Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nem_tom válasza Lenry (#91) üzenetére


nem_tom
őstag

+1 :K

(#102) geprombolo válasza geprombolo (#100) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jééé, elvittem a #100-at! :DD :C :DD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#103) Vakegérke válasza geprombolo (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jééé, tényleg. :C
Gondolj bele, mi lesz még itt, hiszen még csak a harmadik kérdésnél tartunk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) geprombolo válasza Vakegérke (#103) üzenetére


geprombolo
senior tag

Részemről jöhet a következő! Ja, és irány a #1000!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#105) Vakegérke válasza geprombolo (#104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hova rohansz? Ráér az a kérdés késő délután is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) geprombolo válasza Vakegérke (#105) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem mindegy, te vagy a góré! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#107) művésznő4 válasza Móci (#92) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD Diliii!!

Kikérem magamnak, én nem azért szeretlek, mert vindózt telepítettél nekem... :U :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108) Csemike válasza Vakegérke (#105) üzenetére


Csemike
csendes tag

Késő délután van. :K

(#109) Vakegérke válasza Csemike (#108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sztatürelmetlenmindenit!
Ám jó, legyen késő délután kizárólag Csemike kedvéért. :)

A negyedik kérdés igencsak vádló, Tulipantinak köszönhetjük:
Miért félnek a pasik az elkötelezettségtől, a házasságtól?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) Csemike válasza Vakegérke (#109) üzenetére


Csemike
csendes tag

Na, srácok, a labda fel van dobva. Szerintem azért, amiért a nők is. Mindig egy jobbra várnak, amíg szépen el nem telik az életük. :)

(#111) :-I válasza Vakegérke (#109) üzenetére


:-I
tag

Szerintem félnek(ünk :D ) attól, hogy az egész életünket egy nővel/férfival kell leélni.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#112) Vakegérke válasza Csemike (#108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, ma jó napot csináltam neked, hiszen Te határoztad meg az idő múlását. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szerintem ez butaság...:U
Ha egyszer megtalálod életed szerelmét, akkor utána már kit érdekel, hogy a másik mennyivel jóképűbb, vagy mennyivel nagyobb a cicije?...:(((
Egy hódító mosoly vagy 2 hosszú láb miatt nem érdemes kockáztatnunk egy életre szóló társat...:U

Nah,eztjólmegaszontam...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#114) Csemike válasza Vakegérke (#112) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ó, hát ilyen fontos ember lettem? :DDD

Vakegérke, művésznő4: Gergő_ nagyon ritkán dicsér, ezt írjátok fel a kménybe korommal. ;] :R :D

[ Szerkesztve ]

(#115) Gergő_ válasza művésznő4 (#113) üzenetére


Gergő_
őstag

neeeem ez egy nagyon értékes hozzászólás volt, sokat elárul rólad, jó értelemben. :R

egyébként grat Vasegérnek, jó játékot teremtettél, megint! :R

(#116) :-I válasza művésznő4 (#113) üzenetére


:-I
tag

Sokan megtalálták és válás lett belőle. Akkor nincs igaz szerelem?

Nagymamám mesélte egyszer, hogy már nagyon rég óta nem szereti a férjét. De együtt vannak, azt mondta, hogy nem tudnának már egymás nélkül élni. Ez is érdekes dolog.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#117) nem_tom


nem_tom
őstag

3. Bár még messze van nekem, de mégis félek tőle egy kicsit. Méghozzá azért, hogy rosszul választok talán. Mert hiába leszek boldog az elején, lehet hogy egy (hosszabb/rövidebb) idő után már nem lesz jó. Sajnos ismerek egy elég közvetlen példát is. :(

(#118) Jhonny06 válasza művésznő4 (#113) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Egy hódító mosoly vagy 2 hosszú láb"

Na igen, végül is lehet bajuszos is :DDD

(#119) Csemike válasza :-I (#116) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem akarok nagyon közhelyes lenni, de a mai világban az olyan értékek, hogy hűség (nem csak testi, hanem lelki is, nem csak a társunkhoz, hanem akár magunkhoz is), szeretet, odaadás már alig jelentenek valamit is... Az eldobható dolgok világát éljük, minden és mindenki pótolható, lecserélhető, "ha nem megy nem kell erőltetni", nem kell javítással, jobbítással foglalkozni, váltani kell és kész, minek is feccölnénk energiát a kapcsolatainkba... Embereken gázolunk át, trappolunk egymás lelkében, mert éppen "megvalósítjuk önmagunkat", "kiéljük magunkat"... :(

(#120) Gergő_ válasza Csemike (#114) üzenetére


Gergő_
őstag

van benne igazság, nem kevés. én inkább úgy mondanám hogy az esetek nagy részében csak kritizálok, amit lehet, nem pozitívan. :D

119-es is jó volt, lehetne rajta vitatkozni
szerintem mindennek az alapja a bizalmatlanság, nem merünk mindent beleadni, félünk a bukástól és ez deformál mindent, rossz irányba.újabb bizalmatlanságot, hazugságot szül.ami elrontja a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#121) Vakegérke válasza Csemike (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről elspejzolom a lelkembe, hiszen én is gyarló emberből vagyok, akinek jól esik a dícséret. :K

Gergő_: Köszönöm elismerésed. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#122) tildy válasza művésznő4 (#113) üzenetére


tildy
nagyúr

Alomvilagban elsz.

