Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) embe


embe
nagyúr

Ha az egy plusz funkciót tartogat, akkor miért nem az az alap beállítás? Emiatt?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#702) samir


samir
tag

üdv.
olyan kérdésem lenne ezzel a boxal kapcsolatban,hogy egy csatlakoztatott eszközt letudok e valahogy csatlakoztatni?
a gyerek néha nagyon bele merül a játékba,és néha le kéne szedni a netröl,de ugy hogy ne tudja meg hogy én voltam :)
köszi mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A Privát előny.

(#703) Csabex válasza samir (#702) üzenetére


Csabex
őstag

Szia. Le, persze. Legegyszerűbb a MAC cím alapú tiltás, mert ha dhcp engedélyezve van, akkor a telefon nem mindig ugyanazt az ip címet kapja, de a mac alapú szűrés az ugye mac címre megy ami nem változik sosem (kivéve ha a gyerek nem talál rá appot, de androidon root szükséges, illetve ios-en lehetetlen). A mellékelt fotó alapján a Haladó --> Biztonság --> MAC szűrés menüpontnál végezheted el kiválasztva a gyerek telefonját a fenti listából (ahol a saját eszközeim nevét és mac címét kimaszkoltam). Alul pirossal bekeretezett gombnál tudsz meghatározni egyéni időpontokat is akár és akkor azt mondod neki, hogy este 21:00 óráig van net, utána meg annyi... Kérdés, hogy van-e nyitott wifi hálózat a környéken, mert akkor hiába az intézkedés, hiszen rácsatlakozhat arra a hálózatra...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#704) samir válasza Csabex (#703) üzenetére


samir
tag

köszi a gyors választ :R
még annyi hogy ha ezeket megcsináltam,ujra kell inditani a boxot a beàllitásokban,vagy automatikusan ha abba az idöpontba lép,lenyomja nála a netet?

A Privát előny.

(#705) Csabex válasza samir (#704) üzenetére


Csabex
őstag

Nm :) Nem, nem szükséges újraindítás. Lenyomja automatikusan, mert igazából ez egy szabály amit létrehoztál.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#706) embe


embe
nagyúr

Egy rakat szar ez a CB. Az 5GHz-es sávban gyakran lecsatlakoznak az eszközök, vagy éppen csatlakoznak a routerhez, csak éppen net nincs. Ilyenkor manuálisan le majd vissza. Többnyire ez megoldja a problémát.
Pedig próbáltam a manuális csatorna választást is.
Ti hogyan használjátok, milyen csatornán az 5GHz-es netet?

Hívtam az ügyfélszolgálatot az IPv4 miatt, de nem sikerült őket elérni - még.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#707) TCr válasza embe (#706) üzenetére


TCr
veterán

Én meguntam a CB-vel való sz*rakodást.
Vettem egy ASUS AC-65P routert, a CB-t meg átkapcsoltam modem módba, azóta semmi gondom nincs a hálózattal.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#708) embe válasza TCr (#707) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem a szekrényben landolt az RT-AC66U B1. Ezt használtam előtte. Úgy néz a továbbiakban is azt fogom. Persze ha sikerül az ügyfészolgálattal beszélnem, hogy kapcsolják át a CB-t.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#709) denko


denko
senior tag

Sziasztok,

eddig boldog pihole felhasználó voltam amig nem kellet váltonom UPC-re. És most ltom hogy ezen a "csoda" gyereken nem lehet DNS-t változtatni. Van rá trükk vagy rakjak mögé 1 routert inkább hogy megszabadjuak reklámoktól hálózati szinten.

(#710) 4Grider válasza denko (#709) üzenetére


4Grider
nagyúr

A cb is üzemeltethető bridge módban, így van rá mód.

(#711) denko válasza 4Grider (#710) üzenetére


denko
senior tag

Még nem próbáltam, de ehhez akkor kelleni fog h jól értem saját router is ha akarnék wifit használni pl.

