Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#806) Noukoum válasza 8th (#803) üzenetére


Noukoum
veterán

“hogy amíg konkrétan be nem tiltják addig én biztosan dízellel fogok járni. ”

Ezzel semmi baj nincs, befizeted a havi 50ezer forint adót és nyugodtan használhatod a dízelt. Azt a pénzt pedig lehet zöld energia előállítására fordítani vagy ha szükséges (kétlem) tovább növelni az elektronos autó támogatását. Mindenki jól jár, én is meg te is.
(Megnyugodhatsz kádár barakkjában még sokáig nem lesz egy ilyen intézkedés, pedig nagyon kéne)

Az ország legritkábban lakott részén élek és 90%-ban lakott településen kívül használom így ballisztikus ívben rohadtul telibe szarom mennyit szennyez.”

Stílus maga az ember. De nem kell érdekeljen, mint feljebb említettem. Ha kevés lesz az adó, majd növelik. És remélem más adó is lesz, mert látszik hogy téged egyáltalán nem érdekel semmi csak saját magad.

Ez van. Akinek ez nem tetszik utaljon át ötmilliót a számlámra és megyek lecserélem valami villanyos fosra. Ja, nem ;]
mod: és részecskeszűrőm sincs bibibiii... :))

Senki nem fog azért pénzt utalni neked mert buta vagy.
Nincs részecskeszűrőd? Ezen ki lepődött meg? Tudom hogy történelemből sem voltál kompetens, de azért elmondom hogy az őseink nem büszkék rád. Nagyon nem. Nem kell meglepődni miért tartunk ott ahol.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.