Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) nem_tom válasza Vakegérke (#350) üzenetére


nem_tom
őstag

13. Izzadság szagra gondoltok? Ha igen, akkor az szerintem undorító. Én igénytelennek tartanám, mint férfiasnak. :U

[ Szerkesztve ]

(#352) geprombolo válasza Vakegérke (#350) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezt egy "nagy kantól, macsótól" kéne megkérdezni. Egy normális testszag (nem izzadtságszag) tényleg lehet "vonzó", bizonyos esetekben. Mondjuk egy intim pillanatban. Azon kívül szerintem a nők utálják a büdös férfiakat.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#353) tildy válasza Chaser (#348) üzenetére


tildy
nagyúr

Es nem ciki az, hogy mindennap ugyanabban a ruhaban latjak az illetot? (na jo, ket harom napig ugyanabban a ruhaban?)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#354) Crystalheart válasza tildy (#353) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért lenne ciki? Engem pl. egész életemben max. két váltás ruhában látnak, mert annyi van. :) Régen mindenkinek szinte egy váltás ruhája volt, csak a modern kor hozta ezt a divatolósdit.

(#355) venember83 válasza tildy (#353) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mondtuk, hogy egymás után hordjuk pár napig. Én személy szerint szépen felváltva veszem fel a nadrágot, így egy munkahéten általában kettőt használok el. Amúgy meg miért lenne ciki? Nem modellek vagyunk, akik divatbemutatón lépnek fel vagy holmi arisztokraták, akik már másodjára veszik fel ugyanazt a báli ruhát. :))

19. kérdés: Amiért a parfümöt nőiesnek. :P

[ Szerkesztve ]

(#356) Chaser válasza tildy (#353) üzenetére


Chaser
titán

Annak nem "ciki", aki nem másoknak akar megfelelni, aki másoknak akar megfelelni annak lehet hogy az. Én előbbiekhez tartozok, dolgoztam olyan helyen ahol sok ember fordult meg, de senki nem mondta ha egy héten ugyanabban a ruhában látott többször, hogy fúúúúúúúdecikiiii'. Büdös nem vagyok, tisztálkodást nem csak tv-ből ismerem, az alsóneműt meg reggel és este is cserélem, ha leeszem véletlen a ruhát akkor persze lecserélem, de azért mert por van rajta? :F Mindenhol van por, ha látszik ha nem. Nekem sokkal visszataszítóbb az, ha látok egy csinos nőt beparfümözve, mellesleg még jól is öltözködik, a hóna alatt meg ott virítanak a pulik:D

szerk: 13. kérdésre a válasz, bár kérdésre kérdéssel nem illik válaszolni, de a sok pihent kérdésről már csak ennyi jut eszembe: Mért általánosít a legtöbb nő?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#357) geprombolo válasza Chaser (#356) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mindenki általánosít. Majdnem. Nagyon kevés az olyan ember, aki nem megy a csorda után.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#358) Chaser válasza geprombolo (#357) üzenetére


Chaser
titán

Mindenki biztos nem, a legtöbben az igaz lehet:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#359) Csemike válasza geprombolo (#357) üzenetére


Csemike
csendes tag

Általánosítasz. :DDD

(#360) tildy válasza Chaser (#356) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem masoknak megfeleles, sokkal inkabb igenyesseg . ha latod, ha nem , mar 1 nap alatt is izzadsz a polodba .... Ennel durvabb mar csak az, aki az alsonemujet nem csereli naponta...

Hogy miert ciki? Mert egyfajta igenytelenseget tukroz. Ugyanugy , ahogy a haromnaponta furdes ( pl. egyes europai orszagokban ez utobbi gyakori... ) .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#361) :-I válasza tildy (#360) üzenetére


:-I
tag

A helyzet az, hogy mar feltalatak az izzadasgatlokat, igy nem izzadsz bele a polodba pl. ket nap alatt. ;)

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#362) tildy válasza :-I (#361) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor te nagyon nem vagy tisztaban az emberi testtel kapcsolatban vagy a kislabujjadtol a fejed tetejeig befujod magad:)
Es izzadasgatlo mellett is lehet izzadni, max nem olyan intenzitassal. :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#363) :-I válasza tildy (#362) üzenetére


:-I
tag

Pontosan, nem olyan intenzitassal izzadsz bele, az pontosan eleg, hogy ne legyen izzadsagszaga a polonak ket napig. :D

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#364) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tizennegyedik kérdés, amelyet tildy küldött:
Miért kell a férfiaknak mindig, mindenből a legjobb? Nem elég hosszú a szerszám?

