Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Sok az általánosítás a kérdésekben. Ez inkább hergelő, mint megvitató szándékú. Nem tud széles körű véleménynyilvántást bevonni.

(#552) geprombolo válasza LA_COSTE (#551) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát akkor fogalmazd át, szerintem Vasegér megköszönné.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#553) Vakegérke válasza LA_COSTE (#551) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy geprombolo mondja, én is kérlek, fogalmazd át a kérdést, de fedje az eredeti szándékot. Hálás lennék érte, és ha jól csinálod, becs' szóra átírom.

"Nem tud széles körű véleménynyilvántást bevonni."
Azt hiszem, hogy ezt nem Te, és nem is én döntjük el. Véleményed lehet, ahogy nekem is van, de mondhatunk bármit, majd beszélő kedvű társaink eldöntik, hogy akarnak-e "megvitatni".

Kérdezz szebben, kérdezz jobban, kérdezz megvitató szándékkal. Nem kell priviben, itt is megteheted.
Tudod mit? Mindegy miként teszed, csak tedd is meg. Feltétel nélkül beillesztem a kérdések közé, ha másként nem, hát 19/a címszóval. Előre is köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#554) Geri Bátyó válasza LA_COSTE (#551) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Persze, hogy sok az általánosítás! Ez a lényege! Gyakorlatilag a nemekről alkotott sztereotípiákat beszéljük itt meg. :K

Vakegérke cáfolj meg, ha tévednék!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#555) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#554) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Egyetértek! :R

Az általánosítás pedig szinte elkerülhetetlen... :U Az válaszoljon, aki érintett az ügyben. Nem kell ötvenegyére is feltenni a kérdést, hogy: "Miért kell állandóan általánosítani?" Akinek nem inge, nem veszi magára, ennyi! :(((

(#556) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#554) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megfogalmazásod tökéletes. :K

Persze, hogy általánosítunk, hiszen így az sem érzi a kérdések élét, nem érinti fájdalmasan egyetlen gondolat azt sem, aki pedig érintett.
Itt a lényeg, csókolom alássan.
Nem bántunk senkit, pusztán jókat beszélgetünk, és kinevetjük akár saját balga szokásainkat is, hiszen nem is vagyuk érintettek. :)

Mi szeretjük a nőket, és feltételezem, hogy ők is szeretnek minket. Akkor hol a probléma? Ez a kis incselkedés belefér, és cinkosan összekacsintva élcelődünk kicsit.

művésznő4: Ne duzzogj, nincs miért. LA_COSTE barátunk mondott valamit, és talán igaza is van. Ő is fontos, véleménye színesebbé teszi a topicot. A lehetőség adott számára, hogy korrigálja elfuserált kérdésem, már csak az a kérdés, hogy él-e vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#557) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#556) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Erről van szó! Jól szórakozunk (sokszor saját magunkon), de közben azért komolyabban is át lehet gondolni a kérdéseket és a rá adott válaszokat, ha valaki úgy érzi!

Ráadásul jól kifaggatjuk a hölgyeket, hogy mit gondolnak rólunk! :D

művésznő: Szerintem sem kell durcizni! Inkább fogalmazz meg erről a témáról egy kérdést! :))

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#558) tkazmer


tkazmer
addikt

6. - mert az kényelmes :P :)
14. - én azért szeretem a legjobb kaját enni mert az a legfinomabb, azért szeretem a legjobb cipőt, ruhát mert az a legkényelmesebb, azért szeretem a legjobb autót emrt az a leggyorsabb és legkényelmesebb; egyszerűen csak segít jól érezni magamat. bár ha megfigyelhető, hogy a "kényelem" szó milyen gyakran szerepel a hozzászólásomban:)
19: utálok ruhát vásárolni, ezért szeretem a lehető legrövidebb idő alatt letudni. tudom a méretem, tudom, hogy most 3db pólót szeretnék, bemegyek a boltba, megveszem és hazamegyek. vagy ebédelni:) az ikeában is az étterem a legjobb, bár az éppen nem ruhabolt... (btw. a nőkhöz simán jöhetne egy olyan kérdés, hogyha elmennek mondjuk az ikeába 2db konyhai tárolóüvegért, akkor miért van tele a csomagtartó mikor hazaérnek?)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#559) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

A 19. kérdés lehetne: Igénytelenek-e a férfiak?
Nagyon rossz a kérdés feltevése. Ingerlékeny emberek ilyenkor robbannak, azt meg gondolom itt senki se szeretné.

