Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Crystalheart válasza potyautas (#250) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem nincs általánosság. :D A szomszéd bácsi meg még meg is szól, amiért a talicskát nem állítom föl, meg az ásót kint hagyom a kertben beszúrva a földbe, meg ilyenek. :)

(#252) nem_tom


nem_tom
őstag

7. Ezt a kérdést is a lustasághoz kötném.

(#253) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A nyolcadik kérdés ismét tildytől származik:
Miért fontosabb, sürgősebb a férfiak számára másoknak segíteni, mint a saját párjuknak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#254) nem_tom válasza Vakegérke (#253) üzenetére


nem_tom
őstag

8. Részemről ez negatív. Bár még nem nagyon volt normális kapcsolatom, de én így érzem. :)

(#255) ABE válasza potyautas (#236) üzenetére


ABE
őstag

"mert nem kell még azt mosni, dolgozni még jó lesz így is holnap"

Ezt a pihentetős technikát én is szoktam alkalmazni. Egy kicsit levegőn kell hagyni, egy-két nap múlva olyan, mint az új. :D

(#256) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A 8.-hoz megint nem tudok érdemben hozzászólni, mert én nap mint nap segítettem a feleségemnek. Nyilvánvaló, hogy amikor nagy ritkán egy barát kért segítséget, akkor őt részesítettem előnyben, de mindig megbeszéltem a feleségemmel előtte. Sosem volt ellenvetése!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#257) geprombolo válasza Vakegérke (#253) üzenetére


geprombolo
senior tag

A saját párt nem kell lenyűgözni, az idegent meg ...jó, ha lenyűgöződik. Sosem lehessen tudni ezeknél a méheknél.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#258) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

,,Miért képtelenek a férfiak lecsukni maguk után a WC deszkát?"

A nők miért képtelenek maguk előtt lecsapni ;] ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#259) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csemike kérdése a kilencedik:
A férfiak tényleg vonzónak találják a szilikon melleket? Túl azon, hogy elég kevésszer sikerül élethűen lemásolni a természetes idomokat, nem taszító ilyen gumilabdákat markolászni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#260) Vladi válasza Vakegérke (#259) üzenetére


Vladi
nagyúr

Tényleg nem. :N
Én agyvérzést kapok tőlük, inkább lógjon. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#261) geprombolo válasza Vakegérke (#259) üzenetére


geprombolo
senior tag

A gumilabda a strandra való, nem a nőbe. Utálom a szilikont, kivéve, ha ilyen tubusban van:

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#262) Crystalheart válasza Vakegérke (#259) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én azt mondom, jobb, ha eredeti. Biztos tapintásra is jobb, bár mittudomén, nem volt még szilikonmellem. :D

De van eset, amikor szükséges lehet, pl. 4-5 gyerek szoptatása után "elfogy" a nő melle...

(#263) geprombolo válasza Crystalheart (#262) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha elfogy, akkor hízzon alá egy kicsit! A nő legyen húsos, nem csontsovány. Ilyen a szerkezete, csak a mai nők ezt szívesen elfelejtenék.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#264) Crystalheart válasza geprombolo (#263) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mert ha úgy volna az. A mell akkor is ráncos, lógó, petyhüdt marad, ha plusz harminc kilót is szedne föl. Amikor már az utolsó terhesség alatt is olyan, akkor...? Ha a nő szoptatja a gyereket másfél évig, akkor ez van. Szinte csak egy megnyúlt bőr marad a végén.

Meg aztán miért várnád el bárkitől is, hogy hurkás legyen? Nem biztos, hogy jól érzi úgy magát. (Én férfi vagyok, és nem érzem magam jól, ha nem ideális a súlyom. Csak én a másik véglet vagyok, túl sovány.) Csak ez a két véglet létezik, a csontsovány és a húsos? (Anyám 53-54 kiló körül van 166 centivel, elfogyott mellekkel. Kéne neki egy mell- és hasplasztika is, meg a lábán a visszereket is kezelni kellene. Jól megviselte az öt terhesség és szoptatás...)

[ Szerkesztve ]

(#265) Vakegérke válasza Crystalheart (#264) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szilikon megoldás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) Crystalheart válasza Vakegérke (#265) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Van alternatíva? :)

(#267) geprombolo válasza Crystalheart (#264) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az ember öregszik. Anyukádnak becsületére válik, hogy kihordott és felnevelt öt gyermeket, ebben a világban egyre kevesebben vállalnak hasonlót. Nem mondtam hurkákat. Gondolom túl van az 50-en. Tudod mit? Ha neki úgy tetszik és van rá pénze, tegye meg, bár lehet, hogy elég lenne egy felvarratás, elvégre nem fogyott ki a melléből semmi, csak a bőr nyúlt meg rajta és azért lóg. A szilikon legyen az utolsó lehetőség, amit megfontol.
Ja, és van élet a csontsovány és a husi között is. Ez tényleg így van, soha nem állítottam az ellenkezőjét. A csontikat nem szeretem, ha már nő, akkor a csonton más is legyen a bőrön kívül.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#268) Csemike válasza Crystalheart (#266) üzenetére


Csemike
csendes tag

Push up melltartó, önelfogadás, stb. :) Azok meg pláne kénytelenek ezekhez folyamodni, akik ilyen beavatkozásra nem tudnak kisebb vagyonokat rááldozni.

