Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) retesz147 válasza Sutee89 (#11293) üzenetére


retesz147
addikt

A sebesség ugrálása helyrejött szerencsére...nem ugrál....ezen segített az adatok törlése :R

Viszont, ha home gombal leteszem a progit, leáll a navigálás...és mikor visszalépek, keresgéli a GPS jelet...sajnos elég sokáig...
Én úgy érzem mindent engedélyeztem, bekapcsoltam...de majd este teszek fel képet, hogy mit/hol engedélyeztem, hátha valami kimaradt.

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#11302) Sutee89 válasza Kali4 (#11300) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Nekem az szokott előfordulni, hogy nem tudom teljesen felhúzni a elfogadó/visszautasító gombokat bejövő hívásnál. Ilyenkor kikapcsolom a kijelzőt, majd rögtön vissza be, és utána egyből sikerül felvenni. Bosszantó hiba, de nem tudom mit lehet vele kezdeni.

(#11303) emill


emill
tag

Valakivel történt már olyan, hogy a telefon egyszercsak nem reagált semmire? Pár perce még működött, most teljesen fekete a kijelző, nem reagál semmire, ha bedugom tölteni akkor se világít a visszajelző.
Hozzá se nyúltam és kb. 70%-on volt a töltés.
Mit lehet tenni a kukába dobáson kívül?

(#11304) razorka777 válasza emill (#11303) üzenetére


razorka777
veterán

Indítsd újra a power gomb hosszan nyomásával.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#11305) attila378


attila378
csendes tag

Valaki tud elfogadható árú bluetooth pulzusmérő mellkaspántot ajánlani?

(#11306) emill válasza razorka777 (#11304) üzenetére


emill
tag

Nyomtam én, de nem csinált semmit.
Ez már nem az első eset, de legutóbb magához tért attól, hogy bedugtam tölteni. Most attól se. Viszont pár perc múlva amikor ránéztem már világított a töltés visszajelző és működött mintha mi sem történt volna. Nem kért pin kódot se, tehát nem indult újra magától, egyszerűen csak "megjavult".
A gagyi kínai telefonok csinálnak ilyeneket :((
A régi Lenovo és ZTE telefonjaimmal történtek mindenféle megmagyarázhatatlan dolgok, azt hittem mára már kinőtték ezeket a hülyeségeket a kínai telefonok.

(#11307) emill válasza attila378 (#11305) üzenetére


emill
tag

Tchibonál szokott lenni néha.
Most is van: 9500Ft.

[ Szerkesztve ]

(#11308) natë


natë
nagyúr

Párom Redmije az utolsó frissítés óta eldobálja a hálózatot. Próbáltuk beta-val is, az sem jó.
Meghalt a mobil?

(#11309) retesz147 válasza trebrona (#11292) üzenetére


retesz147
addikt

Tesztelgettem, de sajnos nem sikerült beállítanom úgy, hogyha hátérbe teszem a programot, vagy lekapcsolom a kijelzőt fusson/navigáljon tovább a waze. Amint leteszema programot, leáll a GPS, az értesítő sávról is eltűnik a GPS kis ikonja. Majd visszalépés után kell kb 1-2 perc mire visszatalál a jel.
Én rontok el valamit, vagy mi lehet a baj?

Itt vannak a képek a beállításokról, van még valahol valamilyen beállítás, ami miatt leáll a GPS, ha "kilépek" a programból?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#11310) csongi válasza retesz147 (#11309) üzenetére


csongi
veterán

Zarold a programot. task menagerbe rakd ra lakatot.

(#11311) retesz147 válasza csongi (#11310) üzenetére


retesz147
addikt

Rajtavan... De semmi...

Xiaomi 13 eu dev...

(#11312) Sebhelyes válasza retesz147 (#11309) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ez a TARTÓZKODÁSI HELY MEGHATÁROZÁSA A HÁTTÉRBEN opció hol van?

(#11313) jambiyya


jambiyya
őstag

7.7.13 beta frissítés óta nova launcherrel (miui-val nincs gond) az állapotsor hol fehér hol fekete. Háttérképtől függően néha láthatatlan. 50%-os szürkével mindig látszik. :)

(#11314) Sebhelyes válasza jambiyya (#11313) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Végre megcsinálták hogy a fehér állapotsávos appoknál átvált feketére az előtérszín! Eddig a Google Calendar, Instagram stb. esetében nem látszott mi van a sávon, csak a MIUI saját appjainál.

(#11315) retesz147 válasza Sebhelyes (#11312) üzenetére


retesz147
addikt

Én innen érem el, de sztem van rövidebb út is:
Biztonság app->Akkumulátor->Alkalmazás akkumulátor kímélő->Ott megkeresed a telepített alkalmazásoknál pl a Wazet->Ott kiválasztod a Nincs korlátozás->ekkor megjelenik alul a keresett "menüpont.