Vakegerke : ez? Ez inkabb nem kovetendo. MErt rozsaszin szemuveg.

Elmondom mi a kovetendo: ha tudatos vagy. Ha tudod, mikor kell valakit menni hagyni, ha felismered , hogy nemcsak egy "igaz" szerelem van, hanem lehet tobb is. Es ha midnezek mellett a paroddal mindent megtesztek a kapcsolatotokert, na az a kovetendo.
Es az is, hogy felelos vagy. De az, hogy meglatod eleted szerelmet ( mar eleve ez a szoveg is "problemas") , es utana vaksag... Ez butasag. Nem vaknak hanem husegesnek kell lenni. Es szeretni a parunkat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#123) Vakegérke válasza tildy (#122) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem meg követendő realitás. Én is így éltem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#124) :-I válasza Csemike (#119) üzenetére


:-I
tag

Sajnos ez így van. :(
Ezért utaznék én vissza pár évet az időben, de sajnos azt nem lehet.

Az ember megbízik valakiben, a másik pedig eldobja mint egy használt zsebkendőt.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#125) Gergő_ válasza tildy (#122) üzenetére


Gergő_
őstag

én inkább úgy mondanám, hogy egyre kevesebben élnek abban a valóságban amiben ő, sajnos.

(#126) Vakegérke válasza :-I (#124) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtudhatjuk, hogy hány éves vagy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) tildy válasza Gergő_ (#125) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem csodalom. Aki esett mar parszor pofara a "jaj , o az igaz szerelmem , az eletem szerelme" temaban, az kicsit maskepp fogja latni .

En 10 evig eltem olyan rozsaszin szemuvegben, amelyrol muveszno beszel. Tobbet olyanban nem fogok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#128) :-I válasza Vakegérke (#126) üzenetére


:-I
tag

Persze, nem titok. 19-et töltöm nemsokára.

Lehet maradi vagyok, nem tudom.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#129) művésznő4 válasza tildy (#122) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Meglehet...:)
De szeretek ilyen lenni.
Nem vagyok realista. A túlságosan földhözragadt emberek sosem fognak megérteni...:U
De nem is baj, ez így van rendjén.

Én még hiszek a "csodákban", és abban, hogy az olyan fontos dolgok, mint a hűség és igaz szerelem nem csak a mesekönyvekben léteznek. :B

[ Szerkesztve ]

(#130) Wictor


Wictor
senior tag

4. kérdésre a válasz:

Én nem félek tőle, csak lenne már valaki, akivel elkötelezhetem magam.
Mert ugye saját magam nem vehetem feleségül... ;] :D

De én egyébként nem lennék ilyen ágról-ágra reppenő típus és biztosan nagyon szeretném a párom és megpróbálnék mindent megadni neki. És ha szeretem, akkor miért is félnék Vele elkötelezni magam? :U

Ui: olyan lányt biztosan nem választanék, akivel nem tudom leélni az életem, vagy látom rajta, hogy Ő nem érez irántam úgy, mint én iránta. Szóval ez a feltevés szóba sem jöhetne nálam.

[ Szerkesztve ]

(#131) művésznő4 válasza Gergő_ (#115) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm Gergő! :R
Jó érzés tudni, hogy még létezik olyan fiú, aki hasonlóan gondolkodik velem...:B
Ritka dolog...:U

Csemike: Jól megjegyzem! ;) Egy ilyen hozzászólást nem veszhet a feledés homályába! ;]

(#132) Csemike válasza :-I (#128) üzenetére


Csemike
csendes tag

(#133) művésznő4 válasza Wictor (#130) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jól is néznél ki....:DDD

Bár a mai világban már ki tudja....semmin nem lepődik meg az ember! ;] :P

És ha szeretem, akkor miért is félnék Vele elkötelezni magam? :U
Ez a lényeg! Teljesen egyet tudok érteni költői kérdéseddel! :R:R

[ Szerkesztve ]

(#134) Wictor válasza művésznő4 (#133) üzenetére


Wictor
senior tag

A plasztikai sebészek tudod sok dologra képesek manapság... ;] Ha kell, akár két embert is varázsolnak belőlem. Bár arra egy gyorsvonat is képes... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#135) jakobinus válasza Vakegérke (#109) üzenetére


jakobinus
tag

Én nem félek. Háromszor is megpróbáltam.

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#136) Ijk válasza jakobinus (#135) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Miért félnek a pasik az elkötelezettségtől, a házasságtól?"

