Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Lenry válasza geprombolo (#144) üzenetére


Lenry
félisten

a tiédhez hasonló úton szeretnék én is járni :R

(#143) művésznő4 :B köszönöm
egyébként szerintem nem sok csodálni való van ezen, ennek így kellene természetesnek lennie, legalábbis én így érzem. csak most még fiatalok vagyunk, ő a múlt héten töltötte a 21-et, én fél évvel vagyok idősebb.

plusz annyi de annyi gondom van amit meg szeretnék oldani, és amik terhéből már így is többet adtam át Neki, mint azt szerettem volna, és tudom, hogy szívesen átvenne még 100x ennyit is, hogy boldogabbnak lásson.

így aztán még nem vehetem el. majd akkor ha meg tudom neki adni, elő tudjuk ketten teremteni mindazt, amit most a szüleitől megkap.

most elgondolkoztam azon, hogy talán ez is válasz lehet a 4. kérdésre: fél elkötelezni magát egy nő mellett, mert fél attól, hogy amikor ketten magukra maradnak, nem fognak tudni megküzdeni a felmerülő akadályokkal, nem tudják elérni céljaikat, és tönkremegy a kapcsolatuk.

persze ez egy rossz érv. semmi nem szabad úgy belevágni, hogy "mi lesz, ha nem sikerül?"

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#152) geprombolo válasza Lenry (#151) üzenetére


geprombolo
senior tag

ne fényezz, mert elbízom magam! Azért kösz, jól esik :)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#153) geprombolo válasza Lenry (#151) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beletrafáltál: ez is nyomós ok arra, hogy ne kötelezze el magát az ember. Az egzisztencia a férfiak nagy gondja, sokan azt hiszik, hogy nem LEHET addig lépni, amíg nem 100%-ra biztos, hogy minden rendben. De akkor én várhattam volna.... míg meg nem nyerem a lottó 5-öst. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#154) Lenry válasza geprombolo (#153) üzenetére


Lenry
félisten

addig azért én sem akarok várni, amíg 100%-ig biztos nem lesz minden, de ha százalékban mérünk, akkor most valahol -30% körül járhatok... ennél azért fentebb kellene tornászni a helyzetet :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#155) geprombolo válasza Lenry (#154) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát az nem túl jó!
A 100-ast nem pont rád értettem, hanem azokra, akik tényleg így gondolkoznak. Soha nem nősülnek meg. :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#156) tildy


tildy
nagyúr

A kérdés feltehető a másik topikban is, miért fontos ennyire a nőknek az, hogy el legyenek véve:D :DDD :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#157) geprombolo válasza tildy (#156) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem a család miatt. Amit alapítani akar.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#158) Csemike válasza tildy (#156) üzenetére


Csemike
csendes tag

Egy nő addig aggódik a jövője miatt, amíg férjhez nem megy.
Egy férfi addig nem aggódik a jövője miatt, amíg meg nem nősül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#159) művésznő4 válasza Csemike (#158) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Van benne igazság...:DDD:U

:C

(#160) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#159) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én ugyan nemrég váltam el (ezt te pontosan tudod), de egy percig sem bántam meg a házasságot. Nagyon szép volt ez a 8 év. Közben sosem féltem a jövőtől. Most, a válást követően már inkább.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#161) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

4.: Nem tartom a házasságot többre, mint egy jogi viszont, amit ha félreteszünk, ugyanolyan boldogok lehetnek a felek. Pláne, hogy nálam csak a jogi házasság jöhetne szóba, a templomokból kirugdalnának. :D Úgy vettem észre, a nők valami különös misztikumot tulajdonítanak a dolognak, de mit várnak tőle, biztosítékot? Én, ha együtt volnék egy lánnyal, feleségemnek tekinteném papírok nélkül is, mellé kötném magam önszántamból, szeretném éppúgy. Az igazi házasság lélekben köttetik... De ha megkérné, hogy házasodjunk össze a világ előtt is, nem mondanék ellent, mert épp ez az - számomra csak formaság.

