Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Csemike válasza Ijk (#449) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mutass egyet és elfogadom. :DDD

(#452) Gergő_ válasza Ijk (#449) üzenetére


Gergő_
őstag

szeleburdiak(~határozatlanok), van ilyen, inkább női tulajdonság, idővel kinövik... vagy nem... :D

(#453) geprombolo


geprombolo
senior tag

#16: Fogalomzavar. Az átfedés miatt, például a divatszakmában sok férfi van, aki piperkőc, de nem homó, de van, aki piperkőc is, meg homó is. Utóbbiak nem gerjednek a szép, sokszor kis híján meztelen női testekre, amikkel körbe vannak véve.
#15: Férfija válogatja. Sajnos ez a világ úgy épült meg, hogy hamarabb látjuk meg a testet és később a lelket.
Vannak, akiknek sok évbe kerül, mire rájönnek, hogy egy manöken csak a kirakatba való, nem a hitvesi ágyba. Egyeseknek soha nem esik le a tantusz.
Van, akit kevésbé érdekel a fizikai szépség, inkább a belbecsre koncentrál, egyszer választ párt, de azt jól szemeli ki magának, nagyobb az esélye, hogy hosszú, boldog élete legyen kicsit csúnyácska, de szerető, gondoskodó felesége mellett.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#454) művésznő4 válasza Csemike (#451) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jól beszél a kollegina ;]
Várjuk a mintákat... :DDD :P

(#455) Vakegérke válasza geprombolo (#453) üzenetére


Vakegérke
veterán

A #15-ösre.
Nem tudom, hogy egyéni adottság-e, de rendelkezem azon tulajdonsággal, hogy bizonyos közelség esetén megérzem a jelenlévő belső tulajdonságait. Úgy is mondhatnám, hogy az auráján belül kell legyek.
"Jól csak a szívével lát az ember”.
Szeretek a szívemmel látni. Márpedig ha a szívem azt mondja egy látásra taszító nőről, hogy ne hülyéskedjek, hiszen féltéglába ágyazott drágakő, akkor nem a szememnek hiszek.

Tegyük fel, hogy van egy gyönyörű nő ringó csípővel, hibátlan, bársonyos bőrrel, aki kedves, aranyos, anyáskodó, gondoskodó, a lelkét kiteszi társáért.
Kell? Szeretjük? Persze.
Fosszuk le a szépséget a hölgyről. Roszabb lett? Nem! Az érték megmaradt, a múlandó szépség tűnt el csupán.

Más: "ronda és finom".
Nem mondom, hogy intim helyzetben egy gyönyörű nő nem képes odaadóan viselkedni, mert hazudnék. Viszont minden skálázható.
A csodás nő tudja, hogy ő a férfiak vágya, és ha szereti is társát, és boldog örömmel símul hozzá, akkor is tudja, hogy minden ujjára sok férfi jut, akik megőrülnének öleléséért.
A csúnya nő tudja, hogy párja az egyetlen férfi az életében, aki őt "vakon" szereti.
Nos, kérem tisztelettel, melyikük képes nagyobb élvezetet nyújtani társának? Melyikük képes a pillanatnyi igényekhez jobban alkalmazkodni? Melyikük szorítja nagyobb áhítattal magához a szeretett férfit?

Tudom, nem könnyű dolog kézen fogva sétálni csúnya párunkkal, hiszen kegyetlen a világ, sokan kiröhögnek. Kérdés, hogy tiszta-e a szívünk annyira, hogy elviseljük a verbális, és kimondatlan vegzatúrát, túl tegyük magunkat a lenéző mosolyokon, hangos röhejeken. Tiszta szív kell hozzá, és ha Isten csúnya társat adott, és képesek vagyunk őt elfogadni, a világ minden boldogsága a miénk lehet.

Leszögezem, valóban így érzek annak ellenére, hogy a feleségem -mondjuk úgy- átlagos volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#456) Ijk


Ijk
nagyúr

Mi az hogy csúnya? Lehet, hogy aki nekem csúnya másnak szép és fordítva. Pl. sokaknak bejönnek a szolizott gebék, világító szőke hajjal, felfújt mellekkel. Na számomra ők kifejezetten randák (még az enyhébb fokozatok is)
Akinek szép arca van, az már jó helyzetből indul, és a testen könnyebb csiszolni, mint az arcon. Főleg hogy a belső tulajdonságok is legfőképpen az arcra vannak írva. Sokszor egyből ki lehet szúrni egy ember értelmi képességeit az arcáról.
Ha valakinek csúnya az arca, azzal viszont nehéz mit kezdeni. Úgygondolom akármilyen szemét dolog kimondani itt jön képbe a természetes szelekció. Egy olyan nővel képtelen lennék összejönni, akihez nem vonzódom szexuálisan.
Az pedig teljesen más tészta ha később megöregszünk, vagy esetleg valami baleset miatt elcsúful, mert akkor úgyis a szeretet tart össze.

