Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cinemazealot válasza lajthabalazs (#50) üzenetére


cinemazealot
addikt

"...nagy megbízhatóságú, nagy sávszélességű, kis fogyasztású és biztonságos kábelmodemet, egyetlen gigabites porttal."

Szívemből szólsz! :R

(#52) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok!
Nekem is ilyen van otthon és tökéletesen működik ( 2 telefon, vezetékes pc, tablet).
De van egy Asus memo pad tablet, ami az istenért nem akarja az igazságot. DHCP módban az Ip cím lekérdezésénél eldobja a wifit.
Nem DHCP -ben próbáltam beírni az IP címet, átjárót,DNS1, DNS 2, csak nem tudom mit kellene beírogatni.

Valaknek van valami ötlete mit csináljak vagy honnan nézzem meg az adatokat?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#53) FollowTheORI válasza qantum (#52) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Számítógépen/telefonon a kapcsolatoknál meg tudod ezeket mind nézni.

De szvsz más gond lesz ott... lehet hogy a wifi protokoll vagy a használt csatorna nem kompatibilis az eszközzel. Vagy ilyesmi.

Amugy általában IP ugye az adott tartományba eső kell, amit a DHCP oszt, tipikusan (192.168.1.xxx).
Az átjáró a modem címe (pl 192.168.1.1), DNS-be meg beírhatod a google DNS-t... 8.8.8.8 meg 8.8.4.4 és még jobb is mint a szolgáltatóé. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54) fogtunder


fogtunder
nagyúr

hát, legalább egyszerűen át lehet kapcsolni bridge módba :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#55) hemaka válasza FollowTheORI (#47) üzenetére


hemaka
nagyúr

Legjobb, ha csak a feher kis huawei ont-ot kered, hibatlan cucc, aztan veszel hozza egy jo routert, nincs baj a nettel soha tobbet.
Anno digis szerelo hozta befele a modem router kombot, mondom azt ide be nem kotod, eleg csak a modem... :D

(#56) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Legutóbb mikor a wifrees modem/routert szerelték be kötelező jelleggel, már nagyon szívtam a fogam. Ráadásul a forwardot is elég bonyolult beállítani, soha nem is sikerült.

Akkor nagyon utáltam őket. Fogtam a sajátomat és rákötöttem, wifree ki, aztán bsszák meg. Régi TPLink de semmi gondom nem volt vele soha az életben.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#57) FollowTheORI válasza dchard (#9) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ennek nagyon gyakran az eszközre köthető végpontok száma volt az oka.

Modem/bdrige módban, gyakran csak egy vezetékes eszköz köthető rá és az megkapta a szolgáltatói nyilvános IP címet is (pass through).
Ha nem jól csinálták meg és több eszköz csatlakozhatott rá, akkor az mind kapott külső külön nyilvános IP címet is.
Tehát ha ez így maradna elfogyott volna a kiosztható IP cím tartományuk. :)
Ezért inkább tiltották a fuknciót gondolom.

Aztán később már máshogy meg tudták oldalni másféle korlátozásokkal és működéssel ezt.

Nekem még anno az elején volt olyan szitu, hogy bridge módban 3 eszköz volt a neten, mindegyik külön nyilvános IP címmel és mikor másoltam egyikről a másikra akkor a UPC hálózatán is átment az egész forgalom. :DDD (Ekkor tűnt fel, hogy valami nem jó és néztem jobban szét a modem beállításai között. :) )
Lassú is volt... mivel ugye helyi routing nem volt, meg nekem se volt saját routerem, mert felesleges volt.
Szóval nekem meg épp jól jött, hogy be tudtam kapcsolni a router módot és hogy volt ilyen. :D

De ez sok évvel ezelőtt volt, azóta gondolom megoldották jobban/normálisan.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58) atike


atike
nagyúr

"Ami viszont nincs és egyeseknek hiányozhat, az a HTTPS hozzáférés, QoS beállítási lehetőség, VPN, DDNS, és mélyebben sem kutakodhatunk a Wi-Fi lelkivilágában."

