Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) retesz147 válasza Nashville (#9844) üzenetére


retesz147
addikt

Én is kipróbáltam a SIM+microSD kombinációt ezzel a SIM kivezetővel: Hybrid Double Dual SIM Card Micro SD Adapter Extender.
Tökéletesen működik már jópár órája.
Szilikon tok alatt van. Eltámaszt azért, de nekem a bérletem, a mágnestartóhoz a fém lapka és a céges belépőkártyám is a tok mögött van, szóval nálam annyira nem vészes az eltámasztás. Ahol csak ez kerül a tok alá, ott azért számolni kell a kipúposodással.
Aki nem éri be a belső tárhellyel, annak ajánlani tudom.
Újjlenyomat olvasó is épp használható még.

Köszönöm a tippet!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#10752) sanyi0627 válasza retesz147 (#10746) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Elakadtam a bootloader nyitásnál...

Ott tartok hogy igényeljem.
Azt irja ki hogy Please input correct name. Hiába írom be a nevemet Probáltam ékezetes betű nélkül is.
Nem fogad el semmit...

Köszi

Üdv

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10753) trebrona válasza sanyi0627 (#10752) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ne használj szóközt!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10754) geotom válasza retesz147 (#10750) üzenetére


geotom
tag

OK! Köszönöm!
Akkor még alszok rá egyet :)

(#10755) retesz147


retesz147
addikt

Akinek van a telójában microsd kártya, neki nem lassult be a újjlenyomat olvasó működése?
Ma, ahogy kipróbáltam a Sim kivezetőt, akkor vettem észre, hogy baromira lassan érzékel az újjlenyomat olvasó. Volt reboot, minden. Ohh, mondom a kivezető belassítja.
Kivettem és kipróbáltam sim+sd kombót kivezető nélkül.
Na ekkor is dög lassú lett az olvasó (több mint 1mp-ig rajta kell tartani az újjam).
Ha két Simmel használom, akkor meg tök gyors, épphogy hozzáérek, már ébred fel.
2 microsd-vel is kipróbáltam, mindkettő c10es és frankón működnek.

Valaki tapasztalt ilyet?

Xiaomi 13 eu dev...

(#10756) gabe_


gabe_
őstag

Könyörgöm, ujj, nem újjlenyomat!
Nem vagyok nyelvtannáci, de többször egymás után zavaró olvasni.
(Tudom, autocorrect...) :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10757) sanyi0627 válasza trebrona (#10753) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi
Sikerült.
Az á betű se tetszett neki.
Elég gyorsak voltak. Kb 10 perc.
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10758) retesz147 válasza gabe_ (#10756) üzenetére


retesz147
addikt

Jogos! Elnézést!
(Nem volt autocorrect, én hibám!)

Xiaomi 13 eu dev...

(#10759) nvialpha válasza retesz147 (#10755) üzenetére


nvialpha
csendes tag

Nekem a kezdetektől van benne egy 32 gigás, és nem lassú - bár nincs viszonyítási alapom. Hozzáérek, felold - na jó: van amikor rezeg, hogy nem nyert. De azt is azonnal. Nálam akkor szokott néha "gondolkozni", ha sokáig nem nyúlok hozzá. Pl. egy éjszakai szünet után.

(#10760) retesz147 válasza nvialpha (#10759) üzenetére


retesz147
addikt

Hmmm... :R
Ugye nekem kb 1 hónapja van meg a teló, sd nélkül használtam/használom....Flottul érzékel, gyors....
Hétvégén kipróbáltam a kivezetőt, lassú lett...Kivettem, ismét gyors....
Tettem bele kivezető nélkül sd-t, ismét lassú....
Ezért kérdeztem, aki egy simmel és egy sd-vel használja mit tapasztal.

cappa72: Neked sem lassult be?

Hozzá kell teni, rommá van buherva a készülékem :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#10761) gingerbalm válasza retesz147 (#10760) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

egy SIM-mel és úgy másfél-két hónapja egy SD-vel használom, meg se kottyant neki, amikor betettem, és azóta se panaszkodik :)

[ Szerkesztve ]

(#10762) punky10


punky10
addikt

Szintén zenész...
32 gigás kártya,1 SIM, semmi lassulás...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#10763) gingerbalm válasza punky10 (#10762) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Ja, nem is írtam a paramétert, dettó 32 gigás a kártya. :))

(#10764) retesz147


retesz147
addikt

köszönöm a válaszokat! akkor a hiba nálam keresendő!