(#162) Vakegérke válasza tildy (#156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az ötletet, meglesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#163) Jhonny06 válasza Crystalheart (#161) üzenetére


Jhonny06
veterán

"a templomokból kirugdalnának"

??

(#164) geprombolo válasza Crystalheart (#161) üzenetére


geprombolo
senior tag

Majd fogod ezt még másképp is gondolni, hidd el! Én is így gondoltam, aztán rájöttem, hogy a házasság sok mindenre jó. Ráadásul egy szentség, ami nem helyettesíthető be együttéléssel.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#165) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ötödik kérdés, amelyet ABE barátunktól kaptam:
Miért képtelenek a férfiak lecsukni maguk után a WC deszkát?

Napi veszekedés oka, tehát megér egy kis dumcsit. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#166) művésznő4 válasza Vakegérke (#165) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Héééé, ezt én akartam megkérdezni...:DDD :P

Amúgy kíváncsian várom rá a választ! ;)

(#167) Vakegérke válasza művésznő4 (#166) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, drága művésznő, tessék szépen kérdezni, vagyis elküldeni nekem priviben a őket. Sokat segítesz vele, és nicked megemlítésével teszem fel a kérdést. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#168) Badman 4ever válasza Vakegérke (#165) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én lecsukom. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#169) Vakegérke válasza Badman 4ever (#168) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is, pedig egyedül élek. Talán megszokássá vált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) :-I válasza Vakegérke (#169) üzenetére


:-I
tag

Megszokás kérdése.

Ahol nincs nő, ott nyilván nem kell megszokni. :D

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#171) Vakegérke válasza :-I (#170) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt nő, sőt mondhatom, NŐ.
No persze engem már eleve úgy neveltek, hogy amilyen helyzetben találok valamit, azt úgy is hagyjam. Márpedig ahol nő van, ott a WC deszka szigorúan lehajtva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#172) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nálunk ebből még sosem volt vita.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#173) Wictor válasza Vakegérke (#165) üzenetére


Wictor
senior tag

Micsoda? :Y Mindig lecsukom. Mindenhol.

(#174) művésznő4 válasza Vakegérke (#171) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nagyon helyes! :R:K

(#175) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ez a WC-deszka probléma az amcsi filmekből gyűrűzött be. Nálunk soha nem jelentett gondot. Ha utánam egy nő megy WC-re, mindenképpen hozzá kell nyúlnia a tetőhöz, mivel én azt is lehajtom. Ennyi erővel viszont a felhajtott deszkát is lehajthatja. Mi itt a probléma?

(#176) geprombolo


geprombolo
senior tag

Az legyen egy nő legnagyobb gondja, hogy élete párja után le kell hajtania az ülőkét! Mi van, ha a fazon fel se emeli? :Y Olyanra is van példa. Márpedig mi férfiak állva végezzük kisdolgunkat....

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#177) #53246592


#53246592
törölt tag

Miért nem tudják a nök felhajtani a wc deszkát használat után? ;)

(#178) potyautas válasza #53246592 (#177) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Így is megközelíthető a kérdés :) Autós pihenőben láttam olyat, hogy egy ellensúly felnyitva tartotta. ( a női oldalon nem láttam)

(#179) Vakegérke válasza potyautas (#178) üzenetére


Vakegérke
veterán

Khm...
Mit kerestél a női oldalon? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#180) P00By


P00By
nagyúr

Nálunk az asszony nem csukja le, két bátyja van és megszokta. Én mindig lecsukom.