Igen, akku menüből is elérhető....

Így megvan, erre gondoltál?

Sajnos az én gondom még mindig nem oldódott meg, pedig futottam még 1 kört a beállításokban, de nem tudom megoldani, hogy fusson a háttérben is a GPS....
Esetleg valakinek van még ötlete?
Köszönöm!

Xiaomi 13 eu dev...

(#11316) Sebhelyes válasza retesz147 (#11315) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Nekem nincs ilyen rész a fő opciók alatt, de a Locus Map használja a GPS-t a háttérben.

(#11317) trebrona válasza natë (#11308) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Másik SIM-mel próbáltad már? Ha azzal sem jó, akkor valószínűleg szerviz szvsz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11318) retesz147 válasza trebrona (#11317) üzenetére


retesz147
addikt

Letöltöttem sygic-et... Beállítgattam, amik a képeken bannak, de ez sem marad háttérben...ott az előbbi memüpontot viszont nem tudom előcsalogatni, mert a sygic nincs a listába...

Kérhetnék segítséget? Nincs ötleted? Valami beállítás kimaradt?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#11319) trebrona válasza retesz147 (#11318) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Jónak tűnnek a beállítások. Most kipróbáltam Waze-t, átváltom másra, értesítősávban megjelenik, az üzenet, hogy fut. Arra tapizva onnan folytatja, ahol abbahagyta, nincs hibaüzenet hálózatra, vagy GPS-re. [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11320) retesz147 válasza trebrona (#11319) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi fáradozásod!

A waze beállította a helyet állapot régebben volt nálam is, de mostmár nincs.... Az eltűnt... Az mi lehet?

Xiaomi 13 eu dev...

(#11321) trebrona válasza retesz147 (#11320) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ha a GPS bepozícionált.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11322) retesz147 válasza trebrona (#11321) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, régen nekem is így volt... Ha átváltottam, 2 értesítés volt, egy running és egy beállította.... Ez mostanra 1 lett.... Ha fut és van jel... Akkor a beállította jelenik meg, ha átváltok, akkor a beállította eltúnik, vele együtt a gps piktogram is és átvált az értesítő runningra....
Valami bibi van, csak nem tudom mi....

Xiaomi 13 eu dev...

(#11323) natë válasza trebrona (#11317) üzenetére


natë
nagyúr

Kiderült, hogy nem a hálózatot veszti a telefon, most mondja asszonykám, hogy néha nem hallják, amikor beszél, de ő hall mindenkit. Újraindítás után általában megjavul.

(#11324) PainKiller69 válasza retesz147 (#11322) üzenetére


PainKiller69
csendes tag

Szerintem az "Értesítések megjelenítése" van kilőve nálad a Waze-nál, és azért nem jelenik meg az értesítési sávban és nem marad a háttérben sem.

(#11325) trebrona válasza natë (#11323) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Közelség érzékelő rendesen működik? Nem lehet, hogy hívás közben véletlen az arcával/fülével némítja a mikrofont?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11326) retesz147 válasza PainKiller69 (#11324) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi, de sajnos nem ez lesz a ludas.

Értesítések a wazenál és így se működik.. [link]

Xiaomi 13 eu dev...

(#11327) Victoryus válasza retesz147 (#11318) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Én nem ajánlom a Sygicet. Engem tavaly meg most is úgy megszivatott, hogy többet nem használom. A Here sokkal jobb, pontosabb. A sygic megint földútra vitt, csak ezúttal Boszniában, plusz 100 km, bő 2 óra... A sebességhatárokat is rosszt tudja.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11328) retesz147 válasza Victoryus (#11327) üzenetére


retesz147
addikt

Csak próbaként töltöttem le, hogy ott is megszakítja e a gps jelet a teló, de sajnos igen, ott is megszakad...

Csak wazet használok....

Xiaomi 13 eu dev...

(#11329) jambiyya válasza Sebhelyes (#11314) üzenetére


jambiyya
őstag

Hát ja, ha áttérek végre MIUI-ra, majd örülök ennek is, de egyelőre visszatettem az előző ROM-ot. :)

(#11330) Sebhelyes válasza retesz147 (#11301) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Nem tudom, hogy a sebesség meghatározására hathat-e, de nálam a GPS igen harmatos, a Budai-hegyekben legtöbbször 10 méter felett van a pontosság, és 6 méter alá nemigen megy.

(#11331) retesz147 válasza Sebhelyes (#11330) üzenetére


retesz147
addikt

Mára megjavult a GPS... Fut a háttérben... Pedig tegnap óta semmit nem állítottam rajta... Na mind1... Lényeg, most jó volt...