(#712) Gubek-Einste válasza denko (#711) üzenetére

Igen, saját router használatának esetére van a CB-ben bridged mód.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#713) Csabex válasza embe (#706) üzenetére


Csabex
őstag

Az tény, hogy biztonsági szinten nem a legjobb a CB, de wireless téren hibátlan szerintem.
Nálam 3 telefon, 1 tab, chromecast és okos kapcsoló is csatlakozik a wifihez (kábelesen egy nas non-stop kb 400 aktív torrenttel + egy pc, meg néha 2 kamera) de sosem volt gondom. Ha megfelelően van beállítva nagyon stabil és a hatótáv is marha jó, mert nálam pl. körfolyosós 4 emeletes ház vastag (50 cm) falakkal és a kapuban (40 - 50m) még 1 vonallal lazán rácsatlakozom... Ajánlom figyelmedbe ezt a topikot és kezdésnek ezt a rövid kis útmutatót ami segít jól beállítani a hálózatot ezeknek a segítségével, mert lehet, hogy valamelyik szomszédoddal zavarjátok egymást... Nálam kihívás volt, mert nem kevesebb mint 67 hálózat van a környékemen :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#714) embe válasza Csabex (#713) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
De ezeken már túl vagyok, korábban már szenvedtem hibás eszközzel eleget. Kertes ház, nincs sok hálózat ami bezavarna. De írtam, hogy próbáltam több csatornát is amit én jelöltem ki, és próbáltam automatikus csatorna választást is, szarakodott mindkét móddal.
Ja és pl. olyan lapossal is, ami kb. 10 m.-re van a routertől, egy helyiségben.

Most április 01-től vagyok Voda ügyfél, ekkortól vette át a régi szolgáltatóm területét az UPC.

Ma nagy nehezen elértem az ügyfélszolgálatot, sokadik hívás volt, ma sikerült kb. 12 perc után beszélni egy ügyintézővel.
Kezdtem a panaszt a gyenge minőségű tévé jelre. A csaj ránézett a hálózati visszajelzésemre, és jelezte, hogy valóban gyenge a jel. Holnap jön is a szerelő délelőtt... bár nem tudom mit fog kezdeni a korábbi szolgáltatómnál is ilyen volt, az egyik tévé be besírt néha hogy gyenge a jel..

A router protokolt átkapcsoltattam IPv4-re, hátha jobb lesz! Ha nem, akkor megy a bridge üzemmód, és használom a régi routert.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#715) Csabex válasza embe (#714) üzenetére


Csabex
őstag

Valóban :) Nem olvastam végig a hsz-ed, leragadtam a "rakat szarnál" :D
Most néztem meg, nálam a 40-es csatornán hasít. A ház szerkezete sem mindegy igazából, de természetesen az átállás miatt is lehet gond, hiszen nem egyszerű most nekik.
Nálam IPv4 van alapból, szóval szerintem nálad is jó lesz ha átkapcsolják, de ha nem, akkor a régi router legalább nem fog heverni a szekrényben valahol :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#716) 4Grider válasza Csabex (#713) üzenetére


4Grider
nagyúr

OK, hogy ez az autó szuper jól gyorsul, csak épp megállni nem tud 30 másodpercen és 400 méteren belül. Ettől ez az autó még jó lesz?

(#717) embe válasza Csabex (#715) üzenetére


embe
nagyúr

Igen néztem a 40-es csatornát, mert az előző Asus arra volt állítva, és rendben volt. De azzal is vacakolt.
Most megvárom, hogy hogyan muzsikál az IPv4-el. A wifi jelerőssége erősebb mint az Asusé.
Meg ugye kíváncsi vagyok a szervizes holnap mit mond, mihez kezd a jelhibával. Lehet ha azt helyreteszik, a net is problémamentesebb lesz.

Ja az átkapcsolás már akkor megtörtént amikor beszéltem az ügyfélszolgálattal. Már közben újra is indult a CB, és jött is az email értesítés az átkapcsolásról.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#718) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Van egy Comapl CH7465LG típusú modemem, de nem enged be a beállításokba a mellékelt jelszóval. Mi lehet a gond? :F

(#719) embe válasza MadGame (#718) üzenetére


embe
nagyúr

Próbáld resetelni, és akkor valszeg visszaáll az eredeti jelszóra és felhasználónévre!
A hátlapján van a süllyesztett gomb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#720) embe válasza embe (#717) üzenetére


embe
nagyúr

Volt a szervizes. AZ utcán mért jelet,és már ott gyenge volt nagyon. Mondta is hogy egy alvállalkozó végzi a hálózat "rendberakását". Így vélhetően közrejátszhat ez is az anomáliákhoz.
Bár még mindig nagyságrendekkel jobb mint az előző szolgáltatómnál volt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#721) MadGame válasza embe (#719) üzenetére


MadGame
senior tag

Köszi! Bár felhasználónevet nem kér, hanem azt írja, hogy "Üdv. újra!".
De azért kipróbálom végső esetben :)

(#722) embe válasza MadGame (#721) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem a talpán is van egy matrica, és az alsó részébe is be van dugva egy kis kártya. Mindkettőn rajta van az alap:
- wifi hálózat neve
- wifi jelszó
- illetve az alap settings jelszó

Elvileg erre kellene visszaállnia. Ja és ott a router IP címe is.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#723) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!

