Hirdetés

2023. február 1., szerda

Gyorskeresés

(#851) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#850) üzenetére

Vakegérke
veterán

Semmi baj. :N

Azért ott van ám az irásban a következő mondat:
"Akinek van kérdése, kérem, hogy küldje el nekem privátban. Előre is köszönöm."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#852) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#851) üzenetére

Csakénvagyok
őstag

Igazad van, nem is kötekszem, ha figyelmesebb vagyok rájöhettem volna magamtól is, de ezt a mondatod hogy ajánlásokat pirivben kérem, vagy hasonlót nem láttam. De azért mégis csak és voltam egy picit felületes.

szerk: Nem offolom már szét a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#853) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#852) üzenetére

Vakegérke
veterán

Kötetlenül beszélgetünk, semmi baj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#854) nem_tom válasza Vakegérke (#849) üzenetére

nem_tom
őstag

Nem az. Vannak érzéseim, nem vagyok szívtelen... sőt, ellenkezőleg. Csak sírni nem szoktam. Már 3 éve nem sírtam, pedig lehetett volna rá okom, nem kevés, ami lelkileg mélyen érintett.

[ Szerkesztve ]

(#855) Vakegérke

Vakegérke
veterán

Harminchatodik kérdés, Csakénvagyok küldte:
Miért tartják magukról a férfiak, hogy jobban vezetnek, s akkor miért olcsóbb egy nőnek a kötelező biztosítás?

(#856) :-I válasza Vakegérke (#855) üzenetére

:-I
tag

Mert tényleg jobban vezetünk.

Az olcsóbb dologra nem tudok választ. Nyílván mert . :F

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#857) Vakegérke válasza :-I (#856) üzenetére

Vakegérke
veterán

Az ilyen női kedvezményekről mindig egy régi vicc jut az eszembe. Valamelyik újságban láttam, az Ici Paris lapjáról idézték.
A kép arról szól, hogy egy nő háttal áll nekünk, szemben a zsandárral, oldalt az autója. Szoknyájával törölgeti könnyező szemeit, ergo a zsandár mindent lát, amit mi csak szeretnénk, a hölgy csípője tájékára mered, és csak ennyit mond:
Na, ez egyszer még elnézem... :)

(#858) Csemike

Csemike
csendes tag

36. Már nem egy ember mondta, hogy tök jól vezetek, mellettem biztonságban érzik magukat, pedig én nő vagyok. :F Aki legutóbb ezt mondta, meg is indokolta. Én érzem a forgalmat, tudom mi történik körülöttem, gyorsan reagálok, jól manőverezek. Nem úgy, mint a nők többsége (igen, ez hímsoviniszta duma!). Szóval pofa lapos, nő vagyok és jól vezetek. :DDD
Az meg teljesen más lapra tartozik, hogy a tájékozódás nem az erősségem. :D

(#859) Vakegérke válasza Csemike (#858) üzenetére

Vakegérke
veterán

Szigorúan szerintem kétféle női vezető van. Az egyik tuti, a másik közveszélyes.
Sajnos az első kategória a ritkább.

Piros lámpa, neszeszer elő, abból ki a rúzs, belső tükör már be is van állítva a szépítkezéshez, hiszen az fontosabb, mint amire a tükröt beszerelték.
Huzigálja a rúzst, csücsörít, szájszélet megnyal. Kicsit korrigál...
Már sárga a lámpa, aztán végre zöld.
Csücsörít, gyönyörködik önmagában.
Tütűűű...
Felháborodva néz körül, ki az a faragatlan fráter, aki rá mer dudálni? Ja, hogy zöld? A váltót sebességbe teszi, aztán rájön, hogy ott nem jó, végre megtalálja az egyest. Indulna, lefullad. Beindítaná a motort, de rándul egyet az autó, mégse indul, hiszen sebességben van. Kibányássza a váltót a fokozatból üresbe, és immáron tele gázzal indítózik. Felbőg a motor, aztán recsegéssel adja tudtunkra a váltó, hogy gazdája nem nyomta be a kuplung pedált, úgy akarta sebességbe tenni. Motor lehörög, gazdi kavirnyázik, keresgéli az egyest. Hurrá meg is van! Motor felbőg, aztán szépen le is csitul. Piros a lámpa.
Neszeszer elő, valami kencefice ki belőle, amelyet ecsettel ken az arcára a hölgy...

Valamely közismert celeb nyilatkozott egyszer a tévében, hogy amelyik autós nem látja, hogy ő merre akar manőverezni, az adja vissza a jogsiját. Különben is, a férfiak kötelessége a nőket előnyben részesíteni. Ja, és hogy ő előre marha jól vezet, de ha tolatni kell, arra ott vannak a férfiak, mindig talál balekot, aki leparkol helyette.

