Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#199) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szerintem sem világrengető dolog ez...:U A nők ugyanúgy megtehetik...:K
Bár szó, mi szó, lehajtott ülőkével használatos legtöbbször a WC, mivel a férfiak csak kisdolognál állnak, mi nők, pedig CSAK ülve tudjuk végezni a dolgunkat, tehát ésszerűbb lehajtania mindenkinek, mivel ez a gyakoribb állapot. Gondolom, ezért alakult ki ez a mizéria...:U
De ugyanolyan felesleges vita forrásnak tartom, mint pl.a "Miért a közepétől nyomkodod a fogkrémes tubust?!" című értelmetlen butaságot...:(:DDD

Ha már ennyin összevesznek a párok, mi lesz majd egy komolyabb vitánál? :N

Egérke: Akkor ezek szerint nem csak én könnyeztem meg :D;)

(#202) geprombolo válasza művésznő4 (#201) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha ennyin is vita van, akkor egy komolyabb dolog akár válással (szakítással) is végződhet. Pedig szinte minden nézeteltérés megoldható.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#203) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#201) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Egyet értünk! Meg a fogkrémmel kapcsolatban is! :DDD Nem kellene, hogy vita forrása legyen.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#204) 7 válasza Csemike (#196) üzenetére


7
addikt

Nekünk ugyanilyen kellemetlen, amikor hajnalban (vagy az éjszaka közepén, álmunkból felébredve) még szinte alva kitámolygunk, és majdnem arccal borulunk a klotyóba a lehajtott ülőke problematikájának köszönhetően. Mert úriember ugye nem vizel ülőkére, félkómásan viszont (bármennyire is jól tud célozni) már annak is örül, hogy önnön szemét nem találja telibe. Csak mi nem hisztizünk miatta :P

[ Szerkesztve ]

(#205) Crystalheart válasza Jhonny06 (#163) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"??" - Tudtommal templomi esküvő csak az adott valláshoz tartozó egyének között lehet, nem? :) Én meg nem vagyok vallásos.

(#206) Crystalheart válasza geprombolo (#164) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Majd fogod ezt még másképp is gondolni, hidd el! Én is így gondoltam, aztán rájöttem, hogy a házasság sok mindenre jó. Ráadásul egy szentség, ami nem helyettesíthető be együttéléssel." - Egyelőre ott tartok, hogy az együttélésig sem valószínű, hogy valaha eljutok, úgyhogy az én életem tekintetében majdhogynem értelmetlen a kérdés. :) De amúgy miért, mi mindenre jó, leszámítva a jogi dolgokat? Mi van, ha én csak mondjuk valami ősmagyar esküvői szertartáson veszek részt, és a jogi procedúrát letojom? :)

(#207) Crystalheart válasza művésznő4 (#201) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Bár szó, mi szó, lehajtott ülőkével használatos legtöbbször a WC, mivel a férfiak csak kisdolognál állnak" - Már aki... Amúgy édesanyám azt mondja, ha fel van hajtva a WC-ülőke, az energia kiáramlik rajta keresztül a házból. :W :DDD

Kicsit más, de aztán ne tudd meg, hányszor látom a plázák és sulik WC-jében, hogy a piszoártól távozva kézmosás nélkül hagyja el a helyiséget a delikvens. De a szappan nélküli kézmosás is kérdőjeles hatékonyságú... Így fogj kezet ismeretlennel, de még néha ismerőssel is. :D

(És most, hogy így nézem, mindezt lehetett volna egy hsz-ba is. :U )

[ Szerkesztve ]

(#208) művésznő4 válasza Crystalheart (#207) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Pfúúújj...:(((:F

(#209) Csillag5 válasza művésznő4 (#208) üzenetére


Csillag5
újonc

igy egyél a nyilvános helyen az ingyen ragcsából ki tudja ki és milyen kézzel nyúlt bele... ;]

[ Szerkesztve ]

(#210) művésznő4 válasza Csillag5 (#209) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Erről most totál a Derült égből Polly ugrott be...:DDD ;] :C

(#211) geprombolo válasza Csillag5 (#209) üzenetére


geprombolo
senior tag

És mit szólsz a svédasztalhoz?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#212) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A hatodik kérdés igencsak általános jellegű, tildytől kaptuk:
Miért lusták a férfiak?