Összegezve, ha látok egy lányt, akkor csak a külseje alapján tudom megítélni. Tehát a külső az első lépés a kapcsolat felé. Ránézésre és némi ismeretséggel nem leszek tisztában a belső adottságaival. Normális ember nem lép párkapcsolatba olyannal aki nem tetszik neki.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#457) Csemike válasza Ijk (#456) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Tehát a külső az első lépés a kapcsolat felé."
Nem feltétlenül úgy lépsz kapcsolatba egy ellenkező neművel, hogy rögtön párkapcsolatban gondolkodsz, és úgy nézel rá, vajon jó géneket örökítene-e át az utódaitokra (a férfiak így nézik a nőt, ha nem is tudatosan, derék-csípő arány 0,75 legyen, szimmetrikus arc, arányos test stb.)
Én már jártam úgy, jó régen, hogy elsőre nagyon nem vonzott egy illető külsőleg. Egy társaságban voltunk, jó ismerősökként, nem is volt érdekes a külseje, mert nem arról szólt a dolog. Aztán ahogy egyre jobban megismertem, már nem is tűnt csúnyának, sőt. Szóval tényleg igaz az a tétel, hogy nem az a kedves aki szép, hanem az a szép, aki kedves (nekünk). :)

(#458) Ijk válasza Csemike (#457) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem párkapcsolatban gondolkozom minden nőnél, ha szóba állok velük. De olyannal biztos nem fogok párkapcsolatba lépni, aki nem tetszik. Viszont sajnos szoktak félreértések adódni, volt már arra példa, hogy ha valakivel jól elbeszélgettem, elviccelődtem és többre számított mint amit én szerettem volna. Ilyenkor baromi nehéz megmondani, hogy nem érdekel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#459) Vakegérke válasza Csemike (#457) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Szóval tényleg igaz az a tétel, hogy nem az a kedves aki szép, hanem az a szép, aki kedves (nekünk)."

Ragyogóan megfogalmaztad, ahogy én nem tudtam. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#460) Csemike válasza Ijk (#458) üzenetére


Csemike
csendes tag

Igen, ilyet nehéz mondani, mert akaratlanul is megbántjuk a másikat, legjobb szándékaink ellenére is...

Vakegérke: nem én fogalmaztam, valahol hallottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#461) Lenry válasza Vakegérke (#459) üzenetére


Lenry
félisten

ahogyan Te is nagyon igazságot fogalmaztál meg a #455-ben :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#462) geprombolo válasza Vakegérke (#459) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyetértek. Nagyon jól van megfogalmazva. Én sem ismerek szebb nőt, mint a feleségem. A mások véleménye nem érdekel.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#463) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nah jóó...én már teljesen elolvadtam itt 1-2 férfi fórumtársam hozzáállásától... :U :B :B

:R :R

(#464) Csemike válasza művésznő4 (#463) üzenetére


Csemike
csendes tag

Pedig a gyakorlat mintha más képet festene, nem? :DDD

(#465) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, csókolom, ezerszer áldom a napot, amikor eszembe jutott a nők érthetetlen szokásainak elemzése. Megteremtettem a topicot, és abból adódóan ez is megteremtődött.

Jól benne vagyunk egy egészséges beszélgetésben. Adódik a kérdés, hogy feltegyek-e újabb kérdést, vagy hagyjam, hogy a jelenlegi csűrcsavar folytatódjék.