(#269) nem_tom


nem_tom
őstag

9. Pfúj!

(#270) Lenry


Lenry
félisten

#9
soha életemben nem találkoztam szilikonmellű nővel, nem néztem közelről, nem fogtam. úgyhogy nem tudom, hogy tetszene-e

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#271) Gergő_


Gergő_
őstag

nincs tapasztalom vele, de a látványa is kicsit hamis
undorodom a természetellenes dolgoktól, legyen az túl sok alapozó vagy csokibarna bőr, szilikon-kacsa-ajkak, esetleg egy tojás nélküli tészta :D
ugyanakkor elismerem hogy bizonyos esetekben sajnos szükség lehet rá, baleset, betegség stb...
komoly gondok vannak ha csak így tudjuk elfogadni a másikat, vagy a másik saját magát.
működhet egy kapcsolat így is, de nem az igazi.lényegét veszti. :(

a legcsúnyább dolog az egészben és itt bukik el minden. egy nő ne akarja feláldozni az anyaságának ezt a részét, csak azért hogy másnak egy kicsit lehet hogy jobban tetszik és így ő jobban el tudja fogadni magát.
ezzel mindent elárul magáról. egy nő akarjon anya is lenni, különben hiteltelen.

(#272) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem csúnya a szilikonmell, természetellenes kinézetű, ráadásul a tapintása is elég érdekes lehet (hálistennek még nem fogtam). A normális női mell, felül befelé ívelt, nem pedig kifelé, mint a kitömött, nevetségesen fest.
Ja és nembeszélve a hegről.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#273) Apollyon válasza Ijk (#272) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nah ez azért erős :U
Biztos van olyan szilikonos csaj aki tetszene.. Mármint a melle is.. Szerintem bazi jól néz ki amikor kicsit felfelé néznek a dindók.. A heg meg beforr és nem fog látszani hogy mi volt ott.

Egyébként én sem szeretnék szilikonos nőt, illetve nem örülnék neki (nem engedném) ha a barátnőm megcsináltatná.. Igen, természetellenes, de iszonyat jól tud kinézni..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#274) Ijk válasza Apollyon (#273) üzenetére


Ijk
nagyúr

A heg soha nem fog eltűnni, mivel a teljes bőrt át kell vágni. Egy mell pedig önmagában nem hiszem hogy tetszene, de a szilikonos semmiképpen. Értelmes nő nem vállal ilyen műtétet, az ostobák pedig nem a mellnél buknak el nálam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#275) Apollyon válasza Ijk (#274) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ahogy érzed..
De az hogy ki csináltatja meg a mellét nem csupán ész kérdése, lehet olyan csúnya szegénynek hogy nem akarja így leélni az életét, így inkább megcsináltatja... Meg ha már választani kéne, akkor inkább a szilikon, mint a plöttyedt..
:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#276) madstunt


madstunt
addikt

9. nope

(#277) Crystalheart válasza geprombolo (#267) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"bár lehet, hogy elég lenne egy felvarratás, elvégre nem fogyott ki a melléből semmi, csak a bőr nyúlt meg rajta és azért lóg" - Azt hiszed, mi? :D Amúgy orvos mondta ezt a megfogalmazást is, amúgy a tejmirigyek sorvadásának nevezik, amit a terhesség és a szoptatás együtt eredményez. Édesanyám nem csak pár hónapig szoptatott, mint ahogyan azt az anyukák nagy része, hogy óvja a mellét és az alakját, hanem rendesen több, mint egy évet. Ez lett az eredménye, a tejmirigyek megfogyatkoznak, és ilyen mértékű csökkenés már látványos. Felvarrás után az egészből nem maradna több, mint a harmad öklöm, gyakorlatilag eltűnne a melle, pedig régen nem volt neki kicsi. (Amúgy 41 éves. :) Három éve egyszer a barátnőmnek nézték. :D) És említettem a hasát, ahol az öt terhesség alatt tényleg megnyúlt a bőr.