Na emiatt emberesen szívunk az ügyfeleknél.... :W

(#59) dchard válasza FollowTheORI (#57) üzenetére


dchard
veterán

A kábelmodem által kiosztható IP címek mennyiségét a szolgáltató a profilhoz tartozó konfigurációs állományban tudja, és mindig is tudta korlátozni. Lassabb csomagoknál ez egy azaz egy darab cím volt, gyorsabb csomagoknál kettő, egy darabbal sem több, tök mindegy hogy hány felé osztottad mondjuk switch-csel.

El tudok képzelni olyan kis helyi kábelszolgáltatót (Ausztriában is láttam már nem egyet), ahol annyira nem értenek hozzá, hogy ezt a paramétert nem állítják be, de hogy a UPC-nél vagy a Telekomnál te nem tudtál számolatlanul publikus IP címhez jutni abban biztos vagyok, mert mindegyikük használja a MaxCPE paraméter az elmúlt 10 évben biztosan, és ezzel te előfizető oldalon semmit nem tudsz kezdeni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy sima modemet kapsz, vagy HGW-t.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#60) FollowTheORI válasza dchard (#59) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem is írtam hogy számolatlanul... de 2-3 mint írtad is simán volt. :)
UPC-nél is... ennél több kütyüt általában akkor még nem is akarhattál rákötni, ma már gáz lenne ígyis ugyis.

Fogalmam sincs mennyi IP címet tudnak kiosztani, de azért meglepne ha minden előfizetőre minden szolgáltatónál jutna 3 mondjuk.

Ezért tippeltem azt hogy inkább tiltották itt ott... ne okozzon galibát (vagy az előfizetők összevissza állítgatásai miatt, vagy a szolgáltató "hozzánemértése" miatt is... innentől már tökmindegy).

+ ugye a forgalmi dolgok is bejátszhatnak ugyanúgy.

Elég ha x százalék "hozzánemértő" előfizető elkezdene másolgatni a gépei között így, hamar taccsravághatná az hálózatot.

MA már biztos jobban meg van csinálva, ezt is írtam... ezért engedik pl. :)
Mert ugye onnan indultunk hogy miért nem engedik/-ték néha, nem szórakozából abban biztos vagyok.

Pl a modem ma már ebben a módban is lokális/DHCP címet osztogathat. Máris meg van oldva.
Vagy máshogy...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61) MZperX75


MZperX75
addikt

A nagybetűs szolgáltatónál 7-éve már lassan,de megy ez a csoda modem router CiscoEPC-s ,tette a dolgát az előző modemhez képest,sajnos mára már öreg,de ez megy 2db IP TV , 1 db telefon ,a többi "net."Főleg úgy ,hogy itt is van, és lent is van egy settobox ,csak TV-m nincs hozzá...mivel nem nézek ilyeneket.

8 éve a net "sebesség" vagy lassúság változatlan,elöregedett ,mint Cisco modem , 30M le 5 M fel
már heti 2-3x újra kell indítani mert a wifi,vagy amit helyette produkál az elégtelen.
Évek alatt csökkent le a wifi teljesítménye

Itt a világ végén, ahol csak a gonosz torzonborz "nagybetűs otthon "van

Budapest XVI.ezredik kerület Mátyásföldjén... :O

[ Szerkesztve ]

(#62) FollowTheORI válasza MZperX75 (#61) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kérj újat... egyik sincs örökéletre tervezve. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63) MZperX75 válasza FollowTheORI (#62) üzenetére


MZperX75
addikt

30/5-re ááá hagyjuk :) főleg akiket küldenek ,szerintem külön állatfaj,a nagybetűs alvállalkozó,besírsz ,ha beengeded a lakásodba.

[ Szerkesztve ]

(#64) FollowTheORI válasza MZperX75 (#63) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor mond hogy személyesen bemész érte, szereld magad. :D
Vagy akkor törődj bele... nekem mindegy. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65) MZperX75 válasza FollowTheORI (#64) üzenetére


MZperX75
addikt

Ironizáltam...

