Hirdetés

2023. február 1., szerda

Gyorskeresés

(#51) Ijk válasza Csillag5 (#48) üzenetére

Ijk
nagyúr

Kétféle böfögés létezik, az egyik a nyitott szájjal történő, a másik a zárt száj elé rakott kéz és orron kiengedett. A közös bennük, hogy a böfögés ellen nem tudsz tenni, a különbség hogy az egyik kulturált a másik pedig disznó módi.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#52) Vakegérke válasza ekewas (#45) üzenetére

Vakegérke
veterán

Szóval aki ártatlan arccal körülnéz, attól meneküljünk?
Megválaszolom saját kérdésem: igen!

Volt egy haverom, neki volt állandóan szélgörcse. Vagyis nem volt görcse, hiszen világgá eresztette az őt dagasztó gázokat. Nem volt gond szabad téren, de buszon, villamoson annál inkább. Hopp, egy galamb, méghozzá sunyin, egy nyikkanás nem hallatszott. Egy kis szünet után ártatlanul körülnézett, és szenvedő arccal elkezdett bólogatni. Mindenki megkajolta neki, egymást méregették az emberek, rá senki nem gyanakodott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) Csillag5 válasza Ijk (#51) üzenetére

Csillag5
újonc

a kis mondóka csak a nyitott szájú szinte már-már kiélvezett tevékenységre vonatkozik... ami nem csak úgy kicsúszott kategória tagja és gyakran has dörzsöléssel párosul... :U

(#54) Ijk válasza Vakegérke (#52) üzenetére

Ijk
nagyúr

Nem kell szerintem ezt megmagyarázni, a nők ugyanúgy elengedik, csak náluk kevesebb és az eltérő táplálkozás mód miatt kevésbé kellemetlen szagú.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55) ekewas válasza Vakegérke (#52) üzenetére

ekewas
csendes tag

Nekem van egy kollégám az addig képes volt vissza tartani a szellentést még elájult.
Érdemes volt?

(#56) Vakegérke

Vakegérke
veterán

Csak hogy tudjátok.
Még csak a második kérdésnél tartunk, és máris 619 a letöltések száma pillanatnyilag.
Jó kis téma. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#57) Ijk válasza Csillag5 (#53) üzenetére

Ijk
nagyúr

Najó, szökőévente én is megengedek magamnak ilyet, de csakis szűk családi közegben, amúgy pedig ha egyedül vagyok. Nagyobb társaságban még soha nem láttam, hogy valaki ilyenre vetemedett. Egy szoros párkapcsolatban sem látom olyan nagy problémának néha-néha, hiszen ott már kellően ismerik egymást biológiailag. Emberek vagyunk, nem gépek, néha jól esik ha nem kell óvatoskodni.

ekewas: ez marhaság, senki nem ájulhat el amiatt:)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58) Geri Bátyó válasza Ijk (#54) üzenetére

Geri Bátyó
őstag

Kevésbé kellemetlen?
A volt feleségem időnként olyanokat eregetett, hogy lemarta a tapétát a falról!
De ezzel együtt is szerettem (illetve még most is).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#59) Vakegérke válasza ekewas (#55) üzenetére

Vakegérke
veterán

Mostoha fateromat egyszer azért vitték kórházba, mert megszorult benne a szellentés. Tudták ezt a szobatársai, és lesték, hogy mikor "javul" az állapota. Ez bizony éjszaka következett be, a kórterem kicsi volt, a megszorult gáz sok...

Ámbörök! A köpködésről, vakarózásról nem is lesz szó?

[ Szerkesztve ]

(#60) ekewas válasza Ijk (#57) üzenetére

ekewas
csendes tag

Pedig de!

(#61) Ijk válasza ekewas (#60) üzenetére

Ijk
nagyúr

Más miatt ájult el, egyrészt nincs olyan hatása a keringésre ami ájuláshoz vezetne, másfelől egy bizonyos szint után nem lehet akaratlagosan visszatartani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#62) ekewas válasza Ijk (#61) üzenetére

ekewas
csendes tag

Állitólag a fájdalomtól.

(#63) ekewas

ekewas
csendes tag

Beszéljünk inkább a vakarózásról!