Ezt a csodaroutert valahogy fel lehet rogziteni a falra? van valami modszer?
udv
b.

(#724) MadGame válasza embe (#722) üzenetére


MadGame
senior tag

Sajna nem segített, nem enged be, pedig reseteltem… :(

(#725) embe válasza MadGame (#724) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor így jártunk. :((

Nekem az 5GHz szakadozik folyamatosan ....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#726) MadGame válasza embe (#725) üzenetére


MadGame
senior tag

Szóval akkor ez a kütyü tudja az 5G-t? Nem tudom, hogy a gépem és a telóm 2.4-et vagy 5G-t fog-e. Telós fórumban írták, hogy a routerben átnevezték a két sávot, és úgy tudtak az 5 G-re csatlakozni. Csak ezért szeretnék a router beállításaiba belekukkantani, de besz@rás, hogy be se tudok lépni, pedig nem gépelek el semmit...

(#727) embe válasza MadGame (#726) üzenetére


embe
nagyúr

Igen tudja, én is átneveztem.
Nem lehet hogy a settings jelszó helyett a wifi jelszóval akarsz belépni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#728) MadGame válasza embe (#727) üzenetére


MadGame
senior tag

Ennyire nem vagyok sügér :DD
Amúgy soha nem nyúltam még hozzá (főbérlőé, mondta, hogy átnevezhetem, ő hozzá sem nyúlt, mióta bekötötték). Ezért nem értem, hogy miért nem akar beengedni. IP cím a címsorba, Settings jelszó (no username) és ennyi? Gyanús…

(#729) embe válasza MadGame (#728) üzenetére


embe
nagyúr

Nem is gondoltam arra, csak nekem is volt már olyan user error-om 1x2x,hogy csak na! :DDD
Egyébként lan működik? Nincs esetleg letiltva az UPC-nél?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#730) MadGame válasza embe (#729) üzenetére


MadGame
senior tag

Megy minden amúgy, csak erre lennék kíváncsi. Igazából lövésem sincs, sztem minden alapállapotban van, mert a főbérlő sem nyúlt hozzá állítólag, ezért nem értem az egészet :F
Ha felhívnám őket, azzal se mennék semmire, mert seem azonosítót se semmit nem tudok az előfizetéshez… Majd még agyalok rajta, de ha eszedbe jut vmi még, megköszönöm :)

(#731) embe válasza MadGame (#730) üzenetére


embe
nagyúr

Lövésem sincs. De véleményem szerint ha sikerül a resetelés, akkor az alapbeállítással, belépési adatokkal be kellene tudni lépni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#732) Gubek-Einste válasza bazsimano (#723) üzenetére

Teszel fel a falra egy kis polcot és akkor fel tudod rakni oda de egyébként nem, nem lehet közvetlenül falra felrakni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#733) papi77 válasza embe (#731) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem is alap jelszóra kellene visszaállnia,ami a kártyán van.

Az első: NOKIA 1611

(#734) bazsimano válasza Gubek-Einste (#732) üzenetére


bazsimano
őstag

hm...neztem hogy lehet ilyen konzolt szerezni hozza amivel fel lehet tenni...de az is lehet, hogy bridgebe allitom es hasznalok egy masik routert amit normalisan fel lehet tenni...

(#735) embe


embe
nagyúr

A jövőhéten kérek egy router cserét. Ilyen nincs hogy ennyire vacak legyen az 5GHz-es sáv.
Nektek ez hogy van konfigurálva?
Átneveztétek? Meg van különböztetve a 2,4GHz-estől?
Automata csatorna választáson van, vagy fix van kijelölve? Ha utóbbi akkor melyik?

Egyszerűbb lenne beüzemelni a régi routert, de ha vacak a router, akkor még most az elején jó lenne kideríteni.

papi77: szerintem is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#736) Csabex válasza embe (#735) üzenetére


Csabex
őstag

Valami van a környezetedben akkor ami bezavar, vagy a ház szerkezete, vagy fene se tudja, de nálam hibátlan... Ugye írtam is korábban, hogy olyan környezetben lakom ahol 70 hálózat körül van, de ennek ellenére minden ok ilyen téren a modemmel. Itt egy fotó az én beállításaimról:

Be van kapcsolva a vendég hálózat? Esetleg az nem zavarhat be? Nálam nincs bekapcsolva.