(#278) 7


7
addikt

Azt hiszem, hogy én vagyok itt az egyetlen, aki fogott is már szilikonmellet (igaz, nem nőben volt, csak úgy simán, szemléltetőeszközként). Számomra sokkal kellemesebb élmény valódi mellel babrálni, bár elismerem, ilyesmit még csak egészséges, huszonéves lányokkal tapasztaltam. Fogalmam sincs, hogy ez idősebb hölgyek esetében ez mennyire fog majd tetszeni, de egyelőre a természetesség híve vagyok. :K

(#279) Crystalheart válasza 7 (#278) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Rakj egy reklámszatyorba egy liter vizet, megtudod :DDD

(#280) 7 válasza Crystalheart (#279) üzenetére


7
addikt

Miért, az idős hölgyek melle csörög-zörög, madarasteszkó-embéma van rajta, és a két fülénél kell fogni? :DDD

(#281) Crystalheart válasza 7 (#280) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD A csörgést leszámítva a többi már csak tetkó és autóbaleset kérdése ;]

(#282) Chaser


Chaser
titán

"Miért várja el a férfi, hogy a nők mossanak, főzzenek, takarítsanak, miközben az ő házimunkájuk kimerül a havi egy alkalomban?"
A nő végzi a házimunkát, a pasi vadászik :P Én szeretem a tradíciókat, több ezer éve így van ez...
_______

"Miért van az, hogy a férfiak nem tudják egyes "dolgaikat" a minimumra szorítani, vagy legalább próbálnák elkerülni a "nyilvánosságot", legyen szó böfögésről, a hónaljszaglászásról, az utcán köpködésről, a hangos szellentésről, a fenék és egyéb intim testrész vakarásáról (ruhán belül vagy kívül), és ezeket a "dolgokat" miért kell (ha esetleg senki nem figyelt fel rá) hangosan bejelenteniük egy nagyobb baráti társaság, vagy osztály közössége előtt?"
Fogós kérdés, de sokan megválaszolták már ezt, köztük az AKB elég egyértelműen, én se gondolom másképp:
"A wc deszka a srácoknál, felhajtva van mindig rendben
Megkérlek hogy minden reggel, öltözködjél szépen csendben
Ha azt gondolod, hogy kövér vagy valószínűleg úgy is van
Hogyha viszket megvakarjuk fogadd el, hogy ez így van
"
_______

"Miért van az, hogy a férfiak (szinte) mindig bedőlnek a nőknek, még akkor is, amikor tudják(!), hogy a nő csak szórakozik velük?"
Én nem általánosítanék, egy nő mondta nekem, nőnek csak akkor higgyek ha ló legel a sírján ;] Tartom is magam hozzá, kivételek persze vannak...

_______

"Miért félnek a pasik az elkötelezettségtől, a házasságtól?" Mert szabadnak születtünk :P én legalábbis. Vagy már valaki elvette a kedvünket attól, hogy házasságban gondolkodjunk:)

_______

"Miért képtelenek a férfiak lecsukni maguk után a WC deszkát?"
Szintén AKB-t idézném...
"A wc deszka a srácoknál, felhajtva van mindig rendben" Nem kell mindennek az okát keresni.

_______

"Miért lusták a férfiak?" Nem kell általánosítani. Én azt kérdezném mért lusták a nők?:)
_______

"Miért hagyják szanaszéjjel, miért dobálják szét a (koszos) ruháikat a férfiak?" Hogy jelezzem: ki kell mosni:D:)
_______

"Miért fontosabb, sürgősebb a férfiak számára másoknak segíteni, mint a saját párjuknak?"
Ebben se általánosítanék, néha így jön ki.

_______

"A férfiak tényleg vonzónak találják a szilikon melleket? Túl azon, hogy elég kevésszer sikerül élethűen lemásolni a természetes idomokat, nem taszító ilyen gumilabdákat markolászni?" Én semmi vonzót nem találok bennük, igaz nem markolásztam még ilyet, de nem is tervezek:) Elsődleges direktíva nőválasztáskor a mellek mérete:D :B

_______

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#283) Ijk válasza Apollyon (#275) üzenetére


Ijk
nagyúr

Általában annak plöttyedt, aki annyit fogyózott, hogy már zörögnek a csontjai. Egy kicsit sportosabb egészséges nőnek még két gyerek után sem ereszkedik meg annyira, hogy ilyenre szükség lenne. Nagyon szélsőséges esetben tudom elképzelni a szükségességét, csak valahogy nem a négygyermekes családanyukák szokták műttetni magukat, hanem a huszonéves agyonszolizott, csontkollekció cicababák, a "pasijuk" unszolására.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#284) Crystalheart válasza Ijk (#283) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az persze más kategória. :) Amúgy miért nagyon szélsőséges a négy gyerek? Annak kellene normálisnak lennie, de legalább a háromnak. Édesanyám meg ötöt is bevállalt. Ez ezek után már, hangsúlyozom, nem egyszerű megereszkedés, hanem tejmirigy-sorvadás, ami ennyi gyerek után elég általános. Csak mire általában ide elég az ember anyja, addigra teljesen szétesik, és ilyen rutin plasztikai műtétek már nem segítenének rajta. :D Édesanyám ezeken kívül szerencséjére még letagadhatna tízet is, nála még van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#285) Vandit. válasza 7 (#278) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is fogtam már meg csináltam mást is vele. ;]
Én eredeti párti vagyok jobb amikor van egy kis esése, de nem volt semmi bajom a szilikonnal sem. :N

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#286) tildy


tildy
nagyúr

Fel akartam tennia 9es kerdest en is, maskepp. Marmitn, hogy miert anagymellu csajokat nezik meg a pasik...