@punky10: külön köszönöm a 4G->3G váltást hívás ügyben, azóta jó, nem késik a csengés....

Xiaomi 13 eu dev...

(#10765) sanyi0627 válasza trebrona (#10753) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Nah most a program szórakozik velem 99% és ezt irja ki: Binding times is too short, Less than 72hours.
A nyitás jóvá van hagyva ellenőriztem is .
Mit lehet akkor?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10766) trebrona válasza sanyi0627 (#10765) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Amit ír. 72 óra az időkorlát, utána mehet.

Esetleg próbáld ezzel a régebbi verzióval: http://miui.hu/klikk/click.php?id=MiFlashUnlock (magyarra fordított verzió)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10767) sanyi0627 válasza trebrona (#10766) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Értem köszi.
Viszont ezeket érdemees lene leríni valahova? Mert ilyenrol nem olvastam az összefoglalóba lévő linken se.
Az időkorlát se a szókö se az ékezetes betű.

Próbálom.
Érdekes ezzel nyitoota elsőre.
Köszi

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#10768) trebrona válasza sanyi0627 (#10767) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ezért ajánlottam. :)

A hivatalos letöltő oldalon a legfrissebb verzió van, annál már van időkorlát. A régebbieknél nincs.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10769) zsupyro


zsupyro
tag

Sziasztok. Én még mindig a gyári 6.9.15 global bétával használom több mint fél éve teljes megelégedéssel. Érdeklődnék hogy mi a különbség a legújabb rom és a gyári között?Mivel tud többet? Van e értelme frissíteni?

(#10770) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok,

Van lehetőség gépen keresztül simán felfrissíteni minden hekkelés nélkül a készüléket?
Céges készülékként ilyeneket kaptak a kollegáim és 12dbot erről a 10 megás nettel egyenként letölteni halál...

(#10771) trebrona válasza papp_no1 (#10770) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Pc-re egyszer letöltöd, majd rámásolod a készülékekre.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10772) hati válasza zsupyro (#10769) üzenetére


hati
addikt

Pl. kijavították azt a hibát, hogy ha volt egy nem fogadott hívásod, akkor a hívásnaplóban az első órában, mindig azt írta ki, hogy 1 perce volt.

(#10773) Sutee89 válasza zsupyro (#10769) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Ha teljes a megelégedés, akkor ne akard lecserélni. Majd, ha kijön a Nougat, akkor tedd fel újra a kérdést szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10774) hati válasza Sutee89 (#10773) üzenetére


hati
addikt

Akkor lehet, hogy soha nem fog többé frissíteni... :(

(#10775) retesz147


retesz147
addikt

A híváslistába valahogy ki lehet jeleztetni, hogy az adott szám milyen típus (munkahelyi, magán, vezetékes...)? Egy kontkakthoz több szám van elmentve (munkahelyi, magán, stb).
Híváslista ugye úgy épül fel, hogy Név, alatta telszám (na ezt kéne valahogy lecserélni a típusra inkább), Magyarország (vagy ezt is lecserélném), alatta lévő sor pedig a hívás adatai.
Több telszámom van, ahol a céges és a privát elkülönül. A privátot ingyen a céges pénzért hívom, míg visszafela pont fordítva. Ők cégesről ingyen hívnak. Ezért mindig mojolok melyiket kell visszahívnom, mivel a szám alapján nem emlékszem melyik melyikhez tartozik (persze 1 hónap alatt sokat megtanultam már :) )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#10776) sunavlys válasza papp_no1 (#10770) üzenetére


sunavlys
senior tag

nekem is 10 megás netem van, a letöltés kb. 15-20 perc, ha jól emlékszem, nem vészes

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#10777) jambiyya válasza retesz147 (#10775) üzenetére


jambiyya
őstag

True phone tudja.

