.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#235) Kampó válasza laci_csk (#234) üzenetére


Kampó
senior tag

:DD :DD :DD
+dobom egy ILYENNEL IS :R :R :C :C

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#236) laci_csk válasza Kampó (#235) üzenetére


laci_csk
senior tag

Neked nagyon kellhet egy ilyen telo, ket ev mulva jutanyos aron atengedem. :K :C

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#237) Kampó válasza laci_csk (#236) üzenetére


Kampó
senior tag

meglehetősen belevagyok buzulva igen :)) :R :R addigra talán összekaprom:D:D

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#238) laci_csk válasza Kampó (#237) üzenetére


laci_csk
senior tag

Proballak lehangolni. ;]
A fules nem JBL maskulomben, es talan a hangszorok sem azok, (nagyon jol szollnak azert), nezegetem azt az Idol 4s-et, az jobb ez viszont szebb, annak a kulseje nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#239) Kampó válasza laci_csk (#238) üzenetére


Kampó
senior tag

itt apron árulnak egy idol4et vr szemüveggel 80ba :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#240) laci_csk válasza Kampó (#239) üzenetére


laci_csk
senior tag

mar van telefonom. :DD

Xperia XZ3

(#241) laci_csk válasza oroszpeter_f (#199) üzenetére


laci_csk
senior tag

A beallitasoknal >>display>>ambient display-t kapcsold be.

Xperia XZ3

(#242) nickedez89 válasza ElShid (#232) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem egészen!
100-240V váltóáramú legalább 0,5A áramerősséget leadni képes hálózatról működik és ebből csinál 9V-1,67A / 5V-2A egyenfeszültségű töltőáramot attól függően, hogy a teló töltés vezérlője éppen mennyit "kér" tőle!
Gondolom alacsony akkufesz-nél veszi fel a 9V-ot és ahogy tölődik felfele, úgy csökken a feszültség és nő az áramerősség!

Van már ennél komolyabb is, ami 12V -al is tölt, de azt nem biztos hogy támogatja a telónk és szerintem így is gyorsan tölt..

#234 laci_csk: Szerintem minden telefonra igaz, hogy a jó SoT-ok nem játékkal érhetőek el!
Minden telefon merül mint állat ha játszanak vele..
Egyébként milyen játék nem megy neked?
Nem vagyok egy antutu huszár, de nekem is 80.000 pontot kap a teló, azért az egyáltalán nem gyenge, vinnie kéne a játékokat!
Majd valamikor lehet kipróbálok egy asphalt 8-at vagy egy RR3 -at!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#243) ElShid


ElShid
csendes újonc

laci_csk:
1. Ne haragudj már, hogy megkérdezem de melyik univerzumban hátrány az erős vas?
2. Azt hogy a hangszorók talán nem JBL-gyártmányúak, valamilyen info forrás alapján gondolod, mert ha igen, akkor oszd meg velünk is kérlek.
De ha mégsem, és újból csak a saját rossz szájízű megérzéseidre és töredék infokra alapozva szórod itt a negatív kritikát (csakúgy mint az ujjlenyomat olvasó kapcsán: "Nem erted hogy abban is van ujjlenyomat olvaso." azért egy ilyen mondat után mikor kiderül, hogy mégsincs igaza az embernek, annyit kéne mondani, hogy: Bocs tévedtem), akkor kérlek ne tedd.

(#244) ElShid


ElShid
csendes újonc

És tessék új rivális a szegmensben:
ZTE Axon 7

https://www.youtube.com/watch?v=zBui2-IMMPU

400 dollár.

(#245) nickedez89 válasza ElShid (#244) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem gyenge vas!
Itthon drága lesz szerintem!
Ennél lehet, hogy jobb vétel a OP3!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#246) ElShid


ElShid
csendes újonc

A ZTE-saját oldalán postaköltség nélkül rendelhető 400 dollars-ért egy az egyben, persze kérdés, hogy lesz e vám vagy vmely egyéb felmerülő többlet költség.
Minden estre jelenleg úgy fest, hogy mai dollár árfolyamon 116 800 Ft-ért előrendelhető.

Az azért nem rossz. Persze viszonyítás képen, míg a Vodás készüléket egy mezei halandó a legalapabb új előfizetéssel elhozhatja 75 000 Ft-ért
Szóval több mint 1,5* drágább

OP3? Hm nos igen. Árában ugyan ez a kategória de én a qhd kijelző és a stereo speakerek hiány miatt mégsem érzem úgy hogy maradéktalanul ebbe a szegmensbe tartozna, ráadásul a kijelző megjelenítési technológiája miatt, még csak 1080p kijelzők közt sem tartozik a legszebbek közé.

[ Szerkesztve ]

(#247) nickedez89 válasza ElShid (#246) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, végülis igazad van! Snapi 820 alá már különösen elfér a QHD felbontás!
Az akksi mindhárom teló gyengepontja szerintem! Talán még a miénk fogyaszt a legkevesebbet a 652-essel.. :U

A ZTE -be is rakhattak volna legalább 3600 körüli akkut!

A sztereó hangszóró meg tényleg nagyon baró dolog!
Mióta ez a telóm van többet hallgatok zenét/nézek youtube -ot mert nem kínszenvedés a hangja! :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#248) laci_csk válasza nickedez89 (#242) üzenetére


laci_csk
senior tag

Nem az a baj hogy "nem viszi" a jatekot, hanem a nagy felbontas miatt osszevissza keveri a szineket es nem latszik rendesen a jatek.
Igy van a fiam Note4-jenel is, csak nagyon keves jatek mukszik rajta.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#249) laci_csk válasza ElShid (#243) üzenetére


laci_csk
senior tag

A fulesen az idolnal rajta van a JBL cimke, nalam nincs, valami mas van.
Bocsi hogy nem nezel korul mielott irsz.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#250) laci_csk válasza ElShid (#243) üzenetére


laci_csk
senior tag

Az uj sonyknak sincsen az USA-ban ujjlenyomat olvaso, (licensz okok miatt) de ha magarol a telokrol beszelunk akkor azt mondjuk hogy van bennuk, mivel van bennuk, na, azert hogy talan az EU-ban nem lesz ujjlenyomat olvaso az idolba azert van benne nem? A telefonrol es nem a regiorol beszeltem.

Hogy sotetben csak vaktaban lehet elsutni a kepet, mert nem vilagitja meg mielott/mikor fokuszal, hogy azert lassam is, hogy hova tartom a telot, (mint egy sony pl.) azert ez is no komment. Csinalok egy-ket kepet csak azert hogy felterkepezzem a terepet es csak aztan johetnek az "igazi" fotok.....

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.