Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) trebrona válasza Janou (#11397) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Beállítások=>Képernyőzár és ujjlenyomat=>Felébresztés hangerő gombokkal

A leírás még régebbi MIUI verziónál készült.

(#11399) pete_21:
Egyszerűbb widgetben kitenni a képernyőre.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11402) Janou


Janou
őstag

Köszi mindenkinek, megvan! :)

(#11403) tsrt válasza punky10 (#11380) üzenetére


tsrt
csendes tag

Szia, köszi a választ! Azt vettem még észre, hogy mikor itthon csatlakozom a wifihez, megjelenik a 4G hálózat kijelzése. Ha kikapcsolom a wifit, eltűnik, visszavált 3G-re.!!!??? üdv.

(#11404) lócitrom válasza tsrt (#11403) üzenetére


lócitrom
őstag

vagy csak 3G hálózat van ott eleve, vagy jelenleg csak azt éred el. ez pedig a történet kiegészítése. a B20 rész nem biztos, hogy rád is vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#11405) tsrt válasza lócitrom (#11404) üzenetére


tsrt
csendes tag

A telefonom tudja a B20-at, tudatosan így választottam. Eddig, kb. kilenc hónapig kiválóan, stabilan működött a 4G is, a városban most is. Van-e olyan, hogy a készülékben csak ennek a frekvencia sávnak a vétele hibásodik meg, illetve hogy csak ehhez nem csatlakozik? Megpróbálom tesztelni másik készülékkel is. köszi

(#11406) PainKiller69 válasza tsrt (#11405) üzenetére


PainKiller69
csendes tag

Elképzelhető, hogy a B20-as modem hibásodott meg. Vidéken a B20 megy (800 MHz), városokban az 1800 MHz és 2600 MHz-es frekiken megy a 4G.
Ajánlom figyelmedbe a mobilarena cikkét:
B20 link

[ Szerkesztve ]

(#11407) lócitrom válasza tsrt (#11405) üzenetére


lócitrom
őstag

pontosan nem tudom műszakilag hogy valósítják meg ezt, de gyanítom ilyen esetben az összes 4G sáv elérhetetlen lenne. ha tudod ellenőrizni, akkor ellenőrizd. root esetén akad pár alkalmazás, amivel ellenőrizhető. vagy ha van másnak is ugyanettől a szolgáltatótól kártyája, akkor azzal érdemes ellenőrizni.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#11408) Victoryus válasza trebrona (#11392) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszönöm! Igen, ott volt a hiba. De! A múltkori óta nem tettem fel új romot, se frissítést. Az endomondo eltűnt a kivételek közül, meg a waze, maps.me is. A sygic meg a viber benne maradt. Én ezt nem értem. Energiatakarékos módot nem is használok. A gps üzemmódot is át szokta állítani kevésbé pontosra valahogy, pedig én a legpontosabbra szoktam állítani. Önálló életet él ez. :)
Ami még érdekes, hogy a trafihunter, here se volt a kivételek között, azokat megse zárta be.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11409) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Öt napon keresztül minden nap navigációval úgy felforrósítottam a telefont, hogy elvesztette a gps jelet. A végén már levettem az tartójából a kocsiban, de így is felforrt néhány óra után. Újraindítás és kis pihenő után minden ment tovább.
Gondolom sok volt a hálózat (roaming) keresés meg a kijelző együtt... :-)

(Waze, vagy Google Maps volt.)
Viszont meglepő milyen hamar lehűlt, ha nem használtam.

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#11410) jambiyya válasza misimagaki (#11409) üzenetére


jambiyya
őstag

Nekem is forrósodik, főleg ha még töltöm is a kocsiban. Próbálj olyan tartót venni hozzá, amit a szellőzőrostélyra lehet erősíteni, és akkor lesz ami hűtse.

(#11411) csongi


csongi
veterán

Nekem folyamatosan ment ra szellozes, vagy a klima, sosem melegedett fel, pedig mindenent.
Kekfog, net, gps, telefonalas, es szamos alkalmazas futott.
Hutes nelkul a kikapcsolt keszulek is felforrosdik a szelvedo mogott.