Budán nekem is 10m volt a pontosság.

Köszönöm szépen mindenkinek a tippeket!

Xiaomi 13 eu dev...

(#11332) gingerbalm válasza retesz147 (#11331) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

rejtélyes egy telód van neked, hallod :D lehet, hogy egyszer a 4G is megjavul? :D

(#11333) retesz147 válasza gingerbalm (#11332) üzenetére


retesz147
addikt

Úgy legyen.... Hát ugye minden van... Root, xposed és társai.... Nem nagyon lehet csodálkozni, ha vmi összeakad..

Xiaomi 13 eu dev...

(#11334) vipviform


vipviform
senior tag

Most olvastam...

Termékeinek a bevezetését a kelet-európai piacon kezdi a kínai vállalat, Nyugat-Európára pedig majd csak a későbbiekben terjeszti ki értékesítési hálózatát. A Xiaomi egyelőre Lengyelországban, Litvániában, Lettországban, Észtországban, Ukrajnában, Belorussziában, Oroszországban, Magyarországon, Csehországban, Szlovákiában és Görögországban készül bevezetni termékeit.

A kínai piacon rendkívül sikeres vállalatot eddig a szabadalmi perek kockázata tartotta vissza a külföldi terjeszkedéstől. A múlt héten azonban a Xiaomi bejelentette, hogy szabadalmi megállapodást kötött a Nokia mobil hálózati berendezés gyártó vállalattal.

A Xiaomi internetes értékesítési modelljével alig néhány év alatt tört fel a kínai mobil készülék gyártók élcsapatába. A még nála is fiatalabb riválisok, az Oppo és a vivo azonban mostanra már megelőzték az eladásokban Kínában, a Huawei, a ZTE és a Lenovo pedig a külföldi piacokon tarolnak.

"A Xiaomi az elkövetkező három évben kétezer új üzletet nyit és ennek felét partnerek bevonásával külföldön" - közölte a Handelsblatt lapnak adott interjúban Liu Yi vezérigazgató.

:C :C :C

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11335) SteadyMan


SteadyMan
aktív tag

A Dev.7.7.13 ROM felrakása után már többször magától újraindult a telóm. Eddig ezt nem tapasztaltam az előző verziókkal. Pedig semmi új cucc nem lett telepítve már régóta.
Másnál is előjött ez, vagy csak nálam? :F

(#11336) ROBERTOH válasza SteadyMan (#11335) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Nálam nem jött elő ilyen.

ez a kedvenc aláírásom

(#11337) solti válasza ROBERTOH (#11336) üzenetére


solti
senior tag

Nálam sem, nem nagyon vettem még észre hogy lenne bármi baja, bár nem vagyok egy hc user...

(#11338) vipviform válasza SteadyMan (#11335) üzenetére


vipviform
senior tag

Nálam sincs semmi újraindulás...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11339) vipviform válasza SteadyMan (#11335) üzenetére


vipviform
senior tag

Nincsenek extra védelmi progik telelepítve?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11340) SteadyMan válasza vipviform (#11339) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Nincs semmi ilyesmi, sőt hónapok óta telefonálásra, mail-re használom csak. Meg rátettem a megjelent Dev. Rom-okat, aztán most meg újraindulgat. Hmmm.... eddig megbízható volt, nem tudom mi történt. :(((

(#11341) ekrisztian válasza SteadyMan (#11340) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nejem telefonja is csinálja. Épp az imént "kockásodott" el a kijelző és kikapcsolt.
Stabil rom van rajta, dev is ugyanezt csinálta.
Gyanítom a következő telefonja nem Xiaomi lesz. :)

(#11342) Brandynew válasza ekrisztian (#11341) üzenetére


Brandynew
őstag

Ez nem márka-függő dolog, minden telefonmárkát használó embernél lehet találni ilyen-olyan hibákat. A legnagyobb hülyeség márka alapján választani, vagy azt mondani, hogy a telefonom/más elektronikai eszközöm meghibásodott, ezért olyan márkát nem választok többé. Illetve fordítva is igaz, az XY márkával maximálisan meg voltam elégedve, ezért legközelebb is olyat választok. Nem márka-függő a meghibásodás, hanem vakszerencse. Kb. az összes elektronikai eszköz ugyanolyan gépekkel, ugyanolyan alkatrészekből készül. Bármelyik mobil-topikba is mész be, találsz olyan hozzászólást, hogy a "következő telefonom biztos, hogy nem XY lesz".

Amúgy ezeknek a hirtelen meghibásodásoknak általában oka van: párás helyiségben tároltad, ezért beázott (pl. kimentél a strandra, benne volt a táskádban és bementél a hűvösre); a zsebedben/táskádban volt, nekidőltél valaminek és megnyomódott; leesett valahonnan; túlságosan felhevült a melegben; töltés közben áramingadozás volt a lakásban stb.