[ Szerkesztve ]

(#560) LA_COSTE válasza művésznő4 (#555) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Érintett az ügyben mindenki. Pontosan ezért kell mások érdekeit is figyelembe venni, nem zártkörűsíteni.

(#561) Csemike válasza tkazmer (#558) üzenetére


Csemike
csendes tag

Roppant jó kérdést tettél fel. :DDD

(#562) Lenry


Lenry
félisten

19

nem vagyok igénytelen, csak lényegtelen dolgokban gyorsan tudok dönteni. a ruhavásárlás pedig lényegtelen: megveszem az első ruhadarabot, ami megfelel a kritériumoknak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#563) Chaser


Chaser
titán

19. Én tudatosan vásárolok, ami kell azt veszem, gyorsan, de ettől mért is vagyok igénytelen? :F
Igénytelenségről jut eszembe, valamelyik Fábryban volt, azt mondja olvasott egy hirdetést, lakás igényesnek eladó, 30 milla. Idézem: " Na b@zmeg' én qrvára igényes vagyok de nincs pénzem, most akkor mi van?":D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#564) Vakegérke válasza LA_COSTE (#559) üzenetére


Vakegérke
veterán

19/a kérdés is van, LA_COSTE korrekciója:
Igénytelenek-e a férfiak?

Megígértem, megtettem. :)

tkazmer: Kérdésed este megjelenik. Remélem újként fog hatni. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#565) nem_tom válasza Vakegérke (#564) üzenetére


nem_tom
őstag

19/a. Ellenkezőleg. :)

(#566) Lenry


Lenry
félisten

19/a

nem igénytelenek, csak különböznek a nők igényeitől

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#567) :-I


:-I
tag

19/a

egyáltalán nem. inkább a nők túl igényesek.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#568) Chaser válasza :-I (#567) üzenetére


Chaser
titán

Vagy inkább piperkőcök és általánosítottam :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#569) God Vazzeg válasza Vakegérke (#564) üzenetére


God Vazzeg
veterán

19/a:

Nem, nem igénytelenek, sőt, lassan igényesebbek a férfiak.. Én speciel felpróbálom a pólót is, sokszor volt már, hogy egyáltalán nem állt jól, azt nem is veszem meg.

(#570) bullseye


bullseye
addikt

na most tessék eldönteni, hogy igénytelenek vagyunk, mert 3-4 óránál kevesebb idő alatt képesek vagyunk ruhát választani, vagy túl igényesek, hogy bizonyos cuccokból a legjobb kell?

vagy mind kettő igaz, ahogy a nőkre is, csak pont más területeken?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#571) művésznő4 válasza Vakegérke (#556) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Elnézést, ha durcinak tűnt! :R
Nem az volt vele a szándékom! :N

Tegnap elég rossz napom volt, elnézést, ha ez a hsz-aimra is kihatott... :B :))

(#572) tkazmer válasza God Vazzeg (#569) üzenetére


tkazmer
addikt

19/a
szerintem csak mások az igényeik:)

(#564) Vakegérke
köszi, én is remélem:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#573) God Vazzeg válasza tkazmer (#572) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet. Illetve nagyban függ, hogy ki milyen stílusban öltözködik, de ez nőkre is igaz :K

(#574) Vakegérke válasza tkazmer (#572) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hej, ha priviben kaptam volna... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#575) tkazmer válasza God Vazzeg (#573) üzenetére


tkazmer
addikt

arra célzok, hogy pl. az autóknál meg gyakorlatilag éppen fordítva van, a legtöbb nőt nem igazán érdekelnek a lóerők, az ilyen-olyan kütyük, a sok wattos hifi, hogy a legújabb bmw 320-szal vagy 340-nel megy-e, nekik csak az a lényeg, hogy piros legyen:)
..és ugyanez elmondható a számítógépekről is, vagy mondjuk a politikai közéletről.