(#11412) Acef


Acef
addikt

Infó

Képernyőfedvény
Biztonság _ engedélyek _ engedélykezelő _ NEM engedte módosítani a jogosultságokat,, mert előtte módosítani kellett a képernyőfedvény beállításait, jogosultságokat.

Nálam az volt a gond, hogy telepítve és használatban van a PiePro alkalmazás (más apk is okozhatja). A beállításokban ki kellett kapcsolni a PiePro alkalmazások feletti megjelenítés engedélyezését, utána módosíthattam az engedélyek_engedélykezelőben a jogosultságokat.
Utána beállítások _telepített alk. PiePro_Egyéb engedélyek _Engedélyeztem a Felugró ablakos értesítést, így ismét működött a PiePro.
További infó: http://www.mobilefanatics.hu/kepernyofedveny-problema-utmutato/

[ Szerkesztve ]

(#11413) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

"képernyőfedvény" :D

(#11414) trebrona válasza Acef (#11412) üzenetére


trebrona
Topikgazda

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11415) vipviform


vipviform
senior tag

Ma kinn voltam Szentendrén , egy nyári fesztiválon. Felvettem videóra egy élő zenekar koncertjéből egy kis részletet, tesztképpen. Lehet, hogy nem volt publikálva a frissítésekben, de tökéletes volt a hang is, patch nélkül is. Én csak a heti global beta frissítéseket fogadom el de folyamatosan, és eddig semmi gondom nem volt. Ha kéritek megosztom a videót is.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11416) ROBERTOH válasza ROBERTOH (#11396) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Erre valaki? :F

ez a kedvenc aláírásom

(#11417) vipviform


vipviform
senior tag

Csak egy kis privát vélemény. Lassan kb. egy éve a használom ezt a telefont. Semmi mókolás nincs, a heti frissítéket mindig elfogadom, végül is csak egy kattintás és már megy is. A fórumon többször előjött, hogy a videónak rossz a hangja, Ma a jó sorsom kivitt Szentendrére, ahol felvettem egy élő koncertet, csak úgy tesztelésképpen. Lehet, hogy nem fogok most szimpatikus bejegyzést tenni, de visszahallgatva semmi gondom nem volt vele, talán az is lehet, hogy a régi hiba eltűnt?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11418) LWhite válasza vipviform (#11417) üzenetére


LWhite
tag

Én is ugyanezt tapasztaltam egy nem túl régi frissítéssel. Nincs a zavaró zajcsökkentő 'effekt', a korábbi fura hangzás.

(#11419) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Én sem tagadhatom le, hogy nincs zajszűrés a Recorderrel felvett hangon.

(#11420) sunavlys válasza Sebhelyes (#11413) üzenetére


sunavlys
senior tag

Hát az meg micsoda???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#11421) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Az eséstől keletkezett sérülést ki lehet javítani valamivel? Jobb felső sarok káva, fekete rész, lehorzsolta a beton.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11422) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Két készülék között választanék. Az egyik a 3S Prime (3/32GB), a másik a Redmi 4X telefon.
Van köztetek olyan aki mindkét modellt kipróbálta?
A stabilabbat venném, azt, amelyikben megbízhatóbb a gyári rom, kevesebb a szoftveres és hardveres hiba.
4G-t normálisan kezeli a telefon? (olvastam, hogy át kellett váltani 3G-re, hogy az sms-ek és a hívásokat fogadja a teló)
A beszéd hangszóró és a külső hangszórók jól szólnak?
Térerősség vétel korrekt? Mikrofon hangereje és minősége beszélgetés, valamint videófelvétel közben megfelelő? Nem panaszkodnak a hívottak, hogy halk amit mondasz, vagy hogy akadozik/recseg a vonal?
Van e lényegi különbség a fotók minősége között?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#11423) hati válasza tpeter77 (#11422) üzenetére


hati
addikt

3S-t már alig kapni, nem lesz rá 7.x-es Android sem.

[ Szerkesztve ]

(#11424) gingerbalm válasza tpeter77 (#11422) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

100-ból vagy két ember kellett átváltani 3G-re, ez nagyon nem általános jelenség, ugyanilyen az arány a 4X-nél is.

