Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Tim82 válasza Csemike (#750) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elcsépelt, nem elcsépelt, ilyen dolgok kellenek, enélkül lassan elszürkül egy kapcsolat. :)

A "párom" megnevezést én is utálom, a "jelenlegi párom" szókapcsolaton pedig gurulni szoktam, mert alapból ellentmondás van benne szvsz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#752) God Vazzeg válasza Tim82 (#751) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem is kellenek ezek egy kapcsolatba, én az exemet inkább vacsorázni vagy wellnesselni vittem, ezeket szerette.. Igazából rá kell érezni mi teszi boldoggá a másikat és néha kedveskedni lehet neki ezekkel a dolgokkal, hogy érezze, fontos. Lehet ez bármi, akár túrórudi, akár wellness :K

(#753) tildy válasza Tim82 (#749) üzenetére


tildy
nagyúr

Az olyan gesztusokat, amelyek meglepetések, pesze, igénylem. A sablonos dolgokat nem. ( lásd gyergyafényes vacsora, nagycsokor virág, stb) , nekem ez utóbbiak jelentika "romantikát".

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#754) Tim82 válasza tildy (#753) üzenetére


Tim82
nagyúr

A sablonosság a kivitelezéstől függ. Egy régi, elcsépeltnek hitt ötletet is meg lehet tölteni új tartalommal. Én így csinálom.

A virág, vacsora stb. csak példa, ami mindenki számára értelmezhető.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#755) tildy válasza Tim82 (#754) üzenetére


tildy
nagyúr

Engem ma reggel egy mosolygos (gorog)dinnyevel leptek meg:)
Es a kivitelezes se volt semmi: felirat: vigyazz a mancsodra, majd a konyhaban egy dinnye vart, hatalmas smileyval:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#756) Tim82 válasza tildy (#755) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én meg már ajándékoztam egy szál gyönyörű fehér rózsát.

Igaz, hogy randi után megettük. Marcipánból volt. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#757) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huszonnyolcadik kérdés:
A férfiak szerint a másik fél meggyőzésének leghatékonyabb módja az ordítás, netán pofozkodás. Tényleg így van?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#758) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#757) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Rövid leszek: NEM!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#759) nem_tom válasza Vakegérke (#757) üzenetére


nem_tom
őstag

Engem kifejezetten irritál, hogyha valaki idegbeteg mód ordibálva akar meggyőzni valamiről.

(#760) bullseye válasza Vakegérke (#757) üzenetére


bullseye
addikt

28,
igazi férfi nem tesz semmi ilyesmit
igazi nő meg nem él vissza azzal, hogy van nála pin@ :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#761) tkazmer válasza Vakegérke (#757) üzenetére


tkazmer
addikt

soha nem ordibálok, ha velem próbál valaki ordibálni azt meg egyszerűen ignorálom :)
tehát velem szemben sem hatékony módja ez a meggyőzésnek. én a logikus érvelésben hiszek, pofozkodni már nem is emlékszem mikor pofozkodtam utoljára.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#762) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Megvallom, én szoktam ordítani. :DDD Tesóimmal, ez mindent elmond. Családon kívül el sem tudnák képzelni, hogy egyáltalán ideges tudok lenni. De hát egyszer az ember kétségbeesésében, ha tudja, hogy semmi más nem használ...

(#763) God Vazzeg válasza Vakegérke (#757) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem ez végső stádium lehet egyeseknél, én sokkal hamarabb kilépek egy kapcsolatból :D

(#764) j.bravo válasza Vakegérke (#757) üzenetére


j.bravo
addikt

Ez sztereotípia, az eddigieken és rajtam kívül is többen el fogják mondani, hogy ezt méltatlannak tartjuk.
Legfeljebb akkor élek vele, ha a vitapartner annyira ordibál hogy a higgadt érvelést nem hallja.

Whatever.