Érdekes kérdés. Értelmezze mindenki kedve szerint.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#365) Lenry válasza Vakegérke (#364) üzenetére


Lenry
félisten

mert ha sosem törekednénk a nagyobb/erősebb/jobb/gyorsabb dolgokra, akkor még ma is állatbőrökben szaladnánk a vad után kihegyezetlen fakarókkal.

baj a fejlődni akarás? :F

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#366) venember83 válasza Vakegérke (#364) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert a legjobb az jó. Vagy ha nem is, nagyon messze áll a rossztól, nem megfelelőtől. Kevés a rossz tulajdonsága, az áron kívül. Amúgy meg ha nem kellene mindenből a legjobb, akkor nőkben se válogatnánk, "jó lesz ez" mentalitással nem lehet egy életet végigvinni.

(#367) eastsider válasza :-I (#363) üzenetére


eastsider
nagyúr

azért nyáron nehogymár 2 napig ugyan azt a pólót hordd! (én nem izzadok nagyon, de azért mégse... télen sem) sőt semmit sem 2x, max farmert, vagy pulcsit. megválaszoltam a 12-est

14: nem hiszem, h köze lenne a szerszámhoz... jobb érzéssel tölt el, ha egy értékesebb cucc van a tulajdonomban (még, ha ki sem használom) jobb érzés használni, vagy nem tudom... komolyabbnak érzi magát vele az ember vagy passz tényleg fogalmam sincs... az más, hogy ez az érzés idővel elillan, s mégjobb kell :DDD

11: észreveszem. az más, hogy utána nem ez a téma egész nap

[ Szerkesztve ]

(#368) madstunt


madstunt
addikt

hogy az utolsó kérdés mennyire hüle...

[ Szerkesztve ]

(#369) venember83 válasza madstunt (#368) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem minősít, hanem kérdésre válaszol, közlegény! ;]

(#370) :-I válasza eastsider (#367) üzenetére


:-I
tag

igen, nyáron naponta pólót cserélek :K

14: erre nem tudok válaszolni. :F

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#371) nem_tom


nem_tom
őstag

14. Mindenből a lehető legjobbat. Szerintem ezzel nincs semmi baj. :)

(#372) madstunt válasza venember83 (#369) üzenetére


madstunt
addikt

Szerintem ez a természet rendje. Mindenki a számára legjobbra törekszik ösztönösen, ha nem ezt tenné ki tudja milyen hátrányba kerül a "versenyben". Amúgy meg ha a legjobb/legmegbízhatóbb/legtökéletesebb dolgot birtoklod a lehetőségeidhez mérten akkor sok idegességtől is könnyen lehet hogy megóvja magát az ember. (direkt nem írtam oda hogy legdrágábbat hisz a legjobb és a legdrágább ugye sokszor nem ugyanaz)

(#373) nem_tom válasza madstunt (#372) üzenetére


nem_tom
őstag

Amúgy, szerintem ez nem csak a férfiakra jellemző. :)

/Kekecség on:/ Amúgy tökéletes nem létezik... az életnek semelyik terén. (Szerintem) :U /Kekec off/ De ez nem ide tartozik. :)

[ Szerkesztve ]

(#374) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

13: Én eléggé izzadékony vagyok, de szerencsére az esetek többségében nem penetráns büdös. Viszont nem is rózsaillatú. Próbáltam már mindent, de ezidáig nem találtam rá megoldást. Számomra ez kellemetlen, mert az igénytelenség hatását kelti.