A tuti vezetőket most dícsérnem kéne. Remélem elég számukra, ha elismerjük tudásukat. :)

(#860) Csemike

Csemike
csendes tag

A biztosítás meg azért olcsóbb, mert a nők kevesebb balesetet okoznak. Ez egyszerű statisztikai adat. Bár, diszkriminatív az évek óta balesetmentesen vezető férfiakkal szemben. Dehát, a nagy egyenlősdi csak utópia. :)
Vakegérgke: szerintem sokféle női vezető van. :))

(#861) geprombolo válasza nem_tom (#854) üzenetére

geprombolo
senior tag

Még gyerek vagy. Rossz néven ne vedd! A kor előrehaladtával változnak a dolgok. Valamilyen irányba.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#862) geprombolo válasza Csemike (#860) üzenetére

geprombolo
senior tag

A női vezető is kevesebb, ergo az általuk okozott balesetek száma is... ja, hogy az aránya?... az más! A statisztika nagy hazug! Mert tény, hogy 150 éves kor felett nagyon alacsony a halálozási arány, csak hát azt meg kéne érni :DDD
Nem mellékesen a női vezetők mindent látnak (ha egyáltalán odafigyelnek), így tényleg érzik a forgalmat, ebből kifolyólag gyorsabban és helyesebben reagálhatnak, mint a férfiak. Tehát ha egy nő odafigyel, akkor jobb sofőr, mint ugyanúgy figyelő férfitársa. Úgyhogy minden elismerésem a tied, mert történeted alapján te ebbe a csoportba tartozol.
Az egy másik dolog, hogy a nők veszélyesebben vezethetnek (sokak tapasztalata alapján), több veszélyes helyzetet okozhatnak, pontosan amiatt, hogy érzik a forgalmat, mindenhol van szemük, így belevághatnak olyan manőverbe, amit egy óvatosabb férfi nem vállalna be. Aztán meg szidjuk a képét, mert egy "hülye liba", meg "nem tud vezetni", pedig éppen hogy tud, elvégre nem történt semmi! :D
De ez nem női kérdés lenne igazából? Nekem mindegy.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#863) nem_tom válasza geprombolo (#861) üzenetére

nem_tom
őstag

A gyerekek pont, hogy érzékenyebbek, nem?

(#864) Vakegérke válasza nem_tom (#863) üzenetére

Vakegérke
veterán

Nem biztos. Búra alatt élnek, a szülők óvják, védik őket a nagybüdös élet megpróbáltatásaitól.
Helytelenül fogalmaztam. A gyerekek tényleg érzékenyebbek, csak sokkal kevesebb lelki teher van a vállukon.

Te már nem vagy gyerek, de még létezik a búra, amely jótékonyan óv. Majd csak akkor érzed a lelki pofonok igazi súlyát, ha önállósodsz, saját életedet éled.

(#865) tkazmer

tkazmer
addikt

34 mert ha nem lenne finom, meg sem ennénk, tehát nyilvánvaló, hogy finom, ami nyilvánvaló azt meg felesleges ismételgetni :P

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#866) nem_tom válasza Vakegérke (#864) üzenetére

nem_tom
őstag

Volt már részem, egy pár lelki pofonban.
Amúgy, az a búra már nem óv annyira, mint régen.

(#867) LA_COSTE

LA_COSTE
senior tag

36. Szerintem a jobb és a biztonságosabb vezetés nem ugyanaz. Valahogy nem értem a kérdés lényegét. Fejtsd ki bővebben!

(#868) geprombolo válasza LA_COSTE (#867) üzenetére

geprombolo
senior tag

Egyetértek. Egy volt kollégám piszok jól vezet, de életveszélyes. :Y

(#869) Vakegérke válasza geprombolo (#868) üzenetére

Vakegérke
veterán

Kétféle női vezetővel találkoztam pályafutásom során.

1., Tuti, rábíznám az életem.
2., Még tolatni sem tud, a tükör számára arra való, hogy sminkelje magát, kényes szituációkban nem rajta múlik, hogy baleset lesz-e a dologból. Nála a satufék az egyetlen megoldás.

A határozott női vezetőket is két csoportba sorolnám.

1., Tudja mit csinál, tényleg jól vezet.
2., Ő is tudja mit csinál, csak éppen agresszív módon. Féktávon bevág elém, aztán az már az én dolgom, hogy kerüljem el a balhét.

Utóbbinak három fajtája van.

1., Szabadkozik, sajnálja a dolgot, bocsánatot kér, bici szemeket mereszt az emberre.
2., Elismeri ugyan hibáját, de szárazon, megvető módon teszi.
3., Elküld az anyámba, engem hibáztat.

(#870) geprombolo válasza Vakegérke (#869) üzenetére

geprombolo
senior tag

Na, én nem elemeztem ki a női vezetőket, szerencsére sem férfi, sem női vezetővel nem volt összeakadásom, így nem is tudom, hogy kritikus szituációban melyik hogyan viselkedik.

(#871) Vakegérke válasza geprombolo (#870) üzenetére

Vakegérke
veterán

27 évig voltam hivatásos sofőr. Tudom mit beszélek. :K

(#872) geprombolo válasza Vakegérke (#871) üzenetére

geprombolo
senior tag

Nemsemmi! :R

(#873) Vakegérke

Vakegérke
veterán

Harminchetedik kérdés, Anubiss küldte:
Miért szeretik a férfiak a zombi témájú filmeket, és az olyan jellegű játékokat, amelyekben halomra lehet lőni ezeket az exembereket?

(#874) Geri Bátyó

Geri Bátyó
őstag

37. Ismerek olyan lányt (nem is egyet), aki szintén szereti az ilyen filmeket (a játékhoz nem tudok hozzászólni), úgyhogy szerintem ez nem a nemtől függ!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#875) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#874) üzenetére

Vakegérke
veterán

Én kihúzok a sorból, mert (enyhén szólva) nem szeretem a zombi izéket. :N

(#876) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#875) üzenetére

Geri Bátyó
őstag

Ezt mondom én is! Semmi köze a nemeknek az ízlésvilághoz és az érdeklődési körhöz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#877) bambano

bambano
titán

él még a topic? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#878) Vakegérke válasza bambano (#877) üzenetére

Vakegérke
veterán

Jelenleg csucsukál. Ha lesz újabb kérdés, vagy válasz, akkor felébred. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.