Talán mert lustásból vagyunk teremtve? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#213) #53246592 válasza Vakegérke (#212) üzenetére


#53246592
törölt tag

A lustaság vezet a fejlödéshez: az ember lusta megcsinálni valamit ezért kitalálja hogyan lehetne egyszerubben megoldani a dolgot.

(#214) Agostino válasza Vakegérke (#212) üzenetére


Agostino
addikt

Miért? Lusták? Én spec. mindig teszek-veszek, dolgozok.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#215) Wictor válasza Vakegérke (#212) üzenetére


Wictor
senior tag

Én amiatt lustultam el, mert a szülők mindent megcsináltak helyettem, ugye addig én csak ültem és néztem, és ez a kiszolgáltság eredményezte nálam a lustaságot. Pedig 14-15 éves koromig nem voltam ilyen. :(

Azért most sem mondom, hogy annyira lusta lennék, csak nehezebben ugrok, hogy megcsináljak egy feladatot. De attól még megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#216) Jhonny06 válasza Vakegérke (#212) üzenetére


Jhonny06
veterán

Lusta annyira nem vagyok, inkább csak nehezen veszem tudomásul, hogy meg kéne csinálni a házimunkát, ha nem mondják. Azért nem veszem észre, mert nem akarom észrevenni. :) Ez ilyen tudatalatti dolog.

[ Szerkesztve ]

(#217) Csemike


Csemike
csendes tag

Nade srácok, tessék kiállni magatokért, még a végén részletes beismerő vallomást tesztek. :D Nem minden férfi lusta, én ismerek néhány nemlustát. :)

(#218) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem tudom a választ. Na, de most komolyan! Én törjem a fejemet ezen?

(#219) geprombolo válasza Csemike (#217) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én kiállok magamért. Dög lusta vagyok!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#220) geprombolo


geprombolo
senior tag

Na jó, annyira azért mégsem. De a haladás nem létezne lustaság nélkül. Pontosabban kényelmesség nélkül. Én meg híve vagyok a haladásnak. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#221) Crystalheart válasza Csemike (#217) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én is lusta vagyok sok mindenhez, sőt, és mégis egész nap a kertben gürizek, leszámítva azt, amikor néha a Logoutra is ránézek, meg az indexes kertes topikba, vagy épp a mezőn kaszálok. De attól még lusta vagyok. :D Lustaságból csináltam talajtakarást, mert fenének sincs kedve mindent gazolni. Lustaságból csináltam a lejtős kertemen vízszintes ágyásokat, mert akarja a franc, hogy minden víz lefolyjon, és akkor meg locsolhatok újra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#222) Ijk válasza Crystalheart (#221) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont ilyesmit akartam én is írni. A férfiak lustasága nélkül még mindig bogyókat gyűjtögeténk. Persze ez erős túlzás, mert a nők is (pl. a parasztasszonyok) rengeteg dolgot találtak ki, ami megkönnyítette az életüket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#223) Gergő_


Gergő_
őstag

én lenni lusta, nem ismerni ragozás, elismerni lustaság.

(#224) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Lusta vagyok gondolkodni, hogy miért vagyok lusta. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#225) madstunt


madstunt
addikt

1 kérdezzük meg ősapáinkat
2 ez kérem rohadtnagy általánosítás mert konkrétan az ismerettségi körömben aki mindig így tesz az kis százalék és azok esetlegesen még általam is le vannak cseszve
3 kanösztön
4 sarkítás mert én ahogy látom min 50% nem fél, csak miután beleugrott ez a több mint 50 százalék, sokan a rossz választás miatt megutálják előbb utóbb egy életre. én serm félek de majd idővel megutáltatják velem ;]
5 ABE benned egy bézik nő lakozik
6 ez egy sokezeréves, véletlen kialakult hagyomány amit ilyen távlatból csak nem fogunk megszakítani. viccet félretéve aki kétkezi munkás (és eléggé sok ilyen férfi van aki az) már alapból szvsz nem lusta legyen az szakács vagy rakodó így sarkítás ez is szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#226) Lenry