(#66) palesz53 válasza MZperX75 (#61) üzenetére


palesz53
senior tag

Nem tudom merre laksz a 16-ban, de nem sok hely van a kerületben, ahol digi és/vagy upc nincs jelen.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#67) MZperX75 válasza palesz53 (#66) üzenetére


MZperX75
addikt

:B Centi környéke 30/5 megvan? 8éve jön a optika...Az igaz jelen van ,csak nincs saját hállózatuk,ezen jönne UPC-is ugyanennyivel.

[ Szerkesztve ]

(#68) headhunter


headhunter
addikt

(#42) cinemazealot : 12.6W

[link], [link], [link],

[ Szerkesztve ]

(#69) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

"Régen elegendő volt, ha csak egy modemet biztosítottak a végponton": régen komplett infrastruktúrát biztosítottak a végponton, kábelmodemet, ethernet kártyát, ethernet drótot, install cd-t, telepítési kézikönyvet, stb.

"mivel előfordul, hogy a szolgáltatók úgy váltogatják a modem és kombinált Wi-Fis modemrouterek beszállítóit, mint más az alsóneműjét.": a szolgáltató nem úri huncutságból váltogatja a beszállítókat, hanem igen gyakran azért, mert akkora mennyiség leszállítása sok esetben gond. most pl. a beszállítómnak 20 darab modem leszállítása is gond, karácsony előtt 50 darab volt a gond. szerinted mit kezdene egy upc 20 darab modemmel?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#70) bambano válasza fuvi (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"em értette, s azóta én se, h itthon miért csak 1 fajta modemet használhatunk": nem az a lényeg, hogy egy fajta legyen a modem, hanem az, hogy pontosan tudják, hogy melyik modem melyik előfizetőhöz tartozik.
ugyanúgy, ahogy most a prepaid mobil előfizetéseknél is kitört a balhé.

másrészt a modemekhez konfigot kell gyártani. nem mindegy, hányfélét, mert a szabványos modemek sajnos nem szabványosak. nagyon sokkal egyszerűbb és olcsóbb azt mondani, hogy ezt a modemet kell használnod, mint folyton kompatibilitásra tesztelni és beállításokat farigcsálni minden típushoz. ezért egy normális szolgáltató erősen, két lábbal tapossa lefelé az alkalmazott modem fajták darabszámát.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#71) cinemazealot válasza headhunter (#68) üzenetére


cinemazealot
addikt

:R

(#72) Formaster válasza MZperX75 (#61) üzenetére


Formaster
addikt

Ha társasban laksz azért csökken a wifi és nem a modem miatt. Túlzsúfolt a frekvencia. De ha kertes, akkor is lehet h csupán túl sok eszközzek vagy fent. Kéne a 2,4/5Ghz egy időben...

(#73) MZperX75 válasza Formaster (#72) üzenetére


MZperX75
addikt

Igen társasban illetve családi házban 2 lakás én fent szüleim lent, a wifit- csak én használom,mindenkihez (anyámékhoz) UTP megy,azt építettem ki,az biztos.
3 asztali gép UTP ,2 db laptop Wifin kb 2m-5m-re a routertől.

"Ha társasban laksz azért csökken a wifi és nem a modem miatt."

Amit mondasz az nem igaz,jelen esetben.
Mivel 7-8 éve felszerelésre került a Cisco, Anyámnál 25/5-el ment wifi..
Évek alatt romlott le egészen használhatatlanra az alsó szinte,nem azért mert többen használják..
.
Szarkazmusnak iróniának indítottam a hozzászólásomat nem panasznak,pontosan tudom ,hogy mi van ,mit szeretnék,nem szeretnék.
.
Nem bánkódom,csak sokan dobálóznak ,milyen "csúdálatos a netjük,,"az enyém 500M-ás fotó is van,
ja az enyém 1gigás ,mintha ők tehetnének arról milyen gyors is,na az enyém 30/5 Ncore-on így is Legend vagyok :DDD

Én még betárcsázós modemmel kezdtem kb 1.-2 kbytes/sec 70Megás Doom 1hétig jött le :DDD