(#11425) Brandynew válasza hati (#11423) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem lesz? Ez biztos? Eddig úgy volt, hogy lesz.

(#11426) retesz147 válasza gingerbalm (#11424) üzenetére


retesz147
addikt

Szerintem több felhasználónál jelen van a hiba, csak nem veszik észre....4x-nél sztem többen jelezték, hogy gond van....

Xiaomi 13 eu dev...

(#11427) gingerbalm válasza retesz147 (#11426) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

jó, legyen 5, vagy maximum 10, de akkor sem általános jelenség, nem az a kivétel, akinek 4G-n megy, hanem akinek azon nem megy

(#11428) retesz147 válasza gingerbalm (#11427) üzenetére


retesz147
addikt

Szerintem sokkal többnél van, csak nem tudnak róla....nálam is véletlenül derül ki...de nem akarok veszekedni, ez csak az én véleményem...
egyébként mitől lehet? lehet tudni?

pl....wifi gyorsasága, ha be van kapcsolv a BT és kapcsolódva is van valamihez csiga lassú....kikapcsolom BT-felgyorsul....ha jól tudom ezt is csak 1 ember jelezte, kipróbáltam és jééé nálam is ilyen....nem nagy gond, de jelen van....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#11429) Faterkam válasza gingerbalm (#11427) üzenetére


Faterkam
addikt

És ez ráadásul nem is Redmi betegség :/ A Vernee Mars ugyanezt produkálja. 3G-n semmi baja :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11430) gingerbalm válasza Faterkam (#11429) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

na, akkor pláne ne a redminek essünk neki :) vernee thor is van a családban, simán megy 4G-n, számomra ismeretlen ez a probléma

(#11431) gingerbalm válasza retesz147 (#11428) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ha ez a 4G nyűg világméretű probléma lenne, akkor kiemelten írnának róla, nem titkolnák, nem érné meg sumákolni, gondolj már bele :)

aki belefutott, annak biztosan gáz, nekem is az lenne

de faterkam hsz-e után meg tényleg ne kössük az ebet a karóhoz

[ Szerkesztve ]

(#11432) retesz147 válasza gingerbalm (#11431) üzenetére


retesz147
addikt

isten ments.....nem lejáratni akarom, sőt, imádom a telót! kövi is egy xiaomi lesz és valszeg redmi....szóval eszem ágában sincs lejáratni, csak mondom, hogy mint mindennek, itt is vannak hibák és néha olyanok, amikre ha nem hívják fel a figyelmet, egy mezei felhasználó észre sem vesz....

egyébként biztos vagy benne, hogy nálad nincs jelen a dolog? ugye tudod hogy kell róla megbizonyosodni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#11434) gingerbalm válasza retesz147 (#11432) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Persze, tudom, mik a hibajelenségek, mielőtt te kezdted beírni ide, már valaki jelezte korábban, nekem akkor még úton volt a telóm Kínából, és amint beüzemeltem, első dolgom volt ezeket tesztelni. (a 4X-szel szintén így indult a próbakör, a thor időben a kettő között került a családba, ott is a topikjában jelzett hibákra futottam az elállási időszakban, de azóta is minden pöpec).

[ Szerkesztve ]

(#11435) retesz147 válasza gingerbalm (#11434) üzenetére


retesz147
addikt

királyság!

csak arra lennék kíváncsi, hogy mitől lehet...főleg úgy, hogy pár embernél jön csak elő.....más alkatrészekből rakhatták össze a miénket, vagy valami szoftver zavarhat be....rejtély számomra...

Xiaomi 13 eu dev...

(#11436) Brandynew válasza hati (#11433) üzenetére


Brandynew
őstag

Ne már :(

(#11437) hati válasza Brandynew (#11436) üzenetére


hati
addikt

De a MIUI9-et azért megkapja. Holnap fog debütálni.

[ Szerkesztve ]

(#11438) Sebhelyes válasza Brandynew (#11436) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Már majdnem egy éves telefon, mit akarsz? :D

(#11439) Brandynew válasza hati (#11437) üzenetére


Brandynew
őstag

Legalább azt... és ezt egyébként holnap egyből fel fogja ajánlani frissítésként, vagy hogy megy ez? Global Dev-en vagyok.