(#64) Vakegérke válasza ekewas (#63) üzenetére

Vakegérke
veterán

A köpködést is kitárgyalhatnánk. :K

(#65) Csillag5 válasza Vakegérke (#64) üzenetére

Csillag5
újonc

na arra én is kíváncsi lennék hogy de miért kell köpködni lépten-nyomon számomra olyan visszataszító amikor beszélgetsz valakivel sétáltok és az illető köpköd össze vissza nem értem mire jó a többivel úgy vagyok valamilyen szinten testi funkció és vannak "balesetek"is néha de ezt miért kell?

(#66) ekewas válasza Csillag5 (#65) üzenetére

ekewas
csendes tag

Szerintem egy rossz szokás.
1986- ban amilor megnéztem a kobra címü filmet, hónapokig gyufával a számba járkáltam.
Lehet hogy az illető sokat nézett baseballt.

(#67) Csillag5 válasza ekewas (#66) üzenetére

Csillag5
újonc

Neki már azt mondtam hogyha lemerészeli köpni az új cipőmet akkor orrba vágom... erre kiröhögött... :F

jajj pedig az veszélyes Apum mániája volt a fogpiszkáló rágás és egyszer hirtelen jött rá a csukás és eltűnt a fogpiszkáló a szájából (nem kifele esett) persze orvoshoz nem akart menni ilyen kis hülyeséggel de azért este elbúcsúzott anyukámtól mielőtt elaludt volna... :Y :U ennek már úgy 10 éve... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68) Geri Bátyó válasza Csillag5 (#67) üzenetére

Geri Bátyó
őstag

Egy szó jut erről eszembe: primitív!
Meg a köpködés is az!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#69) Csillag5 válasza Geri Bátyó (#68) üzenetére

Csillag5
újonc

szerintem bunkósság amikor sétálok az utcán és a velem szembejövő srác (aki szemez velem ) hirtelen egy kis ajándékcsomagot pottyant a lába elé és azt hiszi hogy menő mert úgy mosolyog hogy a szája széle a fülét éri...(én persze grimaszolok ezerrel ... :(( )

(#70) Ijk válasza Vakegérke (#64) üzenetére

Ijk
nagyúr

Egy kicsit értelmesebb férfi nem köpköd az utcán, úgyhogy erről tovább is léphetünk. A minimális szürkeállománnyal rendelkező, ösztöneit kiélő vadbarmok nem ide valók. Én sem azonosítom a nőket az üresfejű plázap*csákkal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71) Geri Bátyó válasza Csillag5 (#69) üzenetére

Geri Bátyó
őstag

Az ilyenekkel olyan kegyetlen és durva tudnék lenni! :DDD És még élvezném is talán. ;]
Az ilyenektől feláll a szőr a hátamon! (persze csak képletesen. Tudod: támadni készülő vadállat) :D

(#72) Csillag5 válasza Geri Bátyó (#71) üzenetére

Csillag5
újonc

látom lelki szemeim előtt hogy a hajad is égnek áll.... :DDD
akár csak az enyém...

[ Szerkesztve ]

(#73) tkazmer válasza Csillag5 (#65) üzenetére

tkazmer
addikt

hmm, hát én még akkoris csak zsebkendőbe köpök, ha mondjuk t-home vivicittát vagy k&h váltómaratont futok:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#74) sviba válasza művésznő4 (#47) üzenetére

sviba
tag

semmi

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#75) shadeofme

shadeofme
tag

1.
Nálam szakmai ártalom a főzés, úh azt egyáltalán nem várom el senkitől.
Porszívózás oké, portörölgetés hidegen hagy. Szennyes bedobása mosógépbe, kiteregetés oké, vasalás... Ööö... Na erre nagyon ritkán vesz rá a lélek, de szép teregetés után nem is nagyon kell. (Max. ingnél, de azt max kevesebbet hordom. :) )
Fűnyírás oké, de a gazolással ki lehetne kergetni a világból. (Lenyírom azt is a ge*ibe a fűnyíróval. ;] )
Barkácsolni meg szeretek, arra nem kell felbújtani. :)

2.
A gáz meg nem annyira gáz, ha kulturáltan csinálja az ember. (Tartósabb kapcsolatban meg max. nevetnek egyet rajta.)
A szerszám pedig mindig jól kell álljon, mint a nőknél a haj / smink, ezért meg kell igazítani. :) (Vakargatás más tészta. Ugye van az a mondás, h "Nem vakarni kell....)
"Jópofaságból" köpködés tényleg nem szép, de ha majd kiköpi az ember a tüdejét az ember rohanás, bringatekerés, stb. miatt, akkor a "bokorba teszem" én is, lehetőleg nem feltűnően. (Lehet kövezni, tessék. :U )