14: Én mindig a számomra legmegfelelőbbet keresem, ami nem feltétlenül (sőt általában nem) a legjobb. És ha valakinek problémája van a méretemmel, az keressen mást!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#375) nem_tom válasza Geri Bátyó (#374) üzenetére


nem_tom
őstag

"És ha valakinek problémája van a méretemmel, az keressen mást!"

Ott a pont... :K

(#376) Chaser válasza tildy (#360) üzenetére


Chaser
titán

Akkor egy igénytelen pöts vagyok aki nem büdöset izzad :P Akinek nem tetszik az bekaphassa', akinek tetszik az meg úgyis bekapja, szóval érted mért nem problémázok ilyeneken...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#377) Chaser


Chaser
titán

14. kérdésre a válasz: nekem csak cpu-ból kell a legjobb, hogy bosszantsam a hardcore tuningosokat a lowend cuccaimmal, amik nem ritkán beérik a hardcore tudományt, de azokat se keresem csak úgy megtalálnak :))
Már megint általánosítás...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#378) tildy válasza madstunt (#368) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy csak lehet nem sikerült értelmezned. Szokták mondani , hogy egyeseknek a menő kocsi farokhosszabbító....

Férfiakra szerintme jobban jellemző ez: minnél nagyobb proci, vga, kocsi, stb... Miért? Miért nem jó az, ami ár /érték arányban a legjobb? Miért kell a legdrágább, a legjobb, stb?

Chaser: persze , hogy általánosítás. De végre nektek sem tetszik:D A női topikban is csak általánosítás megy:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#379) Crystalheart válasza tildy (#360) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Ugyanugy , ahogy a haromnaponta furdes ( pl. egyes europai orszagokban ez utobbi gyakori... )"

Hallod... Én itthon vagyok, dolgozgatok a telken. Ahogy a régiek, hetente egyszer fürdök, amúgy meg mosakszom reggelente a kényes helyeken. Zuhany nincs, a víz pedig drága! Úgy a munkaruháimat sem cserélem olyan gyakran, csak egy-kéthetente, a pólót néha gyakrabban. Minden annak a függvénye, milyen gyorsan kerül kimosásra. Mivel van négy testvérem, amiből kettő piperkőc lett valahogy, így ők szinte naponta dobálják a ruháikat a szennyesbe, naponta megfürdenek, folyton az ő ruháikat kell mosni, az enyémekre ritkán kerül sor... Az ilyen életvitelt alig tudjuk finanszírozni, az ő túlzásaik miatt nekem vissza kell fognom magam.

Lehet, hogy igénytelenség, de úgyis csak az elmúlt évtizedekben vált divattá a 0-24-ben igényeskedés. Én legalább elmondhatom, hogy az ökológiai lábnyomomat alapul véve egy egész Föld sem kellene az emberiségnek, míg más esetében ez általában nem igaz. :)

(#380) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hiszem ideje, hogy érdemben is megszólaljak a legutóbbi kérdés kapcsán.

Oldalcsípő fogóra volt szükségem, ennek jópár éve. A fizum volt vagy nyolcezer, ezt csak a viszonyítás miatt mondom. Irány a szerszám áruház, eladó kedves, készséges.
- Milyent tetszik kérni?
- Ami oldalt csíp, a színe mindegy.
- Aha. Olyanunk van, csak ugye van olcsó, meg van drága. Meddig akarja használni?
- Mondjuk úgy harminc évig, ha nem is napi rendszerességgel.
- Adhatok olyant is, de fájni fog.
Adott. Egyezerháromszáz pénzt szurkoltam le érte, mert a legjobb kellett. Ma is olyan, mint az új, és a selyempapírt sem tépi, hanem vágja.

Vídia fúróból két készletem van. Ha az ócsó aszongya, hogy neki elég, akkor jöhet a profi, amelyet csuklóból benyomok a betonba.

Rengeteg éve vásárolt Fiskars ollóm ma is kifogástalan.