(#11440) hati válasza Brandynew (#11439) üzenetére


hati
addikt

Az még messze van. Nem a 3S-el kezdik. Majd talán karácsonyra.

(#11441) vipviform válasza Victoryus (#11421) üzenetére


vipviform
senior tag

Tegyél fel fotót, jó közelit, akkor biztos lesz rá 5let. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11442) xabolcs válasza hati (#11433) üzenetére


xabolcs
őstag

es (#11423) hati

Ne dolj be nekik, csak feluletesen olvastak el a bejelenteseket!

Angol nyelvu hivatalos forras: Confirmed! MIUI 9 Coming Real Soon! Possible Launch Date Revealed!
Magyar nyelvu megbizhato forras: Kamu képek terjengenek a megjelenő MIUI9-ről! Pletykák és hivatalos infó!

Persze ezekbol az se kovetkezik, hogy kap 7-es Androidot! :D

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#11443) KMT válasza gingerbalm (#11434) üzenetére


KMT
addikt

Ez nem olyan hiba, hogy mindig előjön. Majd próbálgasd véletlenszerűen felhívni magad másik telefonról, amikor 4G-n van, főleg olyankor amikor rég volt újraindítva és rég nyúltál hozzá. Mind az újraindítás, mind a használat növeli az esélyét, hogy normális módon egyből jelezze a bejövő hívást.

(#11444) gingerbalm válasza KMT (#11443) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ezt is elpróbáltam még az elején, sem akkor nem jött elő, sem azóta nem jön elő ilyesmi (pedig most már fél éve használom), mindig egyből csöng, jelez, akárki keres :K

amit furcsaságként említhetek meg a készülékemmel kapcsolatban, hogy az első hónapokban kétszer volt akaratomon kívüli újraindulása, nem zsebben, hanem egyszerűen az asztalon, napközben, de pont nem telefonálás közben, viszont utána ez megszűnt :))

(#11445) KMT válasza gingerbalm (#11444) üzenetére


KMT
addikt

Akkor lehet, hogy ez szerencse kérdése. Én a képernyővibrálást is megnyertem. Bár az nem olyan zavaró.

(#11446) retesz147 válasza KMT (#11445) üzenetére


retesz147
addikt

nálam is van vibrálás, csak már nem akartam minden szir-szarral idejönni...

mondjuk utóbbi időben nem vettem észre, hogy vibrálna, lehet megszoktam....

Sutee89: erre van állítva, akkor lehet ezért nem észlelem mostanában, mert áttállítottam csak nem emlékeztem rá, hogy bizgeráltam ezt a menüpontot...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#11447) Sutee89 válasza retesz147 (#11446) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Nekem azt hiszem az oldotta meg, hogy a színhőmérsékletet természetesre, a telítettséget pedig alapértelmezettre állítottam a kijelző beállításokban. Azóta én sem vettem észre.

(#11448) gingerbalm válasza retesz147 (#11446) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

basszus, ez azért már több az elviselhetőnél, ha még ezzel is kínlódsz, illetve kínlódtok, mert KMT is írja

és ez csak úgy random előjön? 10 éve volt egy olyan Nokia-vételem, hogy amint bejövő hívás volt, nekiállt vibrálni a képernyője. délelőtt vettem, és még aznap délután visszavittem a T-mobile boltba, hogy cseréljék ki, szó nélkül megtették, gyári hibás volt...

(#11449) retesz147 válasza gingerbalm (#11448) üzenetére


retesz147
addikt

bizonyos képernyőképnél....ha jól emlékszem fehéres képnél kicsit vibrált...de nagyon ritkán és mostanság el is tűnt, valószínűleg kolléga álltal említett beállítás megoldja a gondot....

Xiaomi 13 eu dev...

(#11450) oriolus123 válasza Sebhelyes (#11419) üzenetére


oriolus123
tag

Ez egyik frissítés oldotta meg a hang szűrés problémát, kb két hónapja. Addig rendszeresen patch-eltem. Azóta átálltam a stabilra, és ott sem volt gond vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.