(#574) Vakegérke
ne haragudj, nem szántam eredetileg ennyire komoly kérdésnek, csak ahogy írtam a hozzászólást, a vásárlás utáni evésről eszembe jutott az ikea, az ikeáról a kérdésben leírt eset, és akkor már így fogalmaztam meg:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#576) Vakegérke válasza tkazmer (#575) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy nézek ki, mint aki haragszik? Szó sincs róla. Az viszont tény, hogy a priviben kapott kérdések az újdonság erejével hatnak, nagyobbat ütnek megjelenésükkor.
Az említett áruházat nem fogom megnevezni, nem csapok reklámot neki. Tudod, általánosítunk. :)

Ámbörök!
Fogynak ám a kérdéseim. Mondhatnám már nincsenek is. Köll mán a vitézség. Segítsetek (priviben), hadd folytatódjék ez a jó kis elemzős dumcsi.
Naaa, lécci... ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#577) Zsiráf Zsófi


Zsiráf Zsófi
csendes tag

19/a kérdésre: nem szeretem a piperkőc férfiakat, de tisztálkodjon naponta. :)

(#578) God Vazzeg válasza Zsiráf Zsófi (#577) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

Kis igényű vagy :C

(#579) tkazmer válasza Zsiráf Zsófi (#577) üzenetére


tkazmer
addikt

abszolút nem tartom magam sem piperkőcnek sem pl. az öltözködés tekintetében kifejezetten igényesnek, de főleg ilyenkor nyáron a napi kétszeri zuhanyzás a minimum:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#580) Csemike válasza Zsiráf Zsófi (#577) üzenetére


Csemike
csendes tag

Egyetértek.:)

(#581) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huszadik kérdés:
Miért tekintik a férfiak személyes tulajdonuknak a tévé távszabályzóját?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#582) :-I válasza Vakegérke (#581) üzenetére


:-I
tag

mert nem akarjuk nézni a csöpögős hülye sorozatokat. :DDD
meg pl. én szeretem ha a kezemben van, meg tudom, hogy hol, így nem kell keresni.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#583) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

19/a Az igényesség/igénytelenség sokszor csak nézőpont kérdése. Mondok egy jó példát:
Manapság rengeteg fiatalt látni, akinek a nadrágja nem takarja azt, amit kéne (magyarul kilóg a segge - bocs) és a térdét verdesi az említett ruhadarab ülepe. Szerintük ez divatos és jól néz ki, szerintem meg igénytelen, nevetséges és undorító.
Ezzel senkit nem akarok megbántani, csak próbálom érzékeltetni, hogy különbözőek vagyunk.

Vannak egyértelműen igénytelen dolgok, de ezeket korábban már tárgyaltuk.

20 Nekem mindig úgy kellett elkönyörögni a feleségemtől. :) Mióta elváltunk, napokig be sem kapcsolom a TV-t.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#584) picur220


picur220
veterán

1. Ha a nőnek nincs munkahelye (tehát a férfi tartja el), elvárhatják, más esetben nem.
5. Miért olyan fontos ez? Sosem értettem, nem látok a WC-deszkás dologban túl sok logikát...
6. Ne általánosíts, azok a férfiak, akik sportolnak, nem lusták. Csak néhány elenpélda: A. Schwarzenegger, Jay Cutler, Ronnie Coleman. Ők biztosan nem lusták, persze lehetne még sorolni, és nem csak az élsportolókat.
7. Megint ne általánosíts...
9. Szebb a természetes.
10. Ez egyáltalán nem igaz, az ékszervásárlás is érdekli őket...:DDD
11. Mert már túl régen ismeri a nőt, ha tegnap szedte fel, biztos megdícséri:DDD
12. Az igeénytelenek veszik fel csak, én pl egy nap egy póló, és kész, megy a szennyesbe.
13. Annak tartják? Én ha a legkisebb testszagot érzem meg magamon, egyből dezodor, aztán ha hazaértem, lefürdök. Allergiás vagyok a testszagra.
15. Talán mert félnek a haverok véleményétől. Nem véletlenül emeltem ki a szót, haver nem= barát...
16. Aki buzisnak tartja, én igénytelennek tartom. Szerintem igenis borotválni kell.
17. Mert - a te szavaiddal élve - lusták.
18. Ha meg keresztbe rakott lábakkal ül, buzis. Mondjuk én még soha nem láttam terpeszbel ülő férfit, vagy lehet, hogy csak nem figyeltem eléggé.
19. Miért igénytelenebbek ettől? Tudja, hogy abból a márkából az a mérete, megtetszik neki a póló, viszi, kész. A nő meg bemegy, tudja, hogy M kell neki, de nem hajlandó elfogadni, vesz egy S-t.
19/a.: Vannak ilyenek is.
20. Nem tudom, de lehet, hogy jobb így...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#585) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#583) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gusztustalanság soha nem lehet divatos. Vagy ha azzá is válik, akkor is undorító. Ja, persze, és nevetséges. Aki idáig süllyed, annál inkább meg sem említem az "igénytelen" kifejezést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#586) Lenry


Lenry
félisten

20:
szeretjük magunknál tartani az irányítást. minden téren.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#587) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#585) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sajnos nagyon sokan vannak. Időnként nehezemre esik nem beszólni nekik.