12Ft/perc :B

[ Szerkesztve ]

(#74) titi1990 válasza quarros (#38) üzenetére


titi1990
tag

Bridge módra kell átállítani a Technicolort, és akkor csak modemként funkcionál. Ha jól emlékszem az utolsó menüpont alján van az opció, vagy a ,,speciális beállítások" alatt. Csak arra figyelj, ha átállítottad Bridge módba az elérési címe megváltozik a modemnek, illetve bridge-re állítás előtt kapcsold ki a wifit, mert nekem azt bekapcsolva hagyta átállítást követően.

[ Szerkesztve ]

(#75) Formaster válasza MZperX75 (#73) üzenetére


Formaster
addikt

Mobil nem csatlakozik sehol? :U Szomszéd wifi nem tud bezavarni? Én ráméknék a helyedben.

(#76) MZperX75 válasza Formaster (#75) üzenetére


MZperX75
addikt

Szomszéd! Klopekék :DDD ,dehogyisnem ,Na ezt azért megnézem....

[ Szerkesztve ]

(#77) Joz76


Joz76
tag

Kicsit túllihegettnek érzem ezt a megjelenő jelszavas dolgot. Ez egy SOHO eszköz, az otthonomban ugyan ki illetéktelen tudná leolvasni a képernyőről? Ellenben gondolom az elgépelések miatt sokan hívták az ügyfélszolgálatot. Szóval részemről ez nemhogy hiba, inkább pozitívum.

Joz

(#78) Formaster válasza MZperX75 (#76) üzenetére


Formaster
addikt

Klopekék ellen be kell vetni az 5Ghz-et ;]

(#79) Pete55555 válasza lajthabalazs (#50) üzenetére


Pete55555
addikt

amire szükség van: egy nagy megbízhatóságú, nagy sávszélességű, kis fogyasztású és biztonságos kábelmodemet, egyetlen gigabites porttal.

...Szeretem leracsniztatni...

(#80) fattyu válasza Pete55555 (#79) üzenetére


fattyu
veterán

nem szór egyszerre 2.4et és 5öt. eddig olvastam el.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#81) bambano válasza Pete55555 (#79) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mi a bajod azzal, hogy neki erre van szüksége?
hagy ne mondjam el a véleményemet azokról a felhasználókról, akik szerint az normális, hogy a belső otthoni hálózatukat egy multi isp menedzseli.
a megfogalmazásával sincs gond, optoutolni akar, tehát nem akarja azt sem, hogy a többségnél változtassanak. de neki nem kell.

nekem se kellett a digis hulladék, kicsit csodálkoztak is, de elvitték végül.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#82) Pete55555 válasza bambano (#81) üzenetére


Pete55555
addikt

Lehet én tudom rosszul, de ennek a meme-nek nem az a jelentése, hogy "besírok a gyönyörtől"?

Egyetértek vele, olvasd el fentebb mit írtam.

(#80) fattyu
Mármint mi nem szór? És mit nem olvastál el?

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#83) Daywalker válasza fattyu (#80) üzenetére


Daywalker
addikt

A CB szór egyszerre, a Cisco nem.

#68 headhunter: :R

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#84) fattyu válasza Daywalker (#83) üzenetére


fattyu
veterán

oh jogos. mellénéztem. köszi. akkor lehet rápróbálok upcnél.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#85) qantum válasza FollowTheORI (#53) üzenetére


qantum
senior tag

Köszönöm!
Beirogattam mindent,azt írja csatlakozva,de egy honlapot sem tölt be.túl hosszú várakozási időt ír és kidob.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#86) FlashLed


FlashLed
senior tag

Nekem egyszerűen nem hajlandó a UPC lecserélni a fos UBEE-t erre. Első UBEE majd Tehcnikolor az még egy mocskos förmedvény,majd újra UBEEE, ami persze megint elszaródott,és ma újra UBEE. Amióta UPC létezik előfizetők vagyunk,sőt még előtte is kábelkomos időszakban. De egyszerűen nem és nem,hozzák ezeket a fosokat. Hogyan lehetne hatni rájuk? Mindenképp 5 ezer forintot akarnak érte,hát ez a vicc ne továbbja, amikor 16.500ft-ot hagyok náluk havonta, mindenfajta előfizetésért...