Ha valamire, hát szerszámra nem sajnáltam soha a pénzt. Meghálálták, meghálálják. Nincs kitágult villáskulcs, nincs görbe tollú csavarhúzó, stb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#381) Chaser válasza tildy (#378) üzenetére


Chaser
titán

Nem mondtam hogy nem tetszik, engem nem minősít:) Volt dolgom sok HP-val, mégse mondom minden nőre hogy HP. Amúgy ár/érték arányban a legjobb cuccaim vannak, kivéve a ruháim nagyobb részét amit kaptam, mert tudják hogy úgyse venném meg. Szóval ez a kérdés se az én ingem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#382) 7 válasza tildy (#378) üzenetére


7
addikt

Fura, hogy a kérdés alapján azt hittem, rám is vonatkozik, ezen eszmefuttatás szerint viszont nem. A méretes megjegyzésedből és ebből a hozzászólásodból is úgy tűnik, hogy te inkább a státuszszimbólumokra akartál célozni, úgyhogy rossz a kérdés ;]

Viszont hogy témánál is legyek:
Bizonyos helyzetekben én is ragaszkodom ahhoz, hogy olyasmit vásároljak, ami ár/érték arányban nem a legjobb -- egyszerűen azért, mert szükségem van rá, mert hiába tűnik barátságosabb vételnek egy másik, ha olyan kompromisszumokkal kell számolnom, amiket nem vagyok hajlandó felvállalni. Az esztelen versengést viszont kerülöm.

(#383) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az értéke jó legyen, ami nem csak a használhatóságot jelenti, de pl. bútorban a bécsi barokkot, homlokzatban szintén. Persze ezt semmiben nem igazán engedhetem meg magamnak, ezért a folyamat úgy néz ki, hogy megnézem, mennyi pénzt ad anyám az adott dologra, és akkor abból a lehető legértékesebbet veszem meg.

Hogy magyarázzam: nekem ilyesmi sparhelt az ideálom, de csak ilyenre volt pénzünk. :)

(#384) ABE


ABE
őstag

14. kérdésre: igyekszem a legjobb ár/érték arányú cuccokat választani, inkább racionálisan döntök. Ne legyen gagyi, de ne kelljen megfizetni a felesleges sallangot, vagy azt a tudást, amire nincs igazán szükségem. Nem igazán szoktam csúcstermékek után sóvárogni. :N

(#385) Móci


Móci
addikt

Szintén 14: azt veszem, amire szükségem van, no meg ami tetszik. Ha az egy nagyobb/drágább dolog, akkor ez van. Legutóbb a házimozirendszerre költöttem irdatlan sokat, de mivel régóta vágytam már egy hasonlóra, nekem megérte.
A bré meg hosszú, legalábbis szerintem. Tesztelésre nőket elfogadok! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#386) Geri Bátyó válasza nem_tom (#375) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Drága porontyom! Nem is vártam mást tőled! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#387) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tizenötödik kérdés:
Kell a jó? Ha nem szép, akkor miért nem? Miért nem képesek elfogadni a férfiak olyan lányok gondoskodó szerelmét, akik nem szépek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#388) venember83 válasza Vakegérke (#387) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert egyszerűen nem vonzanak, ösztönösen. Szerintem. A jó meg kellene, de szép csomagolásban. :))

(#389) nem_tom válasza Vakegérke (#387) üzenetére


nem_tom
őstag

15. Nos, nálam a külső és a belső egyenlő mértékben komponál a lányoknál. Hiába, jó "belül" a csaj, ha nem szép (kinek mi a szép, ugyebár), egyszerűen nem indulnak be azok a férfi ösztönök, ami által vonzódom hozzá.

(#390) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, kérem tisztelettel, nem osztom a véleményeteket. Az ember nem csak a szemével választ társat.

Bizonyára éreztétek már mások kipárolgását. Ez lehet közömbös, lehet taszító, és bizony lehet vonzó is.
Stílus. Lehet flegma, lekezelő, de lehet kedves, aranyos is.
A szem a lélek tükre. Szép a csaj, csak úgy néz, mint a kígyó. Csúnyácska a lány, de van valami a tekintetében, ami megfog.