(#765) Vakegérke válasza j.bravo (#764) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jaj, ne OFF-olj, ez is ide tartozik. :K

Ez, és a társtopic, amely a nők lelkének rejtelmeivel foglalkozik, telve van általánosítással, sztereotípiával. Nem az a cél, hogy kibelezzük akár a nőket, akár a férfiakat, hanem az, hogy jó nagyokat tracsizzunk a provokatív kérdések kapcsán.
Akinek nem inge effektus.
Nevessük ki saját magunkat, ha jól esik.

Nos, erről van szó. Legyen felhőtlen a szórakozás, ha komolyan is beszélgetünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#766) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huszonkilencedik kérdés:
Egy férfit a fütykösénél lehet megfogni, de a hasán keresztül lehet megtartani. No most ez azt jelentené, hogy kezdetben nem érdekli párja főztje, vagy azt, hogy később lanyhul a nemi vágy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#767) God Vazzeg válasza Vakegérke (#766) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kezdetben nem érdekes annyira a kaja, először a szex legyen jó.. Aztán később nyilván lanyhul a nemi vágy is, meg ugye a párkapcsolat nem csak szexből áll, így előjönnek ezek a kérdések is, minthogy "mit eszünk ma?" :D

(#768) Vakegérke válasza God Vazzeg (#767) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nagyon jó, főleg a legvége. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#769) nem_tom válasza God Vazzeg (#767) üzenetére


nem_tom
őstag

+1 Én is erre gondoltam. :K

(#770) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

29 Csatlakozom az előttem szólókhoz. Eleinte nem annyira fontos, hogy az illető hölgy mennyire házias. (Csendesen hozzáfűzném, hogy nálunk általában én főztem.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#771) j.bravo válasza Geri Bátyó (#770) üzenetére


j.bravo
addikt

Geri Bátyó, bocs h választ nyomtam, nem Új hsz-t

29 - Ha viccesen értelmezzük a kérdést: igggen, az elején a hormonok okozta (lila, rózsaszín, akármilyen) köd szinte mindent elhomályosít, akkor az amúgy nemszeretem-ízű vacsora is ízlik. :D

Kicsit komolyabban: a hagyományosabb, sablonszerű modellben valóban; de napjainkban, amikor egyre több férfi szeret főzni akár egyedül, akár párjával együtt, középtávon inkább az jelent kihívást, hogy pár annak ellenére, hogy jókat eszik és főz együtt, az ágyban is megtartsa illetve újraélesztgesse a kezdeti tüzet.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#772) LA_COSTE válasza Geri Bátyó (#770) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

És szerinted mi a helyzet akkor, ha a férfi nem tud főzni, de a hasát szereti? :)

(#773) Geri Bátyó válasza LA_COSTE (#772) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, akkor fontos, hogy a nő tudjon! :P
Amúgy a volt feleségem is jól főz, de nem igazán szereti csinálni, én meg igen.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#774) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harmincadik kérdés, Ivan15 küldte:
Miért imádják a férfiak az elektromos dolgokat (TV, PC, stb), és miért (viszonylag) közömbösek ezek a nöknek?

Khm... Uniszex kérdés, ezért módosítom saját olvasatomban:
Miért imádják a férfiak az elektromos dolgokat (TV, PC, stb), ha ezek (viszonylag) közömbösek a nöknek?

Tessék választani. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#775) LA_COSTE válasza Vakegérke (#774) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

A második kérdés elég fura. Ha azt nézem, hogy nekik ez nem tetszik, de én csinálni szeretném, akkor ez nekik miért baj? A másik: mi nem szoktunk eltölteni órákat mondjuk asztrológiával. Persze vannak kivételek.