Ne kapkodj, gondold át. Van min rágódni, van miről beszélni. Szerintem nincs értelme újabb kérdésnek, amíg ez a téma le nem cseng.
Egyetértesz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#466) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Minél szebb egy nő, annál biztosabb hogy féreg. Sajnos ez a meglátásom. Biztos vagyok benne, hogy ezzel a véleményemmel nem leszek egyedül :U

(#467) művésznő4 válasza Vakegérke (#465) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen! :K Szerintem még bőven rágódhatunk a kérdéseken! :R

Mi is áldunk ezért a topicért Egérkém! :R Komolyan mondom, hogy sokkal okosabb lettem férfi-gondolkodás terén, mint előtte! :K
Köszönjük! :B

(#468) Vakegérke válasza God Vazzeg (#466) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kifejtenéd, hogy ezt miként érted? Miért függvénye a szépségnek a féregség? Egyáltalán mit értesz az alatt, hogy féreg?

Beszélgessünk.

Drága művésznő4! Én köszönöm, hogy csatlakoztál, csatlakoztatok elmélkedéseimhez. :R
Vigyázz, öt percen belül a szerkesztés gombot illik használni, mert jönnek ám a moderátorok...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#469) művésznő4 válasza Csemike (#464) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát ez az... :U :D

Ide most vagy csak tökéletes férfiak járnak, vagy ennyire válogatott a PH fórumozó csapata... :P

(#470) Csemike válasza művésznő4 (#469) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én még egy ilyen fórummal nem találkoztam a neten, ahol ennyire kulturált mederben folyik az eszmecsere, mint itt... Nem is értem. :)

(#471) God Vazzeg válasza Vakegérke (#468) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szívesen.

Magánvélemény következik.
Szerintem a nagyon szép, igényes nők könnyen kapnak az életben mindent, és így nem értékelik azt. Igaz ez kapcsolatra, lehetőségekre, stb.. Felületesek. Nagyravágyók. Általában indulatosak, és akaratosak. Nincsenek hozzászokva a "nem"-hez.

Lehetséges hogy csak én futok össze mindig ilyenekkel, de már ott tartok, hogy ha egy nő nagyon szép, nálam mínuszból indul, vagy sehonnan.

(#472) művésznő4 válasza Csemike (#470) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Teljesen egyetértek! :R
Ezért is szerettem meg itt annyira... :B :K

Egérke, ne haragudj, hogy nem szerkesztettem az előbb.. :B

#473: Semmi gond :N Mondd csak el őszintén a véleményedet. Érdekel ám minket is.

[ Szerkesztve ]

(#473) God Vazzeg válasza Csemike (#470) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én elég szókimondó vagyok, előre elnézést kérek a hölgyektől :B :D

#472: rendben :K

[ Szerkesztve ]

(#474) LA_COSTE válasza Ijk (#456) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Akkor én sok nemnormális embert ismerek...pontosabban nőt, mert ízléstelenül választanak párt. Szép nő-ocsmány férfi....gyakori jelenség...és nem is beszélve arról hogy a nem éppen férfias férfi még ráadásul egy szerencsétlen balfék. Öntudat nincs!!!

(#475) God Vazzeg válasza LA_COSTE (#474) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hoppá! Ezt én is megfigyeltem :K

(#476) Vakegérke válasza God Vazzeg (#471) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelek, köszönöm.

Csemike: A fórumot leszűkíthetjük akár a blogomra is, hiszen itt sincsenek túlkapások, normális mederben folyik a társalgás. Betudható ez annak, hogy normális a társaság, és talán annak is, hogy kivívtam akkora tiszteletet ittlétem során, hogy nem köp bele senki a tányérba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#477) Gergő_ válasza Vakegérke (#476) üzenetére


Gergő_
őstag

ne fessük az ördögöt a falra! :O :D

[ Szerkesztve ]

(#478) geprombolo válasza művésznő4 (#472) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó a társaság, ez biztos. Van a PH!-nak durvább szeglete is, de szerintem minden azon múlik, hogy a modik mennyire veszik komolyan a munkájukat. Márpedig szerintem itt jól dolgoznak, nem tűrik a tűrhetetlent. :R
Vasegér: ne szállj el magadtól, mindig abból van a baj. Tudod, rajtad a szemem. :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#479) God Vazzeg válasza Vakegérke (#476) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem érdekelne a te véleményed is erről :K

(#480) Csemike válasza God Vazzeg (#473) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mondjad ki a szót. ;)

LA_COSTE: hadd válasszon már mindenki magának olyan párt, amilyet szeretne. :) Nyilván nem lenne a szép nő az "ocsmány" férfival, ha nem szeretné, ha nem akarna vele lenni.