Lenry: Pedig hányszor van az, hogy a nő irányít és még csak észre sem vesszük!! :D

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#588) Vakegérke válasza picur220 (#584) üzenetére


Vakegérke
veterán

De bizony általánosítok, így nincs szelekció, csak nemek vannak. "Akinek nem inge" effektus.
Én sem vagyok különb nálad, és talán Te sem tartod különbnek magad nálam. OK? Akkor nevessünk nagyokat a kérdéseken, válaszokon, és önmagunkon. :)

Ami pedig a 15-öst illeti, szegénységi bizonyítvány, ha valaki azért dobja el nem túl szép társa szerelmét, mert ugye mit szólnak a haverok. Az ilyen meg is érdemli azt a sorsot, amely azon hölgy mellett vár rá, akit a haverok választanak neki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#589) Csemike


Csemike
csendes tag

20. A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat. :DDD Nem mintha nőként lenne rá gusztusom. :D

:-I a tiéd. :)

[ Szerkesztve ]

(#590) :-I válasza Csemike (#589) üzenetére


:-I
tag

ezt elkérem aláírásba, ha nem gond :C

köszöntem. :))

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#591) Lenry válasza Geri Bátyó (#587) üzenetére


Lenry
félisten

dehogyisnem vesszük észre ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#592) Geri Bátyó válasza Lenry (#591) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát persze! Utólag! És akkor aztán :W .
:DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#593) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#587) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Pedig hányszor van az, hogy a nő irányít és még csak észre sem vesszük!! :D

Erről a mondatodról azonnal ez a híres mondás jutott eszembe:
Minden sikeres férfi mögött egy nő áll... ;)

(#594) Csemike válasza művésznő4 (#593) üzenetére


Csemike
csendes tag

...és egy megdöbbent anyós. :DDD

(#595) Vakegérke válasza Csemike (#594) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hoppá! Lehet, hogy a "zanyósról" is kéne blogot nyitnom? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#596) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#593) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bizony Bizony! Mi férfiak szeretjük azt hinni magunkról, hogy a teremtés koronái vagyunk, pedig a nők simán képesek az orrunknál fogva vezetni minket úgy, hogy azt hisszük, mi irányítunk!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#597) Anubiss


Anubiss
tag

20:

A szállóige szerűség szerint: A távirányító az enyém és csak az enyém! :K

(#598) picur220 válasza Vakegérke (#588) üzenetére


picur220
veterán

Ok. Magam is jót nevettem egy-két kérdésen...:D

Én nem mondom, hogy csak a külső számít, de a csak a belső is hülyeség. Nyilván nem jut minden férfinak szépségkirálynő, de akkor sem érnék egy igénytelen, koszos, büdös nőhöz. Ha már valakit nem áldott meg az ég szépséggel, legalább hozza ki magából a maximumot, vagy csak simán adjon magára.

(#599) picur220 válasza Vakegérke (#595) üzenetére


picur220
veterán

Hajrá! :DDD

(#600) Vakegérke válasza picur220 (#598) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Nyilván nem jut minden férfinak szépségkirálynő, de akkor sem érnék egy igénytelen, koszos, büdös nőhöz."
Fujj, én sem!

Egy szóval sem beszéltem arról, hogy egy csúnya nő természetes tulajdonsága az igénytelenség, slamposság.
Köztünk szólva szép nőtől sem tűrjük az ilyesmit, ugye? Vagy nekik tán felmentés a szépségük a mosdás alól, koszos bugyi viselése alól, klotyószag alól?
Gondolom nem.

Én az ápolt, nett, szemünkön kívüli érzékeink által kívánatosnak tartott nőkről beszéltem. Csukott szemmel élvezzük közelségüket, élvezzük hangjuk zenéjét, élvezzük ölelésüket...
Szemünket kinyitva pedig elszáll a varázs, hiszen csúnyácska az illető.

Hány érzékszervünk is van? A szemünk csak egy. Miért a látvány a döntő?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.