(#776) bullseye válasza Vakegérke (#774) üzenetére


bullseye
addikt

30 a némítógomb miatt... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#777) Vakegérke válasza bullseye (#776) üzenetére


Vakegérke
veterán

Butaságomnak tudható be, nem értem. Hogy is van ez a némítógombbal?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#778) LA_COSTE válasza Vakegérke (#777) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

A TV-t le lehet némítani, a nőket nem.... :)

(#779) Vakegérke válasza LA_COSTE (#778) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lya, hogy imígyen? Ez nagyon tetszik! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#780) God Vazzeg válasza Vakegérke (#774) üzenetére


God Vazzeg
veterán

30.: ha erre valaki rájön, árulja el nekem is :DDD

(#781) tkazmer válasza Vakegérke (#774) üzenetére


tkazmer
addikt

nem tudom, de a válasz hasonló lehet ahhoz, hogy miért nem láttam én még pl. fennhangon politizáló nőket az utcán?:)
eltekintve persze pár szélsőséges esettől (tüntetők, politikusok, stb)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#782) bullseye


bullseye
addikt

ha komolyan vesszük a kérdést, lehet, hogy a szerepcsúszásban keresendő a válasz.
a férfi a család eltartója, döntéshozója és atyaúristene szerepből jó sokat vesztett az elmúlt évtizedekben. a kutyának viszont parancsolhat (és feltétlen szeretetet is kap tőle), a kütyüket pedig uralhatja, vagy ha nem, legalább büntetheti. És nem utolsó sorban pont az is lényeg, hogy a nők nem igazán érdeklődnek iránta, vagyis legalább ebben a saját ura lehet, senki nem szól bele mennyire szúrja el...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#783) Ivan15 válasza tkazmer (#781) üzenetére


Ivan15
senior tag

tenyleg a nök miert nem folytatnak egymas között politikai vitakat pl. egy csaladi összejövetelen? :D

bullseye: ebben lehet vmi, akkor a tuningolas is erröl a korlatlan uralomrol szol? Kvazi: "most delutan hazamegyek es szarra hajtom a cuccot (hardvert)"= igy uralom ill büntetem :D

[ Szerkesztve ]

(#784) Vakegérke válasza Ivan15 (#783) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, akkor bacsis igazi férfi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#785) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harmincegyedik kérdés, ez is Ivan15 barátunké:
A férfiak többsége az autók technikai paramétereit nagyon megnézi vásárláskor, míg a nőknél a funkcionalitás, a forma és a szin hármas -a kereskedő megnyerő mosolya mellett- elég egy döntéshez?

Én teszem hozzá: ennyire egysíkúak lennénk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#786) Ivan15 válasza Vakegérke (#785) üzenetére


Ivan15
senior tag

a kerdes elsö fele lemaradt nevezetesen hogy:

Miert van az, hogy a ferfiak többsége az autók technikai paramétereit nagyon megnézi vásárláskor, míg a nőknél a funkcionalitás, a forma és a szin hármas -a kereskedő megnyerő mosolya mellett- elég mar egy döntéshez?

Ez nemcsak autoknal van igy...
Miert olyan fontosak nekünk ferfiaknak azok a technikai adatok, es a nöknek miert nem? Es melyik a jobb strategia a vasarlas elött közvetlenül? :)

[ Szerkesztve ]

(#787) Vakegérke válasza Ivan15 (#786) üzenetére


Vakegérke
veterán

Önmagam védelmében hadd mondjam, hogy hűen tolmácsoltam kérdésed.

Kiegészítésed szerint módosítottam írásom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#788) Ivan15 válasza Vakegérke (#787) üzenetére


Ivan15
senior tag

az elözöt privatban akartam, bocs :D de mostmar mindegy

A fenti megfigyelesböl egyebkent az is következik, hogy a nöknek mashogyan kell eladni, mint a ferfiaknak. De miert van ez a különbseg?