Gergő_: mostanában olyan negatív vagy. :O :D

(#481) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gergő_: Nem a negatívumokat ecsetelgettem, tehát alhat az ördög. :K

geprombolo: Úgy gondolom, hogy nem szálltam el magamtól, hiszen topicjaimban rend van. Ettől függetlenül köszönöm, hogy figyelsz, és ha kell, sejhajon billentesz. :)

God Vazzeg: Miféle véleményem érdekel? Elakadtam, nem értem a kérdést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#482) God Vazzeg válasza Vakegérke (#481) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A szép de féreg nőről írott rövid esszémre reagálhatnál, mint tapasztalt :R

(#483) LA_COSTE válasza Csemike (#480) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ne viccelj! Ezt te se gondolod komolyan. Abban az emberben agyi hiba van, aki egy balfék szerencsétlen tuskó párt választ magának. Ráadásul ízléstelenül.
Ráhibáztam nálad? :U

(#484) Csemike válasza LA_COSTE (#483) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem hibáztál rá, bár ez a magánügyem. Ahogy mindenki másé is a saját párkapcsolata.

(#485) LA_COSTE válasza Csemike (#484) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ne térj ki a témából. Nem erről van szó. Hanem, amit nap, mint nap látunk a másik embereken. Meggondolatlanság, következetesség hiánya, erre nem lehet mást mondani: szerencsétlen. Ezt kapta az élettől. Na ez már magánügy megoldani.

(#486) Csemike válasza LA_COSTE (#485) üzenetére


Csemike
csendes tag

A téma az volt, hogy szép nők szerencsétlen mamlaszokkal vannak együtt. :) Ez szerintem magánügy. Én magas vagyok. Ha most összejönnék egy alacsonyabb fickóval, mert szeretjük egymást, stb., akkor nagyon sokan megszólnának, biztos kiröhögnének, meg ilyenek, de a párkapcsolat nem arról szól, hogy mi a kívülállók véleménye. A kapcsolatunk a mi magánügyünk. Ha a szép nőnek a (mások által) szerencsétlen(nek tartott) kell, áldásom rájuk... Boldog szerencsétlenkedést együtt.

(#487) Vakegérke válasza God Vazzeg (#482) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyully, barátom, nekem az életben nem volt "szerencsém" a szép nőkhöz. Kivéve persze azt a tényt, hogy választottam számomra legszebb volt a világon.

Nos, amelyik lány közömbös volt számomra, azzal dumcsiztam, és kész. Mindegy volt, hogy szép, vagy sem.
Kettétört sorsok, félárva gyerekek...
Sok ilyent láttam, és bizony a szereplők egyike dekoratív nő volt. Úgy gondolta, hogy elég a szépsége, minden más a férfi dolga. Miután nem vált be számítása, sértődötten retirált, szerencsétlen férje pedig örülhetett, ha nem semmizte ki.
Igen, igazad van. A szép nők könnyen kapnak meg bármit. De mit? Csak azt, ami pénzért kapható. Mivel -szavaiddal élve- felületesek, nagyravágyók, ez elég is nekik. Az érzelem nem fér bele a gardróbjukba.

Hadd dicsőítsem a csúnya nők önzetlen szerelmét.
Ők téged szeretnek, méghozzá feltétel nélkül.
Ennyi, és pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#488) Gergő_ válasza Vakegérke (#487) üzenetére


Gergő_
őstag

éljen a házassági szerződés! :D

egyébként nem vagyok negatív(annyira) csak a névtelenre gondoltam ...

(#489) God Vazzeg válasza Vakegérke (#487) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyezik a véleményünk, erre voltam kíváncsi. Én is elbeszélgetek egy gyönyörű nővel (főleg hogy elég jó a beszélőkém) csak mivel nekem elég sokhoz volt már szerencsém, és mindig negatívan sült el, kicsit tartok tőlük. Pedig azt mondják, nem vagyok egy csúnya gyerek, igényesnek is tartom magam. Na ezért lesz nekem is "egyszerűbb" csajszim, és majd lehet rajtunk is gúnyolódni, de engem ez sose érdekelt. Nekem fontosabb a meghittség és a harmónia egy kapcsolatban, minthogy akármilyen dekoratív legyen a hölgy :U

(#490) Vakegérke válasza God Vazzeg (#489) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem fontosabb a meghittség és a harmónia egy kapcsolatban, minthogy akármilyen dekoratív legyen a hölgy

Ennyi, és pont. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#491) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tizennyolcadik kérdés:
Férfi létemre számomra is gusztustalan, ha egy férfi "terpeszben" ül, és virítja genitáliáját. Tényleg olyan gusztusos, ahogy ő azt elképzeli?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#492) Ijk válasza God Vazzeg (#471) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Szerintem a nagyon szép, igényes nők könnyen kapnak az életben mindent, és így nem értékelik azt. Igaz ez kapcsolatra, lehetőségekre, stb.. Felületesek. Nagyravágyók. Általában indulatosak, és akaratosak. Nincsenek hozzászokva a "nem"-hez."

