Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 10:05:56

LOGOUT.hu

TP-Link WDR4300 - N750 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#485) MoKiLoK


MoKiLoK
csendes tag

Ez a router (vagy a gányolt firmware - Luci) egy fos, már bocsánat.
Az milyen már, hogy letiltom a PC-ben a hálózati kártyát és erre a router annyira "megsértődik", hogy lekapcsolja a hálózatot a Smart TV-ről (semmi köze a kettőnek egymáshoz, külön LAN kábelen van, mégis abban a pillanatban kiírta a TV, hogy nincs hálózat, amikor tiltottam a hálókártyát). MegaLOL!
Direkt azért vettem ezt a routert, meg hozzá egy 2 TB-s HDD-t, hogy ne az 5 éves NAS-t kelljen terhelnem, mert milliószor gyengébb a hardvere, erre a routeren a transmission csak alig 150-200 kb/s-al tölt (már idegeskedtem, hogy a Digi korlátoz), amióta viszont újra a NAS-on levő transmissionnal töltök, azóta újra ki tudom használni azt a hatalmas (8/2 mb/s) sebességet. Az azért csúcs, hogy ezt a sz@ros 8 mb/s sebességet se bírja a routeren levő transmission....
Ja, a NAS-ban 32 MB memória van és amikor fullon megy a transmission, még akkor se akadozik rajta a DLNA (Ushare) lejátszás, ez a routerről végképp nem mondható el, ha arról akarok streamelni akadás nélkül, akkor a transmissiont ki kell kapcsolnom.

Arról már ne is beszéljek, hogy egy egyszerű port forward rule után resetelni kellet és mindent újra beállítani, mert elérhetetlenné vált a router. És nem, nem a DHCP hülyült meg.

Szóval, ha én ezeket előre tudom, akkor bizony nem költöttem volna ennyit a szerény fizumból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.