(#10778) szilimi


szilimi
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég felajánlotta a teló a 8.2.5.0-ás Global Stabil frissítést. Frissítettem is, és minden ok volt vele, viszont pár napja észrevettem, hogy egyik pillanatról a másikra elmaradnak az értesítési hangok. Csengőhang van, de sms, email stb. hangok nincsenek. Ez újraindítás után helyreáll. Lehet gond az ütemezett feladatokkal?
A másik kissé zavaró dolog, hogy az egyik ügyfelem (céges teló) kért tőlem 20perc utáni visszahívást, gondoltam majd a hívásnaplóban megnézem mikor hívott. Kb 15perc telhetett el, de a telefon szerint csak 1 perc.
Ezeket tudom valahogy javítani, vagy éljek együtt vele? A végső eset lenne a fejlesztőire áttérni, de egyszer már váltottam.
Köszönöm a segítségeteket.
Imi

(#10779) retesz147 válasza jambiyya (#10777) üzenetére


retesz147
addikt

köszi a tippet..
gyárival ezekszerint nem megoldható....?

(#10778) szilimi és (#10772) hati tapasztalatában érzek némi ellentmondást.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#10780) hati válasza retesz147 (#10779) üzenetére


hati
addikt

A hívásnapló hibát a dev romban tavaly decemberben, biztosan javították. Ezek szerint a stabilban nem. :((

(#10781) jambiyya válasza hati (#10780) üzenetére


jambiyya
őstag

Nekem dev rom van, 7.5.19, nem rég frissített. A hívás óta eltelt idő jól működik gyári és truephone alkalmazással is. A tel.szám típust nekem a gyári nem írja ki, csak az országot.

Ami feltűnt még, hogy lezárt képernyőn ha töltőn van, kiír pár adatot, rákattintva pedig pár akksi statisztikát is kihoz. Idáig nem láttam ezeket.

(#10782) Acef válasza hati (#10780) üzenetére


Acef
addikt

8.2.5 stabil rom

A gyári tárcsázóban nálam is vacak, valóban 1 percet ír.
Érdekes, hogy én az ExDialer tárcsázót használom, és abban a tényleges időpontot írja.

(#10783) hati válasza Acef (#10782) üzenetére


hati
addikt

Eléggé gáz, hogy amit a dev-ben még tavaly javítottak, azt a pár hetes stabilban még nem. Amúgy ez csak a magyar nyelvben hiba, mert a fordításban vétettek el vmit.

(#10784) Slukkica válasza Acef (#10782) üzenetére


Slukkica
őstag

Nincs baja. Teljesen jól írja. Szóval tényleg a nyelv lehet a hiba forrása, mert angol nyelven jó.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#10785) sunavlys válasza Slukkica (#10784) üzenetére


sunavlys
senior tag

mármint hogy lehet nyelvi baja, amikor nem jó :W

vagy 1 perc, helyett 1 órát ír
5 perc helyett meg 5 órát???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#10786) trebrona válasza sunavlys (#10785) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Azt az egy stringet rosszul fordították véletlen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10787) sz.j


sz.j
nagyúr

Eddig különösebb hiba nélkül működött a telcsi, de ma volt egy olyan, hogy csörgött a telefon de a képernyő sötét maradt, ezért nem is tudtam időben felvenni ....
Ez mitől lehet és ha ilyen van (sötét képernyő) hogy tudom a hívást felvenni?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#10788) csongi


csongi
veterán

Nah most miert kellett a zenelejatszot elrontani? :O
Teljesen idiota sorrendbe jatsza le a szamokat. Beallitast ehhez meg nem talalok.
Miert valtoztatja meg a sorszamokat? Fajl kezelobe minden zenenek stimmel sorszama, a zenelejatszo meg egyedi sorba teszi oket.

(#10789) sunavlys válasza trebrona (#10786) üzenetére


sunavlys
senior tag

Na, eu romon jól számol, de angol a szöveg.