(#789) bullseye


bullseye
addikt

31, aztán ha a megnyerő modorú embertől vásárolt szép színű, formás tragacs összeomlik a hölgy alatt, majd a vele kapcsolatban élő férfinak kell megjavítania/megjavíttatnia... ellenben a pasasnak nincs hova passzolni a labdát, így jobban utánanéz, mit vesz meg... :)

egyébként az általam ismert nők többsége visz magával szakembert autót választani, főleg ha használtat venne...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#790) Ivan15 válasza bullseye (#789) üzenetére


Ivan15
senior tag

haha, ez is jo valasz volt :D
A pasasnak nincs hova passzolnia a labdat?
-a ferfiak is a szerviznek passzoljak, ha elromlik, akarcsak a nök...

több olyan ferfit ismerek, aki (hasznaltcuccnal maradva) pl. autopiacon gyönyörüen elbeszelgetett az eladoval, a motor adatait hallva meg kompromisszumot is kötött az auto szinevel, összeveszett -mint szakertö- a mellette allo baratnöjevel (akinek egy masik auto jobban tetszett a pl. a szine miatt), megvettek, majd ugyanugy szetesett alattuk vmi 1 even belül.. :) -ez a sztori gondolom sokaknak ismerös...

Autonal maradva, ha uj a cucc akkor a ferfinak miert? olyan fontos az a +30 loerö (stb. technikai adat..)? -mig a nö inkabb pl. a szinben nem kötne kompromisszumot.

Meg aztan a szinek :) .... csak alkerdeskent: a ferfiak többsege miert szereti a feher falakat a lakasban -annak ellenere, hogy a nök többsege ezt a szint falon es altalaban butorban sem kedveli?

[ Szerkesztve ]

(#791) Csemike


Csemike
csendes tag

31. Mert a nők nem értenek a technikai paraméterekhez, ezért bíztatnék minden kedves férfi fórumtársat, ha hölgyismerőse, barátnője, anyukája, felesége, anyósa autóvásárlásra adja a fejét, legyen lovag, és kísérje el, és hozzáértésével segítsen a megfelelő autó kiválasztásában. :) Különösen ajánlott autób*zi ismerős kísérete használt autó vásárlásakor. :))

(#792) God Vazzeg válasza Csemike (#791) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K

(#793) bullseye válasza Ivan15 (#790) üzenetére


bullseye
addikt

mert a nők elég okosak ahhoz, hogy belássák, nem értenek hozzá, és akkor már minek elveszni a részletekben, vagy jó lesz, vagy nem. A férfiak viszont megpróbálják megverni a rendszert... de éppen ezért, egy nőnek nem ciki, ha már boltból kiállva lerohad az autó, mert nem azt nézte megy-e. viszont egy férfinak halálos szégyen, ha csak köhhent egyet az első hónapokban...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#794) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harminckettedik kérdés, ezt is Ivan15 küldte:
Miért gondolják a férfiak, hogy a nők gyengék és buták, miközben -nagyvárosi közegben- a nők felfalják a férfiakat sok szempontból, és utána még túl is élik őket 15+ évvel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#795) LA_COSTE válasza Vakegérke (#794) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ivan15-től kérdezném igazából, hogy mire alapozza kérdését? Mondj példát vagy fejtsd ki bővebben!

(#796) Ivan15 válasza LA_COSTE (#795) üzenetére


Ivan15
senior tag

ennek igy nem sok ertelme van, hogy dobunk egy-ket kerdest privatban Vakegernek, aki egyszercsak, minden felvezetes nelkül bedob minden este 1-t. Mert igy akar en is feltehetnem akarhol (felvezetes utan) -egy temaba illesztve, nemcsak belevagva az eterbe LOL :DDD -arrol nem beszelve, hogy ertelemszerüen ez a 3 kerdes egy temat feszeget ugyhogy akar egyszerre is mehetett volna...különösen ugy, hogy erre a kerdesre is lett valaszolva az elsö kettö altal
(az igazsaghoz tartozik, hogy a 3 (30.-32.) kerdes 3 napja lett elküldve Vakegerkenek, aki minden este berakott egyet -) -de amikor meglattam ezt az utolsot igy hoppa, egy kerdes, miutan 2 nap alatt kiveseztük az elsö kettöt, azthittem dobok egy hatast :D LOL

[ Szerkesztve ]

(#797) nem_tom válasza Vakegérke (#794) üzenetére


nem_tom
őstag

"Miért gondolják a férfiak, hogy a nők gyengék"

Nem gyengék... lelkileg érzékenyebbek maximum. (na meg általában fizikailag, de így vagyunk kitalálva :) )

Hogy buta-e az embertől függ. Ezt nem lehet nemekre bontani.