[ Szerkesztve ]

(#11343) ekrisztian válasza Brandynew (#11342) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem volt strandon, se töltőn, WhatsApp-on írt, már a candycrash-ról is leszoktattam, mert azzal kinyírta a G4S telefonját. (Nekem ne mond, villamossági szerelő vagyok.)
De sztem az emberek 80%-a így dönt.
Párom is közéjük tartozik :)
Mondtam neki, küldjük vissza gariba, előtte veszek neki egy 4x-t, aztán eldönti melyik marad a "javítás" után.
Szerinted bele ment?

Havernek 4 év után döglődik a Redmi Note, és nem akar mást csak Xiaomit, mert ez milyen jó volt.

:R

[ Szerkesztve ]

(#11345) Sutee89 válasza SteadyMan (#11340) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Nem úgy volt amúgy, hogy a global dev romokat szüneteltetik augusztusig?

EU multi ROM-ból nem is jelent meg azóta semmi, szóval ez most furcsa. Lehet hogy nem is 3S ROM, csak valamit "elhegesztettek"?

[ Szerkesztve ]

(#11346) trebrona válasza Sutee89 (#11345) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nem, ez a kínai romokra vonatkozik. Eu rom szintén arra épül.

Azok a KÍNAI készülékek, amelyekre a fejlesztői rom felfüggesztésre kerül ideiglenesen AUGUSZTUSIG:
Mi 2/2S / Mi 3 / Mi 4 / Mi Note / Mi Pad 1 / Mi Pad 2 / Google Nexus 5 / Redmi 1 / Redmi 1S / Redmi 2 / Redmi 2A / Redmi 2 Prime / Redmi 3 / Redmi 3S/3X / Redmi 4A / Redmi 4 / Redmi 4 Prime / Redmi Pro / Redmi Note 4 / Redmi Note 3G / Redmi Note 4G / Redmi Note Prime / Redmi Note 2 / Redmi Note 3 MTK / Redmi Note 3 Qualcomm

Azok a készülékek, amelyekre ez a határozat nem érvényes (kínai rom):
Mi 6 / Mi Note 2 / Mi MIX / Mi 5c / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi 5 / Mi 4S / Mi 4c / Mi Max 2 / Mi Max 64G(128G) / Mi Max 32G / Mi Note Pro / Redmi Note 4X/Qualcomm / Redmi 4X

Azok a GLOBAL készülékek, amelyekre a fejlesztői rom felfüggesztésre kerül ideiglenesen AUGUSZTUSIG:
Mi 2/2S / Mi 3 / Mi 4 / Redmi 3/Prime / Redmi 2 / Redmi 2 Prime / Redmi 4A / Redmi Note 3 SE / Redmi Note 4 MTK / Mi 4i / Redmi Note 2 / Redmi Note 4G / Redmi Note Prime / Mi Note

Azok a készülékek, amelyekre ez a határozat nem érvényes (Global rom):
Mi MIX / Redmi Note 4X/Qualcomm / Mi 5 / Mi Max 32G / Mi Max 64G(128G) / Redmi 4X / Mi Note 2 / Mi 5s / Mi 5s Plus / Redmi Note 3 Qualcomm / Redmi 3X/Redmi 3S/Prime

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11347) Janou


Janou
őstag

Sziasztok

Milyen üveget érdemes a telóra venni? (3S Prime) És természetesen honnan? (gondolom Ali) Drágát sem akarok, de a gagyit is kihagynám.

(#11348) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!

Egy frissítést követően a Naptár nyelvezete átváltott angolra (beállítások is), hogy tudnám "visszamagyarítani"?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#11349) gabe_ válasza Janou (#11347) üzenetére


gabe_
őstag

Én a legolcsóbbak közül (250-300ft/db áron) szoktam venni temperált üveget a család telefonjaira ebayről, de gagyival eddig nem találkoztam.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#11350) retesz147 válasza Janou (#11347) üzenetére


retesz147
addikt

Én tőle rendeltem üvegfóliát/tempered glasst. Még nem helyeztem fel, mert amivel vettem még fent van, de pótnak rendeltem már. Nagyon frankón csomagolja, szinte kizárt, hogy megtörjön útközben. Ezért is csak tőle rendelek.

Korábban volt fent Samun, Iphone-on tőlük lévő....Szépen felfekszik és olyan 3-4 hónapig tuti bírja, utánna a szélein lepercenik, megreped. De számomra nem is baj, mert ilyenkorra már a kivágásoknál, hangszórónál felgyülemlik annyi kosz, hogy pont jó leszedni megtakarítani és feltenni az újat.

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.