The Mechanic

(#87) balajti


balajti
tag

Igazi szutyok ez a cucc. Kezdve ott, hogy a belső hálózat címét nem lehet átállítani. Kötelezően 192.168.0.X-en kell lógni. nem lehet 192.168.1.X pl. A másik dolog, bár ez nem szorosan az eszköz hibája, de mégis. Mióta kicserélték, azóta szakad a net. Már egy hónapja húzódik az ügy. Nem firtatom, a lényeg, hogy az egyik csatorna beadta a kulcsot. Na most úgy hirdetik, hogy alkalmas vezetéken több eszközt is kiszolgálni, így én router üzemmódba kapcsolva használtam. A csatorna hiba miatt (ami abból adódik, hogy mindig a legkisebb terhelésűre próbál csatlakozni) be crash-el a cucc és újraindul. Ekkor ugye dobja a mindenséget lefele, tehát bye-bye belső háló. Ez van hogy folyamatos és mihelyst csatlakozik, már indul is újra. Tehát teljesen alkalmatlan arra, hogy router legyen. Francért fagy le, ha a modem funkciója sz@rakodik. Így kénytelen voltam venni nem kis pénzért egy router, amit persze nem bántam meg, mert mérföldekkel jobb és stabilabb ennél a rakás szemétnél. A boot ideje kritikán aluli. A csilli-villi menüje, meg néha be sem jött és hibát sem írt ki. Csak egy restart segített. Na most az meg már micsoda?? :F A legszebb, hogy 5k-ba fájt és mikor közöltem, az ügyintézővel, hogy kérem vissza a régit, azt mondta, nem lehetséges a csere. Előzőleg egy szerelő kolléga a telefonba azt mondta, hogy kijön és vissza teszi a régit. Szóval csak azért cseréltettem, mert gondoltam, fejlődik a technika és később még jól jöhet az 5Ghz, azt hiszem maradok az azóta is stabilan futó és eddig soha újra nem induló routeremnél, ezt a f@st meg modembe kapcsolva használom tovább.

[ Szerkesztve ]

(#88) troviko


troviko
senior tag

Én használom, nekem szakadt már meg, de alapvetően stabilabb, mint a régi. Erősebb is, Wi-Fi-n ott is biztosít 30-50 megabit per sec-et, ahol a régi 0-10 Mbps-t tudott. Igaz házi használatban van, biztonság, spec funkciók nem érdekelnek. Egy bajom van vele: hogy fehér. Igazán lehetett volna egy fekete verzió.

https://www.oldtech.hu/

(#89) Mindreader


Mindreader
tag

Még mindig nem lehet az SMTP portot forwardolni rajta? Mert pár hónapja nem lehetett. De az meg elég vicces hogy a MyUPC-n fel lehet oldani az SMTP/DNS portok blokkolását. De ha nem forwardolhatom akkor minek??? :U :F

(#90) TeeJay


TeeJay
félisten

Vajon mikor lesz majd 24/8 sávon aktív az eszköz? Jelenleg úgy 16/5 van UPC-nél 16. Kerület Thome Sagem modembe 24/5 sáv volt aktív 120/10 megás csomagon is.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#91) atikó


atikó
őstag

Hát akár mennyire is jó, en akkor is a sajatot hasznalnam.

(#92) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"sokan pedig nem értenek, mi több nem is akarnak érteni az egész hóbelevanchoz, nekik csak az a lényeg, hogy működjön az internet, ha már egyszer "beszálltak""
Sajnos ilyen "csak működő" dolgok továbbra is csak a marketingeseknél léteznek... :S Meg persze, nem akar hozzá érteni, nem akar viszont fizetni sem a hozzáértésért.