És hogy érted, hogy nagyvárosi közegben felfalják a férfiakat?

(#798) j.bravo


j.bravo
addikt

30.) Hááát, ha mondjuk varrógépről lenne szó, a párom veszne el hamarabb a műszaki részletekben :)
Amúgy: talán történelmi/társadalmi örökség, hogy a "nagyvasakat" a férfiak üzemeltették/javítgatták (szekér, vadászfegyver, kapu, tetőszerkezet stb, de pl. a "sparhelt"et (sparherd) is ugyan anyjuk üzemeltette, de ha javítani kellett, az apjuk dolga volt); és ennek kiterjesztéseként-folyományaként terjedt ez ki a többi kütyüre (kisvasakra) is. Ugyanezen "hagyomány" miatt ugye a kislányoknak babát adnak játszani, a kissrácoknak kisautót meg kisvasutat, miáltal mire felnőnek, ez a szerep illetve érdeklődés beléjük/belénk ivódik.

31.) kapcsolódóan az előzőhöz, az ember fia egyrészt ezek iránt jobban érdeklődik, mint a lánya; másrészről a funkció lenne mondjuk az elsődleges, és hogy a funkció minél tovább/minél jobban megmaradhasson, próbálkozik az ember fia ezt a megfelelő műszaki paraméterek figyelembe vételével történő választás által biztosítani :) Az már a mai ipar (illetve fogyasztói társadalom) szégyene hogy egyre gyakrabban hiába.

32.) Hát, tényleg nem értem. Hacsak a butaság alatt nem azt kell érteni, hogy X nem ért azokhoz a dolgokhoz amihez Y, és Y nem hajlandó a saját terepén túl tekinteni, és emiatt nem is jut el az agyáig hogy X esetleg az ő saját terepén pont pepitában gondolkodva tarthatja Y-t butának/gyengének. Ebben az értelemben a butaság=szűklátókörűség, és nemtől, iskolázottságtól, vallástól, bőr- és szemszíntől és még sokmindentől független dolog.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#799) Vakegérke válasza Ivan15 (#796) üzenetére


Vakegérke
veterán

Önvédelemből idézem egy mondatomat privinkből:
"Az első már ma este "elhangzik", és a következő három nap is a tiéd."
Ugyanis négy kérdésed volt eredetileg. Sorszámoztad is őket szépen. Miután megjelent az első, jelezted, hogy a második maradjon ki. Kimaradt.

"ennek igy nem sok ertelme van, hogy dobunk egy-ket kerdest privatban Vakegernek, aki egyszercsak, minden felvezetes nelkül bedob minden este 1-t."
A menetrendet elmondtam, kifogásod nem volt.

Kaptál egy célzott kérdést LA_COSTE barátunktól. Ahelyett, hogy megválaszoltad volna, hibás eljárásomra hivatkoztál.
Értékes segítséged köszönöm. Ha újabb kérdést óhajtasz küldeni, kérek szépen hozzá részletes használati utasítást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#800) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harmincharmadik kérdés, Csemike küldte:
A férfiak miért akarnak mindjárt mindent az első randin? És miért gondolják azt, hogy ha elsőre nem történik semmi, akkor az azért van, mert nem szimpatikusak vagy külsőleg nem vonzóak a nőnek, és ilyenkor a csalódottságukat miért zúdítják a nőre (ami igazság szerint valóban nem teszi vonzóvá a férfit)?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.