IJK: Latszik , hogy nem vagy no.

Nincs gyerekem, csak nagy melleim. A meretenel fogva sulyuk is. es igen, gyerek nelkul is megereszkedik....

En spec meg fogom muttetni ,par even belul , tul nagy a G, eleg a C is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#287) Apollyon válasza Ijk (#283) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Meg általában annak is plöttyedt, aki így született, hogy felnőtt korában olyan lesz neki.. Sajnos nem minden nőnek fulljó, be kell lássuk, és én egyszer régebben egy fulljó csajnál (abszolút nem csontkollekció mert azokat nem szeretem) a melle volt az egyetlen hátránya, de az nagyon. Lógó káddugó, pedig nem is volt nagy. Az olyanoknak mint neki pedig biztos jól jön a plasztikázás... Hja és 20 éves lánka volt, erről ennyit ;P Szóval van létjogosultsága a dolognak..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#288) Vandit. válasza tildy (#286) üzenetére


Vandit.
addikt

Marmitn, hogy miert anagymellu csajokat nezik meg a pasik...

Ez is általánosítás, én speciel nem is szeretem a nagy melleket. :) Nálam szem, ajak, kézfej az első, sőt a mell a "top5-ben" sincs. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#289) nem_tom válasza tildy (#286) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem szeretem, ha egy nőnek túl nagy a melle.

(#290) tildy válasza nem_tom (#289) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt ugye vagod, hgoy ez nem szeretes , hanem genetika kerdese?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#291) nem_tom válasza tildy (#290) üzenetére


nem_tom
őstag

Valahogy sejtettem, hogy nem a szeretettől gömbölyödnek a nők keblei. :U

(#292) Apollyon válasza nem_tom (#291) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem tudom, de nem úgy értette hogy a genetika harátozza meg hogy szereted e a nagyot vagy sem? Mert talán ez is benne van az ösztönökben..

Amúgy meg nem hinném, hogy bárki is visszautasítana egy nőt csak azért mert nagyok a mellei... :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#293) nem_tom válasza Apollyon (#292) üzenetére


nem_tom
őstag

Maradjunk annyiban, hogy van egy határ. Ha például a nő feje már nem látszik a melleitől, az azért már kicsit sok lenne nekem. :D

(#294) Chaser válasza tildy (#286) üzenetére


Chaser
titán

Nyilván ez elemi ösztön ;] ha egy csajnak nagyok a mellei akkor az biztos jó anya is lesz, legalábbis ami a csecsemő táplálását illeti, az más kérdés, hogy ma már inkább tápszert nyomnak a gyerekbe üvegből, de pár száz vagy ezer év éve nem így volt, ennyi idő meg lófitty az ösztönök kihalásának.

nem_tom: 1x láttam gyerek koromban egy ilyet, minden pasi tátott szájjal nézte:D én meg azt néztem mit bámulnak rajta :F :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#295) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez már a tizedik kérdés, és tildy teszi fel:
Miért gondolják a férfiak, hogy a nőket a ruha cipő vásárláson kívül más nem is érdekli?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) Tulipanti


Tulipanti
tag

Szerintem a 10.kérdés nem minden pasira igaz. Biztos van aki így látja csak, de szerintem a többség nem ilyen. Vagy tévednék? :F :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#297) potyautas válasza Vakegérke (#295) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Miért? Ezt gondolják?

(#298) Lenry válasza Vakegérke (#295) üzenetére


Lenry
félisten

mert ha a belvárosban vagyunk, akkor az összes útba eső ruha és cipőboltban meg kell állni, és mindent fel kell próbálni, akkor is, ha saját bevallása szerint sem akar semmit venni.

innen a következtetés
persze tudom, hogy más is érdekli.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#299) Vakegérke válasza Lenry (#298) üzenetére


Vakegérke
veterán

Más? Mire gondolsz? Öv, táska, kiegészítők? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#300) Lenry válasza Vakegérke (#299) üzenetére


Lenry
félisten

az nálam egy kategória a ruhával, meg minden olyannal, amit olyan üzletben árusítanak, ahová nélküle biztosan nem mennék be, és ha benn vagyok, fél perc alatt elunom magam és ki akarok jönni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.