Lenry
félisten

ha van mit csinálnom, akkor nem lustálkodom, ha meg nincs, akkor meg hadd engedjem meg magamnak a luxust, hogy ne csináljak semmit.

anyámnak volt egy időben mániája: gépezek/TV-zek, bejön: "egész nap itt ülsz, nem csinálsz semmit" én: "mert mit csináljak?" - "mittomén" és kiment. na bumm.
ha mondta, hogy nyírjam le a füvet, vagy takarítsak ki, vagy akármi akkor megcsinálom. de amíg a saját ingerküszöbömet nem lépi át valami, addig nem fogom fölöslegesen fárasztani magam az elvégzésével.

ez tűnhet lustaságnak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#227) madstunt válasza Lenry (#226) üzenetére


madstunt
addikt

mintha magamat hallanám,meg az a vicc még amikor az jön hogy egész nap játszok és jó ha 5 perce előveszem időnként a pasziánszt,csak az ugye a prekoncepció hogy a géppel én nyilván csak játszok... 8Đ

(#228) Crystalheart válasza Lenry (#226) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én a gépnél mostanság sajtkészítéssel kapcsolatos fórumokat olvasgatok és mellé kertészeti cikkeket, de persze ezt én is megkapom. A szörnyű, hogy anyám egy tucat elvégzendő dologgal tud érvelni ellenem... :D Összeadva persze annyi, hogy ha nekikezdenék, soha egy óra pihenőm nem volna. (Az meg egy dolog, hogy nyolckor kelek csak, de három-négykor fekszem éppen az esti sajt miatt...) Persze, a régi parasztok sem pihentek, de hát nem is tudom, élet úgy az élet? Így sem szórakozom soha semmit, legalább a semmittevés öröme, meg a széken alvás maradjon meg. :D (Egy hete nem is aludtam ágyban, mert hajnalban mindig csak a széken ülve aludtam el...)

[ Szerkesztve ]

(#229) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Rengeteg időt töltök itt, a gépnél. Valójában semmi haszna, csak az időt töltöm el vele. Helyette nézhetném a sportközvetítést cigivel a számban, sörrel a kezemben. Vagy mehetnék a kocsmába a pultot támasztani, de ehhez túl lusta vagyok. Dolgozni többnyire azért szoktam, hogy ne unatkozzak. Na, megyek most is, hisz ilyenkor a fórumokon sincs senki.

(#230) Vakegérke válasza Jhonny06 (#216) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eggenn, valahogy én is így voltam ezzel. A lustaság megmaradt, de a muszáj nagy úr.

Volt egy haverom, sajátos módon intézte el, hogy a felesége ne macerálja. Önként ment mosogatni, néhány tányér, pohár bánta a dolgot. Önként ment mosni, szép piros lett minden gönc a színét eresztő cucctól. Önként söprögetett, meg lehetett fulladni a portól. Önként vasalt, hát nem kiégett néhány cucc?
Azóta ha tényleg akar valamit tevékenykedni, akkor sem tud, mert a felesége nem engedi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#231) Crystalheart válasza Vakegérke (#230) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Most képzeld, én nem tudok főzni, még a kukoricadarát is elégettem egyszer, még mielőtt a kukoricadara belekerült volna (konkrétan az olaj égett a kezemben lévő serpenyőben 3 méteres lángokkal), és mégis én sütök-főzök rendszerint o.O Ha nem teszem, akkor nincs kaja. Kipróbáltam, három napig mindenki magának kotyvasztott félfognyi adagokat, jó sokat pazarolva, a kistestvéreimre nem is gondolva. Édesanyám meg nem eszik szinte semmit, ő észre sem vette...

