Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#571) Nyeste86 válasza bigdady (#570) üzenetére


Nyeste86
csendes tag

Már írtam korábban ebbe a csoportba, hogy én milyen gonddal szenvedek.
November óta háromszor cserélték ki ezt a csodát, az összes kábelt és csatlakozót egészen az alállomásig, de a hiba még mindig fennáll.
Ezt a romhalmaz mindennap 2-3 alkalommal fogja magát és újraindul.
A naplózást és a Fel/Letöltési statisztikát hiába küldöm el nekik, ők csak állítják, hogy minden rendben van és küldenek szerelőt további vizsgálatra.
A hatodik ilyen látogatás után amikor már tényleg mindent IS kicseréltek lett elegem és döntöttem úgy, hogy ha majd pénztárcám engedi, egy valóban komoly routert állítok be a UPC eszköze mögé, míg az modem módban tengeti majd hátralévő napjait.
Kölcsön kaptam egy routert, hogy teszteljem pár napig így a hálózatot és csodák csodájára működött a történet. :C
Miután visszaállítottam az eredeti állapotot, vissza adtam a kölcsön routert az eddig tapasztalt hiba megszűnt és nem is jött elő egészen most vasárnapig, amikor valami frissítést kaphatott az eszközük, majd 20 percen keresztül karácsonyfa módjára villogott.
Másnaptól megint folytatta a már sajnos megszokott random újraindulást. :W

Mi a fenét művelhetnek ezek a hálózattal / eszközzel amitől ez az amúgy stabilnak indult szolgáltatás (2,5 éve van 500Mbites netem) most egy ilyen darab exkrementum :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.