Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#282) Chaser


Chaser
titán

"Miért várja el a férfi, hogy a nők mossanak, főzzenek, takarítsanak, miközben az ő házimunkájuk kimerül a havi egy alkalomban?"
A nő végzi a házimunkát, a pasi vadászik :P Én szeretem a tradíciókat, több ezer éve így van ez...
_______

"Miért van az, hogy a férfiak nem tudják egyes "dolgaikat" a minimumra szorítani, vagy legalább próbálnák elkerülni a "nyilvánosságot", legyen szó böfögésről, a hónaljszaglászásról, az utcán köpködésről, a hangos szellentésről, a fenék és egyéb intim testrész vakarásáról (ruhán belül vagy kívül), és ezeket a "dolgokat" miért kell (ha esetleg senki nem figyelt fel rá) hangosan bejelenteniük egy nagyobb baráti társaság, vagy osztály közössége előtt?"
Fogós kérdés, de sokan megválaszolták már ezt, köztük az AKB elég egyértelműen, én se gondolom másképp:
"A wc deszka a srácoknál, felhajtva van mindig rendben
Megkérlek hogy minden reggel, öltözködjél szépen csendben
Ha azt gondolod, hogy kövér vagy valószínűleg úgy is van
Hogyha viszket megvakarjuk fogadd el, hogy ez így van
"
_______

"Miért van az, hogy a férfiak (szinte) mindig bedőlnek a nőknek, még akkor is, amikor tudják(!), hogy a nő csak szórakozik velük?"
Én nem általánosítanék, egy nő mondta nekem, nőnek csak akkor higgyek ha ló legel a sírján ;] Tartom is magam hozzá, kivételek persze vannak...

_______

"Miért félnek a pasik az elkötelezettségtől, a házasságtól?" Mert szabadnak születtünk :P én legalábbis. Vagy már valaki elvette a kedvünket attól, hogy házasságban gondolkodjunk:)

_______

"Miért képtelenek a férfiak lecsukni maguk után a WC deszkát?"
Szintén AKB-t idézném...
"A wc deszka a srácoknál, felhajtva van mindig rendben" Nem kell mindennek az okát keresni.

_______

"Miért lusták a férfiak?" Nem kell általánosítani. Én azt kérdezném mért lusták a nők?:)
_______

"Miért hagyják szanaszéjjel, miért dobálják szét a (koszos) ruháikat a férfiak?" Hogy jelezzem: ki kell mosni:D:)
_______

"Miért fontosabb, sürgősebb a férfiak számára másoknak segíteni, mint a saját párjuknak?"
Ebben se általánosítanék, néha így jön ki.

_______

"A férfiak tényleg vonzónak találják a szilikon melleket? Túl azon, hogy elég kevésszer sikerül élethűen lemásolni a természetes idomokat, nem taszító ilyen gumilabdákat markolászni?" Én semmi vonzót nem találok bennük, igaz nem markolásztam még ilyet, de nem is tervezek:) Elsődleges direktíva nőválasztáskor a mellek mérete:D :B

_______

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.