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#76) geprombolo válasza shadeofme (#75) üzenetére

geprombolo
senior tag

Bringázáskor, ha az ember tényleg kiköpi a lelkét, tényleg megesik, hogy nem bírod lenyelni, mert ... mert nem megy és kész. A bokor jó megoldás, ha senki nem lát. Igaz, jobb lenne a zsepi.
Vakarózás, böfögés, reccsintés: ha már elkerülhetetlen kényszer, akkor az ember tegye diszkréten. Ha meg hirtelen csusszan ki a böf (mondjuk) akkor bocsánatot lehet kérni. A jelenlévők nyugtázzák, hogy igen, baleset történt, elnézik. Aki szándékkal böfög, recseg, köpköd, vakarózik, igazgatja "hatlövetűjét", az bunkó. Nem járok olyan társaságba, ahol ilyesmi dívik.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#77) #53246592

törölt tag

1.
Nem várom el, de nincs ellenemre :) Ha valamit meg kell barkácsolni vagy ilyesmi, azt meg szívesen megteszem és örömmel fözök is (csak legyen aki elmosogat utána ;] )

2.
Ez helyzetfüggő, az említett nagyobb társaságban megpróbálom visszafogni magamat, no nem végtelenségig... Szükebb baráti körben... Izé, a kérdés feltevői szerintem nehezen türnék a társaságunkat ;]
Egyébként meg láttam már nem egyszer 20-25 év körüli csini csajt az utcán köpni egy hatalmasat (undorítóak ezek a finnek ;] )

(#78) nem_tom

nem_tom
őstag

2. Én az ilyesmit egyáltalán nem teszem közzé. Böfögni nem szoktam (halál komoly), vakarózást úgy, hogy senki se lássa, a bélgázokat csak sunyiban, köpködni nem szoktam.

(#79) Crystalheart válasza tildy (#35) üzenetére

Crystalheart
senior tag

"dehogyis..." - Na jó, feltéve, ha van mit. :)

(#80) Crystalheart válasza nem_tom (#78) üzenetére

Crystalheart
senior tag

Ezzel valahogy én is így vagyok. Böfögni max. szénsavas ásványvíz után, vakarózni csak ha szoros a naci :D (Na, a nőknek milyen könnyű ilyen szempontból!) De mindent megpróbálok suttyomban, másoktól távol...

(#81) geprombolo válasza Crystalheart (#80) üzenetére

geprombolo
senior tag

Hát igen, diszkréció is létezik a világon, bár egyre kevesebben tudják, hogy egyáltalán eszik-e, vagy isszák.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#82) Jhonny06

Jhonny06
veterán
LOGOUT blog

A második kérdésre: Ezt hívják bunkóságnak. Az a baj ezekkel a kérdésekkel, hogy teljesen egyénfüggőek, valakinél tapasztaljátok/látjátok és akkor már általánosságban beszél róla mindenki, az pedig meg sem fordul senki fejében, hogy esetleg van olyan, aki nem csinálja.

"böfögésről, a hónaljszaglászásról, az utcán köpködésről, a hangos szellentésről, a fenék és egyéb intim testrész vakarásáról"

Az utolsó három egyenesen undorító, még két férfi között is, vagy olyan társaságban, ahol nincs nő. Attól még, hogy a másik nem nincs jelen, nem lesz elfogadottabb a dolog, ugyanolyan szánalmas. Taplóság egész egyszerűen. A böfögés olyan formában elmegy, hogy odatett kézzel, csukott szájjal, ez teljesen természetes (oké, a szellentés is, de egész egyszerűen vissza kell tartani). A hónaljszaglászást lehet csinálni diszkréten, ez még a kevésbé gáz dolgok közé tartozik, de kell találnia mindenkinek megfelelő dezodort, stiftet és normálisan használni, úgy, hogy ne legyünk büdösek.

[ Szerkesztve ]

(#83) Vakegérke válasza Jhonny06 (#82) üzenetére

Vakegérke
veterán

Igen, általánosságban beszélgetünk. Sztereotíp minden kérdés, és persze akinek nem inge... :)

A lényeg az, hogy szelíden, talán egy kis szeretettel, de kitárgyaljuk a nemek fura szokásait, lelkének titkait.