Átnevezve nincs, a 2,4 és 5 GHz is ugyanazon az SSID-n van.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#737) Csabex válasza MadGame (#728) üzenetére


Csabex
őstag

Valamit nagyon nem jól csinálsz... Korábban szükségem volt nekem is resetre egy NAS miatt, (a upnp által kiosztott portokat nem tudtam törölni) de a settings jelszóval simán vissza léptem és beállítottam mindent, vagyis elmentettem előtte a beállításokat és utána újra feltöltöttem. Kipróbáltam, működik a 192.168.100.1 és a 192.168.0.1 ip címen is, a settings password pedig a modem alján lévő matricán volt, azt is lefotóztam, íme:

Ezt a nyolc számjegyű jelszót nem lehet módosítani, mert az alaplapban van valahol egy chipben és az max szerviz módban változtatható, de ugye az nem érhető el általunk...
Ezen az oldalon van infó hard resetről, esetleg még ezt megpróbálhatod és ha így sem működik, akkor passz... Max modem csere, amit embe felhasználó is fontolgat.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#738) embe válasza Csabex (#736) üzenetére


embe
nagyúr

Egy helyiségben vagyok a routerrel, így a fal szerkezete nem játszik.
Ugyanazon a helyen van, ahol az előző rendben működött. Tudom egyszerűbb lenne azt visszatenni, de a végére akarok járni. Valszeg kérek egy router cserét, és ha az is szarakodni fog....nos akkor megy vissza az előző router. Akkor ez nálam ilyen.

Mondanám, hogy a laposon valami W10 baromság, de a teló, a tévé, és a médiaplayerem is ezt produkálja.

Én átneveztem, mert amíg egy néven szerepelt, csak a 2,4GHz-re csatlakozott, annak megfelelő sebességet hozta csak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#739) Csabex válasza embe (#738) üzenetére


Csabex
őstag

Érdekes... Előző alatt is upc-s modemre gondolsz, vagy sajátra? Olyan nincs, hogy ez ilyen... Ne hagyd magad amíg nem derül ki a hiba forrása, ugyanis kötelesek megfelelő eszközt biztosítani a felhasználónak és ugye a hiba bejelentéstől talán 3 munkanapjuk van az elhárításig, mert utána kötbér is szóba jöhet. A szervizest ne engedd el amíg nem próbáltátok ki és működik megfelelően. Nekem pl. 3 hibabejeletés kellett amíg eljutottam a modem cseréhez korábban, mert folyamatosan újraindulgatott, (ettől független az is működött hibátlanul miden téren) és a végén nem sima szerelő jött, hanem egy profi szaki aki komoly hálózat mérést is csinált és egészen a gerincing minden rendben volt, tehát senki nem zavart be a házból valamilyen eszközével. Ha minden eszköz produkálja, akkor egyértelmű, hogy a modem a ludas sajnos :( Próbáld ki azt, hogy egy néven hagyod és nézd meg pár óra múlva, vagy másnap, mert az elején nekem is azt csinálta, hogy a Chromecast nem az 5, hanem a 2,4-re csatlakozott és a videók minőségét butította, de aztán egyszer csak átcsatlakozott az 5 GHz-re és utána nem is volt gond...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#740) MadGame válasza embe (#731) üzenetére


MadGame
senior tag

Jaja, én is így gondolom. Holnap megpróbálom még egyszer, lehet hogy elkiabáltam és user error volt… :DD

(#741) MadGame válasza Csabex (#737) üzenetére


MadGame
senior tag

15 mp-ig nyomtam a reset gombot, ki is aludt, zöld, majd piros lett minden, újraindult, semmi változás.
Mellékelt ábra szerint NEM USER ERROR… Várom az ötleteket :U

[ Szerkesztve ]

(#742) embe válasza MadGame (#741) üzenetére


embe
nagyúr

Esetleg?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#743) MadGame válasza embe (#742) üzenetére


MadGame
senior tag

Hm… Nem is rossz ötlet :D Szeretem a Murphy módszereket.

(#744) papi77 válasza MadGame (#741) üzenetére


papi77
addikt

Most direkt kipróbáltam,és nekem elfogadja!