(#181) Csemike


Csemike
csendes tag

5. A férfiak képesek bármire is? ;] ;] ;] Písz! :R

(#182) Lenry


Lenry
félisten

5. kérdés:
mert totálisan lényegtelen, hogy hogy áll

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#183) ABE


ABE
őstag

Harmadik kérdés: mert hülyék vagyunk. :O

Negyedik kérdés: mert akkor nem lehet szabadon inni. :D

Ötödik kérdés: nekünk ugyanannyi utánuk felhajtani az ülőkét, mint nekik utánunk lehajtani. :K

(#184) Csemike válasza ABE (#183) üzenetére


Csemike
csendes tag

Eleve úgy húzod le a vécét, hogy lehajtod a tetejét, hogy ne fröcsköljön már a cucc. :D

ABE: khm...

[ Szerkesztve ]

(#185) ABE válasza Csemike (#184) üzenetére


ABE
őstag

Na, pont ez az, ezért nem szeretik elkötelezni magukat a férfiak, mert még azt is meg akarjátok mondani, hogy fröcskölhet-e a WC, vagy sem. :o :O

(#186) Lenry válasza Csemike (#184) üzenetére


Lenry
félisten

a mi WC-nk nem fröcsköl

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#187) Csemike válasza Lenry (#186) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem fröcskölő vécét minden magyar háztartásba!

(#188) geprombolo válasza Lenry (#186) üzenetére


geprombolo
senior tag

A mienk sem. Megtiltottam neki. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#189) Lenry válasza geprombolo (#188) üzenetére


Lenry
félisten

nagyon helyes
a rendes háztartás titka a jól nevelt WC

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#190) ABE válasza Lenry (#189) üzenetére


ABE
őstag

Én kimondottan szeretem, ha fröcsköl a WC. Olyan... pajzán, vagy mi. Szívem szakadna meg, ha nem látnám többet fröcskölni.

(#191) Gergő_ válasza ABE (#190) üzenetére


Gergő_
őstag

ha a kakaó fröcsköl vissza az is jó poén? :DD

(#192) Csemike


Csemike
csendes tag

Azé' nem semmi... Vagy inkább jellemző? :D Férfi témájú topikban előbb-utóbb a kaka-téma kerül elő. :D

(#193) tildy válasza potyautas (#175) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk nincs annál gusztustalanabb, amikor az ülőke teteje is vizeletes, mert felcsapódott a fröcskölésből oda.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#194) geprombolo válasza ABE (#190) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tiszta bacitenyészet. Tudtad?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#195) 7


7
addikt

Én is inkább onnan közelíteném meg, hogy miért probléma, ha felhajtva marad. Lehajtom én, ha eszembe jut, de azért ne tessék már engem lecseszni, ha mégis felhajtva marad, mert egyáltalán nem olyan nagy tragédia. :P

Természetesen amikor vendég vagyok valahol, akkor ügyelek rá, hogy lehajtsam magam után.

[ Szerkesztve ]

(#196) Csemike válasza 7 (#195) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem, egyátalán nem tragédia, ha felhajtva marad, de törekedni azért lehet rá. :) Már úgyértem arra, hogy megtörténjen a lehajtás. :D
Van egy öcsém. Nagyon kellemetlen, mikor hajnalban, még szinte alva kitámolygok a vécére és nem elég, hogy hirtelen a jéghideg fajanszra ülök, még majdnem bele is zuhanok a klotyóba... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#197) művésznő4


művésznő4
csendes tag

#184 - #192 hsz.
Síííírtam a röhögéstől, mire elolvastam...:O:O:C
(nem vicc.komolyan!) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198) nem_tom


nem_tom
őstag

5. Én is mindig lehajtom.

(#199) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Egyedül élek, így itthon nem hajtom le. Máshol igen. Amíg együtt éltem a (volt)feleségemmel, szintén lehajtottam.

Minden esetre bennem felmerült, hogy mivel nekünk, hímeknek fel kell hajtani használat előtt, a nőknek miért okoz problémát lehajtani? Ha megteszik összedől a világ? Inkább veszekedést generálnak egy ilyen apró dologból!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#200) Vakegérke válasza művésznő4 (#197) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is hullattam pár könnycseppet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.