A képeken látható felhasználói felülettől pedig az összes, fent említett user bedobja az "énehheznemértek túlbonyolult" hibaüzenetet :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#93) #20691712 válasza Daywalker (#13) üzenetére


#20691712
törölt tag

Ertjuk.
Arra, hogy nem veletlenul kell reklamoztassak magukat uton, utfelen.
Magyarul, nem leptek meg at a kis uszo egysejtu "genraketa" allapotot....

[ Szerkesztve ]

(#94) tomp


tomp
félisten

Na akkor egy ugyan ilyen tesztet kérünk a Jövő Horizon boxról is. Horizon box vs. Pace HD/Cisco DVR.
Van egy tippem, hogy ebbe már nem menne bele a upc mert a horizon erősen visszalépés/leépülés.

(#95) Daywalker válasza balajti (#87) üzenetére


Daywalker
addikt

Nálam engedi megváltoztatni az IP-t, 192.169.x.x opció van. A régebbi FW-ben valóban nem lehetett.

Mindreader: Külön nem engedi beírni, ez tény, de ennek akkor van csak értelme, ha otthon e-mail szervert üzemeltetsz. Amiről te beszélsz, a MyUPC, az meg arra van, hogy ha nem oldod fel az SMTP blokkolást, akkor egyáltalán nem tudsz e-mailt küldeni SMTP-n levelezőprogramból. Két külön dolog.

tomp: Én nem használok DVR-t, mert korábbi tapasztalatom szerint az összes használhatatlan, vagy van valami idegesítő hibája, plusz nem kell még egy távkapcs. Helyette CI kártya van és boldogság.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#96) Mindreader válasza Daywalker (#95) üzenetére


Mindreader
tag

Én eddig azt hittem a kettő összefügg. Egyébként igen, otthoni mail szervert üzemeltetek, és ezt jelenleg csak úgy tudom megtenni ha a connect box-ot modem módba állítom és saját routert használok.

[ Szerkesztve ]

(#97) kicsako


kicsako
őstag

Az en csodas upc sztorim:
Majd fel evig tokeletesen ment minden a regi modemmel, majd lejart a husegnyilatkozat. Parom megkototte az ujat, es fiber 500asra emeltek minimalis rafizetessel. Na ettol a naptol kezdve lehetetlen volt neten jatszani(wifi, ezelott 30-40es pingel stabilan ment minden). Ra par napra kihoztak ezt a csodakutyut. Azota megrosszabb a helyzet. 5x hivtam mar oket azt mondtak nem latnak problemat. Technikus is volt kint ketszer. Aki masodjara jott annyival letudta hogy wifis problemaval nem foglalkozik, probaljam kabellel. Hiaba magyaraztam neki hogy mas wifivel (wifi modemes mobilnet, ezen jatszok miota sz*r a upc) semmi gond nincs, csak a upc-sel. Elkezdte hogy vegyek kabelt hasznaljam azzal. Akkor minek adnak hozza ilyet ha nem mukodik? Ha meg fel is szamoljak a ketszeri technikus kiszallast biztos hogy nem usszak meg anyazas nelkul.

Ezelott 5evig hasznaltam digit, egyszer sem fordult elo problema. Upc-vel csak sz*pas van, es mostani lakhelyemen upcn kivul csak az invitel elerheto..

[ Szerkesztve ]

(#98) ncc1701 válasza dchard (#46) üzenetére


ncc1701
veterán

Vettem részt ilyen online gyártó versenyeztetésen, csak kiszállt belőle az akkori munkahelyem, mert egy osztrák/belga cég nem tudott versenyezni a kínai árakkal. Csak az ár számított. A terchnikai paraméterek, minőség másodlagos volt.

(#99) ncc1701 válasza bambano (#81) üzenetére


ncc1701
veterán

Maximálisan egyetértek.

(#97) kicsako: Olyan szempontból igaza volt a srácnak, h wifin nem játszunk online, ha számít a stabil ping idő. Tessék drótot használni.

[ Szerkesztve ]

(#100) Formaster válasza kicsako (#97) üzenetére


Formaster
addikt

Nem árnyékolja valami a hálót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.