Az első: NOKIA 1611

(#745) Csabex válasza MadGame (#741) üzenetére


Csabex
őstag

Mondom, hogy valamit nem jól csinálsz :) Ez nem reset... A totál reset után jön be a Helló oldal és a nyelv választás... Vagy azok megvoltak? Ez a login oldal egy már konfigurált belépési felület, nem a first installation ! Nézd meg ennek a videónak a linkelt időnél lévő belépési felületét, vagy akár a folyamatot és láthatod, hogy a Firstinstall login ablak eltérő.
Amit bekereteztél pirossal ott nem login, hanem Firstinstall kell legyen, nézd meg a videón is... Nem lehet, hogy 30 mp-ig kell tartani a gombot? Pl. Cisco routereknél amikor fw cseréltem, ott szigorúan 30 mp volt, hogy átálljon download módba és tudjam frissíteni tftps-n keresztül.

Konkrétan erre gondolok:

és a link:

Elnézést a minőség miatt, youtube videóból vágtam ki...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#746) MadGame válasza Csabex (#745) üzenetére


MadGame
senior tag

Na, végre nagy nehezen sikerült minden, megvolt a Hellos oldal, beléptem a Dashboardba, már állítgattam a wifit, láttam, hogy be van kapcsolva a 2,4G és az 5G, csak az átnevezést nem találtam, ami a lényeg lett volna, erre kidobott és ezt kapom folyamatosan, amikor újra próbálok bejelentkezni:

(#747) Csabex válasza MadGame (#746) üzenetére


Csabex
őstag

Na ez viszont érdekes... Mobil, vagy laptop, tab esetleg más oldalon nem maradt nyitva a böngészőben az oldal? Ha nem, akkor lehet valamelyik szomszéd megszerezte a belépési adatokat és ő is éppen bent lehet, de ennek persze nem sok esélye van, viszont nem elképzelhetetlen, mert volt példa ilyenre amit jómagam személyesen is láttam. A jelszót lecserélted? A Hello után talán azt dobja be és azt meg kell cserélni, mert ha nem marad a régi amit ő is tudhat. Csinálj újabb resetet és azonnal cseréld le a jelszót, majd utána kezdj el mászkálni a beállításaiban. Ha akkor sem oldódik meg, akkor 1221 szerintem...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#748) MadGame válasza Csabex (#747) üzenetére


MadGame
senior tag

Nem, csak erről a gépről nyomom. LoL, nincs szomszédunk :D Vagyis közvetlen nincs, kizárt, hogy megszerezzék a jelszót. Nem változtattam meg a Hello oldalon, gondoltam, elég erős és megjegyezhetetlen ahhoz, hogy ne tudja meg senki…
Nem lehet, hogy létezhet külön felhasználónév jelszó kombó? Pl. szereződéskötéskor adnak vagy kérnek ilyesmit? Az a baj, hogy azért nem tudok róla semmit, mert eleve úgy költöztünk ide, hogy be volt kötve és a főbérlőé. Ő azt mondta, hogy nem nyúlt hozzá, minden eredeti állapotban van, ha szeretnék akkor mászkálhatunk a router beállításaiban. Lényeg az, hogy nem szívesen jutnék el odáig, hogy főbérlőt és UPC-t kelljen hívnom, de ha már egyszer eljutottam a Dashboardig, semmi nem állít meg…! :D
Délután újrapróbálkozok és majd írok!

(#749) embe válasza MadGame (#748) üzenetére


embe
nagyúr

Nem kellett semmit megadni. Én most 01-től vagyok ügyfél, én is most kezdtem csak használni.
Próbálgasd többször a belépést.
Nekem is írta ki, amikor másik ablakban is megvolt nyitva, akkor lett hülye. De biztonsági okokból azt hiszem kiléptet egy idő után. Így ha azt feltételezzük, hogy más is be van jelentkezve, így akkor sikerülnie kell a belépésnek. Meg ugye nem életszerű hogy valaki napokig a settings menüben belépve folyamatosan állítgat valamit.

Én eközben:
Ugyanazt a nevet adtam mindkét sávnak. Most nem szakadt meg, de az átnevezéssel egy időben az 5GHz-est áttettem a 44-es csatornára is.
Így most nem szakad meg. Rámértem, és az AC-s sebességet mértem. Ma reggel bekapcsolás után viszont a 2,4-est csak. Lecsatlakoztam/vissza - így ok.
Mi alapján dönt melyikhez csatlakozik? Vagy az azonos név nem hülyíti meg?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#750) MadGame


MadGame
senior tag

Sikerült mindent IS beállítani, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!! :C :DD :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.