Mert tudják, hogy akkor már vége a szabadságnak, nincs olyan hogy visszavonulok a lakásomba, hagyjanak békén.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#137) geprombolo válasza Ijk (#136) üzenetére


geprombolo
senior tag

Valószínű.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#138) Móci


Móci
addikt

Én nem félek a házasságtól. A nők félnek tőlem! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#139) művésznő4 válasza :-I (#116) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Tudom, hogy iszonyú ritka, ha valaki még öreg korában is SZERELMES a párjába, de nem lehetetlen...:N Példának okáért, ott van Vakegérke. Mélységes tiszteletem egyik fő oka, felesége iránt érzett szeretete, szerelme a mai napig is. (még úgy is, hogy már eltávozott közülünk...) Ritka, de nem lehetetlen. Én is így szeretném a későbbiekben. Örülök, hogy egy ilyen példaértékű ember állhat előttem! :B :R

ui.: Ami a nagyszüleid között kialakult, az a szeretet. Öregkorban már sokan csak emiatt, és az együtt töltött évek, emlékek, gyerekek, unokák stb. miatt maradnak együtt. :K

(#140) Vakegérke válasza művésznő4 (#139) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szerelem múlandó. Jó esetben átveszi szerepét a szeretet, amely higgadtabb, csöndesebb, mégis erősebb a szerelemnél.
Nem voltam szerelmes a feleségembe. Egyszerűen szerettem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#141) művésznő4 válasza Vakegérke (#140) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Akkor rossz volt a példa, bocsánat...:B
Pedig én mindig így vettem ki a szavaidból...:U

(#142) Lenry


Lenry
félisten

4. kérdés
nem tudok választ adni, ugyanis nem félek az elkötelezettségtől, ha tehetném azonnal elvenném a Páromat.
a baráti körömben is többször előjött ez a kérdés, és ők is hasonló véleményen voltak.
(mondjuk ilyen szempontból érdekes baráti társaságunk van: valakinek vagy sosem volt normálisan barátnője, vagy már nagyon rég együtt van vele, szóval nőfalók nincsenek köztünk, talán ez is indokolja a fenti állításom)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#143) művésznő4 válasza Lenry (#142) üzenetére


művésznő4
csendes tag

...nem félek az elkötelezettségtől, ha tehetném azonnal elvenném a Páromat.

Óóó :B
Ez igen! :R

(#144) geprombolo


geprombolo
senior tag

Miért kell félni? Én nem féltem, tudtam (tényleg tudok dolgokat előre, semmi varászlat nincs benne), hogy jól választok. 14 éve vagyok az asszonnyal. Voltak nehéz időszakok, de ha két ember egymásra hangolódik, mindenen keresztül lehet jutni. Most is szeretem, talán még jobban is, mint annak idején. Nem úgy, azért a kezdeti hév átalakult valami mássá. Együtt vagyunk és együtt is maradunk.
Vannak gondok minden házban, meg kell oldani. A válás csak végső megoldás, ha tényleg nem tud a két fél kijönni.
Egy másik dolog, amiért az ember (a nők is!) fél a házasságtól, az a tudat alatt rejtőző gondolat, hogy csak olyan dolgokért szereti a másikat, amik múlandóak. Jó a teste? Majd meghízik, vagy csontsovány lesz, mindegy. Szép az arca? Majd megcsúnyul. Jó az ágyban? Lesz ő fáradt is! Mindenre bólogat? Majd nem fog! Sorolhatnám a végtelenségig. Említve volt a tudatos választás: hát, amikor az ember halál szerelmes, akkor ez a legnehezebb. Nekem félig sikerült, a másik felét meg utólag pótoltam.
Na jó, leülök, nem fényezem magam tovább. Épp csak szerencsém van. Ebben az egyben. :DDD :O
Vasegér: :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#145) geprombolo válasza geprombolo (#144) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ilyen nehezen emészthetőt írtam? :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#146) jakobinus válasza geprombolo (#144) üzenetére


jakobinus
tag

Te egy boldog ember vagy. Ennél nagyobb szerencse nem kell.

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#147) Vakegérke válasza geprombolo (#145) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. Viszont nem várható el az azonnali figyelem.
Lesz reakció, ne aggódj. Lám, már van is.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#148) ekewas


ekewas
csendes tag

Negyedik kérdés:
Nekem pont ellenkező tapasztalatom van.A barátom barátnője gondolta meg magát az esküvő előtt.

(#149) geprombolo válasza ekewas (#148) üzenetére


geprombolo
senior tag

A húgom meg a nászúton. De némi anyagiak reményében még 5 évig húzta. Aztán a válás után pofára esett. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#150) ekewas


ekewas
csendes tag

A nősüléstől nem féltem, a kedvesemmel megbeszéltük hogy nem várunk soat a házasságtól.
Előtte is jól megvoltunk ezen egy papír mit sem változtat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.