Nem gondoltam volna hogy másban is megfogalmazódik, ami bennem szinte szóról szóra. Teljesen egyetértek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#493) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem van minden férfiban egy belső jelző, hogy külsőleg mi fér még bele. Mert ha bottal sem piszkálnám meg, akkor lehet bármilyen kedves, teljesen esélytelen a dolog.
Mellesleg nagyon kevés csúnya lányt láttam, már akinek az adottsági rosszak. A legtöbb esetben viszont az elhanyagoltságot látom. Nem kell ilyen legyen topmodell elvárásoknak megfelelni.
Kezdjük ott, hogy a fiatal nők szerintem fele dohányzik és rendszeresen több alkoholt fogyaszt, mint amennyit kellene. A bagót mindenkinek el kellene dobnia, de különösen egy nőnek. Alkoholt pedig mértékkel kell fogyasztani. Egy kis testmozgással és kis odafigyeléssel a táplálkozásra, szerintem nem lenne olyan hogy csúnya. Persze ez ugyanúgy vonatkozik a férfiakra is.

Nekem például nem kellene egy amolyan igazi szépség. Egyrészt amit God is leírt, másfelől folyamatosan feszélyezve érezném magam, a saját magam felé tett elvárásokat annyira fel kellene emelnem, hogy hosszútávon nem bírnám.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#494) God Vazzeg válasza Ijk (#492) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:R

(#495) God Vazzeg válasza Ijk (#493) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én testépítek, és elvileg olyan nagyon csúnya se vagyok.. Igényelném a szép csajt.. De aki volt, az férges volt :(

(#496) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

"Tizennyolcadik kérdés:
Férfi létemre számomra is gusztustalan, ha egy férfi "terpeszben" ül, és virítja genitáliáját. Tényleg olyan gusztusos, ahogy ő azt elképzeli?"

Nekem nem gusztustalan, a férfinak szét kell rakni, mert amúgy nyomódik a töke :D ;]

"Tizenhatodik kérdés, EarL 007 tette fel:
A férfiak miért tartják "buzisnak" ha egy másik férfi borotválja a különböző szőrzeteit, például arc-, hónalj-, fanszőrzet?"

Nem tudom, én is leszedem, mert undorító mikor beizzad, és esztétikusabb is szerintem. Fanszőrzetet meg szerintem alap hogy le kell szedni, mert úgy igényes az ember, illetve én is elvárom a partnertől.. Legalább fazonra.. Nem gondolom hogy ez kirívó lenne így 2010-ben :U

(#497) geprombolo válasza Vakegérke (#491) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyesek azt hiszik, hogy ettől jobban buknak rá a nők. Gondolom. Mert nekem se tetszik az ilyen viselkedés. Szerintem sima felhívás egy tangóra, ha nővel szemben ül így. Vagy legalábbis ezzel próbálja meg kifejezni, hogy ő mekkora nagy kan... :W
God: ne hordjon a szerencsétlen szűk nacit. Abban mindenképpen megsül a mogyorója, aztán csodálkozik, hogy hova lett a férfiassága... persze nem máról holnapra történik meg a baj.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#498) nem_tom


nem_tom
őstag

18. Én ettől csak akkor undorodok, ha eléggé közel ül hozzám az illető. Amúgy én se összezárt lábakkal ülök... eléggé kényelmetlen lenne.

(#499) God Vazzeg válasza geprombolo (#497) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rám a szűk farmer fel se jön :D

(#500) geprombolo válasza God Vazzeg (#499) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem Vasegér arra gondol, amikor a férfi extrém módon, tehát koránt sem diszkréten tárja szét lábait ülés közben.
Az egymáson keresztezett láb a férfiaknál tényleg sültmogyit eredményezne, ezért nem is követeli meg semmiféle etikett. Lehet diszkréten is, kis terpeszben ülni, hogy ne lássa mindenki, hogy mid is van...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.