(#232) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A hetedik kérdés feltevője ABE és zoltanz:
Miért hagyják szanaszéjjel, miért dobálják szét a (koszos) ruháikat a férfiak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#233) Gergő_ válasza Vakegérke (#232) üzenetére


Gergő_
őstag

mert nem akarják összekeverni a tisztával. :) :D

[ Szerkesztve ]

(#234) geprombolo válasza Vakegérke (#232) üzenetére


geprombolo
senior tag

Trehányság, férfi a neved!
De én kivétel vagyok. Mindenki döntse el magának, hogy alapból, vagy csak jól lettem betanítva.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#235) Lenry válasza Vakegérke (#232) üzenetére


Lenry
félisten

mert az albérletben pont jó helyen van ott, ahova ledobom.

de anyuéknál otthon meg van szennyes kosár, úgyhogy ott abba dobom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#236) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Én nem is dobálom széjjel, csak itt-ott lerakom, mert nem kell még azt mosni, dolgozni még jó lesz így is holnap. Úgyis piszkos munkára készülök. Minek fogjak be egy tiszta ruhát?

(#237) Csemike válasza potyautas (#236) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Én nem is dobálom széjjel, csak itt-ott lerakom"

Ez is egy megfogalmazása. :D

(#238) Wictor


Wictor
senior tag

Lehet, hogy én vagyok a selejtes, de egy helyre rakom a koszos ruháim.

(#239) madstunt


madstunt
addikt

ott a helye ahova rakom.csak külső szemlélődőnek tűnik random elhelyezésnek pedig van benne szisztéma:)

(#240) Vakegérke válasza Wictor (#238) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy hova? Az erkélyen sincs jó helyen, és ez elmondható a konyháról is.
Egy helyre? A zoknit is egy helyre, az inget is egy helyre... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Tulipanti


Tulipanti
tag

Köszönöm mindenkinek aki a 4.kérdésre válaszolt! :)

A 7.kérdés tényleg érdekes. :) Én mindig elpakolom a Párom ruháit, szépen behajtogatom, ő pedig utána percekig keresi, de a polcon meg nem nézné... :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#242) geprombolo válasza Vakegérke (#240) üzenetére


geprombolo
senior tag

Méééééééééééért? Az erkélyen kiszellőzik. Átjárják a fertőtlenítő UV sugarak. Telemegy madárdallal...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#243) Vakegérke válasza Tulipanti (#241) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tessék szépen kikészíteni neki, hiszen a férfi zsigerből lustás. ;)

geprombolo: Kíváncsi lennék, hogy mit kezdesz a madárdallal a gatyádban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#244) geprombolo válasza Vakegérke (#243) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csipog, ha előveszem.... :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#245) Vakegérke válasza geprombolo (#244) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ha a buszon kezd csipogni? :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) geprombolo válasza Vakegérke (#245) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem én vagyok a cukros bácsi :N :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#247) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Most ugyan a ruhákról van szó, de én például agymenést kapok, a kirakatszerűen berendezett barkácsműhelyektől. Arra gondolok, ahol olyan rend van, hogy az utolsó csavarhúzónak is a megfelelő lukban kell állni. Egy ilyenben fogtunk hozzá egyszer frissen öntött (nedves, vagyis tapadós) gipszet esztergálni. :Y

(#248) geprombolo válasza potyautas (#247) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, gondolom volt ott csillagok földre rángatása! Meg az összes isten lejött az Olümposzról.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#249) Crystalheart válasza potyautas (#247) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A mi szomszédainknak ilyenje van, sőt, mindig erre gyúrtak, mag nem építettek magukban. :) Általában jó sok mindent kell ilyen helyen tárolni, a kommunizmusban jó sokat "hordtak össze". "hoztak haza". :DDD Mikor belépek, szinte cikinek érzem, hogy nekem nincs garázsom sem, meg semmi műhelyem, csak egy kis fedett folyosó polcokkal, ami olyan kis rakodófelület, hogy esélyem sincs a rendre. :D

(#250) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Na, most akkor erre varjunk gombot! Az egyik még a hajszálat is letörli a satupadról, a másik pedig szanaszét hagy mindenét. Na, ennek mi a titka? Mind a kettő férfiból van. Akkor most általánosságban mi a helyzet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.