A látás csak egyféle információt közvetít. Nem véletlen tartja a mondás, hogy csukott szemmel is őt választanám.
Testének illata van, nem szaga, simogatása bársonyos, hangja kellemesen dallamos, ő maga úgy szeret, hogy annál jobban nem is lehet...
Kell ennél több?

Ja, és a szép csajokat könnyebben elcsábítják, hiszen hiúak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#391) Chaser válasza Vakegérke (#390) üzenetére


Chaser
titán

"Csúnyácska a lány, de van valami a tekintetében, ami megfog.A látás csak egyféle információt közvetít. Nem véletlen tartja a mondás, hogy csukott szemmel is őt választanám.
Testének illata van, nem szaga, simogatása bársonyos, hangja kellemesen dallamos, ő maga úgy szeret, hogy annál jobban nem is lehet...
Kell ennél több?"
Szép csaj a fentebbi paraméterekkel, meg az se árt ha okos. Amelyiket meg elszeretnék tőlem az hadd menjen a retekbe, ha olyan béna vagyok hogy megtehetik akkor meg is érdemlem, szerencsére nem volt még rá példa:) Sok szép csaj van aki nem hiú, mért kell mindig általánosítani?...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#392) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nálam is számít ugyan a külső, de nem elsődleges. Persze kifejezetten csúnya azért ne legyen, de nem kell szépnek lennie.
A volt feleségem sem mondható igazán szépnek, de mégis találtam benne vonzó dolgokat. Például a szeme, ami nálam nagyon fontos. Talán a legfontosabb.

A belső lényegesebb. Legalábbis nekem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#393) Csemike


Csemike
csendes tag

15. Mert a férfi inkább néz, mint gondolkodik. :DDD

(#394) Gergő_


Gergő_
őstag

Nem szép nő nem létezik, esetleg önértékelési zavaros, ami tényleg nem szép, úgymond rémisztőnek, visszataszítónak hat. Előfordulhat velünk is de szerintem ez inkább nőkre jellemző. ;]

(#395) Crystalheart válasza Gergő_ (#394) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az lehet, de rusnya, sőt, überrusnya létezik ;] Micsoda téves világkép alakul ki, ha az ember nem lát soha mónikasót, ugye? :)

Egyébként a szépség nem egy objektív fogalom, kinek mi. A másik ízlését pedig meg kell érteni.

Mind korábban valahol már leírtam, az én ideálom, szép, okos, intelligens, művelt és tehetséges is. Ezek egyenlő mértékben fontosak. Az ideálom alá pedig nem választok...

(#396) Chaser válasza Gergő_ (#394) üzenetére


Chaser
titán

És Betty, a csúnya lány? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#397) qantum


qantum
senior tag

15. Először a külső, azt a legkönyebb csekkolni, aztán haladok egyre beljebb.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#398) #19617792


#19617792
törölt tag

Új kérdéssel neveznék be, ha lehet: 16. A férfiak miért tartják "buzisnak" ha egy másik férfi borotválja a különböző szőrzeteket, pl arc-, hónalj-, fanszőrzet?

(#399) Csemike válasza #19617792 (#398) üzenetére


Csemike
csendes tag

Vakegérke leharapja a fejed, mert nem privátban tetted fel a kérdést. :D

Szvsz: az arcszőrzet karbantartása alap, akár szakállas, akár csupasz az a bizonyos arc. Végülis bármilyen arcszőrzet okés, csak ne legyen ápolatlan, meg ne legyenek benne kajamaradékok és ne fészkeljen benne semmilyen állat. :D
Az okés, ha a nyári meleg miatt az ilyen befülledős helyeken (hónalj, ágyék) is lekapják a szőrt, de engem pl. taszít, ha egy férfi a mellkasát/lábát/karját is borotválja. Blee...

(#400) nem_tom válasza #19617792 (#398) üzenetére


nem_tom
őstag

Szerintem, csak az buzis, ha valaki a lábát, karját, vagy ha nem túl nagy, akkor a mellkasszőrzetét borotválja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.