Ago
Rang

Hiába, Semmi sem tokeletes

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#10790) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

Feltettem a most kijött frissítést bebootolt szokás szerint újraindítottam és tettem fel a rootot meg az xposed-ot és bootloopom van. De akkora hogy semmilyen billentyűkombinációra nem reagál. Van esélyem elindítani twrp-be valahogy? vagy egyáltalán kikapcsolni?

szerk.: Van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10791) ktomcat válasza ktomcat (#10790) üzenetére


ktomcat
senior tag

Az xposed volt a hibás... :( remélem azért lesz még működő verziója, az egyetlen progi ami miatt nem teszek fel custom romot

(#10792) retesz147 válasza fa4hu (#10734) üzenetére


retesz147
addikt

Lefutott a teszt....A grafikon nem 100%-ról indul, hanem 95%-ról, mert ott volt egy újraindítás....Ez készenléthez +3 órát a SOT-hoz pedig 15 percet hozzáad. BT: OFF; wifi,3g: ON, de javarészt wifin voltam.
Még 15 perc játék is volt benne, telepítgetés. Én ezzel így megvagyok, köszönöm!
Készenlét ~2 nap 2óra, SOT:~5 óra 50perc!
Ma jön a BT: ON állapot...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#10793) fa4hu válasza retesz147 (#10792) üzenetére


fa4hu
őstag

Esetleg majd csinálhatnál egy 4G-s tesztet is.

(#10794) hati válasza retesz147 (#10792) üzenetére


hati
addikt

A BT on mit jelent? Bekapcsolod a BT-t vagy lógni is fog rajta folyamatosan egy eszköz, pl. okosóra?

(#10795) retesz147 válasza fa4hu (#10793) üzenetére


retesz147
addikt

Azt nem vállalom be, ha nem haragszol, mivel 4G-n az én telóm levágja a hívások elejét...3-4. csengetésnél szóllal meg és sokszor volt nemfogadott hívásom.
2 3 hibám van a telóval, az a 4G-s csengés levágás és az sd kártya maitti ujjlenyomat olvasó lassúsága, és a BT merülés. de nincs kedvem már buherni, ezekkel én bőven együtt tudok élni....
Esetleg ha van valakinek tippje a megoldásra és megoldódik, akkor én is áttérek 4G-re....

@hati lógni fog rajta a Miband 1S....lógott rajta, iszonyat ette az akksit, csak akkor még nagy volt az újdonság ereje, így nem volt rendes a teszt....mostmár beálltam vele a napi szokásos használatra, így meglátom azzal mit tud....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#10796) trebrona válasza retesz147 (#10795) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Halkan jegyzem meg, ami üzemidőket mutattam, ott folyamatos BT kapcsolat Miband 1A-val. Kivéve 22:00 és 08:00 között. Mifit értesítéseket használom.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10797) vipviform


vipviform
senior tag

Frissített dev romon használom a gyári telefon és kapcsolatok helyett a PixelPhone Pro apk-t. Nagyon jól bevált, rengeteg beállítással bír, és még magyarul is tud.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#10798) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ezt a képernyő záras eső effektet ki lehet kapcsolni? Minden képre ráteszi, unalmas.
A másik ami nem megy, Google billentyűzet, diktálás. Ezt direkt kivették a xiaomi eu stabilból?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10799) retesz147 válasza trebrona (#10796) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, tudom, emlékszem rá....
Ugye nekem van lassan már minden a telómon, root+ xpoosed az OTP miatt és egyéb okosságok miatt (miui tweaks csengőhang szétválasztás miatt, secure setting a mobilnet kapcsolgatás miatt...valami összeakad valamivel gondolom/tudom....) Látom is, hogy mi tartja ébren a telót: RILJ,timerfd,NETLINK, Audiomix, és amikor a BT be van kapcsolva akkor a bluedroid....Próbáltam ezekre megoldást találni, de nem igazán sikerült, vagy csak olyat, amit nem értettem pontossan és ígyinkább nem mentem bele...
Meg hát ugye, ha valahol adsz, akkor valahol el kell venned :)
Előlről kellene kezdeni szépen egyenként felrakni a cuccokat, de már se kedvem, se időm több 10 programot figyelgetni napokig....

Xiaomi 13 eu dev...

(#10800) trebrona válasza Victoryus (#10798) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Eső effekt a használt témádban van, cseréld le! :)
Diktáláshoz töröld a google alkalmazás adatait és működni fog.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.