(#84) Vakegérke

Vakegérke
veterán

Már a harmadik kérdést teszem fel, melyet Geri Bátyó küldött:
Miért van az, hogy a férfiak (szinte) mindig bedőlnek a nőknek, még akkor is, amikor tudják(!), hogy a nő csak szórakozik velük?

(#85) Badman 4ever válasza Vakegérke (#84) üzenetére

Badman 4ever
őstag

Mert a pasik akkor is reménykednek a sikeres kapcsolatban, ha a nő csak szórakozik velük. Elég sok ismerősömnél látom ezt. Nem tudják eldönteni, hogy most tényleg csak szórakozik velük vagy mást akar jelezni a hölgyemény.

(#86) geprombolo válasza Vakegérke (#84) üzenetére

geprombolo
senior tag

Jujderég dőltem be nőnek! Vagy mindig azt teszem? Az asszony meg tudná mondani :U
Talán azért dőlnek be, mert reménykednek, hogy majd a nő is "bedől". Az ágyba. Tudod, vadászösztön.
Vagy te arra gondoltál, amikor a srác szétsírja a szemeit egy nyilvánvalóan futónak indult kapcsolat után?

(#87) Móci

Móci
addikt

Vakarózás: szoktam, társaságban is, de maximum a hátamat/kezemet/lábamat, stb. A hátsómat, s a brét nagyközönség előtt nem vakargatom.
Böfögés, szellentés: meglepő, de szoktam, mert ember vagyok. Társaságban figyelek rá, hogy diszkréten sikerüljön megoldani a dolgokat, s ha nagyon kell szellenteni, elmegyek inkább félre, vagy a vécébe. Ennyi. Otthon persze egymagamban kiengedem a fáradt gőzt, vagy olyan társaságban.
Hónalj: na azt nem szoktam szaglászni, vagy ha mégis, akkor nagyon ritkán. Tényleg.
Köpés: kell, s ezt is igyekszem diszkréten megoldani.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#88) Csemike válasza Badman 4ever (#85) üzenetére

Csemike
csendes tag

Jé, én ugyanezt tapasztalom a másik oldalon. ;) Én vagyok ugyanis a központi lelki szemetesláda...

[ Szerkesztve ]

(#89) Móci válasza Csemike (#88) üzenetére

Móci
addikt

Lelki szemetesláda? Na, az jó szar dolog (és sajnos ismerős)...

(#90) Crystalheart válasza Vakegérke (#84) üzenetére

Crystalheart
senior tag

3. kérdés: Még nem volt esélyem bedőlni senkinek, úgyhogy részemről tárgytalan. :D

(#91) Lenry válasza Vakegérke (#84) üzenetére

Lenry
félisten

mert NAGYON akarnak egy nőt. van, hogy majdnem mindegy milyet.
ha a szóban forgó nő egy kicsit is bejön a férfinak, akkor bármit elhisz neki, mert azt gondolja, hogy előbb utóbb megkaphatja. aztán pofára esik.

szerintem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#92) Móci

Móci
addikt

Én nem szoktam bedőlni, kizárt dolog, hogy egy szép nő akarjon tőlem valamit (kiéve vindóz telepítés, stb). :D

(#93) Crystalheart válasza Móci (#92) üzenetére

Crystalheart
senior tag

Hát ez az, nesze, egy virtuális kézfogás :D

(#94) Móci válasza Crystalheart (#93) üzenetére

Móci
addikt

Kapsz egy ilyet: :D

(#95) Csemike válasza Móci (#89) üzenetére

Csemike
csendes tag

Ez a szakmám, nekem ez abszolút testhezálló... :DDD

(#96) Móci válasza Csemike (#95) üzenetére

Móci
addikt

Wow, akkor bármikor lehet hozzád menni 'sírni'? :DDD

(#97) Csemike válasza Móci (#96) üzenetére

Csemike
csendes tag

Kb... Jó kis nedvszívó válltömésem van. :DDD

(#98) Vakegérke válasza Móci (#96) üzenetére

Vakegérke
veterán

Ahamm, bedőltél neki... ;]

(#99) Móci válasza Vakegérke (#98) üzenetére

Móci
addikt

Pont hogy nem, tessék figyelni a szmájlit a sor végén... ;) :))

(#100) geprombolo válasza Csemike (#95) üzenetére

geprombolo
senior tag

Én szakma nélkül is ilyen vagyok. Néha jó, néha nagyon x@r lelki kukának lenni. Tudod, Varietas delectat.

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.